سر تیتر خبرها
مصاحبه با برنامه ی افق – “اسید و زن”

مصاحبه با برنامه ی افق – “اسید و زن”

لینک و متن پیاده شده ی مصاحبه ی روز چهارشنبه ی من با برنامه ی افق:

سوال: امروز خبری آمده بود از سوی آقای حسین حسین زاده، جانشین فرمانده ی نیروی انتظامی اصفهان که گفته افرادی را در تجمع چند روز پیش اصفهان دستگیر کرده اند که به گفته ی او اعضای سازمان مجاهدین خلق و سلطنت طلب ها و نیروهای ضد انقلاب بوده اند که همزمان با انتشار تصویر فردی منتسب به فرد اسیدپاش احتمالی بوده. نظر شما در این باره چیست؟

من روز یکشنبه، یعنی یکی دو روز بعد از اجتماع معترضین در اصفهان بودم. پرسش من اینست که چرا با بروز چنین حوادثی، دولت ها فرو نمی ریزند، مسئولین مرتبط مجازات نمی شوند. چرا به صورت بانوان ما اسید پاشیده می شود و حتی یکی از آنها کشته می شود، اما لرزه ای بر پیکره ی بیت رهبری نمی افتد. چرا دستگاه های اطلاعاتی و انتظامی و امنیتی ما در شناسایی و دستگیری عاملین این فاجعه تعلل می کنند؟ دلیلش هیچ نیست جز اینکه در این سی و شش سال، هیچ مسئولی در قبال مسئولیتش پاسخگو نبوده. هیچگاه، رهبر که هیچ، یک سردار دزد، یک آخوند آدمکش مثل پورمحمدی، مثل روح الله حسینیان، مثل شیخ علی فلاحیان، یا یک قاتلی مثل جلال الدین فارسی چرا مجازات نشدند؟ در این سال ها ما به یک فرمول محوری دست پیدا کرده ایم و آن اینکه هر چه آدم ها به حاکمیت، و رأس حاکمیت نزدیک تر می شوند، از مصونیت بیشتری برخوردار می شوند. یک آخوند عبوس مثل سید احمد خاتمی رسما می گوید که در مواجهه با عفاف و حجاب باید خون ریخته شود، یا حجاب و عفاف خون می خواهد. اما کسی نیست که به او بگوید شما جایگاه مسئولیتت کجاست؟ شما که مخاطبان خود را به خونریزی تشویق می کنید، حال بیا و پاسخگو باش. کسی هست که به این امام جمعه بگوید که آقا شما از اینجا بلند شو دو متر آنطرف تر بنشین؟

من همین یکشنبه ی گذشته به اصفهان رفتم. باور گنید گویی یک گرد مرگ بر این شهر اساطیری ما پاشیده بودند. شما وقتی به صورت زن و بچه ی مردم اسید می پاشید، آنهم نه یک مورد، بلکه چندین مورد، حتما باید پشتتان به دم و دستگاه های امنیتی و دم و دستگاه های امام جمعه ها گرم باشد. اصفهان که باید بدرخشد، باشد جنب و جوش داشته باشد، باید توریست ها داخلی و خارجی در اصلی ترین نقطه شهر اصفهان، مثل نقش جهان، از کثرت شانه به شانه ی هم راه بروند، امروز یک شهر مرده است. انگار رگ غیرت شهر اصفهان را بیرون کشیده بودند.

نکته ای که درباره تصویر شبیه سازی شده ی فرد اسیدپاش مطرح شده اینست که آن، تصویر دستکاری شده ی آقای علی جلالی، مدرس بین المللی و عضو انجمن استاندارد ایران است. اگر این ادعا درست باشد، آیا انتظار چنین تصویری در جهت گمراه کردن افکار عمومی است، یا از سر استیصال اینکه نمی توانند فرد عامل یا عاملین را شناسایی و دستگیر کنند یا علنا بگویند که این فرد چه کسی بوده؟

یک شگردی که دستگاه های امنیتی دارند و آن اینست که محکومان به اعدام را فریب می دهند که به مثلا اسیدپاشی اعتراف کن و ما برایت تخفیف می گیریم. قسم آیه هم می خورند. بعد که او اعتراف کرد و فیلم اعترافش از تلویزیون پخش شد، او را اعدام می کنند. من با اطمینان می گویم اسیدپاش ها رسما و مستقیما از دار و دسته ی انصار حزب الله و از عمله اکره های وابسته به اطلاعات و سپاه و امام جمعه ها بوده اند. یک نفر از اینها را اگر بگیرند و اعدام کنند، دیگر فردا احدی حرفشان را گوش نخواهد کرد.

