سر تیتر خبرها
اینجا سوسنگرد است!

اینجا سوسنگرد است!

می گویم: وقتی از رهبر گرفته تا آقا مجتبی تا بابک زنجانی تا سپاه تا آخوندها تا آیت الله ها تا امام جمعه ها تا دولت مردان تا مجلسیان تا قاضیان تا ما مردم، همه هر کداممان به یک جوری مبتلای دزدی و دروغیم و در ریا غرقیم و به مفسده مبتلا، چرا باید سوسنگرد و سوسنگردها آباد باشند و مرفه و شاداب و سر زنده؟ وقتی به سوسنگرد وارد شدم، به یک شهر غارت شده داخل شدم گویا. به شهری رها شده و مکیده شده و ول معطل. با جوانانی مطرود و منفور و بیکار و معتاد. در روستای خود ما پیرمردی بود که وقتی از یکی عصبانی می شد، به غیرتِ نداشته ی طرف تف می کرد. من به کنار، شما از جناب رهبر بپرسید: پول نفتی که از زمین زیر پای سوسنگرد بیرون کشیده می شود، در سوریه و لبنان و فلسطین چه می کند؟

محمد نوری زاد
هجدهم مهر نود و سه – تهران
Share This Post

درباره محمد نوری زاد

31 نظر

 1. موسوی مهندس صنایع بیکار

  درود بر شما
  بزرگترین میدان نفتی ایران در شهرستان دشت آزادگان و همان سوسنگرد است اما نیروی بومی جذب نمی کنند و شهرهای سوسنگرد روز به روز محروم تر…
  خدایا به کی شکایت کنیم؟
  فقط تو ماندی

   
 2. ترحم بر پلنگ تیز دندان ستتم کاری بود بر گوسفندان

  این صلح و دوستی شما صلح و دوستی با چلنگ تیز دندانه

  الان تو سایه امنیت این کشور داری نفس میکشی و خبر نداری چه توطئه هایی پشت سر این مردمه

  اگه یه روز پای دشمنا به این کشور باز بشه دیگه براشون هیچ اهمیتی نداری و مثل یه آشغال حذفت میکنن

  پس بهتره بجای حرف زدن کمی از عقل استفاده کنی و مفاهیم ارزشمندی مثل آزادی و عدالت رو بیشتر از این مسخره نکنی

