سر تیتر خبرها
یک پیشنهاد شدنی! – طنز تلخ

یک پیشنهاد شدنی! – طنز تلخ

من می گویم حالا که جناب ” داعش” مثل چی شیعه می کشد و جلو می آید، بیاییم و باب یک مذاکره ی خیلی منطقی را با آنان وا کنیم. به داعشی ها بگوییم: والا بخدا ما پیش از انقلاب با سنی ها و سایرین آرام و بی تپش داشتیم زندگی می کردیم. کسی بر کسی بر تری نداشت. به داعشی ها بگوییم: شما بیایید و دست از کشتن مردم بی دفاع و بی تقصیر بردارید در عوض ما چند نفر آدم مؤثر را برای شما ارسال می کنیم تا هر طور که خودتان صلاح می دانید با آنان بر خورد کنید. این چند نفر گزیده ای از کسانی هستند که در لباس دین، بجای ادب و محبت و مدارا و خردمندی، تخم تفرقه و بد بینی و تحقیر و ناسزا و دشمنی و بی خردی را در میان ما پراکنده اند.

یک: حضرت آیت الله مکارم شیرازی که تریلیاردها دزدی را و فروش بانوان ایرانی و هزار جور مفسده ی حکومتی را می بیند اما هم حجاب اسلامی و هم دشمنان وهابی از زبانش نمی افتد. دو: جنابان علم الهدی و خاتمی که جز نفرت پراکنی عُرضه ی دیگری نداشته و ندارند.و بقولی انگار سق اینان را با عصبیت های جاهلی برداشته اند. سه: جمعی از مداحان و فحاشان، که جاده صاف کن کسانی هستند که بقایشان را در تضعیف و تحقیر دیگران می دانند. چهار: سید حسن نصرالله که میلیاردها پول ما را بی اجازه و رضایت ما بالا می کشد و همچنان بر طبل اسلام و امامان شیعه می کوبد. پنج: شیخ مصطفی پورمحمدی و شیخ روح الله حسینیان و شیخ علی فلاحیان، گفتیم حالا که دست تان گرم است این چند تا را هم داشته باشید در کنارتان شاید بکارتان آمدند و شیوه های سربه نیست کردن شیعیان را از اینان بیاموزید. از اینان بیاموزید که چگونه می شود آدم کشت و همچنان وزیر و نماینده ی مجلس خبرگان و نماینده ی مجلس شورای اسلامی باقی ماند. شش: این قاضی صلواتی و قاضی مقیسه هم بد نیستند در قانونی جلوه دادن آدم کشی هایتان.

محمد نوری زاد
بیست و نهم خرداد نود و سه – تهران
Share This Post

 

درباره محمد نوری زاد

13 نظر

 1. باسلام .آقاي نوري زاد ودوستاني كه فكر مي كنند داعش وآدم كشهاي القاعده نتيجه جمهوري اسلامي ايران است متاسفانه اطلاعات كافي از اين جريانها ندارند وفقط ميخواهند همه مشكلات وكشتارهاي جهان را بخاطر دشمني كه دارند به ايران اسلامي نسبت دهند.آيا هجوم وهابيت به كربلا ونجف در ابتداي تاسيس وهابيت وعربستان سعودي وكشتن هزاران شيعي زمان جمهوري اسلامي بود؟ آيا وهابيت وجريان تكفيري وكشتن شيعيان قبل از انقالب نبود ؟برويد مقداري مطالعه بفرماييد. بببينيد اساس دشمني وتشكيل وهابيت در چه زماني بوده.وحرف شما مانند اين است كه بگوييم شهادت امام علي ع توسط ابن ملجم نتيجه حكومت امام بوده ونبايد حكومت ميكرد تا دشمن درست نكند.هر نظامي كه در نظر بگيريد دشمناني دارد

   
 2. حالا که دیگه مکارم شیرازی فتوا داده نمی‌‌تونه که خودش فتوای خودش را قبول نداشته باشه و به جنگ داعشی ها نره. میشه که همهٔ جوونهای خانوار بیت و جنتی و مصباح و احمد خاتمی، خانوار مکارم شیرازی را در این جهاد تنها بزارن؟ ایشالا که همه شون همت کنن برن و ضرغامی و برادران لاریجانی را هم با خودشون ببرن و هر چه زودتر دست همشون تو دست حوران بهشتی‌ گره بخوره.