علت اطمینان شما به این مسئله چیست؟
ریحانه جباری را به جرم قتل گرفتند و قصاص و اعدامش کردند. حال شما از بیت رهبری و دستگاه قضا و اطلاعات و سپاه بپرسید اگر یک قاتل باید به خاطر قتلی که انجام داده باید اعدام شود، شما چرا قاتل ستار بهشتی را اعدام نکردید؟ چرا قاتل زهرا کاظمی و بچه های ما در کهریزک و اصلا قاتل قتل های زنجیره ای را اعدام نکردید؟ دلیلش تنها یک چیز است و بس. اینها اگر قاتل ستار بهشتی را اعدام کنند، یا همین اسیدپاش ها را اعدام کنند، فردا هیچ مأموری دست به خشونت نخواهد برد. اگر یک حزب اللهی و بسیجی را به جرم اسیدپاشی اعدام کنند، فردا هیچ حزب اللهی و بسیجی ای حاضر نخواهد بود به خیابان بریزد و معترضین را بزند و بکشد. حال آنکه بیت رهبری، سپاه، اطلاعات و دستگاه قضائی به شدت به اینطور آدم ها که می زنند و می کشند و اسید می پاشند محتاجند که در بزنگاه لازم به خیابان بریزند و بر سر زن و بچه ی مردم اسید بپاشند یا معترضین را با قمه لت و پار کنند. پس من مرده، شما زنده، هیچ فردی به جرم اسیدپاشی دستگیر و مجازات نخواهد شد چرا که اسیدپاش اگر مجازات شود، پشت بندش باید سید احمد خاتمی مجازات شود، باید امام جمعه ی اصفهان که با ترکه ی تر می خواهد بدحجاب ها را مجازات کند مجازات شود.

پیش از برنامه گفتید که خود شما را هم تهدید به اسیدپاشی کرده اند. در این باره توضیح می دهید؟ و اینکه چرا اسیدپاشی در اصفهان انجام می گیرد؟

بله، من حدود 15 دقیقه قبل از اینکه با شما صحبت کنم، دو شماره ی تلفن 9105856815 و 9199715589 هم بنده و هم خانواده ام را تهدید به اسیدپاشی کردند.

اجازه دهید من ریشه ی این برنامه ها را وابشکافم. اصفهان به یک نحوی، قطب تورسیم کشور است و اگر توریسم داخلی و خارجی بتوانند آنجا خط بگیرند، این می تواند به همه جا اشاعه پیدا کند. و اینکه اسید رعب فراوان تری نسبت به چاقو، و نسبت به گلوله، و نسبت به ضرب و شتم دارد. و اینها هم می گویند النصر بالرعب، وحشت بینداز تا پیروزی نصیبت شود.

اما درباره علت و ریشه ی اسیدپاشی ها. صدام بعد از جنگ با ایران، نهایتا تن به صلح داد و با دستان خالی برگشت به جای اول خود. او باید به افکار عمومی داخل پاسخی می داد که این جنگ هشت ساله چه دستاوردی داشته. او برای سامان دادن به افکار عمومی، به کویت حمله کرد. یعنی اگر ما از ایرانی ها چیزی عایدمان نشد، کویت را به دست گرفتیم. حکایت بیت رهبری و همه ی آخوندهای حاکمیت و سپاه و اطلاعات و امام جمعه ها هم حکایت شکست صدام است. بیت رهبری و سپاه در عرصه های بین المللی سخت شکست خوردند. با آن همه هیاهو و عربده های احمدی نژادی، دست خالی برگشتند سر جای اولشان. میلیاردها پول برای تأسیسات هسته ای که خرج کرده بودند، دود شد و بر هوا رفت. در سطح جهان آبرو برایشان نمانده.شکست پشت شکست. حالا اینها باید در داخل چیزی داشته باشند که بگویند دستاورد ما این بوده. بند کرده اند به حجاب.

