سر تیتر خبرها
سقوط و دیگر هیچ !

سقوط و دیگر هیچ !

امروز در شوش دانیال بودم. دوستی که نمی شناختمش از تهران زنگ زد و گفت: خبر ” صلح نیوز ” را دیده ای؟ گفتم من اکنون در سفرم و به اینترنت دسترسی ندارم مگر چه نوشته؟ گفت: حالم خیلی بد است آقای نوری زاد. ما داریم بکجا می رویم؟ پرسیدم: مگر چه شده؟ بغضش گرفته بود. گفت: شرم دارم بگویم. و گفت: صلح نیوز آورده که شما به دخترت تجاوز جنسی کرده ای و همسرت از شما شکایت کرده و شما اکنون تحت درمان یک مرکز روانی هستید. و عکسی نیز از شما و دخترتان منتشر کرده.

اکنون به اهواز باز آمده ام. ساعت یک بامداد است. می بینم دوستی خبر صلح نیوز – خبرگزاری وزارت اطلاعات یا سپاه – را برای من ارسال کرده. دیدمش. بیش از آنکه مکدر شوم، به سقوط اخلاقی یک جامعه ی مدعیِ مسلمانی در ورطه ی زشتکاری می اندیشم. به خود می گویم: محکم بایست که این گریبان دریدن ها نشان از آن دارد که تو به مغز این هیولاها میخ کوفته ای. و این که: این هنوز ابتدای راهی است که بدان پای نهاده ای.

پیشنهاد می کنم این خبر را ببیند تا بدانید در این مُلکِ غارت شده، زشتکاری تا کجاها می تواند رسوخ کند:

http://solhnews.org/اختصاصي-شكايت-از-محمد-نوري-زاد-به-جرم-ت/

Share This Post

درباره محمد نوری زاد

124 نظر

 1. نورزاد دستت درد نکنه
  بنده خدا این چه دلیلیه یعنی حالا که ما زورمون میرسه نصلشون رو از رو زمین برداریم حکومت باید ملی باشد هیچ کس حق ندارد به کسی اسیب بزند از هر دین و هر سنت دین مخصوص مردم است حکومت نباید دین خاص را محترم بشمارد.
  تا کسی جرمی مرتکب نشده کسیو محاکمه نمی کنند یاد بگیر

   
 2. با درود به آقای نوریزاد عزیز،

  شما با اینهمه اتهام زنی‌ و صدور حکم و دعوت به اجرای آنها از طرف قماش‌هایی‌ ویژه، چه ربطی‌ به مردم با فرهنگ و تمدن ایران داری که با اطمینان خود را عین نمونهٔ “یکی‌ از مردم” بدانی‌ و بخوانی؟

   
 3. تمام چیزهایی که تو کامنتم راجع به بهایی ها نوشتم عین واقعیته

  برید خودتون راجع به احکامشون و هیئت صادر کننده احکامشون که بیت العدل (واقع در حیفا – فلسطین اشغالی) باشه راجع به همین زنا یا بقول خودشون ازدواج با محارم چه حکمهایی دادند

  ثانیا آقای شهروند سبز به من بگو ببینم شما که میگی بهاییت دینه پیامبرشون کیه اصلا ؟؟؟

  تو همین بقول شما دین بهاییت خون مردم شیعه حلال شمرده شده ولی چون زورشون نمیرسه تقیه میکنن و منتظر فرصت پیدا کردن قدرتند تا انتقام سختی از ایرانیان مسلمان بابت انقلابشون بگیرند

  شما اگه راجع به بهاییها اطلاعات صحیح پیدا کنید هیچ وقت کار آقای نوری زاد که رفته کف پای یه بهایی رو بوسیده تایید نمیکنید

  همین بچه بهایی فردا اگه زورش برسه نمیزاره سر به تن من و توی مسلمون بمونه

  مشکل من با آقای نوری زاد اینه که فکر میکنه همه آدمهای زمین آدمهای خوب و سالمی هستن
  خودش تو این امنیت جمهوری اسلامی خورده و فربه شده و نمیدونه چه آدمهایی تشنه خون ما شیعه ها هستن

  این حماقت ها و خود بهلول بینی های آقای نوری زاده که منو ناراحت میکنه

  آقای نوری زاد لیاقت زندگی تو همچین امنیتی رو به هیچ وجه نداره

   
 4. و چقدر این نظام برای سر پا نگهداشتن پایه‌های لرزانش و آبروی هیچ گاه نداشته ‌اش از نان شب هم بیشتر محتاج این بیچاره‌های مفلوکی است که در ازای علوفه‌هایی‌ که می‌‌بلعند، آزاد و رها مجاز باشند، برای رضایت رذلترین و پست‌ترین انسانها، شریفترین انسان‌ها را به باد هر اتهام و تهمت و پرونده سازی که دوست دارند، ببندند؟ آقای نوریزاد زده‌ای به قول معرف در گیجگاه هیولای بزرگ و الا این بی‌ اختیار‌های زبان بسته که فقط به نسبت حجم علوفه، نوشته‌های وجبی تحویل بالا دستی‌‌ترین‌های خود می‌‌دهند و سیری که خوردند و چریدند، یادی ندارند که یادشان باشد چه نوشته اند و از دیوار حاشای تا به ثریا سر کشیدهٔ بالا نشین‌های این زبان بسته‌ها هم که همه با خبریم و صد‌ها بار شاهد بوده ایم.

   
 5. وای بر وقتی که گرگ در لباس میش بی آید
  آقای نوری زاد دو کامنت را در این صفحه خواندم یکی بنام (یکی از مردم) و دیگری به نام (شهروند سبز) .
  دکتر شریعتی سالها پیش گفته اند (اگر می خواهید چیزی را خراب کنید از آن بد تبلیغ کنید) . یکی از این نوشته ها حاوی کلمات بسیار ناپسندی است که در مورد شما و نسبت بهایی دادن به شماست . من مطمئن هستم کسی که این نوشته را ارسال کرده از بهاییان متعصب است تا با این زشت گوییها مسلمانان را خراب کند از نمونه این ترفندها در طی تاریخ بسیار داشته ایم . اما نویسنده دوم که خواسته از شما دفاع کند با نقشه ای تکراری مشغول مظلوم نمایی بهاییان شده است . چرا که جوابی برای کامنتی که نقش بهاییان را در سرکوب مردم در زمان پیش از انقلاب گفته بود نداشتند . آیا این بهاییان عزیز چه جوابی برای کارهای ثابتی ، پارسا ، هژبر ، هویدا و…. دیگر بهاییانی که بسیاری از مردم ایران سیلی خورده آنها هستند دارند . آقای نوری زاد خدا صبرتان بدهد .

   
 6. جناب یکی از عوام!
  اولا که فکر نمی کنم آقای نوری زاد بهایی باشند و ایشان مسلمانند.
  ثانیا بوسیدن پای یک کودک بهایی یا احترام گذاشتن به آنها و دفاع از حقوق “شهروندان”بهایی،به معنای این نیست که شما عقاید آنها را پذیرفتید و دلیلی برای بهایی بودن شما نیست.در جهان امروز،احترام به حقوق و نظر دگراندیشان،یک امر الزامی و اخلاقی است.اما به معنای پذیرش آن عقیده و نظر نیست.همه انسانها،صرف نظر از دیدگاه سیاسی و مذهبی خود،دارای حقوقی برابر هستند.
  مگر حضرت علی(ع)نگفتند که در حکومت باید”مومنان در سايه حكومت، بكار خود مشغول و كافران هم بهره مند شوند، و مردم در استقرار حكومت، زندگى كنند”(خطبه 40 نهج البلاغه)مگر در نامه 19 نهج البلاغه حضرت علی در مورد مشرکان نگفتند”نه سزاوار قساوت و سنگدلى و بدرفتارى هستند زيرا كه با ما هم پيمانند، پس در رفتار با آنان، نرمى و درشتى را به هم آميز. رفتارى توام با شدت و نرمش داشته باش، اعتدال و ميانه روى را در نزديك كردن يا دور نمودن، رعايت كن”آیا حضرت علی هم مشرک بود؟مگر ایشان خطاب به مالک اشتر نگفتند”مهربانى با مردم را پوشش دل خويش قرار ده، و با همه دوست و مهربان باش. مبادا هرگز، چونان حيوان شكارى باشى كه خوردن آنان را غنيمت دانى، زيرا مردم دو دسته اند، دسته اى برادر دينى تو، و دسته ديگر همانند تو در آفرينش مى باشند، اگر گناهى از آنان سر مى زند، يا علتهايى بر آنان عارض مى شود، يا خواسته و ناخواسته، اشتباهى مرتكب مى گردند، آنان را ببخشاى و بر آنان آسان گير، آن گونه كه دوست دارى خدا تو را ببخشايد و بر تو آسان گيرد.”می دانید مقصود از گروه دوم کیست؟یعنی دگراندیشان و مشرکان و اهل کتاب.یعنی حتی با آنها هم مهربان باش و بر آنها هم آسان گیر.
  مگر مرحوم مطهری در آغاز انقلاب خطاب به مارکسیست ها نگفتند که”من به همه‌ی این دوستان غیر مسلمان اعلام می‌کنم: از نظر اسلام تفکر آزاد است. شما هر جور که می‌خواهید بیندیشید. بیندیشید”خب،آقای مطهری غیر مسلمانان مارکسیسم را دوست خواندند،پس ایشان به قول مصباح یزدی مارکسیسم زده بودند!
  هر کسی حق دارد هر دینی اختیار کند،چه یک شهروند معمولی چه آقای نوری زاد.شما هم باید به عقیده او و انتخاب او احترام بگذارید،اگر به عقیده دگراندیشان احترام نگذارید،نباید انتظار احترام به عقاید خود را داشته باشد.مرحوم آیت الله منتظری هم گفتند که بهاییان شهروند محسوب می شوند.حالا یک بهایی که خیال می کند،از این دین به خدا می رسد،و کار نیک انجام دهد خدا را هم عبادت کند،حق او هم بهشت است.
  ثالثا،این اطلاعات مضحک و کذب را از کجا آوردید؟چه کسی اینها را به شما گفته است؟از کجا و از چه کسی شنیدید؟چه کسی گفته بهاییان چنین احکامی دارند؟شما چقدر تفکر سطحی دارید،چقدر ساده اید.شما کتاب بهاییان را خواندید؟اصلا از عقاید و احکام آنها اطلاع دارید؟
  به فرض اینکه آقای نوری زاد بهایی باشند،خب حق دارند بهایی باشند.نه خیر،در بهاییت زنا حرام است،همجنسگرایی هم حرام است.چه کسی این مزخرفات را گفته که در میان بهاییان زنا حلال است؟زنا در تمام ادیان گناه بزرگی است.بهاییان همان خدایی را دارند که ما داریم،همان خدای یکتا.لزوما یک بهایی آدم بدی نیست،همانطور که لزوما یک مسلمان انسان خوبی نیست.اصلا هم این طور نیست،در بهاییت زنا و هر رابطه نامشروع دیگری،حرام است.شما دوست دارید یک فرد بی دین،بدون آنکه اطلاعاتی در مورد قرآن و احکام فقهی اسلامی داشته باشد،احکامی نسبت دهد به اسلام که در آن نیست و یا در این دین حرام است؛مثلا،بگوید طبق قرآن،قتل واجب است،زنا و لواط حلال است؟آیا شما می پسندید چنین چیزی را؟مگر حضرت علی نگفتند”آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگری مپسند”؟
  رابعا،شما به عنوان یک مسلمان،باید هر سخن خلاف و کذب را،و هر تهمت ناروا را محکوم کنید.