   
 3. خودت 30سال تو اين رژیم بودی حالا شکم گندتو پر نکردن منتقد شدی ادم کثیف دورو

   
 4. با دلشادى از خبر شادى بخش آزادى نوريزاد و به اميد آزادى همه زندانيان وجدان سلسله گفتار هاى ريشه ها را با بهره گيرى از كتاب صور خيال در شعر فارسى در اين قسمت پى مى گيرم .اشاره شد كه حافظ برهه اى ازتاريخ خيال ايرانى است .ما اكنون پس از يك رخداد بزرگ و جهانگير و برگشت ناپذير موسوم به مدرنيته زندگى مى كنيم .پس از رخداد عاى تعيين كننده در تاريخ و تاريخ هنر و خيال و عقل و علم و فلسفه و مناسبات قدرت ديگر نمى توان چنان زيست كه گويي اين رخدادها اصلا رخ نداده اند مگر با تشبه به عتيقه هاى محصور در موزه ها .پس از نيما البته هنوز مى توان شعر عروضى گفت اما حتى اگر در قوالب عروضى مضمونى متناسب با زمانه بيان نشود آن شعر چيزى باسمه اى و تقليدى دست دهم و دست صدم خواهد شد از كار شاعران بزرگ پيشا مدرن .در سياست ناممكن نيست كه به شيوه قرون وسطايي رو آورد اما چنين سياستى با كمك مدرن ترين رسانه ها و سلاح هاى مدرن مى بايست ميخ خود را چند صباحى ميان خون قربانيان حاكم بكوبد .افزون بر اين نبايدناديده نهاد كه نوع ابزار جنگى و رسانه اى مدرن به هيچ وجه پيام و محتواى پيشامدرن را دست ناخورده باقى نمى گذارد .در عشورزى مى توان به معشوق عشقى افلاتونى پيشكش كرد اما معشوق با نگاهى عاقل اندر سفيه به اين پيشكش خواهد نگريست .در علم مى توان از جابلقا و جابلسا و ته دنياى مسطح كه يأجوج و مأجوج ساكنند سخن گفت اما كيست كه باور كند .سفر با شتر ناممكن نيست ،اما چنين سفرى درست شبيه باز سازى جنايتى به فرمان پليس در حكم بازسازى مسافرت قديم خواهد بود و هرگز همه گير نمى تواند شد .اين چيزى است كه خوب يا بد دست من و شما نيست .وجود ما ،روح ما ،و سبك زندگى ما اساسا تاريخى است .تفاوت سفر با شتر و هواپيما صرفا تفاوتى كمى نيست .تحولات عظيم در جنگ افزار و پيام افزار و نقل افزار بر مفهوم جنگ و سفر و پيام نيز كارگر مى افتد .در هواپيما شنا سفر را در مكان و گذار زمانمند از راه هاى دراز و پر خطر را احساس نمى كنيد .نيم ساعت صدها كيلومتر راه طى مى كنيد بى آنكه تجربه اى زنده از پيمودن راه داشته باشيد .تجربه مدرنيته مفاهيم زمان و مكان و فضا را نيز دگر گون كرده است .
  اكنون در نقد و تحليل ادبى نيز نمى توانيم نظريه هاى نوين را ناديده گيريم .البته ناگفته نماند كه تأثير فن بلاغت ارسطو در ايران پس از اسلام كم تر غرب مسيحى نبود است به نحوى كه حتى مى توان در برخى از تعايف از جمله تعريف استعاره مشابهت هاى شگفت انگيزى ميان يك اثر قرون وسطايي و اثر مدرن يافت ..اين قسمت را با شماره ١٩٧ ادامه خواهم داد

  ريشه ها ١٩٧ ( قسمت هاى ١٩٥ و ١٩٦ ذيل پست قبلى )
  خيال تاريخى دارد .نوتروپ فراى در كتاب كالبد شكافى نقد به همان سان تاريخ نظام هاى خيال را نگاشته است كه مورخ فلسفه تاريخ عقل را مى نويسد .نتيجه سال ها كاوش و پژوهش اين انديشمند ادبى اين است كه تاريخ خيال در ادبيات بر دگرديسى اسطوره ها مبتنى است و اسطوره هاى ادبيات مدرن نيز سرچشمه در كتاب مقدس دارد .رومن ياكوبسن زبان شناس بزرگ اساسا جوهره زبان را استعاره و مجاز مى داند .اين نظريه ها درست ضد اين پندار است كه شعر و ادبيات ربطى به واقعيات زندگى ندارند .آيا مى توان زبان را كه خشت آغازين فرهنگ و تمدن است نامربوط به واقعيت زندگى تلقى كرد ؟اگر آرى ،پس من در بخش بعدى توضيح خواهم داد كه چگونه خود زبان با صور خيال ساخته شده است

   
  • ويرايش همراه با پوزش :سمت راست نادرست /سمت چپ درست
   ١- رخدادعا ………………………….رخدادها
   ٢-در هواپيما شنا …………………..در هواپيما شما
   ٣-تعايف……………………………..،تعاريف
   با پوزشى دگر بار

    
 5. آقای نوری زاد ای کاش سری هم به مسجد سلیمان و ایذه می زدید. وضعیت خواهران و برادران بختیاری ما هم همین است. با آن همه گاز و نفت چه بر سر مسجد سلیمان آمده؟ از زیر پای ما نفت و گاز می دزدند که مرکز و شمال غرب و شمال شرق را آباد کنند. به امید ایرانی فدرال و آزاد… لیاقت ما لرها و بختیاری ها و همسایه های عرب ایرانیمان بیش از این است. از کردستان عراق باید درس بگیریم… نفت و گاز می خواهید؟ به روی چشم! اول حق ما را بدهید بعد صحبت می کنیم !

   
 6. سلام
  بچه پولدار هاي تهران را ول كرده و از اين آس و پاس ها گزارش ميگيريد؟ يادت رفته كوهنوردي هاي آقامون دور و بر همون بچه پولدارها است و همه آقازاده هاي دستگاه عريض و طويلشون هم از همون بچه پولدار ها هستند.