آیت الله های جامانده در هشتصد سال پیش چرا درباره ی اسیدپاشی موضع نگرفتند؟ چرا در قبال دزدی ها و عقب ماندگی ها و کودتاها که رسما سپاه و بیت رهبری در آنها نقش دارند موضع نمی گیرند؟ و چرا می آیند به حجاب حساس می شوند؟ اینکه نماینده های بی خرد مجلس، عکس های ساپورت پوشیدن بانوان ما را در مجلس نشان می دهند یعنی اینکه آقایان، در این سی و شش سال، ما چیزی عایدمان نشده. مثل آدم قلچماقی که در محل از کسی سیلی خورده، و می آید در خانه زن و بچه اش را زیر مشت و لگد می گیرد، اینها هم افتادند به جان زن و بچه ی مردم که مثلا اگر در هر زمینه ای شکست خوردیم، لااقل در عفاف و حجاب موفق باشیم. فکر کردند با ترساندن زن ها مشکل بی حجابی حل خواهد شد.

ذره ای شعور ندارند که بدانند مسئله ی حجاب، یک امر فردی و درونی است، و با تحکم و بخشنامه، مشکلش حل نمی شود. مجلس اخیرا قوانینی تصویب کرده که در آن، ناهیان از منکر، یعنی بسیجی ها و حزب اللهی ها از ضرب و شتم و کشتن مردم منع شده اند. این به چه معنی است؟ به این معنی است که اگر قبلا می زدند و می کشتند، حالا دیگر نزنند و نکشند. این شمول در قبال اسیدپاشان می گوید که هر فرد یا گروهی که مرتکب اسیدپاشی شده بداند که گذشت در کار نیست. یعنی اگر قبلا گذشت در کار بوده، حالا دیگر نیست. این جمله خفیف ترین و سست ترین موضعی است که می شود در قبال این فاجعه ی ملی گرفت. چرا موضع رئیس جمهور سراسر ضعف است؟ چون رئیس جمهور در مقابلش سپاه را می بیند، بیت رهبری را می بیند، بسیج را می بیند. پس باید قدر و اندازه ی خود را بداند و در محدوده ی خوشایند اینها خط و نشان بکشد. یا رئیس قوه ی قضائیه، که باورم بر این است که موم بیت رهبری است، می گوید ارتباط دادن امر به معروف به بحث اسیدپاشی عجیب است. این یعنی اینکه اسیدپاشان از طرف امام جمعه ی هتاک و خونخواه و ترکه ی تر به سمت زن و بچه های مردم گسیل نشده اند. و یعنی خودسر بوده اند. و یعنی در امر به معروف، ما چیزی به نام اسید پاشی نداریم.

این آقا برای دو نفر که برای هفتادهزار تومان زورگیری کرده بودند، هنوز دستگیر نشده حکم اعدام صادر کرد اما در برابر دزدی های کلان احمدی نژاد و اعوان و انصارش، و یا برادش که هکتارها زمین در ورامین بالا کشیده، یا اصلا برادرهای دیگرش اصلا شتر دیدی ندیدی. حالا رئیس مجلس چه می گوید؟ می گوید سیاسی کردن اسیدپاشی، نامردی سیاسی است. این یعنی اسیدپاشی یک جرم متداول است، سیاسی اش نکنید آقایان، و پای حکومت را وسط نکشید.

من تک تک مسئولینی را که از زیر بار پذیرفتن مسئولیت شانه خالی می کنند، اسیدپاش می دانم. همه شان را. با اطمینان می گویم تک تک نمایندگان مجلس اسیدپاشند. دستگاه قضائی اسیدپاش است. سپاه اسیدپاش است. بین رهبری اسیدپاش است. مگر می شود جلوی چشم این همه اعوان و انصار و هیاهوهای امنیتی، یک جمعیتی از بانوان ما آسیب ببینند و اینها بیایند در مجلس و قوانین خودشان را تصویب کنند.