   
 3. Dear fellow Iranians, In order to have an in-depth understanding of Iran’s revolutionary guard in Iraq, please read the following link:

  http://www.newyorker.com/reporting/2013/09/30/130930fa_fact_filkins?currentPage=all

   
 4. والله وبالله كه اين گروه داعش ادمكش عكس العمل رفتارهاى رژيم ايران است كه در چهار اقليم عالم وبا استفاده از انواع امكانات مشغول شيعه سازى وهم چنين تخم نفاق پراكنى است.
  شما فكر ميكنيد اينكه از تمام كشورهاى جهان واز تمام مليتها طلبه به ايران اورده ميشود وبا دادن صد جور امكانات وهم چنين پول فراوان ودر حوزه ها انها را شستشوى مغزى داده سپس باز هم با پول وامكانات فراوان به مملكتهاى خود برگشت داده ميشوند تا به شيعه سازى وايجاد نفرت ونفاق بپردازند وايا اينها از چشم ساير حكومتها مثل عربستان وغيره پنهان ميماند؟
  از صبح تا شام به انواع واقسام به مقدسات اهل تسنن در تريبونهاى رسمى مملكت توهين ميشود وانوقت همين حكومت وبا اين مشخصات با نهايت سماجت ادم سخيفى مثل نورى المالكى را به مردم عراق تحميل كرده ونهايت پشتيبانى را از او ميكند وهم چنين به او اموزش ميدهد كه چهل در صد سنى عراقى را از تمام حقوق خود محروم كند ايا توقع ميرود اينها بدون عكس العمل بماند؟
  بعقيده من گناه ظهور پديده عقب گرايى مثل داعش فقط وفقط بگردن حكومت ايران است.

   
 5. داعش و داعشی ها شاگردان خلف امام راحل عظیم الشان هستند که اسلام سیاسی را به خاورمیانه هدیه کرد . ایران زمین مناسبی نبود و کشته خمینی در سوریه و عراق به بار نشسته است .

   
 6. این تذهبون فمن یعمل مثقال ذره؟….یره
  بقول مرحوم معلم شهید دکترشریعتی قلم…..!نون والقلم ومایسطرون
  شماهم که حکم مرگ صادرکردید !خوبست مروری برنوشته های قبلی تان داشته ودل مردم رنجدیده ی فلسطین رابیش ازاین به دردنیاورید……
  درخنداندن یاتلخخند همه ی جوانب رابسنجیم چون قیامت برای همه هست اگرخداراباورداریم

   
 7. بیمعرفت، به سید حسن نصرالله هم توهین میکنی؟….

  آقای نوریزاد. چپ کردی اساسی.

  حق گوییت رو دوست داشتیم ولی این حرفات نشون دهنده اینه که انتقاداتت از روی نیت خدایی نیس بلکه مشخصه که بدون منطق با هرچه که جمهوری اسلامی میگه مخالفت میکنی.
  عیبی نداره.
  البته این رو بدونید که این حرفای شما فرضیه کارکردتون بعنوان مامور و 1 سوپاپ برا تخلیه هیجانات مخالف رو تو ذهن ما تقویت میکنه.
  ضمنا مطمئنم که این مطلب رو تو سایتت نمیذاری.