   
 7. حدود 4 سال بهترین زمان عمرم درعملیات بودم وعشقم این بود که به کشورم خدمت میکنم چند سال متوجه شدم خدمت ما پله ترقی وجپاول مملکت برای اقایان بوده نه خدمت به کشور خیلی وقتها ارزوی مرگ میکنم که خیانتها را حداقل نبینم ولی مثل اینکه کفاره پس میدهم اقایان برای خودشان مدارک جعلی درست کردندبوسیله جعلیات به درجه های بالا صعود کردند جبهه ندیده هاپرونده شرکت درجبهه درست کردند وحالا هم دست به جپاول میزنند یکی ازاقایان که مدرک تحصیلی نداشت دیپلم خواهرش را به اسم خودش درست کرده وتحویل داده بود ویادش رفته بودکه اسم دبیرستان دخترانه لیلا پهلوی درست کند وقتی از او توضیح خواستندمصرا مدعی بود که با دخترها این یک نفر همکلاسی بوده حالا شما میگویید که با وجود اینگونه افراد کشور باید اباد شود اعتبار درحد معمول به استانها داده میشود ولی مسولین از همین افراد هستند که کلمه اباد نوشتن را بلد نیستند چه رسد به اجرا بعضی موقع باید انصاف رارعایت کرد چون گزارشات دروغ به مسولین طراز اول میدهندوانها هماطلاعی از واقعیت ندارند

   
 8. خیلی ول معطلی ؟ کوگوش شنوا؟

   
 9. این انار هارا در فرانسه دانه ای یک یورو میخرند

   
 10. با سلام :

  در آغاز انقلاب به ما می گفتند:
  ابودر در بازار فریاد می کشید تعجب می کنم از کسی که نان در خانه اش نمی یابد و با شمشیر بر همه مردم شورش نمی کند !!!!!!!!!!!

  ما سوال می کردیم چرا بر همه مردم شورش می کند؟

  جواب می دادند که،، در مقابل گرسنگی شخص در جامعه اسلامی همه ی جامعه مقصر هستند.
  ما با این تعالیم و آموزشها به خیابان آمدیم ول حالا بعد از 35 سال شاهد چه فجایعی حاصل از فقر و بی کاری در جامعه هستیم.
  کدام یک از وعده های شما درست بود؟

   
 11. با درود به عزیز خون بال دیگر نمینویسم سالک چون رسم سلوک را ندانستم : مئ متاسفم که نمی توانستم کمک کنم چون قول داده بودم راس ساعت 10.25 صبح شنبه بعد از اولین پست نگهبانی صد متر جلوتذ سمت راست ساختمانی بود که برادران سپاهی که نه جلادان شما را به زور بیرون میکردند ومن میدیدم که کفن از تن نازنینت در آورده بودند و صورت و بینی بوریراد خونین بود خواستم مداخله کنم همراهانم با نهیب مرا بردند حتی نتوانستم عکس بگیرم من واقعا متاسفم . من این کامنت را سا عت 4.55عصر میگذارم هنوز از نوریزاد خبری ندارم . یاد چند نفر ناصح افتادم که می گفتند به آن لانه پا مگذار به عینه رذالت سپاهیان را دیدم که پیری را میزنند و همه متعجب فقط نگاه میکردند! متاسفم! متاسفم!

   
 12. با سلام

  منا طق محروم در همه جاى كشور وجود دارد ولي در استان خوزستان ظلم مضاعف است و نمود بيشتري دارد

  از اكتشاف اولين چاه نفت ايران و خاور ميانه در مسجد سليمان بيش از 100 سال مي گذرد و در اين مدت ثروت

  كشور از درآمدهاي نفت تأمين شده است با اين همه هنوز شاهد فقر اقتصادي و فرهنگی زيادي در اين استان

  هستيم

  آقايان با چه مجوز شرعي و قانوني ثروت نفتي كشور را به اين و آن مي بخشند

  جالب است بدانيد بزرگترين ميدان نفتي كشور در همين منطقه دشت آزادگان قرار دارد كه مركز آن