آیا آنچه که این روزها شاهد آن هستیم، یعنی دستگیری ها و برخوردهای شدید با معترضان اسیدپاشی و نشان دادن مشت آهنین به آنان باعث می شود که چنین اعتراضاتی دیگر اتفاق نیفتد؟

من ابتدا سخنی از شما را درباره ی خودم اصلاح کنم که «اگر عاملین را اعدام می کردید یک چنین اتفاقاتی نمی افتاد»، من چنین چیزی نگفتم. من و دوستانم در لگام (لغو گام به گام اعدام) اتفاقا مخالف اعدام هستیم. من گفتم حاکمیت اگر یک بسیجی اسیدپاش، یا یک اطلاعاتی و سپاهی و روحانی و حتی یک مأمور نیوری انتظامی قاتل را بگیرد و اعدام کند، فردا دیگر کسی از اینها حرفش را نمی خواند.

اما درباره ی بگبرو ببیند ها، بیینید، مردمان فهیم جامعه ی ما، به شدت از حاکمیت سرکوبگر و حاکمیتی که خوی داعشی دارد متنفر است. فشردن این تنفر به اندرون آدم ها و پرهیز از اینکه به این تنفر امکان جولان دهیم، و امکان این را بدهیم که این مردم عصبیت های خود را آرام ابراز کنند و تخلیه شوند، ناگزیر در یک بزنگاهی، این نفرت ها دست به دست هم خواهند داد و آسیب های فراوان تری را نصیب حاکمان خواهد کرد. اینکه آقای احمدی مقدم گفته که اگر مجموعه ای بخواهند برای اعتراض بیایند باید مجوز بگیرند، در مورد خودی هایشان اصلا صدق نمی کند. یعنی اگر خودشان بیرون بریزند می شوند مردمان قهرمان و خودجوش، ولی اگر مردمی به اسیدپاشی بانوان این سرزمین اعتراض کنند، می شوند خط گرفته از بیگانگان. این مشکلی است که نظام گرفتارش است، که به کوچکترین حرکت جمعی اعتراض می کند و بگیر و ببند کرده و آنها را به زندان می برد. به یک دلیل مشخص، که حاکمیت می داند که به شدت شکننده است و با کمترین ایجاد فضا فورا خواهد پاشید.


Share This Post

درباره محمد نوری زاد

8 نظر

 1. مطلب زیر از آقای محمد مطهری است که در جرس چاپ شده بود. بی ارتباط با موضوع نبود گفتم هم لینک مقاله را اینجا برای علاقمندان بگذارم و هم مطلبی که خود پبرامون آن نوشتم.

