سر تیتر خبرها

اطلاعیه ی پشتیبانی سایت دکتر محمد نوری زاد

در دوران بازداشت غیرقانونی دکتر محمد نوری زاد ، دوستان علاقه مند ، در اطراف این دهکده ی جهانی ، اقدام به راه اندازی وبلاگ ها و سایت هایی که حاوی نوشته های جناب دکتر نوری زاد بود ، کردند.

علاوه بر تقدیر و تشکر از همه ی آنان ، خواهشمندیم که لینک سایت رسمی دکتر محمد نوری زاد را در وبلاگ هایشان گذاشته و از این پس بینندگانشان را به اینجا دعوت نمایند.

از بازدید کنندگان هم خواهشمندیم که در اینگونه سایت ها ی مشابه ، اقدام به نظر دهی و یا عضویت ننمایند ، چرا که تیم پشتیبانی با هیچ یک از اینان مرتبط نبوده و امکان دارد که در آینده برایشان مشکلات امنیتی  بوجود آید.

در خاتمه ازتمام دوستان و علاقه مندان که همواره با نظرات صمیمانه و محبت آمیز خود ، به ما محبت نموده اند ، تقدیر و تشکر به عمل می آید.

پشتیبانی وب سایت دکتر محمد نوری زاد

Share This Post

درباره محمد نوری زاد

با کمی فاصله از تهران، در روستای یوسف آباد صیرفی شهریار به دنیا آمدم. در تهران به تحصیل ادامه دادم. ابتدایی، دبیرستان، دانشگاه. انقلاب فرهنگی که دانشگاهها را به تعطیلی کشاند، ابتدا به آموزش و پرورش رفتم و سپس در سال 1359 به جهاد سازندگی پیوستم. آشنایی من با شهید آوینی از همین سال شروع شد. علاوه بر فعالیت های اصلی ام در جهاد وزارت نیرو، شدم مجری برنامه های تلویزیونی جهاد سازندگی. که به مناطق محروم کشور سفر می کردم و برنامه های تلویزیونی تهیه می کردم. طوری که شدم متخصص استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان. در تابستان سال 1361 تهران را رها کردم و با خانواده ی کوچکم کوچیدم به منطقه ی محروم بشاگرد. به کوهستانی درهم فشرده و داغ و بی آب و علف در آنسوی بندرعباس و میناب. سال 1364 به تهران بازآمدم. درحالی که مجری برنامه های روایت فتح بودم به مناطق جنگی می رفتم و از مناطق عملیاتی گزارش تهیه می کردم. بعد از جنگ به مستند سازی روی بردم. و بعد به داستانی و سینمایی. از میان مستندهای متنوع آن سالهای دور، مجموعه ی “روی خط مرز” و از سریالهای داستانی: پروانه ها می نویسند، چهل سرباز، و از فیلمهای سینمایی: انتظار، شاهزاده ی ایرانی، پرچم های قلعه ی کاوه را می شود نام برد. پانزده جلدی نیز کتاب نوشته ام. عمدتاً داستان و نقد و مقاله های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی. حوادث خونین سال 88 بساط فکری مرا درهم کوفت. در آذرماه همان سال بخاطر سه نامه ی انتقادی به رهبر و یک نامه ی انتقادی به رییس قوه ی قضاییه زندانی شدم. یک سال و نیم بعد از زندان آزاد شدم. اکنون ممنوع الخروجم. و نانوشته: برکنار از فعالیت حرفه ای ام.

6 نظر

 1. dorod bar abar mard gharnha dorod bar shoma keh irani va gahan ta konon delavari mesl shoma beh khod nadideh dorod dorod

   
 2. امروز ، اوین نه فقط دانشجو ، بلکه استاد دانشگاه، محقق ، هنرمند و… می پذیرد.خوشا به حال اوین که بزرگانی چون نوری زاد ، تاجزاده ، و… در خود دارد.
  و بدا به حال آنانی که زندانی عقده ی خود هستند. رفیق اندکی صبر سحر نزدیک است.

   
 3. emroz , evin na faghat daneshjo , balke Ostade danesh gah, Mohaghegh . Honarmand va….. mipazirad. kho sha be hale Evin ke bozorgani chon norizad , tajzadeh ,va….. dar khod darad. va bada be hale Anani ke zendani e oghdeye khod hastand . Rafigh Andaki sabr sahar nazdik ast.

   
 4. سلام بزرگمرد متانت وادب شما راميستايم حق يارتان

   
 5. چرا وقتی جناب نوری زاد دکتر نیستند دکتر خطابشان می کنید؟فکر نکنم خودشان به این کار راضی باشند.

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

73 queries in 0814 seconds.