   
 7. جناب اقاي دكتر نوري زاد با درود و سپاس فراوان از اينكه بنده را مورد تفقد خويش قرار داده و پاسخي مرقوم فرموديد احتمالا من نتوانستم با بيان و قلم بي بضاعت خويش منظورم را عنوان كنم در ابتداي نوشته ام كه به صراحت اعلام كردم من در اين هفتاد ودو سال از عمري كه سپري كردم هر گز اهل عمل نبودم چون بدلايلي كه از حوصله اين متن خارج است اصولا معتقد بوده ام كه ورود در امور سياسي دانش و بينش خود را ميطلبد كه حقير ازان بي بهره بوده ام وخداوند رفتگان شما را بيامرزد پدر مرحومم درابتداي جوانيم از من قولي گرفت كه هرگز پايت را در اين ميدان نگذار اگر ميخواهي ادم خوبي باشي دروغ نگو . رياكاري نكن . به حق خود قانع باش و زياده خواهي را كنار بگذار .بنابراين هيچگاه در امور سياسي وارد نشده ام حتي در دايره محدود خانوادگي بدنبال تنش و شلوع كاري نبوده و نيستم و تعجب كردي جنابعالي چگونه از نوشته من چنين برداشتي فرموديد ؟من تصور ميكنم شما با اين قلم توانا و درايت و تجربه اي كه كسب كرده ايد ميتوانيد بدون تحمل اين همه تهمت و ناسزا وافترا حد اقل يك روزنامه جديد تاسيس كرده و همانطور كه تا كنون بوده باقلم خود و اطرافيان روزنامه نگار تا انجا كه مقدور است مسيولين نهاد هاي گوناگون را از كاستي ها و مشگلات موجود اگاه كنيد و صد الته ميدانم كه به اين سادگي كه من ميگويم نيست ولي حد اقلش اينست كه تا حدود زيادي از اماج اينگونه تهمت ها دور ميمانيد ضمن اينكه خانواده شما هم قدري ارامتر روز را به شب ميرسانند با خودم ميگويم اين خانواده چه گناهي مرتكب شده اند كه بايستي تاوان سرسختي شما را بدهند ببخشيد من كم كم دارم فضولي ميكنم وقتي ادم مي انديشد كه كسي حوصله دارد حرفهايش را گوش كند ترمز ميبرد و ميشود ادم ساده لوحي مثل من كه فرصت را غنيمت شمرده و وقت يك فرزانه هموطنش را صرف اين اباطيل مي كند . به هر روي اينجانب اعتقاد راسخ دارم تاريخ ثابت كرده هيچ حقي را از طريق انارشيسم و هرج و مرج نميتوان بدست اورد نمونه هاي امروزش كه در اطراف ما ميگذرد ناگفته پيداست . مصر . ليبي . سوريه . لبنان . عراق . وجاهاي ديگر پس من همچنان به قلم تكيه ميكنم كه خداوند هم در قران مجيد بان قسم خورده است اميدولرم توانسته باشم منظورم را بيان كنم . ازادي بهترين هديه حداوند است .منتها بدون امنيت مساويست با هرج و مرج.پاينده و سرافراز باشيد .

   
 8. بله شما خيلى خيلى منصفانه قضاوت كرديد و حرف منصفانه زديد!!!!! اهاى يكى از مردم.

   
 9. سلام
  میدانید چیست؟این حرامی ها،برای این کارهایشان توجیه فقهی دارند.
  توجیه اینها این است که می توان،به یک کافر یا یک مسلمانی که خلاف شما حرف می زند،حتی تهمت زنا و لواط زد تا تخریب شود.
  پس از شما نوبت آقای تاج زاده است.
  من به خوبی به یاد دارم،وقتی با یکی از همین افراد بحث می کردم،در وبلاگش نظری گذاشته بودم و این آقا آمده بود نظر مرا دستکاری کرده بود و از قول من،به خودش فحش داده بود!! وقتی اعتراض کردم،گفت وقتی نظرت را می نوشتی فراموش کردی که این را نوشتی،گفتم می سپارمت به خدا،می دانید چه گفت؟گفت خدا بخشنده و مهربان است!می بینید؟بعد اینها ادعای مسلمانی هم دارند.
  نویسنده این اخبار سراسر کذب،صد در صد تجربه تمام این کارها را داشته است.
  همان گونه که پیامبر گفت لعنت خدا بر کسی که دروغ می گوید.
  موفق باشید

   
 10. آقای نوری زاد
  مگه شما بهایی نیستید ؟؟؟؟؟
  مگه زنای با محارم بین بهایی ها طبق حکم بیت العدل حلال شمرده نشده ؟؟؟
  مگه شما بهایی ها این کار (زنای با محارم) براتون تعریف شده نیست؟؟؟
  به فرض اینکه خبر اعلام شده دروغ باشه شما نباید ناراحت بشید چون این کار بین بهایی ها مشکلی نداره و شما بعنوان کسی که به بهایی بودن خودش هم افتخار میکنه نباید ناراحت بشید

  چرا نمیاید بجای شعبون بی مخ ها راجع به این دست کثافت کاریهایی که بین شما بهاییها صورت میگیره فیلم بسازی تا این دفعه خود مردم راجع به هم (بقول شما) شعبون بی مخ ها و هم شما بهاییهای کثافت خوار و زنا کار قضاوت کنن

  از اینکه به شما بهاییها زناکار گفته میشه هم نباید ناراحت بشی و باید بهش افتخار کنی چون زنا در بین بهایی ها کار درستیه!!!!

  البته ما هیچ وقت انتظار شنیدن حرف منصفانه از شما بهایی ها نداریم

   
 11. اقاي نوري زاد بيش از يك ساعتي ميشود كه 111 نظر هم ميهنان داخل و خارج را ميخوانم من كه هر گز نه شما را ديده ام و نه در هيچ حزب و انجمن وجاي ديگري از ابتداي جوانيم نه عضو بوده ام نه هوا دار با اطمينان بشما ميگويم يك ادم بي خاصيت كه فقط اكسيژن سوزانده ام از طرفي نه دانشي دارم نه شعور انچناني كه بتوانم مسايل و مشگلات سياسي .اجتماعي.اقتصادي . فرهنگي و….را واكاوي كنم و به نتيجه اي برسم اما نوشته ها را كه ميخوانم جز دعاو تعارف و البته چند نوشته مخالف چيز ديگري در نيافتم واز تصميمات ورفتار هاي انسان دانشمند و با تجربه اي چون شما متحيرم كه بازحمات زياد خود را به اب واتش ميزني وهرگونه توهين وافترا را بخود و خانواده ات بجان ميخري كه سرانجام تغييري در روش ومنش بعضي ايجاد كني ايا بازخورد اين همه فعاليت وزندان و اوارگي براي بيشماري از ماجز اينكه تصور ميكنند كاسه اي زير نيم كاسه است وعده اي هم پا را فراتر گذاشته شما را مامور حكومت بدانند و سايتي كه نام برديد چنين اتهام وحشتناكي رابه شما و خانواده تان وارد كنند چه چيزي عايدتان شده ما مردم بزدل و ترسيده كه فقط جرات ميكنيم با اسامي ناشناس ديگران را تشويق كنيم وخود كوچكترين عملي انجام نميدهيم استحقاق انچه را كه شما تصور ميكنيد از ما ستانده اند را داريم ؟شما قرار است روز سه شنببه به وزارتخانه اي مراجعه كنيد كه هر احتمالي بران متصور است ميخواهم بدانم چند نفر ازاين متملقان با شما همراهند ؟شما چه فكر ميكنيد ؟من به هيچ يك از هموطنان اعتراضي ندارم شايدبعضي از انها هم مانند من فقط دوست دارند بخوانندوگاهي هم چند سطري بنويسند كه يعني ما زنده ايم .به هر حال صلاح مملكت خويش خسروان دانند جسارتم را ببخشيد من خيلي كوچكتر از انم كه بتوانم در برابرشما عرض اندام كنم اما مطلبي به ذهنم خطور كرد با خود گفتم تعدادرا به 112 برسانم همين و ديگر هيچ . موفق باشيد

  ———————–

  سلام اسد گرامی
  ما این روزها به فربه سازیِ فهممان مدد می رسانیم. وقت عمل که فرا برسد خیلی ها را می بینید که به سمت صحنه و نقش خود شتاب می کنند. قرار نیست با هرنوشته جماعتی به جنب وجوش درآیند. ما انرژی ها را ذخیره می کنیم. برای روزی که نیازاست. واساسا قرار نیست خشونتی و تنشی درکار ما باشد. این روزها همه ازهم می آموزیم. این سایت و هزاران سایت دیگر چرخهایی هستند که ما را به سمتی که قرار است انسان باشیم راه می برند. من که شخصا خیلی امیدوارم. روزهای پرشکوه سبز را به یاد بیاورید. این مردم کجا بودند پیش از آن روزها؟
  با احترام

  .

