سر تیتر خبرها

نیمه کاره ! ! ! ؟

زين پس نجواهای محمد‌نوری‌زاد را تنها ديوارهاي اوين خواهند شنيد

متأسفانه بدلیل بازداشت مجدد نابهنگام و غیرقانونی محمد نوری زاد در 27 مرداد 1389 ، ارسال نجواهای ماه مبارک رمضان با صدای ایشان موقتا نیمه کاره مانده است.

انشاءالله به زودی در چند روز آینده ، مجددا ارسال این فایل ها از سر گرفته خواهد شد.

به امید آزادی هرچه سریعتر آزادگان دربند.

اللهم فک کل اسیر

.Share This Post

درباره محمد نوری زاد

با کمی فاصله از تهران، در روستای یوسف آباد صیرفی شهریار به دنیا آمدم. در تهران به تحصیل ادامه دادم. ابتدایی، دبیرستان، دانشگاه. انقلاب فرهنگی که دانشگاهها را به تعطیلی کشاند، ابتدا به آموزش و پرورش رفتم و سپس در سال 1359 به جهاد سازندگی پیوستم. آشنایی من با شهید آوینی از همین سال شروع شد. علاوه بر فعالیت های اصلی ام در جهاد وزارت نیرو، شدم مجری برنامه های تلویزیونی جهاد سازندگی. که به مناطق محروم کشور سفر می کردم و برنامه های تلویزیونی تهیه می کردم. طوری که شدم متخصص استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان. در تابستان سال 1361 تهران را رها کردم و با خانواده ی کوچکم کوچیدم به منطقه ی محروم بشاگرد. به کوهستانی درهم فشرده و داغ و بی آب و علف در آنسوی بندرعباس و میناب. سال 1364 به تهران بازآمدم. درحالی که مجری برنامه های روایت فتح بودم به مناطق جنگی می رفتم و از مناطق عملیاتی گزارش تهیه می کردم. بعد از جنگ به مستند سازی روی بردم. و بعد به داستانی و سینمایی. از میان مستندهای متنوع آن سالهای دور، مجموعه ی “روی خط مرز” و از سریالهای داستانی: پروانه ها می نویسند، چهل سرباز، و از فیلمهای سینمایی: انتظار، شاهزاده ی ایرانی، پرچم های قلعه ی کاوه را می شود نام برد. پانزده جلدی نیز کتاب نوشته ام. عمدتاً داستان و نقد و مقاله های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی. حوادث خونین سال 88 بساط فکری مرا درهم کوفت. در آذرماه همان سال بخاطر سه نامه ی انتقادی به رهبر و یک نامه ی انتقادی به رییس قوه ی قضاییه زندانی شدم. یک سال و نیم بعد از زندان آزاد شدم. اکنون ممنوع الخروجم. و نانوشته: برکنار از فعالیت حرفه ای ام.

11 نظر

 1. بد وضعیتی درست شده است. در نظامی که “عالمها ملجم وجاهلها مكرم” به چه چیزی باید امیدوار بود؟

   
 2. نوري زاد عزيز : تو آزادي ، اسير دژخيماني است كه از فهميدن تو و امثال تو ميترسند.نجواهايت را با ديوارهاي اوين بگو چرا كه دوستدارانت نجواها و مناجاتت را با گوش دل ميشنوند و گوش دل ناتوان محبوس كرد واسير.آزاد باشي آزادمرد،محمد نوري زاد.

   
 3. خانه ظلم ویران باد
  من که کیلومترها دور از خانه و عزیزانم هستم ، هر روز به شوق شنیدن نجواهای دکتر نوری زاد ، به این سایت سر می زنم.
  در انتظار آزادی همه ی مردان بزرگ روزگار هستیم.

   
 4. درود بر مردان آزاده که در زندان هم ساکت نمی نشینند.ما همه آنان را دوست داریم.سلامت باشند.

   
 5. به امید ازادی تمام اسیران در بند

   
 6. سخت به نوشته هاوصدای ازاده دربندسرافرازمان عادت کرده وامیدواریم هرچه سریعتر اربنددرژخیمان برهدوباقلم الهی اش روشنگری نماید.اللهم فک کل اسیر

   
 7. حر زمان كار را تمام كرد و اگر چيزي نيمه مانده بر عهده ماست كه پايان بريم

  يا علي

   
 8. دوستدار نوریزاد

  در انتظار می مانیم

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

70 queries in 0823 seconds.