  شهر سوسنگرد است

  همان بلايي كه در ميدان مشترك پارس جنوبي سر ايران آمد در ميدان نفتي آزادگان که با کشور عراق

  مشترک است در حال تكرار شدن است

  نمى دانم جناب رهبر و ساير مسؤلان چه جوابي دارند و آيا شبها راحت مي خوابند با اينهمه بي لياقتي

  و بي كفايتي روي همه حاكمان سابق در ايران را سفيد كردند

  http://fa.wikipedia.org/wiki/میدان_آزادگان

   
 13. آزمایش رفتاری

  بعضا برای همه ما اتفاق افتاده که افراد پیرامون ما ذهن ما را می خوانند و حدسشان درست است.پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا آخر بخوانید و با یکی از جدیدترین پژوهش های علمی آشنا شوید.
  لطفا به سوالات زیر به سرعت پاسخ دهید:
  نتیجه چیست؟
  2+2

  4+4

  8+8

  16+16

  خیلی سریع عددی بین 12 تا 5 انتخاب کنید. انتخاب کردید؟
  حالا بروید پایین
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  اولين عدد انتخابی شما ” به احتمال زياد ” 7 بود؟
  این آزمایش توسط یکی از محققان برجسته در زمینه مطالعات ذهنی در امریکا،پرفسور “مک کین” انجام شده.
  در این آزمایش با طرح 4 سوال اول ذهن شما شرطی شده و در هنگام انتخاب عددی بین 12 تا 5 ابتدا ذهن این دو عدد را جمع می کند یعنی 17 ولی 17 بین دو عدد 12 تا 5 نیست. ذهن اتوماتیک به عدد 7 می رسد که از 5 هم بزرگتر است.
  این آزمایش انقلاب بزرگی در آزمایشات رفتاری ذهن نسبت به آموخته های ما از دوران کودکی و اجتماع و آنچیزی که شبانه روز از طریق رسانه ها به ما میرسد ایجاد کرده است.
  طبق نتیجه تحقیقات مردم وقتی ذهنشان شرطی شد از انتخاب یا تفکر در جهت دیگر می ترسند و در دراز مدت استقلال فکری هر کس مسائل پیرامونش می شود نه تفکرات واقعی خودش.

