سر تیتر خبرها
سخنان سحر بهشتی در مراسم تولد برادرش: ستار بهشتی

سخنان سحر بهشتی در مراسم تولد برادرش: ستار بهشتی

در این مراسم، خواهر ستار – سحر – شعری خواند و از حاضران سپاس گفت. می گویم: این خانواده را هیچ کس نمی شناخت. اکنون اما چه کسی است که نشناسد؟

محمد نوری زاد
نهم شهریور نود و سه – تهرانShare This Post

 

درباره محمد نوری زاد

6 نظر

 1. در یکی از دیدارهای قدمگاهی شما ، خانمی به خاطر عکس پور محمدی گفته بود که شما به روحانیت توهین می کنید و توهین به آنها … . می خواهم بدانم اگر روحانی روحانی است پس این بنده خدای اعدامی در سطور زیر روحانی نبود . اگر بود ولی از نظر آقایان مفسد فی الارض ، پس در بین روحانیون هم ( در هر زمان ) مفسد فی الارض می تواند پیدا شود .
  ای وای اگر روزی ورق برگردد چه ها خواهد شد و تر و خشک ……… آتش کسی را نمی شناسد . روحانی یا کس دیگری

  به گزارش پارسینه، غلامحسین دانشی، نماینده آبادان در مجلس شورای ملی که ملبس نیز به لباس روحانیت بود، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 1357 دستگیر شد.

  وی که از مجریان برنامه های مذهبی رادیو تلویزیون رژیم شاه بود در روز سه شنبه 22 اسفند 57 محاکمه شد و به جرم فساد در ارض، محاربه با خدا و خلق خدا به اعدام محکوم شد و حکم همان روز اجرا شد.

  غلامحسین دانشی در قسمتی از دفاعیات خود عنوان کرده بود: اگر من می خواستم از مجلس استعفا کنم، ساواک مرا می کشت، من حتی نمی توانستم جزو گروه مخالفین دولت در مجلس باشم زیرا مخالفین دولت را در مجلس خود دولت انتخاب می کرد تا علیه دولت حرف بزنند.

   
 2. من نمیدونم چرا همه میخوان بت خانه بسازن؟ عجیب نیست که ما گرایش داریم که مظلومان تاریخمون رو بت کنیم؟

   
 3. درود بر محمدعزیز نوری زاد برافشان لوای کاوه(نیاز مبرم امروز جامعه ترسیده ومهجور ما)ودرود بر مادر وخواهرستار که فصل نوینی ازپایداری بر حق وحقوق رابه جامعه اخوندزده وبسیجی زده وسپاهی زده و رهبرزده وفلاکت زده ارزانی داشته اندواقعاباعث فخرومباهات ایران وایرانیان هستید اینجاست که حکومت باهمه عوامل قدرت و ثروت وصداوسیمای میلی خودش دربرابر شجاعت شمابه هراس ووحشت افتاده است می گویم مادرستاربه عنوان برگ زرینی درتاریخ ایران عزیزمان ثبت میشودبه عنوان پایداری بر خواسته ها وحقوق فردی و اجتماعی خود همچون رهبران عزیز در حصرمان عالیجنابان کروبی وموسوی ورهنوردوتاج زاده وکلیه کسانی که برای جاری کردن ازادی دراین مملکت زندان وشکنجه رابه جان خریدندما صمیمانه سپاسگذاریم

   
 4. تا دلی آتش نگیرد حرف(بخوانید شعرِ) جانسوزی نگوید.
  کجایند سردمداران جور و جهل نظام تا زبان حال این مادر٬ خواهر٬ خانواده و جامعهِ سراپا درد و داغ را ببینند،تا راه خود را که به گورستانِ تاریخ راهی است٬ تغییردهند.
  درود فراوان بربزرگ آزادگانی که با خانواده محترمِ ستار بهشتی همراه٬ همگام و غمخوار هستند.
  و باز هم با درود و تشکرویژه از جناب آقای محمد نوریزاد٬ از انتشارِ چنین رویدادها.

   
 5. درود بر همه عزیزانی که در این مراسم حضور داشتند. ما اونجا نبودیم (با عرض شرمندگی) اما دلمان اونجا بود زیر پای مادر ستار عزیز

   
 6. افرين ، چه كسى فكر ميكرد اينهمه استعداد از همه نظر در اين خانوادهمحترم باشد،

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

77 queries in 0855 seconds.