   
 12. مزدک عزیز سلام
  لطفا قدری با دقت مطلب مرا بخوانید آیا تا کنون کسی اسکناس پانزده هزارتومانی تقلبی چاپ کرده است؟ مطمئا نه چرا که اصل چنین اسکناسی وجود ندارد ولی اسکناس ده هزار تومانی بصورت تقلبی بسیار چاپ شده است . من می گویم اسلام دین واقعی و بر اساس عقل و انسانیت است اگر آنرا بد جلوه دهند به اسلام واقعی لطمه میزنند . و اشخاصی مثل شما بدون شناحت ، مطیع مسلکی چون بهائیت می شوید . شما نیز مثل انسانهای متعصب هر چه خواسته اید گفته اید . خواهش می کنم تعصب را کنار بگذارید و به این سوال نزد وجدانتان پاسخ دهید . پرویز ثابتی که بود (رییس ساواک فرزند یک خانواده بهایی) خانم پارسا که بود (وزیر آموزش و پرورش و از بهائیان مشهور) هژبر یزدانی که بود (چوپانی بهایی که به لطف ساواک از بزرگترین سرمایه داران شد)در آخر هویدا که بود ( بهایی زاده ای که به لطف انگلیس سالها نخست وزیر ایران بود . حال خود اندیشه کن : زور و شکنجه ساواک ، قدرت سیاسی ایران و چپاول سرمایه کشور در دست چه کسانی بوده است ، آیا بغیر از بهاییان ؟ در جایی میخواندم که بعد اعتراض آیت الله بروجردی به شاه در مورد نفوذ بهاییان در ایران ، شاه گفته بود که من نمی توانم با آنها کاری کنم .چرا که کشورهای دیگر حامی آنان هستند . حال از شما سوالی دارم آیا شیعه واقعی که راه دین را از سرچشمه حقیقی آن گرفته و حتی با آگاهی از گذشته سراسر استعماری بهاییت آنگاه که احساس میکند ظلمی انجام شده حرکت کرده و بوسه به پای آن کودک بهایی می زند آیا شما نیز چنین نمونه ای را دارید که در زمان شاه آنگاه کودکی که از پدر شکنجه شده اش در زندانهای ساواک خبری ندارد ، یکی از بزرگان شما به دیدارش برود و از او دلجویی نماید ؟ امیدوارم عینک تعصب را بردارید و یک انسان باشید . با تشکر

   
 13. حاجی دقیقا زدی به مغز هیولا .
  درست زدی به هدف
  دردشان آمده این نامردمان

   
 14. جناب نوریزاد با تمام احترامی که برای شما و مبارزه شما قایلم ولی با دیدن کامنت این فرد نمی توانم ساکت باشم شرمنده ام!جناب جاوید چرا دروغ می پراکنید؟کدام بهایی در زمان شاه شکنجه گر بوده؟اینست اسلام تعالی بخش شما ///// دروغ بستن بدون مدرک به دیگران گویا از تخصص مسلمین بخصوص شیعیان است.شما اگر در یک کشور متمدن غیر اسلامی(چون تا حالا که ما غیر از توحش از اسلامیان ندیده ایم) بودید بجرم تهمت و دروغ بستن دادگاهی می شدید.چرا اینچنین بدون مدرک دروغ می گویید؟حیف از وقت آدم نباشد که صرف کتابهای افرادی مثل مطهری که گویا مرشد و رهبر فکری شماست شود؟ //////این اسلام شما چه بما ایرانیان ارزانی کرده که این چنین گستاخانه و بی شرمانه به دیگر ایرانیان تهمت می زنید؟35 سال حکومت شیعی و حکومت عدل علی بعد از قرنها غارت و بدبختی و عقبماندگی ایران توسط مسلمین نتیجه اش اینست که می بینید.آیا هنوز هم شما شیعیان به آن بلوغ فکری نرسیده اید که به حقوق دیگران بدون در نظر گرفتن اختلافات فکریتان با آنها تنها بخاطر انسان بودنشان احترام بگذارید و از افکار حذفی و خشن و ویرانگر دست بردارید؟ رهبران شما کسانی هستند که اینچنین بی شرمانه بفرد منتقدی تهمت می زنند.این یعنی در دین شما چنین موضوعی پذیرفته شده و از کسانی مثل شما گله ای نیست.

   
 15. با سلام خدمت همه بزرگواران
  همه ما – و یا لا اقل دسته ای از ما که هنوز دیده بینای لعلکم تعقلون شان کور نشده است – به خاطر داریم که در دالانهای مخوف همین وزارت اطلاعات بر همسر سعید امامی چه گذشت. به یاد داریم که سربازان گمنام امام زمان چه نسبتهای تهوع آوری به این زن لرزان دادند و از او خواستند که با صدای بلند آنها را تکرار کند.
  از چنین درنده خویانی جز این انتظار نمی رود.

   
 16. اخوي كوردل خوتي ، ادب داشته باش ، فقط فحاشي بلدي

   
 17. بياد دارم جناب شمقدرى معاون وزير ارشاد به سخنان اصغر فرهادى در مورد بازكشت كاركردانانى كه ترك وطن كرده و به خارج رفته بودن براى خوش خدمتى به اربابان خودبا صدور بيانيه اى واكنشى تند به اين سخنان نشان دادو براى نشان دادن ميزان ولايتمداريش فرياد وااسلاماسردادو ايه قرانى انالله و انا اليه راجعون را تيتر اول نامه خود قرار داد.هم اكنون كجاست اين سينه chakاسلام و ولايت تا ببيند همفكران مغز فندقى اش براى حفظ اركان قدرت نامشروع خويشchegoneحيثيت و ابروى افراد و اشخاص را مورد هجوم ناجوانمردانه قرارميدهند.اينجاست كه معنى مردم سالارى دينى را متوجه خواهى شد.

   
 18. پدرم ، برادرم ، درود بر شرفت. درود بر شهامتت. درود بر پایمردی ات. درود بر خانواده استوارت . ضربات تبرت چه خوش ریشه شوم این درخت مصیبت زای منحوس را بی امان نشانه رفته و چه بسیار دست ها که تبرهاشان را نرم نرمک بالا می برند در همراهیت. یک بار در خرداد 88 پایه های سلاخ خانه شان را تا مرز انهدام لرزاندیم و بی شک با تجربه هایی که اندوختیم بار بعد بار آخرست. خون های شلرها و کیانوش ها و نداها و رنج های امثال تو و عارفی ها و زیدآبادی ها در حال بار دادن است. نمی بینی آن همه نقشه که که مذبوحانه برای 9 دی کشیدند چه مضحک و رسوا با تجمعی 300 نفره نقش بر آب شد. راستی را که بخت از دیکتاتور برگشته و از پس کاسه زهری که نوشیده و دیگی که به ته رسیده اندک کاسه لیسانش هم از او روی بر تافته اند. بزن تبرت را مرد. بزن.

   
 19. جناب نوریزاد
  لطفا حتی اگر امیدی به عدالت قوه قضائیه ندارید باز هم از مدیر مسئول این سایت شکایت کنید. تا بعدها نتوانند بگویند که کسی شکایتی تداشت

   
 20. اگر آقای خامنه ای اندک آبرویی داشته باشد باید موضوع را پیگیری کند و گرنه خامنه ای ننگت باد.

   
 21. ببخشيد قصد داشتم نمره مثبت بدم اشتباهن منفى زدم.
  تقديم به على اقا : +++++++

   
 22. سلام اقای نوری زاد ترا به خدا سوگند میدم کاری را که میگم بکن میدانم مدرکی از این جنایتکاران تاریخ ایران در دست دارید رو کنید تا مردم بفهمند که چه جانورانی وچه از خدابی خبرانی بر مردم ایران حکم رانی میکنند پته شون رو بریز روی اب تا بیشتر از این رسوا شوند تهمتی که به شمازدند فقط خودشون میتونن از این کارا با دختران خودشون بکنند نه هیچ کس دیگری نترس هیچ کس باور نمیکند این بهتان را خدا رسوا میکند کسی که بخواهد کسی را رسوا کند

   
 23. ايشان خيلي هنر كند ميخ توي مغزش را در بياورد

   
 24. این ها در برابر مخالفشون فقط 2 تا کار بلدن یا ببرنش زندان بهش تجاوز کنن یا بهش تهمت تجاوز به یکی دیگه رو بزننن!!!اینا با این عینک دنیا رو می بینن واقعا حال و روزشون ترحم برانگیزه
  خدا پشت و پناهتون اقای نور زاد عزیز

   
 25. واقعا به مغر این هیولا میخ کوفته ای. از همه زحماتت صمیمانه متشکرم

   
 26. جناب نوریزاد عزیز ، بد از دیدن این خبر باور بفرمایید هیچ ناراحت که نشدم بسیار خوشحال شدم ، جنون این افراد به مرحله خنده‌دار رسیده ، از فرط عجز و ناتوانی دست به چه کارها که نمی‌زنند . من مطمئنم که خود شما اینو از هر کسی‌ بهتر می‌دونی که انسانیت و آزادگی شما چه سوزشی بر این مزدوران وارد کرده که اینگونه خبر پراکنی میکنند ، اون هم در کشوری که اگر ساعت ۱۱ صبح اخبار تلویزیون یا روزنامه کیهان یا امثال اینا بگم الان روزه ۹۰ % مردم مطمئن میشند که الان شبه . اینگونه تحریکات کاملا نتیجه معکوس میده و احترام شما رو پیش مردم و تاریخ ایران زمین بیشتر میکنه. از شما خواهش می‌کنم که لحظه‌ای مکدر نشین و به راه خودتون ادامه بدین ، دعاه خیره همهٔ مردم بد رقه راه شماست . اندکی‌ صبر سحر نزدیک است…

   
 27. سلام جناب آقای نوری زاد من همیشه نوشته های شما را دنبال میکنم و واقعا هیچ چیز نمیتونم بگم از بی وجدانی این مزدورها تنها چیزی که میتونم بگم این هست که شما اهمیت ندهید چون تبر شما به ریشه خورده و در آخر امیدوارم شاد و موفق باشید.