   
 14. درود بر نوريزاد دلاور و همه دوستان دوستان ارجمند
  محموله اى حامل ٣٣٠ كيلو هرويين جاسازى شده در قوطى هاى ترشى سير با مارك ترقى از يك كاميون در شهر اسن آلمان كشف شد .اين مقدار هرويين بيش از كل هر ويين كشف شد در سال ٢٠١٣ توسط پليس آلمان و بزرگ ترين كشف يك جاى مواد مخدر در چند دهه اخير اعلام شد .همچنين مبدأ حركت كاميون به گزارش پليس آلمان ايران بوده است .انشاء الله كه گربه است و نه برادران اسكله و متخصص در كشتن و زدن و ويرانگرى .با اين همه ، عبور اين كاميون از مرز ايران خود مسئله اى است .ايران معبر فساد در ارض شده است .همه دلسوزان سي و شش سال است كه مى گويند بستن مرزها به روى و رود قاچاقچيان مطمئن ترين راه كاهش و نابودى اعتياد است .گل بايد گرفت در آن حكومتى كه پس از بيش از سي سال هنوز شتر از يك سر آن تا سر ديگرش دولا دولا عبور مى كند و آن را نمى بينند اما انسان هاى درد مند و آزاده را از خانه ها بيرون مى كشد و بدون تفهيم اتهام و تشريفات عادلانه و قانونى دادرسى به سياه چال ها مى برد و جنازه شان را پس مى دهد .گل بايد گرفت در آن حكومتى كه وجدان ميهن را در اوين محبوس مى كند و بى وجدان هاى مزدور را ميدان مى دهد .نه فقط در سوسنگرد كه همين تهران محله هايي هست كه در هرگوشه آن جوان معتادى دارد تباه مى شود .سي سال است جمهورى جسمانى اين قربانيان را به عنوان مقصران اصلى گه گاه دسته دسته مى گيرد و در مكان هاى آغل مانندى مى چپاند و سپس در حالى كه حرص مصرف آنها صد چندان شده دوباره رهايشان مى كند .بيرون از اين چرخه نمايشى فلاكت پدرسالاران گردن كلفت به صدور مرگ تدريجى ادامه مى دهند .انشاء الله گربه است نه سگ .انشاء الله الرحمن بند ناف اين حكومت را با دروغ و بى وجدانى و وحشت نبريده اند .انشاء الله اين دزدان متقى -دزد متقى به دزدى مى گويند كه بيش از صد ميليون را قابل دزديدن نداند -بله ،انشاء الله اين دزدان متقى را استكبار جهان خوار وارد ميهن پامال شده ما كرده باشد و آن كاميون را آلمان به آلمان صادر شده باشد .اما گيرم كه چنين باشد ،آيا اين چيزى از درد قربانيان اعتياد مى كاهد ؟آيا مقدس سازى و زيبا نمودن جنگ چيزى از نكبت و تيره روزى و فلاكت و ويرانى هاى جنگ مى كاهد ؟ آيا جهنم واقعى با وصف بهشت دروغين بهشت مى شود ؟ دوستان دردمندم ،نوريزاد بى قرار اكنون در مناسبات قدرت در اين جهان اخلاق با سياست گويي وداع گفته است .شهر كوبانى محك تجربه اى است كه سيه روى كرد اين سياست سودجوى قدرت طلب را .جمهورى اسلامى به لحاظ معنويتى كه داعيه دارش بود شكست خورده و بل از آغاز يك شكست بود .اكنون ببينيد چگونه اين جمهورى خود جزئي از همين سياست شده و آن هم كثيف ترين جزئش . سياست الحق لمن غلب و النصر بالرعب را در همه جا مى گسترد ؛آن هم نه در جهت منافع ملى كه براى حفظ يك باند آدم ربا و دزد كه نامش را نظام مقدس نهاده است .از سوى ديگر با چهره مزورانه و عصاقورت داده و با قبضه كردن همه امكانات رسانه اى و بستن دهان معترضان در حرف خود را رهايي بخش مظلومان جهان جلوه مى دهد . آنها كه كم ترين توجيه مستدلى براى برخوردارى از اين حق كه بنا به توهمات ذهنى خود براى مقدرات هفتاد و پنج ميليون ايرانى تصميم بگيرند ندارند ،مگر جز اين كه خود را به خدا و امام زمان وصل كنند چار ه ديگرى هم دارند ؟

   
 15. لابد این رهبر فرزانە ، نمایندە خدا روی زمین ، رهبر مستعضفین جهان ، امام چهاردههم شیعیان اینطوری بە صلاح میدانند کە ثروت مردم ایران مناسب این ملت نیست بلکە حزباللە لبنان و حماس و دیگر گروەهای شیعە درنقاط مختلف جهان بیشتر نیازمندند . از قضا امام خمینی هم چنین فرمودند کە اقتصاد مال حیوانات است ، در نتیجە مردم شریف و همیشە در صحنە سوسنگرد و باقی مردم کم درآمد ایران باید منتظر باشند تا خدای رحمان و رحیم و کریم در دنیای دیگر باداش آنهار بدهد

   
 16. درود بر شما نوریزاد گرامی ، ولی بندە از ایرانی بودنم خچالت می کشم

   
 17. چه بلایی به سر این کشور آوردند ؟ این خانه از بن و بست ویرانه شده برغم اسلامی اندیشیدن و اسلامی عمل کردن با درایتهای رهبر فرزانه ! خرابه ویرانی ساختند و با هوچیگری های توخالی کشور غارت شد. سیستم اسلامی کمونیستی سید علی خامنه ای معتقد شده تا زمانی که مردم این سرزمین را میتوان فریب اسلامی داد ء به این شیوه تالاج ادامه خواهد داد. و ابزار این فریبکاری را به نحو احسن فرمانده ای میکنه تا راه روفتن این کشور برای منتسبانش میسر باشد. آخرین فریب ایشان آزادی و یا تخفیف زندانیانی است که بنام عفو اسلامی به عنوان اعیاد اسلامی به ساختارش مانور میدهد. آقای خامنه ای بدان دیروز و امروز مردم و این کشور را تصرف و حراج نمودید اما بدان فردا با ماس