   
 8. پیاده نظام سبز

  خامنه ای رو یادت رفت مگه اون آدم نیست؟

   
 9. ريشه ها١١٨(قسمت ١١٧ ذيل پست قبلى )
  افزوده اى به شرح داستان كيخسرو )
  ١٨- عرفان در قالب قطع تعلقات فانى در هند نيز پيشينه اى كهن و ژرف و شاخه شاخه دارد .در اينجا به داستانى بسنده مى كنم كه هرمان هسه نويسنده آلمانى نيز از روى آن رمان جذابى نوشته است .شاهى در هند پسرى مى زايد و عزم جزم مى كند كه نگذارد فرزندش هرگز چشمش به چيزى دل آزار و رنج آور افتد .باغ هميشه بهارى همراه با عمارت مجلل مى سازد تا پسرش كه سيدرتا نام دارد در اين باغ تحت سرپرستى بهترين خدمتكاران و پرستاران روزگار را به خوشى و خرمى بگذراند .روزى كالسكه ران سيدرتا را در باغ مى گرداند . حين تفرج صدايي ضعيف از جايي به گوش مى رسد .صدايي كه رنج بشرى را در دو حرف به بيان مى آورد :آخ .
  سيدرتا از كالسكه ران مى پرسد :اين صداى چه بود ؟
  اين صداى باغبان پير بود .
  پير يعنى چه ؟
  همه ما روزى پير مىًشويم .دردهاى جسمى ما بيش تر مى شود .هنگام درد مى گوييم :آخ .و سرانجام روزى مى ميريم
  سيدرتا گفت :آخ ،كه اين طور .
  اين كلمات براى نخستين بار بود كه بر او نازل مى شد .به آنها عادت نداشت .از همين رو عادت حجاب فكرش نبود .لحظه اى بعد سيدرتا قصر را ترك كرده بود .تنها و بى چيز سفرى دراز را آغاز كرد .حتما در راه بايد براى او نيز پيش آمده باشد تا همچون ابراهيم ادهم بر خاكدان سگان خسبيده باشد .قريه به قريه و فرقه به فرقه را پيمود و آزمود و سرانجام بودا شد . آرامشى درونى يافت .به نيروانا پيوست .و در درونش صلح ابدى برقرار شد .سوامى ويواكاندا مى گويد كه اين بوداى معروف بيست و پنجمين بودا بود .بوداهاى ديگر آمدند و رفتند و نامى از آنها نماند چرا از نام مى گريختند . در باره ابراهيم ادهم نيز از قول عطار مى خوانيم كه وى در هرجا كه شناخته مى شد نمى ماند و بيدرنگ به جاى ديگر سفر مى كرد .عرفان به مكتب ابن عربى محدود نمى شود .عرفان هاى گونه گون داريم كه در عين حال چنانكه مى بينيم قطع تعلق از خواست هاى دنيوى و فانى و تلاش براى رسيدن به آزادى درونى در اغلب آنها مشترك است .

   
 10. درودي ديكر بر همه ازادكان ، اقاي نوريزاد شما كه اين بيشنهاد عالي را به داعش داديد، بد نيست كه جنازه اين دو مجسمه بلاهت ( مهدوي كني و محمدي كيلاني ) را به أنان بدهيد كه با مراسمي در خور شانشان تشيع و خاك سباري كنند.

   
 11. درود به آقای محمد(کاوه)نوری زاد
  و همکاران با وفا وشریفتان

  نه بطور طنز بلکه کاملأ جدی با ارائه پیشنهاد شما موافقم .فکر می کنم اکثریت مردم ایران طالب این باشند. ما انقلاب گردیم برای آزادی وعدالت ورهائی از دست استبداد و نه برای اسلام ودیکتاتوری دیگری بنام استبداد دینی.

  اطلاعیه دوباره :

  مدتی ست دسترسی به وب سایت شما از طریق
  Google Chrome امکان پذیر نیست. لطفأ اطلاع رسانی کنید که کاربران ودوستداران شما از طریق

  Mozilla Firefox

  می توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند و بطور کلی مطمئن تر است.

  با آرزوی تندرستی وموفقیت
  و متشکر برای امکان ودرج نظر دگری در وب سایتتان

   
 12. عکس مهدوی کنی و جنتی را از قلم انداختید- که به قول فقها حیات غیر مستقر دارند ولی جان سخت هستند و عزراییل از پس آنان بر نمی اید- شاید فرجی حاصل شود و داعش بدانند چطوری میشود با فیلتر شکن- عزراییل را درو بزنند (بپیچانند )

   
 13. جناب نوری زاد عزیز میدانم به خاطر معذورات اسم کسانی که باید به سمت داعش بارنامه بشوند را کامل ننوشتی ولی تا همین جا هم گفتی نفست حق است. پایدار باشی

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

79 queries in 0838 seconds.