   
 28. از همان روزي كه دست حضرت قابيل گشت آلوده به خون حضرت هابيل ، آدميت مرده بود ، گرچه آدم زنده بود . از همان روزي كه يوسف را برادرها به چاه انداختند ، از همان روزي كه با شلاق و خون ديوار چين را ساختند ، آدميت مرده بود ، گرچه آدم زنده بود . از همان روزي كه احساسمان هيچ شد آدميت مرده بود ، گرچه ما زنده بوديم . الناس علي دين ملوكهم .
  جناب اقاي نوري زاد عزيز ، تكيه كن بر فضل حق اي دل ز هجران غم مخور / وصل يار آيد شوي زان خرم اي جان غم مخور . يك دو روزي دور اگر گرديد برعكس مراد / همچنان دائم نخواهد گشت دوران غم مخور . گرچه خوردي هر دم از دست فلك صد گونه زهر / هم به ترياقي رسي زين چرخ گردان غم مخور . نيست از تيرملامت عاشقان را خوف و باك / گر تو زيشاني يقين از تيرباران غم مخور . گرچه دنيا را نبي زندان مؤمن گفته است / چون مخلد نيست اين زندان ز زندان غم مخور . جور گردون گر چه بسيار است و قهرش بيشمار / رحمت رحمان چو بي حد است و پايان غم مخور .
  جناب نوري زاد ، گرچه در خيلي از مسائل با تو اتفاق نظر ندارم ولي تأسف خود را از بابت مقاله اين قلم به مزدان ابراز ميدارم و از خداوند منتقم با دست مردم خوهانم همانگونه با آنان رفتار كند كه آنان با ديگران رفتار ميكنند . و اما سخني با روحانيون : من سمع رجلا” ينادي يا الاالمسلمين فلم يجد فليس بمسلم . اي بابا من چه خوش خيالم !

   
 29. دروغ را آنکه می سازد و آنکه منتشرش میکند لاجرم باید از باورها و ذهنيات خود بسازد چون در عالم واقع وجود ندارد. بنابراین کسانی که در ساخت و پرداخت این دروغ نقش دارند بیش و پیش از هرچیز تفکرات خود را برملا میکنند.

   
 30. سلام جناب نوریزاد , بنده سالهاست که مطالب شما را میخوانم . بارها با خواندن آنها بغص کرده ام و افسوس خورده ام که چرا هیچ کاری از من برنمی آید . تراژدی شلر را که خواندم برای مظلومیت این مردم کلی اشک ریختم . امروز تصمیم گرفتم با نوشتن این مطلب کوتاه و اعلام حمایت از شما تنها کاری که از دست من ساخته است را انجام بدهم . برای اینکه نشان بدهم ما بیشماریم و هرچه آنها برعلیه شما تبلیغات کنند محبوبیت شما در نزد ما بیشتر می شود . امیدوارم در راه دشواری که در پیش دارید موفق باشید .

   
 31. آقای نوریزاد
  این مطلب زننده را از این رو منتشر می کنند که خبر مربوط به شلر را تحت الشعاع قرار دهند.یک جنگ روانی کثیف.

  پاینده باشید.

   
 32. نوری زاد عزیز گویا تیر آگاهی و بیداری شما این جرثومه های فاسد را تکون داده است که اراجیف می بافند. خدا پشت و پناهتان باد.

   
 33. نوری زاد عزیز گویا تیر آگاهی و بیداری شما این جوثومه های فاسد را تکون داده است که اراجیف می بافند.

   
 34. عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد
  اقای نوری زاد ناراحت نباش اینها خوب دارن خود وهم کیشانشون را با این اعمال رسوا می کنن با مشاهده مطلب صلح تیوز
  یاد صحیتهای معنا دار ان بانوی مخترم افتادم که گفتن کشور در دست اراذل واوباش است اگه غیر از این بود حال و روز ایران
  وایرانی اینگونه نبود

   
 35. هررزو سقوطی فراتر از دیروز شب گذشته صدا وسیمای برادران قاچاقچی در برنامه زنده باد زندگی فرد هتاک بی ابرو و /////// صفتی یعنی شریعتی را که جز بی حیثیت کردن و هتک حرمت کردن انسانهای فرهیخته و متفکر ایرانی را در دانشکاه علامه بعنوان کارشناس اورده بود واقعا این سوال برای من پیش امد این فرد بی ابرو و منفعت طلب و ضد بشر با ان عمامه بزرگ بر کله پوک و متحجرش میتواند زندگی و عشق راب به انسانها بیاموزد کسی که جوانهای زیادی را به تباهی و ساقط کردن از زندگی انداخته ؟ انهم برای چه برای خوش خدمتی به ارباب حقیر و بی ارزش و ضد بشری مثل احمدی نژاد و صد البته برای منافع اچه انها به ان جیفه دنیا میگویند صد البته این جانور استاد دانشگاهی است که مافیای اقتصاد بورس و پتروشیمی و اهن در دستان حقیر رئیس منحجر و ضد بشری ان م. ک میباشد ایا این جامعه الصادق با انچه امام ششم میگویند یکی است اگر این است که باید هردو را وابسته به یک محل و محلی برای تحمیق مردم و چپاول منابع کشور با استفاده ابزاری دانست هررزو سقوطی بیشتر از دیروز ایا این سقوط از روی منافع مادی است یا کنه انچه بنام دین تعریف میشود نهایتش سقوط به قهقرای تحمیق و استحمار انسانها است ؟؟؟؟؟؟؟؟

   
 36. لینک کش صفحه تو گوگل اینجاست

  http://goo.gl/V4iT8I

  آقای نوریزاد انگار بدجوری سوزوندی
  بهشون بگو آب رو همونجا که می سوزه بریزن

   
 37. تن آدمی شریف است بجان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
  این شخص نه وجدان دارد و نه بویی از انسانیت برده شاید هم فرزند کسی است که در آن شهر فاسد کار میکرده

   
 38. نوری زاد عزیز و با صلابت
  این شیوه عملکردی این اوباش ایا نشانه بصیرت کامل و مطلق گرائی مورد نظر منبع بصیرت و فردی که با اشتباهات فاحش و سوء مدیریت کلان خود این کشور را در مسیر خواست اربابان روسی ///////را مطلق العنان میداند و هیچ تعهدی حداقلی هم نسبت به ایران و ایرانی ندارد و بدلیل اشتباهات ابلهانه اش اامروز مردم باید با جان و مال و ناموس و ابروی خود تاوان این رهبری را بدهند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا منظور ایشان از بصیرت و حماسه شاه و شعبان بی مخ های 9 دی همین //// های مورد نظر ایشان است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا فرهنگ غنی ایرانی اینگونه تفسیر شده است که بصیرت یعنی به هر بهائی جان و مال و تاموس مردم را میتوانند هتک کنند فقط با پیروی از ولایت مطلقه ای که حتی از ترس و وحشت اندیشه مردم جرات اصلاح اشتباهات فاحش خود را ندارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از دینی که من قبلا به ان اعتقاد داشتم و امروز به این نتیجه رسیدهام دین ویروسی است که سازمانهای جاسوسی برای چپاول منابع کشورها با ان وسیله استحمار نو و فریب مردم با روش تحمیق و خرافه پرستی در جوامع توسعه میدهند اگر هیچ نگوئیم که دیگر در ایران بعد 35 سال کارائی این روش استحماری دیگر کاربرد ندارد

   
 39. سلام جناب آقای نوری زاد عزیز .
  استاد گرامی ، مونده ام که چه بگویم ، همه ی کامنت ها رو خوندم . عینِ انبار کاهی که آتش گرفته باشد هرلحظه شعله ورتر میشدم ….. همه ی خوبان به بهترین وجه با شما و خانواده محترمتان همدردی کرده اند و من نیز به نوبه ی خود و البته به تقلید ازشما که در مواجه با خانواده های آسیب دیده از آنها دلجوئی میکردی و معذرت خواهی ( با علم به اینکه منِ بیمقدار کجا و شما کجا !) میخواهم دستانتان را در دستم بگیرم ، سرم را پایین بیندازم ، از خجالت اشک بریزم و به شما به نمایندگی از خودم و تمام کسانی چون خودم که 35 سال پیش ،بدونِ فکرِ عاقبت کار ،به خیابانها رفتیم و فریاد مرگ بر این و مرگ بر آن سر دادیم ، بگویم :” استاد گرامی ، برادر عزیز ، ما رو ببخش ! مائی که ندانسته مملکت را در مسیر کژی و پلیدی انداختیم و اکنون بقول امام “هیچ غلطی نمیتوانیم بکنیم ! “

   
 40. گرجمله کاینات کافر گردند بر دامن کبریا ننشیند گرد مرد بزرگ اینها ماهیتشان به ما و دنیا نشان دادند چه کسی حرف اینها باور میکند فقط یه عده ای کوته فکر مثل خودشان

   
 41. سلام
  اینها جریان همان مزرعه ی حیوانات است,دین و اسلام را بازیچه خود قرار دادند
  دیگر روز به روز پارا فراتر می گذارند و تا جایی که به ناموس مردم توهین می کنند ایا اینها کمترین فهمی از اسلام دارند؟
  آیا اینها یک لحظه فقظ یک لجظه فکر کنند که بابا قراره یه روز بمیرن برون اون دنیا جواب بدن همیشه موندگار نیستن!!
  چون اشتر مرگ در قطاریم همه
  چون شیر درنده در شکاریم همه
  چون پرده ز روی کار ما بردارند معلووووم شود در چه کاریم همه!!!

   
 42. جناب کورس عزیز

  درود بر شما. به درستی به ریشه مشکلات جامعه اشاره کردید برادر. فرموده اید که زندانی این رژیم بوده اید و طبیعتا ظلم آنها را هم تجربه کرده اید، با این وجود نوشته های شما مصلحانه و خردمندانه است. به شما درود می فرستم.