   
 18. راستی الان گوجه کیلوئی چنده ؟

   
 19. salam harvaght vared sait shoma mishavam anti virus payam midahad “10/11/2014 13:19:25″,nurizad.info,”Malware URL”,”Malware URL Blocked”in payam ra masalan alan dad kopi kardam aya az website shoma ast ya dustan zahmat anra mikeshand 2 dar zaman ferestadan mail yekdafe yek safhe baz mishavad ke payamhaye mokhtalefi ruye an neveshte mesle baradar gabery in surat hesab ra moshahede konid ya list ghaza baraye 7 nafar inha faghat dar mored email shoma bevogud miayad bayad che kard aya inha neshane kontorol email man ast?- 3 az shoma khahesh mikonam az gozashtane linki ke nemishenasid mesle un bala ker link mehrnews ro gozashtid khoddary konid harky un linko az site shoma kilik kone rahat shenasaee mishe ke az site shoma didan karde mamnun az tehran

   
 20. با سلام لطفا آدرس پدر سعید زینالی را جهت عیادت برایم ارسال کنید

   
 21. خدا قوت آقای نوریزاد
  جمهوری ا س ل ا م ی ویران مستعمره روس و چین است. قرار نیست استعمارگر به مستعمره حق خود مختاری بدهد!!! کار آفرینی برای اربابان روسی و چینی !!! و مصرف از ما ملت احمق، به هر قیمتی که باشد.
  موید باشید

   
 22. مشتاق عليشاه

  متاسف هم بايد بود . با اين همه ثروت ملي مردم اين گونه فقير و مستمند باشند خيلي حرف هست .

  از آقاي نوري زاده ميخواهم كه راهنمايي كنند چطور ميشود سخنرانيهاي استاد احمد قابل را تهيه كرد

   
 23. محمدرضای ایران

  درود
  خدایا شر این حکومت فاسد ستمکار دزد ریاکار ظالم و شیطانی ر از سر مردم ایران دور کن

   
 24. از ميان خبرهاى تابناك

  لاريجانى: نگذاريم اميدوارى مردم مخدوش شود.
  مردم: آهان باز انتخابات نزديك شد؟ نگران نباش. مهره هاى بدترتر را بچينيد، ما به بدتر ها، يعنى همون ها كه از قبل انتخاب كردين رأى ميديم. عادت كرديم ديگه.

  انتقاد علم الهدى از شعار توسعه رفاه در زندگى
  – علم الهدى: شنيده ام مردم آنقدر رفاه طلب شده اند كه يك خانواده در زابل مى خواهد بچه پنج ساله اش را با يك خانه معاوضه كند. اى رفاه زده، اى بى عاطفه از علماء، عاطفه را، بى اعتنايى به ماديات را ياد بگير. از خانواده آقاى مهدوى كنى ياد بگير كه روزى پولى معادل قيمت يك خانه در زابل را براى نگهدارى پدرى پير صرف مى كند و اونوقت تو حاضرى براى بخاطر يك خانه، از بچه ات بگذرى.

  فيلترينگ هوشمند در حال آزمايش است.
  – فيلتر هوشمند: سايت نوريزاد فيلتر نباشد اما مطلب خودش و همه كامنت ها جز كامنت مصلح، زلفعلى و مرتضى فيلتر شود.

  اولين قربانى ابولا در خاك امريكا
  – برادر حسين: و آب شدن قند در دل اينجانب براى پيدا كردن تيتر يك.

  اشتون و ظريف سه شنبه در وين ديدار مى كنند.
  – وطبق معمولِ سنواتى مهمترين دستاوردش هم تعيين تاريخ ديدار بعدى است.

  كشف ٢٤٠٠ مورد زمين خوارى در تهران
  – اقلاً قيمت اعلام مى كرديد. آخر گوش ما ديگه حساسيتش را نسبت به رقم هاى زير ميليارد و تريليارد از دست داده.

  پيشنهاد مسجدجامعى براى حل معضل ترافيك
  – ائمه جمعه: پا توى كفش ما نكن. خودمان بعد از حل معضل خشكسالى با نماز باران، دو ركعت هم نماز ترافيك مى خوانيم ، حل مى شود.