  http://www.rahesabz.net/story/87295

  سلام و با سپاس از صداقتی که در عمق مطلب میتوان یافت و براستی این مقاله نمونه شایسته و بارزی از امر به معروف است.
  و اما چرا نظام نسبت به قلدران نوع سوم بی تفاوت است و یا مقطعی اقدام میکند. این قلدران عزیز در بزنگاهی که نظام احساس خطر کند در مقام سربازان جان بر کف نظام ظاهر شده عنوان بسیجی و فرزند ولایت و … را یدک میکشند و حتی تشویق هم میشوند.اگر خود شاهد نبوده شناخت نداشتم که در هیمن شهر ما شیراز یکی از شرخرهای معرف به ناگه رخت سپاه بر تن کرد و سردار سپاه شد اینگونه نمیگفتم. برادر گرامی جناب آقای مطهری آیا برخوردهای خشونت آمیز و ننگ آور گروهی خاص که به لباس شخصی معروف شده اند با معترضین نتایج انتخابات ریاست جمهورسی 88 را از یاد برده اید. آیا تجاوزها، قتلها، شکنجه هاو ربایشها و ….. که صورت میگرفت و قربانیانش هنوز زنده و هر یک در گوشه ای از این کره خاکی با عوارض حاصل از آن دست و پنجه نرم میکنند و آسیبهای حاصله را تمام عمر باید با خود داشته باشند، محصول رفتار غیر مسوولانه نیروی انتظامی است؟ این نیرو مگر از خود اختیاری هم دارد؟ هرگز سطح سواد و میانگین تحصیلات پرسنل این نیروی حساس و کلیدی و بانی نظم در جامعه را ارزیابی کرده اند؟ گزینشی که در انتخاب این نیروها انجام میشود معیارش چیست؟ حتما خاطرات و شیوه رفتار ماموران اطلاعاتی و زندانبانهای جمهوری اسلامیتان را با زندانیان عقیدتی و سیاسی شنیده یا خوانده اید، آیا تفاوتی با شیوه رفتاری لاتها و شرخرها و اراذل و اوباش دارد؟ میشود بفرمایید چه کسی باید چه کسی را دستگیر و ارشاد کند؟
  چند روز پیش در فیس بوک یکی از دانشمندان افتخار آفرین کشورمان که در ناسا شاغل است گله مندی مطرح شده بود از شیوه سخن و ادب فراموش شده در جامعه ایرانی. شما که متولی اخلاق و فرهنگ هستید آیا نگاهی به سیستم آموزشی و شیوه فرهنگ سازی خود کرده اید؟ تریبونهای نماز جمعه سنگر امنی شده برای هم لباسان شما برای هتاکی و فحاشی به مخالفانشان بدو ن اینکه فرصت دفاع از خود را بایشان بدهند. در سیمای ملی به روی هتاکان باز است و آبروی افراد را براحتی میبرند و نامشان را مطرح میکنند بدون اینکه حتی از ایشان عذرخواهی کنند یا فرصت دفاع بایشان بدهند.
  آقایی 8 سال بر مسند ریاست جمهوری این مملکت نشست و عملکردش کمر این ملک و ملت را شکست وکسی لام تا کام دم نزند که مبادا موقعیت نظام به خطر بیفتد!!!!خوب معلوم است که با مشتی لات و قمه کش و شرخر کاری ندارند آنها که نظام را بخطر نمی اندازند. این قلدرهای درجه 3 اگر ادب ندارند عقل که دارند این افراد بی استعداد بسیار هوشمندانه این مسیر را انتخاب کرده اند . در مملکتی که قانون به نفع اشخاص قابل تغییر و یا چشم پوشیست هر کاری را میتوان انجام داد مشروط باینکه نظام یا همان افراد حاکم، موقعیتشان بخطر نیفتد.
  بیش از 10 سال است که منابع مشترک گازی این مملکت بدست قطر این کشور حقیر و وابسته غارت میشود. در اوان دوره اصلاحات تصمیم بر آن شد که این 10 سال عقب افتادگی جبران شود.برنامه ریزی شدو پروژه هایی تعریف گشت ولی با ظهور پدیده مهرورزی پارس جنوبی تعطیل شد. تنها ریس دولت از میان کشورهای منطقه که چندبار به ایران سفر کرد که سفر معروفش با دمپایی هم نقل رسانه ها شد امیر قطر بود آیا نمیتواند این تقف پارس جنوبی هماهنگ شده باشد و بابتش حق السکوت هم پرداخت شده باشد!؟ چرا به ناگه سپاه پاسداران متولی پروژه های نفتی میشود و برنامه ریزی دولت پیشین بسمتی میرود که تحریمها هر چه سریعتر فعال شود تا بهانه ای شود برای توقف پروژه ها و در نتیجه چپاول یکجانبه قطر از این منبع بزرگ ثروت. آری کسی که حاضر میشود بخاطر پول آدم بکشئ و چشم در بیاورد، بخاطر پول و منافع شخصی میتواند مملکتی را هم فلج کند و ثروتش را اجازه چپاول دهد.
  دیکتاتوری و دیکتاتور که برایش مهم نیست بر ملتی که بر آنها حکومت میکند چه میگذرد. او نیک میداند که منتخب مردم نیست پس احوال مردم برایش مهم نیست. او به افرادی نیاز دارد که حسب منافع خویش نگهدار او باشند. دکانی درست کرده اند بنام فتنه 88 گویی اگر موسوی یا کروبی می آمدند رژیم عوض میشد!! همین شیخ شجاع در مجلس ششم بانی حکم من درآوردی حکومتی بود که باعث شد لایحه مطبوعات مسکوت بماند و از آن پس بود که این حکم مندnر آوردی دمار از روزگارمان درآورد.
  این حکومت از بدو تاسیسش از همان زمان که پدر مرحوم شما هم در قید حیات بود بر اساس رانت و پارتیبازی و رابطه شکل گرفت و از همان ابتدا خودی و غیر خودی کرد. با این تفاوت که ابزار اطلاع رسانی در آن زمان همچون امروز نبود و جنایتهایی که در شهرستانهای کوچک به بهانه تسویه حسابهای انقلابی و برخورد با ضد انقلاب رخ میداد در همان محدوده میماند و امروزه به گوش میرسد مثل داستان گروه قنات در جهرم استان فارس.
  این حکومت تا زمانی که اصل را بر ادامه بقا به هر شکل گذاشته و نه اصلاح خویش خوشبختانه در حال تیشه به ریشه خود زدن است و بدست خویش در حال نابودی و این آرزوی دست یافتنی همه آن خانواده هایی است که بدست این حکومت داغدار شده، شهید داده، جلای وطن کرده یا زندان کشیده اسیر شده یا محصور و محروم از زندگی شده اند عمر کوتاه ایرانیان در اسارت قومی متحجر و دگم اندیش قرارگرفته که اگر رسول خدا بر رسالت مهر خاتمت نزده بود بعید نبود پیامبری برای رهایی این مردم از دست هم لباسان شما مبعوث گردد.
  جان کلام اینکه بقای این حکومت بر بقای همین قلدران استوار است.عدم برخورد با قلدرهای درجه دوم و سوم عمدی است که بقای این حکومت که بنایش بر بی نظمی و کشتار و انتقام و کینه و نفرت و …. است حفظ این افراد برای روز مباداست. این حکومت از بدو تاسیس هرگز روی آرامش و ثبات را بخود ندیده و تا نتواند ببیند باین قلدرها نیاز دارد. یادتان باشد که قلدرهای درجه 2 هستند که حامی و نگهدارنده قلدرهای درجه 3 هستند.
  و امادرباره قلدرهای خارجی و درجه یک همین بس که بگویم اگر مرگ بر آمریکا نبود نصف این تریبونها تعطیل بود و هم لباسان شما جایی برای حکومت نداشتند یا مجبور بودند همچون زمان محمدرضا شاه خدا بیامرز در عراق و لبنان و سوریه آواره باشند یا اینکه تنپوش مفتخوری را از تن بیرون آورده همچون سایرین به عرق جبین و جوانمردانه در این سرزمین زندگی کنند.
  جای تاسف است که جامه مقدس روحانیت و مقام شامخ ایشان به تن و دست ناکسانی افتاد که میبایست از زمان شکل گیری هسته های انقلاب اسلامی با حواس جمع بر آن نظارت میشد.
  راستی آیا حوزه های علمیه هم هسته گزینش دارند؟