  پایدار باشید
  بردیا استقامت

   
 43. محمدجان!
  برای محمد ابن عبدالله هم اینچنین دروغ و تهمتها بافتند. امّا بزودی بافته و بافته شده و بافندگان آن بافته های کذب و نیات پلیدشان بر ملا و رسوا گردید. آری برادر سنّت ساری و جاری الهی بر این است که راهرو راستین محمد( محمد ، احمد، محمود، و …) باید رنگ و بوی محمدی داشته باشد.
  آخر مگر از دروغگویانِ //////// خداناپرستِ شیطان صفت مغرور به کالای ناچیز دنیا بیش از این انتظار است؟

   
 44. شهید مطهری ذر کتاب جاذبه و دافعه مطلب تامل انگیزی را نوشته اند . ایشان در این مطلب گفته اند که (اسلام همیشه از دو گروه ضربه خورده است یکی از منافقان زیرک و دیگری از زاهدان احمق) در اسلام بیان گناه , خود گناه محسوب میشود . و اگر مطلبی دروغ باشد به آن تهمت میگویند و اگر ما اندک اعتقادی به دین داشته باشیم هرگز نباید چنین عملی را انجام دهیم . متاسفانه رفتار خشن و تفکر سطحی از دین باعث شده که انسانهای اندیشمند نسبت به اسلام این دین تعالی بخش بدبین شوند . یادم است در سالهای 63 و 64 در مسجد محل یکی از کسانی که برای دستیابی به موقعیتهای بهتر خود را خیلی متعهد نشان میداد هر جوانی را که اندک ظاهر جوان پسندانه داشت می گرفت و برایش فرق نمیکرد که پسر است یا دختر و آنها به باد کتک می گرفت و در آخر با احساس خوبی خوشحال میگفت ادای دین خود را به اسلام انجام دادم . یکبار به او گفتم : چرا با این کار مردم را از دین بیزار میکنی ؟ باور کن با این رفتار تو تمام نسل این افراد را از دین برمیگردانی .. امروزه اثر این رفتار خشن را در جامعه شاهد هستیم چگونه؟‌ببینید فرقه ای که به کمک انگلیس در ایران بوجود آمد (بهاییت) و سران آن در حکومت پهلوی تمامی عرصه های فرهنگی امنیتی و سیاسی و اقتصادی را در دست داشتند ، و در آن دوران در دخمه های ساواک بدترین شکنجه ها را به جوانان آزاد اندیش ایرانی وارد کرده اند اکنون بعلت مظلوم نمایی نه تنها گذشته خود را پوشانده اند بلکه در سطح جهانی برای خود پرچم مظلومیت برافراشته اند . براستی اگر ما بجای برخورد غیر منطقی از روش قرآن که همان عقل و اندیشه است استفاده میکردیم , شاهد چنین مسائلی بودیم (چون نیک نظر کرد پر خویش در آن دید گفت ز چه نالیم که از ماست که بر ماست )

   
 45. تاریخ استبداد ولایت فقیه مساوی است با ترور شخصیت!

   
 46. “گر تیغ بارد در کوی ان ماه گردن نهادیم الحکم لله
  حافظ چه نالی گر وصل خواهی خون بایدت خورد هم گاه و بیگاه”
  استاد گرامی شما با روش زندگیتون معنی شعر حافظ رو در عمل به ما یاد دادین

   
 47. ….من که اساعه ادب نکرده بودم،پس چرانوشته ام را سانسورکردین?ازشماکه یک فردعادی هستین ،به گزینش باورداریدچه برسد به وزیر ووکیل ومسولان….پس تکلیف این مصرع چی میشه:رطب خورده منع رطب چون کند??????

   
 48. ……….????!!1!!!!!!!!!!!!!!!من که اساعه ادب نکردم که شمامتن مراسانسورکردید!پس. یعنی این گزینش کردن یک جوری متداوله????

   
 49. علی از واشنگتن

  سلام آقای نویزاد

  من نوشته های شما را دنبال می کنم ولی اولین باری است که این متن را برای شما می نگارم چون بعنوان یک پدر وظیفه خودم می دانم که بگویم شرم سارم که اخلاق این جامعه اسلامی ما تا به کجا سقوط کرده است.
  آقای نویزاد راهی دراز در پیش داری و این بی شرمان از هیچ عمل وقیحی دریغ نخواهند نمود.
  به آرزوی روزی که در راهی که پا گذاشتی با افتخار به پایان برسانی.
  علی از واشنگتن

   
 50. نوريزاد :ميان گريه مى خندم .نيات كثيف خودشان را به تو نسبت دادند..چرا كه نيرويي شگفت انگيز گويي تو را يارى مى كند .اين خفاشان بزدل دارند به حقايقى كه تو افشا مى كنى اقرار مى كنند .دارند گواهى مى دهند كه از ما هر كار كثيفى بر مى آيد.شلر هم يك مورد جنايت معين است هم بازنماى تيپ جنايات اين جمهورى جسمانى است.شلر هاى بسيارى در گورهاى دسته جمعى دهه شصت خفته اند.شلر هايي كه شكنجه گاه و حجله گه و شب اعدام در آنها به هم پيوند خوردند .انگار خودشان نمى گذارند پيشينه سراپا اهريمنى شان فراموش شود .مى خندم كه عجز و جنون اين ناپاكان نشان از روز پيروزى مردم دارد و مى گريم چرا كه گرچه پيرم و شرارت اين شيطان برايم تازگى ندارد اما نمى دانم چرا اين ماجراى شلر اين قدر دردناك و رقت انگيز است كه خواب از چشمانم ربوده و نشتر در دلم مى چرخاند.چه قدر مظلوم !چه تنها و بى فرياد رس!چقدر بيرحمانه و جانخراش!از خود مى پرسم چه حالى داشته در آن واپسين لحظات ؟آخر او احتمالا سرشار از شور جوانى و زندگى بوده ،خودكش ها مى خواهند بميرند .اما او چنين نمى خواسته .اگر مرده دل بود پاى طومار امضا نمى كرد اى نوريزاد،جگرم را آتش زدًى .شلر را دختر آزادى ايران مى نامم .اى لعنت بر اين حكومت و همه هوادارانش

   
 51. سلام اقای نوریزادعزیز،بخداخیلی غمگین وافسرده حالم بطوریکه شب وروزدرفکرم که این چه جامعه ومردم وسیستمیست که دران. فضیلتها رنگ باخته اندورزیلتها انقدر درجامعه وحتی درادارات دولتی گسترش یافته اندکه به فضیلت بدل گشتهاند ازاین افتراواتهامهای دروغ به دیگران ازاین دشمنی باادیبان وشاعران وهنرمندان وروزنامه نگاران واندیشمندان وسیاستمداران ووکیلان وکارگران ومعلماان وزنان ودانشجویان واقوام وادیان مختلف ودریک کلمه دشمنی باایران ومردم ایران دلم گرفته وغمگین وافسرده حالم شب وروز.از تلاشت سپاسگزارم

   
 52. درود به انسان ازاده جناب نوریزاد. این کار “صلح نیوز” کمال ضعف و ضبونی و استعصال این دون مایگان را نشان میدهد به هدف زده اید. این کار هایشان سقوطشان را سرعت می بخشد. من به سهم خود سعی در اگاهی دیگران میکنم. وب سایت و فس بوک شما را به صد ها نفر شنا سانده ام وآن ها را ترغیب به خواندن نوشتارهایتان. بهتر ین جواب ادامه راهتان هست. شما پیروز هستید. همراهت از امریکا.