  رئيس پليس أگاهى ناجا: آمار قتل خانم به دست شوهر بالاست و بايد آسيب شناسى شود.
  – شوهر قاتل: سردار جون. آسيب شناس ماسيب شناس نمى خواد بيا تا حاجيت واست بگه. اول نيگا مى كونى به قوم و خويشش. اگه دسشون به دهنشون نميرسه و از عهدهء جور كردن نصف ديه بر نميان، سريع دس به كار ميشى.

  دستور روحانى براى پاك كردن چهره شهرها از تكدى گرى
  -قربان خانه خيلى كثيف است اينهمه آشغال را چكار كنيم؟
  -فورى جارو كنيد زير فرشها.

  تلاش جدى قوه قضاييه براى بازگشت خاورى.
  – جدى؟؟؟؟

   
 25. مبادا فکر کنید بدبختی و استضعاف به سوسنگرد و استان خوزستان ختم می شود! بگذارید من هم چند عکس نشانتان بدهم. آنها را نه از بی بی سی و رسانه های “مغرض” بیگانه و سیاه نما، که از خبرگزاری های داخلی مهر و ایسنا برداشته ام. دیدن این عکس ها به آدم های حساس، نمایندگان مجلس، امامان جمعه، وزرا و سایر مسئولان اکیدا توصیه نمی شود. من با دیدن این تصاویر که دیروز منتشر شد، منتظرم آیا خبر “دق کردن” از غصّه مسئولی از مسئولان و عالمی از علمای دین پخش می شود، و قضیه ربودن خلخال از یک زن یهودی در 1400 سال پیش تکرار می شود؟

  http://mehrnews.com/detail/Photo/2386283#ad-image-0

  http://isna.ir/fa/imageReport/93071810000/%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B1%D9%86%DA%AF

   
  • ایناچی بودگذاشتی مومن.
   همه جاهست البته همه جا.دانش اموزان خودم راشده بارهادیده ام توچهار راهها شیشه ماشین تمیزمیکنن یاحتی بخدادیده ام گدایی هم میکنن.

    
  • فائضه خانم پس چرا خودت که اینقدر فهیم ودلسوزی دق نمی کنی ؟
   وخبردق کردنت بگوش مانمی رسد؟

    
 26. درود بر شما
  دروغ و مزخرف که انتها ندارد
  من و علی و نقی و تقی و ….. همچنان بیکاریم و قاسم و جاسم و قلی و ولی و … هم به جمع بیکاران اضافه شدند ! چطوریه که آمار بیکاران تک رقمی شده ! نکنه تعدادی از بیکاران را کشتند !

   
  • هر دولتی فقط به فکر آمارسازی است .تا وقتی قدرت دست کسی نیومده خوب رجز خونی میکنه یه چشمه هم دیدیم از رییس جمهور محبوب امید و تدبیر !!!که تو نیویورک همه رو حساب مات کرد:
   «البته فکر نمی‌کنم فردی به خاطر روزنامه‌نگاری، یا به خاطر فعالیت رسانه‌ای دستگیر شده باشد. یک فرد می‌تواند یک خبرنگار و یک گزارشگر باشد و جرم مرتکب شود».
   …حالا کی بشه که ایشالا رییس جمهور روحانی برا ملت همیشه در صحنه آمار های جدیدی بده مثل اینا:
   1-البته گمان نمیکنم اصلا کسی در ایران بخاطر نداشتن شغل بیکار باشه!
   2-البته قویا گمان نمیکنم اقشاری از مردم زیر خط فقر باشند.
   3-البته ابدا گمان نمیکنم جوانان ما مشکلاتی مثل مسکن را حس کنند.
   4-البته اصلا وقتی خوب فکر میکنم موضوعاتی چون زندانی سیاسی مشکلات اقتصادی و معیشتی وهمین توهم مشکل مسکن یا بیکاری اساسا از توطئه های جدی استکبار جهانی است.
   5-…
   …فکر میکنم گوجه ها ی محله حسن جان هم کم کم در حال رسیدن باشد!!!

    

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

81 queries in 0876 seconds.