  خطاب به جرس: لطفا اگر چاپ نمیکنید که معمولا اینطور است و افراد را در بیان افکارشان محدود میکنید. خواهش و تمنا دارد این متن را حتما برای جناب مطهری ارسال فرمایید.
  با تشکر
  رضا

   
 2. محمد نوری زاد عزیز،

  جمله جمله این مصاحبه ات حقیقت مطلق بود. سخنانت، مو بر تنم راست کرد. غیر از سپاس و تحسین شرافتت هیچ ندارم.

  موفق باشی.

   
 3. آقای نوریزاد.

  آیا کسی که عاشق امام حسین است و برای امام حسین جان خود را میدهد ( حال جاهلانه یا از روی اعتقاد قلبی و آگاهانه ) و به او یزید را معرفی کنند بر سر و روی یزید اسید نمیریزد ؟ وقتی یک دختر کم حجاب یا بی حجاب ( به تعبیر خودشان ) را دشمن خدا و یزیدی معرفی میکنند نباید انتظاری غیر از این داشت !
  نگویید که دوستداران حسین هیچ وقت اگر یزید واقعی را ببینند او را نخواهند کشت و بر روی او اسید نخواهند پاشید. در تمام زیارت نامه ها داریم به یزید لعنت میفرستیم. لطفا نگویید امام حسین و امام علی میگفت با اسرا مدارا کنید و ما باید معلم آنها باشیم نه آنها معلم ما. اگر چنین است پس چرا تمام مسلمانان همیشه لعنت و مرگ شعار سر میدهند. اگر قرار است مسلمانان معلم بقیه نسل بشر باشند پس چرا همیشه به خشونت متمایل هستند؟ چرا تمام زیارت نامه ها برای دشمنانشان دشنام و خواهان مرگ و لعنت است ؟! این هیچ ربطی به نظام جمهوری اسلامی ندارد و نداشته و نخواهد داشت.
  من خود مسلمان هستم ناحواسته چون در ایران و از مسلمان زاده شده ام.