   
 53. ﻋﺮﻓﺎﻧﻴﻴﺎﻥ

  اﺻﻼ ﻧﮕﺮاﻥ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ‘ اﻳﻨﻬﺎ ﺑﭽﻪﻫﺎﻱ ﺣﺠﺘﻴﻪ ﻫﺴﺘﻦ
  ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﭘﻴﺶ ﻳﻪ ﮔﻔﺘﮕﻮﻳﻲ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﺩاﺷﺘﻢ ‘ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ ﺁﺧﻪ ﻣﺎ ﭼﻂﻮﺭ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﻱ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻴﻢ ‘ ﺑﭽﻪﻫﺎﻱ ﻣﺎ ﻫﻤﻪ اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ ﻫﺴﺘﻦ و ﭘﺴﺖ و ﻣﻘﺎﻣﻬﺎﻱ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩاﺭﻥ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻦ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﻠﻨﻲ اﺯ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻛﻨﻦ ‘ ﻳﻜﻲ اﺯ اﻭﻥ ﻗﺪﻳﻤﻴﻲ ﻳﺎ ﻛﻪ ﻓﻠﺴﻔﻪ ﺣﺠﺘﻴﻪ ﺭﻭ ﺧﻮﺏ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻪ ﮔﻔﺖ ‘ ﻣﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺕ ﻣﻨﻔﻲ ﺑﻪ ﻧﻔﻊ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺕ ﻛﻨﻴﻢ ‘ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﻣﺜﺎﻟﻲ ﻫﻢ ﺯﺩ ‘ اﻭ ﮔﻔﺖ اﮔﺮ ﻣﺎ ﺑﻪ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﺗﻮﻫﻤﺘﻲ ﺑﺰﻧﻴﻢ ﻛﻪ اﻭ ﺑﻪ ﺭاﺣﺘﻲ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻂﻼﻧﺶ ﺭﻭ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﻨﻪ ‘ اﺗﻮﻣﺎﺗﻮاﺭ ﺑﻪ ﺣﻘﺎﻧﻴﻴﺘﺶ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﻣﻴﺸﻪ ‘ ﺯﺩﻭ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ اﻭﻥ ﺟﻮاﻥ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺧﻮﺷﺮﻭ ﻣﻂﺎﻟﺒﻲ ﺭﻭ ﻋﻨﻮاﻥ ﻛﺮﺩﻳﺪ ‘ ﻛﻪ ﺑﻪ ﮔﻮﺵ ﺁﻗﺎ ﺭﺳﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻥ ‘ اﻭﻥ ﻗﺴﻤﺖ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻳﺪ ﺁﻗﺎ ﺗﺼﻮﺭ ﻛﻨﻪ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻓﺮﺯﻧﺪاﻧﺶ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺳﺒﻚ ﺷﻜﻨﺠﻪ ﻛﻨﻨﺪ ﺁﻗﺎ ﺭﻭ ﺧﻴﻠﻲ ﺷﺎﻛﻲ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ‘ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺩاﺩﻥ ﻓﻮﺭا ﺟﻮاﺑﻲ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﮔﺴﺘﺎﺧﻲ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺪﻥ
  ﺑﻌﺪ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﺩﻳﺪﻥ اﻳﻦ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻓﺮﺻﺘﻪ ﻛﻪ ﻫﻢ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺁﻗﺎ ﺭﻭ ﻟﺒﻴﻚ ﺑﮕﻦ و ﻫﻢ ﺧﺪﻣﺘﻲ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻛﻪ اﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰﺕ ﮔﺬﺷﺘﻪاﻱ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻦ ‘ ﺧﻼﺻﻪ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺁﻗﺎﻱ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﻣﺎ ﻫﻤﻴﻦﺟﻮﺭﻳﺶ ﻫﻢ ﺭﺳﻮا ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻭﻟﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻪ اﻭﻧﻘﺪﺭ ﻛﻪ ﻧﺘﻮﻧﻴﻢ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺑﺪﻳﻢ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﻤﻠﻜﺖ ﭼﻲ ﻣﻴﮕﺬﺭﻩ ‘ اﮔﺮ ﻫﻢ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﺪ ﭼﺮا ﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﻴﻢ ﭼﻨﺪ ﺩﻟﻴﻞ ﺩاﺭﻩ ‘ اﻭﻝ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﻋﻴﺎﻟﻮاﺭﻥ ‘ ﺧﺮﺝ و ﺧﻮﺭﺟﻢ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﻴﺪﻭﻧﻴﺪ ‘ ﺩﻟﻴﻞ ﺩﻭﻡ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻳﻪ ﻋﺪﻩ ﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﺗﻮﻫﻤﺎﺗﻲ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﻫﻢ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﺵ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﻥ ‘ ﺑﻪ ﺧﺪا ﺁﻗﺎﻱ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﺷﻮﺧﻲ ﻧﻴﺴﺖ اﻳﻨﺠﺎ ﻣﺎ ﺁﺩﻡ ﺩاﺭﻳﻢ ﺳﻪ ﺗﺎ اﺯ اﻋﻀﺎﻱ ﺧﻮﻧﻮاﺩﺵ ﺷﻬﻴﺪ ﺷﺪﻥ اﻟﺒﺘﻪ اﻵﻥ ﻭﺿﻌﺸﻮﻥ ﻣﺎﺷﺎﻟﻠﻪ ﺧﻮﺑﻪ ‘ ﻭﻟﻲ اﮔﺮ ﻗﺮاﺭ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﻚ ﺻﺪﻡ ﺁﻧﭽﻪ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﺷﻤﺎ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻣﻴﺸﻪ ﺣﻘﻴﻘﺖ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ‘ ﻭاﻭﻳﻼ ‘ ﻫﻢ ﺧﻮﻥ ﺷﻬﻴﺪاﺷﻮﻥ ﭘﺎﺳﻜﺎﻝ ﻣﻴﺸﻪ ﻫﻢ ﻋﺠﺮﻭﻗﺮﺑﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺯﺩﻥ اﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﻴﺮﻩ و ﺩﺭ ﺁﺧﺮ ﺗﺎﺯﻩ ﺩﻋﻮاﻱ اﺻﻠﻲ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﻴﺸﻪ ‘ ﺑﺎ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ اﺯ اﻳﻨﺎ ﺩاﺭﻡ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﻛﻪ ﺗﻮﻫﻤﻲ ﻛﻪ ﺩاﺭﻥ ﺗﻮﺵ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻣﻠﻴﻮﻧﻬﺎ ﺑﺮاﺑﺮ اﺯ ﺣﻘﻴﻘﺘﻲ ﻛﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻩ ﺷﻴﺮﻳﻨﺘﺮﻩ ‘ اﺻﻼ ﻗﻴﺪ اﻳﻨﺎ ﺭﻭ ﺑﺎﻳﺪ ﺯﺩ ‘ ﺑﻪ ﮔﻤﺎﻧﻢ ﺧﺪا ﻫﻢ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ اﺯ اﻳﻦ ﺟﻤﺎﻋﺖ ﻛﻪ ﺗﺎ اﻳﻨﺠﺎ ﭘﻴﺶ اﻭﻣﺪﻥ ﺗﻮﻗﻊ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ‘ ﺑﺎﺑﺎ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﻨﮕﻴﻨﻪ ‘ ﺷﻤﺎ ﻓﻜﺮ ﻛﻦ ﺩاﺷﺘﻲ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﺧﺪا ﺯﻳﺮ ﻋﻠﻢ ﺷﻴﻂﺎﻥ ﺳﻴﻨﻪ ﻣﻴﺰﺩﻱ ﺑﻬﺸﺘﻲ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻭﻋﺪﻩ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩﻥ ﺟﻬﻨﻢ اﺯ ﺁﺏ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﺩ
  ﺭاﺳﺘﻲ ﺁﻗﺎﻱ ﻧﻮﺭﻳﺰاﺩ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﺎ ﺭﻳﺲ ﻳﻪ ﻳﺘﻴﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﺮﺩﻥ ‘ ﻗﺮاﺭﻩ اﺯﺗﻮﻥ ﺷﻜﺎﻳﺖ ﻛﻨﻪ ‘ ﺟﺮﻣﺘﻮﻥ ﻫﻢ ﻛﺮاﻳﻪ ﺩاﺩﻥ ﺑﭽﻪﻫﺎﻱ ﻳﺘﻴﻢ ﺑﻪ ﻳﻬﻮﺩﻳﺎﻥ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪﺩاﺭﻩ ‘ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﻴﺒﺨﺸﻴﺪ ﻣﺎ ﺭاﻩ ﺩﻳﮕﻪاﻱ ﺑﺮا ﻛﻤﻚ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﭘﻴﺪا ﻧﻜﺮﺩﻳﻢ. ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺧﺪا ﻣﺎ ﺭا ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭﻳﻢ اﺯ اﻳﻦ ﺭاﻩ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻴﻢ

   
 54. //////////// خانه های لبنان و سوریه و سرخورده ها و واپس مانده های ولایی و انان که ///////////// ساعت به ساعت با دیگران دیده اند انتظار ی غیر ازین نیست اینان همان هستند که شب و روز داستان زنا با محارم میخوانند و روز بعد افترا پراکنی میکنند راستی اینان اصلن انسانند به چه اعتقاد دارند ایا اینان مرید شیطان نیستند زمانه زمانه ی عبید الله زیاد است همو که ماموران خفیه اش چون خودش بودند …. ولی ما در ملک ایران به این زایش های پلیدی اجازه نمیدهیم درین ملک بمانند … زود باشد که اینان به بلای اسفل السافلین بپیوندند کجایند وااسلام گوها … //////دجال آه دجال این است آن آرمان های بلند وسیخ شده ات آیا آرمانهای بلندت دیگر چیزی از انسانیت باقی گذاشت …

   
 55. رفتم به صلح نزوز سر بزنم این پیام اومد
  This account has been suspended.
  Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

   
 56. خیلی نگرانتونم آقای نوری زاد 🙁
  کاش اعتقادی به خدا داشتم مث سالهای قبل تا شما رو بهش می سپردم … کاش …

   
 57. .شايد قضيه شِلِر را تمام شده مى دانسته اند و نوريزاد ناگهان آن را افشا كرده، مباهته را براى اين انجام دادند كه شوك خبر شِلِر را بگيرند

   
 58. ” سروش نقل کرده است که دوره دوم ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی، در حاشیه جلسه مدیران مسئول مطبوعات با رئیس جمهور، جناب مهاجرانی مجالی برای گفتگو با شریعتمداری می یابد. روزنامه کیهان در آن ایام نوشته بود عبدالکریم سروش در سفر به آلمان جاسوسی کرده و اسرار مملکتی را با بیگانگان در میان گذاشته است. مهاجرانی به شریعتمداری می گوید شما هر اختلافی که با سروش و ایده ها و اطرافیانش داری داشته باش و آنها را بنویس و در روزنامه‌ات منتشر کن؛ اما شما می‌دانی، من هم می می دانم که وصله جاسوسی به سروش نمی‌چسبد و این تهمتی ناروا و غیر موجه است. سروش چه منصب دولتی و اطلاعات محرمانه ای دارد که با خارجی ها در میان بگذارد؟! شریعتمداری در پاسخ می گوید: می دانم سروش جاسوسی نکرده، اما می شود به ایشان «بهتان» زد و «افترا» بست؛ چراکه در فقه بابی داریم تحت عنوان «مباهته». مطابق با این بابِ فقهی، اگر مردم به دور کسی جمع شوند که محبوبیت و نفوذ زیادی دارد و در عین حال خلاف اسلام سخن می گوید و نمی توان مردم را از اطراف او پراکنده کرد، می توان به او « بهتان» و «تهمت» زد و شخصیت او را تخریب کرد و از این طریق با او در پیچید و از نفوذ و تأثیرش کاست.”

  مى خواستم بدانم آيا مباهته فقط در فقه شيعه هست يا در تسنن هم وجود دارد؟

   
 59. سلام بر شرافت انسانی- سلام بر اخلاق- سلام بر حیا- سلام بر شرم- و سلام بر صبر

   
 60. با دورود به آقای نوری زاد
  آقای نوریزاد من مذهبی نیستم،ومذهب را افیون جامعه می دانم۰ دیشب جریان شلر را خواندم، مغزم سوت کشید وامروز این
  موضوع دوروغ این جانیان حکومتی بیشتر ناراحتم کرد، این مزدوران چون توان مبارزه بحث و منطق را ندارند متوسل به این یاوه ها میشوند این بی منطق ها هر جا کم میآورند میروند روی مسائل این چنینی (جریان سعیدی سیرجای) را همه میدانند
  با چه دوروغهائ میخواستند اورا بد نام کنند۰ پیشنهادی دارم از این جانیان حکومتی دور نیست زمانیکه زن سعید اسلامی را
  شکنجه میدادند او را وادار میکردند که بگوید در اسرائیل بوده و در دنبالش آن اتهامات دورغی که از بیانش شرمشان نمیامد!!!!
  خلاصه پیشنهادم مواظب باشید از این جماعت پست فدرت بعید نیست که دختر شما را دستگیر کنند و با شکنجه او را وادار
  کنند که دروغهای آنها را تکرار کند!! منظورم را که حتمأ میدانید در ضمن من از افشاگری شما حمایت میکن
  سیامک

   
 61. دختر مادر و ناموس هر کس که با این حرامیان در گیر شود دختر و مادر و ناموس همه ایرانیان است.هر توهینی به آنها توهین به تمام ایرانیان میهن پرست و آزاده است.این ارازل و اوباش روزی سزای این بی شرمی و خباثت را خواهند دید.جناب نوریزاد دختر تو دختر من و تمام ایرانیان است و این توهین به تمام زنان ایرانیست.ایرانیی که ازاین تهمت بگذرد ارزشی برای زن و دختر خود بعنوان انسان قایل نشده.پس شرم بر ما اگر به آسانی ازاین خباثت و بی شرمی بگذریم.

   
 62. خاک بر سر جمهوری اسلامی با این اراذل و اوباشی که تربیت کرده است.راهت صحیح است ادامه بده.

   
 63. ازكوزه همان طراودكه دراوست

   
 64. خدا! خدا! خدا!