   
 4. salam

  bayad dobre massale edam ke shoma talvihan baraye assidpashha tagaza kardid

  ra fekr konid va tozihi dar in mored bashad

   
 5. با سلام ودرود فراوان به نوریزاد عزیز وبزرگواروجان برکف؛واما من تعجب میکنم که جنابعالیذ چطوروچگونه وبا استفاده از کدام حس انچه را که دردل اکثریت مردم است میخوانید وبرزبان می آورید.
  حداقل میتوانم با جرات بگویم تمام فرمایشات شما تعل به نعل همان کفته هایی بود که بین خانواده من رد وبدل میشد وهمه آچیزی بود که ما به آنها می اندیشیدیم وبا خودمان میگفتیم که چرا رهبر این انداطه خود را مرعوب ووحشتناک میبیند که از موی چند زن به شدت می هراسد وچهره آنها را به خون می آلاید .مگردرهمین قانون بیاساس وبی بنیان رهبر نباید شجاعت وشهامت داشته باشد ؟!!!آقای رهبر مسلمین جهان شهامتت کو وکجا رفته تا ما بیرونش بیاوریمد.آیا داردسته اسیپاش رهبری بویی ازانسانیت برده اند ؟ای خاک همه عالم برسرتان که زورتان بسرچند زن دست وپاشکسته رسیده وبرای یکهفته بیشترحکومت کردن حاضرید چشمان عزیزان مارا کورکنید خداوند باید مرگ از جانوران موذی بگیرد وبرچهره کثیف این طایفه رذل بنشاند .
  آیا وقت آن نرسیده که خدای این دختران وزنهای عزیزوبزرگوار برخیزد وبا پتک به سر اینان بکوبد ؟!!!!!

   
 6. این قانون قصاص چرا از جانب مردم در مقابل مسولین خطاکارصورت نمی گیرد؟ این کدامیین حقوق جزای الهی است که مسیولین قوه قضا برای خودشان و حکومت یک کاپیتالیسون امن ساخته اند ؟ مگر خدا بر زمین زجر و قتل فردی را فقط برای مردم بر مردم خواسته است ؟ اگر اینطور است خداوند شما مسیولین ء یک جبار ظالم است . تا به امروز هیچ مسیول گناه کار این نظام حقوق دادگاهی خود را نپذیرفته و ادعا کرده که خطاهایش برای حفظ و امنیت نظام بوده! و در مقابل مدعیان نظام هم هر انتقاد و نظر و تحصن مردم را به سرویس های بیگانه ربط میدهند! این دایره ساخته شده تا کاملأ بتوان با نیرنگ و زور حکومتی نا مشروع را بر مردم اداره کرد

   
 7. حسنک پسر حسینک

  اطلاعیه سازمان حفظ عفاف از راه اسید درمانی
  به اطلاع همه برادران همفکر و جهت می رساند: به تعدادی مامور معذور جهت پاشش اسید به چهره خواهران
  بدحجاب به هدف درمان این بیماری مهلک و خانمان برانداز “اجتماع فوق حساس” و همیشه در بحران اسلامی
  نیازمندیم.
  شرایط استخدام: -1 برادران باید کاملا ناشناخته باشند حتی برای خانواده هایشان. بهتر است از زیر بته سبز شده باشند
  2-در برابر خودمانیها یعنی متدینین- نرم و آرام ، و در برابر دشمنان که 95% ملتند عبوس و خشمگین باشند.مانند حاج محتشم.
  3- از ریختن اسید به چهره زنان بدحجاب هیچ هراس و ناراحتی وجدان نباید داشته باشند زیرا آنها خنزیر و خوک هستند .
  ما ضمانت می کنیم که حامی مخفی این برادران رزمنده جبهه ندیده هستیم و اگر بنا به مصلحت نظام که (حففظش از
  اوجب واجبات است ولو به شرب خمر ولو به اختلاس و غارت و قتل و دروغ و تهمت،ولو به ارتکاب
  گناهان کبیره و قبیحه) لازم شد که این برادران مدتی بازداشت شوند از آنان با بهترین امکانات رفاهی و تفریحی
  پذیرایی می کنیم و بعد از مدتی که خلق را فراموشی دست داد،آنان را آزاد می کنیم .
  خلاصه نترسید که ما با شما هستیم.

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

80 queries in 0840 seconds.