   
 65. محمد آقا سلام گرم مرا پذیرا باشید. با افتخار به این تهمتها نگاه کنید چر اکه اینها اینقدر آلوده اند که متوجه نیستند که با چنین تهمتهایی جز نشان دادن چهره پلیدشان چیز دیگری عایدشان نمی شود. ایشان اینقدر به این مردم دروغ گقته اند که امروز حتی اگر بگویند ماست سفید است شنوندگان در سفیدی ماست شک میکنند. من که با خواندن چنین اراجیفی، حتی اگر ذره ای شک به گفته های شما داشتم، الان میدانیم که جز حقیقت از قلم شما جاری نمیگردد. این نشان می دهد که دیگر حتی وصله ناچسب مسلمان بودن برای اینها دروغی بیش نیست و اینها کافرانی هستند که امروز لباس مسلمانی را برای کسب روزی دنیا پوشیده اند و با دین فروشی ارتزاق می کنند. وقتی به دین نگاه ابزاری دارند و از دین برای رونق دکانداری خود استفاده میکنند. چنین رفتارهایی دور از انتظار نیست و این رفتارها فقط نقاب از چهره زشت ایشان برمیدارد و زشتی ایشان را بر مردم هویدا میکند

   
 66. آقای دکتربیش ازاین انتظاری نمیتوان داشت .من یک کارمنددون پایه هستم وباچشم خودم میبینم که چطورهمکارانم برای موقعیت شغلی بهتربرای گرفتن کارت بسیج باهم رقابت میکنند.چه همکارانی که علیرغم نداشتن صلاحیت اخلاقی کارت ستادحفاظت اجتماعی رادرکیف پولشان حمل میکنند.بقول مرحوم فریدون فرخزاد حیف است که آدمی فاحشه مغزی ویافاحشه سیاسی باشد.من یک ایرانی دوست ندارم کشورم دچارهرج ومرج مشابه باکشورهای همسایه ومنطقه شود.بااینحال آرزوی اصلاحات سیاسی واجتماعی واقتصادی درمملکتم رادارم هرچندمعتقدم کارازاین حرفهاگذشته.آنچنان به ورطه سقوط اخلاقی افتادیم که خروج ازآن مشکل بنظرمیرسد.اوضاع اقتصادی مزیدبرعلت شده وخیلیها بااینکه درخلوت میدانند دراین مملکت چه میگذرد ولی به خاطرمصلحت ازانسانیت خود عبورمیکنندوعقیده ومرامشان رابه ازای موقعیت شغلی ویا اجنماعی به حراج میگذارند.یک اشنباهاتی درنظام صورت گرفته که غیرقابل برگشت هست.همه اینرامیدانند.به خدا این حکومت اسلامی نیست این بلبشویی از منفعت طلبی وپولپرستی است.مسابقه ایست که سوت آغاازآن در اول ریاست جمهوری امثال احمدی نژادشروع شده است.مسابقه ای برای کسب ثروت ازهرراهی.شایدامثال من شاهد اصلاح این وضعیت نباشیم ولی بقول آن شعرکه خرابی چون که ازحدبگذرد آبادمیگردد.آنچنان غمی درسینه دارم که پراکنده گویی کردم.به بزرگواری خودت ببخش جناب دکتر.کمی هم تجدیدقواکن!موفق وپیرو ز وسربلندباشی

   
 67. هرکه رابخت ازاوبرگردد
  اسبش اندرطویله خرگردد،،،،،

  ////////////……..بعله!!!….سومیش هم که دوستان ازبس هول بودن خودشونم دیدن ضایعه است واین کارازیک آدم عاقل بعیده،اعلان کردن جنون آنی گرفتین!!!!!
  البته دوستان وبرادران ،چراغی بهر تاریکی نگه داشتن ها!!!!میگن جنون آنی که اگه یه روزی،روزگاری،ازیه چیزشون تعریف وتمجید کردین ملت نگن خب این بنده خداکه جنون.داشت،،،اونوقت میگن عاقل شده مداوا کرده!!!!راستی ببینم تیمارستان مهرگان اومده. اهواز?!!!!
  به همین دلیل میگم طفلی ها اشتباهی محاسبه کردن !!!خیال کردن سواراسب مراد خبر کذایی شدن ،غافل ازاینکه برگرده خردجال ازدرطویله زدن بیرون
  شده حکایت همین. “برادران” عزیزکه درست محاسبه نکردن.!خبربانمکی بود البته به سبک روستایی!!! وقتی شما سرمزار شلر هستید،چطورتوانستید درخانه باشید وجنون آنی بگیرید و…..??????

   
 68. با درود بر نوریزاد گرامی این حرکت بی شرمانه نه تنها نشانه سقوط اخلاق در حکومت ارازل و اوباش است چه آنها را اخلاقی از اول نبوده بلکه نشانه خیری از سقوط زود هنگام آنهاست.باور بفرمایید سر این پستی و خباثت نیز به بیت رهبر و آقا مجتبی می رسد!باور ندارید تحقیق کنید!

   
 69. درود بر نوريزاد بزرگ و دوستان آزاده :يك جواب ذيل پست تراژدى شلر به اين زنگيان حرامى داده ام .اينجا آن را تكرار نمى كنم بلكه از دريافتى شخصى مى گويم .كتاب نجواهاى نجيبانه را در سايتى به همين نام نگاه كنيد .نويسنده از دانشجويان سابق در دوره دكترا در دانشگاه امام جعفر صادق است .آقاى خسرو فارسانى شش هزار صفحه اسناد و گزارش ها از جنايات اين جمهورى جسمانى را گرد آورده است .من البته خودم چون در دهه شصت گرفتارى در دست اين نامردمان را تجربه كرده ام يقين دارم كه حتى اگر درصدى از اطلاعات اين كتاب ناقص يا نادرست باشد در كل حقيقت آن است كه اين جمهورى جسمانى تا ولايت مطلقه فقيه هست هر نوع حق انسانى را بى اعتبار مىداند . .اكنون اين ماجرا براى من قطعى كرد كه تمام مطالب كتاب نجوا ها درست است.دوستان عزيز اين تفكر كه با تغيير فرد ساختار تغيير مى كند سرانجامش رسيدن به جايي است كه هم اكنون هستيم .مشكل بيش و پيش از رهبر ،نظام رهبرى است .عاقبت هر نظام رهبرى اى همين است چه آقاى خامنه اى رهبر باشد چه شخصى چون منتظرى .پسر پيغمبر هم اگر مادام العمر بر ثروت و سياست كشورى ولايت مطلقه داشته باشد حتى اگر معصوم هم باشد نفس سيستم حكومتى اش ناعادلانه است و از زور و حذف و جنايت سر در مى آورد .

   
 70. نوريزاد عزيز بنويس بنويس بگذار جنايتي كه اينها سعي در سرپوش گذاشتن بر آن را دارند در تاريخ ثبت گردد خداوند همراه شما و خانواده محترم شما باشد

   
 71. بادورد بیکران به قهرمان ایران زمین وهمسر ودختر وتمام اعضای خانواده عزیزتان این کار ها دیگه هیچ تاثیری ندارد هیچ نیار به درگیر شدن ندارد.به کارتان ادامه دهید.تا همین جا پیروز صددرصد این مبارزه هستید.خوف وترس اینان نشانه پیروزی شماست.

   
 72. با سلام و خسته نباشید به جناب نوریزاداستاد فساد یکی دوتا نیست صد رحمت به رضا شاه و پسرش
  دوسال پیش در یکی از شهرهای جنوبی اذربایجان غربی هئیتی اومدند دزدیهای اقای شهردار اصولگرا که جزو به اصطلاح
  خانواده معزز شهدا هم هست در اوردند در یک شهر کوچک اقایون چند میلیارد اختلاس داشتند شهرداری که تا دیروز در ده خود تیله بازی میکرد و حتی سواد درستی نداشت الان شده یک مافیا هیچ کاری که باهاش نکردند دوباره اقا را شهردار یک شهر دیگه کردند / خبرهای رسیده حاکیست که ایشون میخواد برای نمایندگی مجلس کاندید بشه
  لعنت خدا بر کافران / بر دزدان / بر دروغ گویان / بر ظالمان زمان / بر عالمان بی غیرت و دنیا دوست

   
 73. گوبلز تبلیغاتچی هیتلر معتقد بود
  دروغ هر چه بزرگتر باشد باور کردنش برای عوام آسان تر است
  او هرگز نمی دانست چه شاگردانی در مکتب او تربیت خواهند شد
  بهترین پاسخ به این لجن پراکنی ها ادامه افشاگری های نوری زاد و حمایت هر چه بیشتر مردم از او است

  باز هم یاد آن خدمتکاری افتادم که اربابش او را به شدت تنبیه می کرد در حالیکه خدمتکار می خندید و به حاضران می گفت عیبی نداره بزارید منو تا دلش میخواد بزنه من می دونم کجاش داره میسوزه!!

   
 74. قوه قضاییه اگر مستقل بود ظرف کمتر از ۸ ساعت این ادعا و توهین صلح نیوز تحقیق و دستور لازم میداد و برای تندویر افکار عمومی حکم موقت میداد. ولی زنهار از این ناعدلیه وابسته و نهادهای تندرو افرااطی تحت پوشش که نشانه احکام یکجانبه باعث نا امنی برای کشور شده

   
 75. اقای نوری زاد سلام مطلب صلح نیوز ار سر کم اوردن است و نوعی خود زنی شاید به اخر حط رسیدید والا دین اسلامی که
  ما معتقد به ان هستیم تعرض به خثیت وابروی افراد را حرام وگناه کبیره می داند

   
 76. ما با توایم ای مرد!!!
  ما با حسین هم بودیم
  ما با علی هم بودیم
  با میرحسین هم
  ما با توایم، می خوانیم و کیف می کنیم
  با حسین ایم، سینه و زنجیر می زنیم و حال می کنیم
  با میرحسین ایم، لایک می زنیم و حال می کنیم.

   
 77. اگرچه دریا با پوزه سگ نجس نمی شود کافران همه را به کیش خود پندارند

   
 78. salam agaye nourizad aziz. bazi ba harf zadaneshon fagat aberoye khodeshon ro mibarand va be mahbobiyat shoma ezafe mikonand. negaran nabashin. ma ham onharo mishenasim ham shomaro

   
 79. از آنجا که وزارت اطلاعات بیماران جنسی فراوانی را در اختیار دارد که سالهاست از مرزهای اخلاق و همه آنچه که مردم عادی در خود سراغ دارند، گذشته اند. در نتیجه اولین و بدیهی ترین سناریویی که برای مقابله با منتقدان و مخالفان مطرح می کنند، اتهام جنسی است که البته برای نوری زاد کمی دیر به فکر افتاده اند.

  این شیوه ممکن است برای اندک هواداران بی اطلاع و یا ساندیس خورشان کاربرد داشته باشد، وگرنه هر کس در این ملک ماتم زده گذر خودش یا بستگان و دوستانش به دخمه های موازی و غیر موازی اطلاعات و سپاه افتاده، می داند که پیش از آنکه دستگیرش کرده باشند، رفتارهای جنسی اش را حتی در اتاق خواب نیز نظر داشته اند و بعد هم اولین تلاششان آن است که با آن شیوه هایی که همه می دانیم، فرد را به هزار و یک اتهام جنسی معترف کنند.

  همانطور که گفتم مردم حسابشان با این بیماران جنسی اطلاعاتی روشن است، اما آنها که نیمچه اعتقادی به اینها دارند بد نیست روزی سه بار ویدیوی اعتراف گیری همسر سعید امامی را ببینند و مکالمات آن سه درنده شکم گنده در اتاق بازجویی با این زن به شدت شکنجه شده و شلاق خورده را که از قضا از نزدیکان نظام نیز بوده و با همسر و خانواده آقا مجتبی خامنه ای سفر زیارتی و غیر هم رفته بوده است، از بر کنند و در منبرها و تکایا و محافل از آقایانشان سوال کنند.

  حساب آنها که می دانند و سرشان را زیر برف کرده اند نیز که کاملا روشن است.

   
 80. واقعا انسان از خواندن این خبر به خباثت تهیه کننده و مسئول سایت هزار لعن بفرستد کم است . واقعا حالم بد شد از خواندن این خبر که چقدر انسان باید پست باشد برای آنکه مخالفش را بکوبد به چه راههایی متوسل می شود ؟ این افراد قابل هدایت نیستند خداوند انشاء الله این افراد را نابود و رسوا کند . ما هم به نوبه خود از این خبر از شما برادر عزیز پوزش میخواهیم و درخواست داریم به کارتان ادامه دهید که نشان میدهد هدف را درست تشخیص داده اید . موفق باشی دلاور .

   
 81. /////////////مرگ بر اسلام طالبانی. ای حرامی ها ////////////با انتشارش باعث ترویج بی عفتی میشین. روزی خواهد رسید که در لجن خودساخته تا آنجا فروروید که جز نجاست قوتی برایتان نباشد. تعفن وجودتان فضای کشور را از استشمام بوی جوانمردی و مردانگی محروم کرده. مرگ بر استبدا د ////////

   
 82. هاااااااااا هااااااااااااااااااااا هااا هاااا
  این چیزایی که این روزا داری منتشر می کنی نتیجه ملاقاتت با وزیر اطلاعاته که ساعتها کنار جدول خیابون منتظرش نشسته بودی تا ببینیش …. آقای نور زاد خودتی

   
 83. درود بر نوری زاد !
  به تنهائی پنجه در پنجه موجوداتی شده اید که از انسان بودن
  فقط روی دو پا راه رفتن را نگه داشته اند و همه خصائل انسانی و
  خطوط قرمز اخلاقی را به چوب حراج زده اند!

  راوی فتح اکنون راوی تلخیهائی شده است که وقوع آنها کار امروز و دیروز نیست
  از سال 57 تا کنون وجود داشته و در سالهای 60 و 67 هم وجود داشته به همین تلخی!

  برای درامان ماندن از گزند بدخواهان ، دوام راهتان و تداوم روایت هایتان
  از صمیم قلب دعا میکنم.

   
 84. در پاسخ به اراجیف ( بی ادب نیوز- بی بته نیوز) باید گفت ای پیروان سید علی اگر دین ندارید آزاده باشید.

   
 85. شکایتی لازم نیست با انتشار خبر مردم حکم به خقانیت شما دادند. اقای نوری زاد انتشار خبر شلر شما را برای همیشه جاودانه و عاقبت بخیر کرد

   
 86. نودی زاد عزیز تعجب نکن متاسفانه فرهنگ آخوندی دقیقا همین است می گویید نه زیارت عاشورا را نگاه کنید غیر از این است البته اینان پلشت هایی هستند که عصبانی هستند و زخم خورده والبته بی خرد همچون بزرگان نشان چون جنتی و لاریجانی و بگیر برو بالا جامعه ما هم سالها است که خود را به پول نفت بر سفره و چهل و جند هزار تومان فروخته است. و البته نشان از اثر گذاری کار شما شما است منتظر روزهای سخت تر هم باید باشید و باشیم

   
 87. به نام خدا
  با عرض سلام وخسته نباشید
  آقای نوریزاد اینها زدن به سیم آخر.یواش یواش تحملشون به سر رسیده بنظرمن این کار کثیفشون اولیشه .ثابت قدم باشین و محکم واین حرکت زشتشون باید به شما توان چند برابری بده .هرچند اونهاازتمام امکانات وداشته هایشون برای حذف شما استفاده خواهند کردولی شما خدارو دارین .شاید از دارویی بعدا استفاده کنند که ببخشین شمارو به مرز جنون ببره تا بتوانند دروغهای خودشون رو ثابت کنند.مواظب باشین.
  با تشکرواحترام

   
 88. درود بر ایرانی پاک نهاد نوریزاد با شرف

  نوریزاد عزیز تبریک میگویم. شکی ندارم در عالم ماورا عزیزی. داشتن دشمنان احمق نعمتی است که نصیب هر کسی نمیشود. حتم بدانید لجن های برون تراویده از فاضلاب این نشریات بیش از آن و پيش از آن که شما را بیالاید نشان دهنده آلودگی و پلشتی خود آنان است.

  ارادتمند شما ع.خ

   
 89. سلام اقاي نوريزاد،،،،
  درج خبري چنين شنيع از ذوب شدگان ولايت ،او كه به گفته رييس دفترش دائم در عبادت و تهذب است ،بعيد نيست ،،چون مثلا ايشان خبر ندارد ،،و اينان از طرف خودشان چنين تربيت خانوادگي خود را نشان ميدهند،،،نه اتفاقا شخصيت عقده اي وي كاملا منطبق با اين نظرات است ،،،و اوست كه خود چنين سگانش را فرمان به دريدگي ميدهد،،

   
 90. بخدا ثواب کردن!
  خواهرم شما رو باور نداشت و میگفت عامل نفوذی حک.مت هستید
  حالا بهتون ایمان آورده و داره مطالب قبلتون رو میخونه

   
 91. نکته قابل تامل در اقدام صلح نیوز این است ،که مدافعان باقیمانده برای نظام مقدس از چه قماشی هستند و چه تخیلاتی دارند .

   
 92. سلام آقای نوری زاد
  فکر کنم این خبر در راستای آن پروژه پودرت میکنیم هست که بازجوی محترم گفتن
  بعد از درست کردن فیلمی تقلبی درباره دو زن صیغه ای شما در جلو زندان و کارهای دیگر الان هم این خبر مضحک
  این خبر ها را که آدم میخونه مطمئن میشه شما در راه حق هستین…
  حال خوبه شما مطلبی در سایت خود بگذارید در کمتر از یک هفته به دادگاه فراخوانده می شوید.. مثل اون دفعه به جرم توهین به کتاب الله !!!!
  ای خدا خودت کاری بکن

   
 93. Dadash shoma mardi nazar in bacheha oghateto talkh konand

   
 94. تنها راه حل ما راه گسترش فرهنگ در این مملکت، تشویق مردم به مطالعه والبته در سطح نخبگان رفتن به سوی سکولاریسم است و اینکه به قول هرمان هسه این را بفهمیم که ” هر آنچه به نظر ما حکمت می آید می تواند به نظر دیگری یاوه بیاید.”
  1400 سال است که به طور یک طرفه اسلام به این مردم تحمیل شده است. حکومت اسلامی ایران در این 33 سال تمامی بدی ها//////// را در یک بازه کوتاه دوباره به یاد ایرانیان آورد.
  البته از حق نگذریم باید هر کسی به یاد داشته باشد که به نوبه خود سنگی بر استوار شدن این رژیم وحشت افزوده است. از جمله خود شما جناب نوری زاد که یادم می آید شما و جمعی از فیلم سازان در محضر عظمای ولایت بودید و شما به خاطر خوش آمد مردک عوضی از جناب حاتمی کیا بد می گفتید. حالا آن زمان در راستای فرموده های ولایت در پشت پرده چه می کردید الله اعلم.

   
 95. سلام آقای نوری زاد
  من خیلی نگران جان شما هستم . احتمالا شما هم تو یکی از این مسافرت هاتون به طور کاملا اتفاقی دچار سانحه خواهید شد !!! شاید هم یکی از علمای اعظام !!!! حکم قتلتون رو صادر کنه
  خیلی مواظب خودتون باشید

   
 96. اقای نوری زاد معمولا خیلی کم پیش می اد نظری رو در سایتی ثبت کنم معمولا خواننده هستم اما برای این که بگم من به سهم خودم وقتی که این خبر رو خوندم برام کاملا روشن بود که نویسنده این مطلب یک //////// نه معنی معلوم نبودن پدرش بلکه/////////به معنی عامیانه اش یعنی کسی که برای پیش بردن کار خودش به هر کاری دست می زند و در راه به هیچ نوع اخلاقی پایبند نیست . من شما را نمی شناسم و نویسنده اون خبر رو هم نمی شناسم اما اونقدر قدرت تجزیه و تحلیل اطلاعات رو دارم که بدونم کدوم خبر درست و کدوم خبر نادرست است . این نظر رو به جهت حمایت از شما نوشتم . تا شاید حداقل به این شکل دلگرمتون کرده باشم برای کاری که شروع کردید .

   
 97. جناب نوری زاد ناراحت نباشید چون کافر همه را به کیش خود پندارد. لابد خودشان دچار این بحران روحی شده اند که به شما تعمیم میدهند.
  دوستتان داریم بسیار
  پاینده باشید چون حر بن یزید ریاحی

   
 98. اول نادیده ات میگیرند،سپس مسخره ات میکنند،بعد با تو میجنگند،آنگاه تو پیروز میشوی.

   
 99. ابنها (صلح نيوز ، سپاه و . . .)فكر كردن هر كاره غير انساني كه خود انجام مي دن و براشون انجام دادنش راحته برا ديگرانم راحته

   
 100. سلام ، وقتی این آخوندهای شیعه به همسر محبوب پیامبر ، به ام المومنین عایشه تهمت میزنند ، پس چه جای تعجب است که به آقای نوری زاد هم تهمت بزنند ؟!

   
 101. سلام براستادبزرگوارم جناب نوریزادعزیز”
  سنگ بدگوهراگرکاسه زرین بشکست
  قیمت سنگ نیفزایدوزرکم نشود
  اکثرقریب به اتفاق مردم همه چیزرافهمیده اندوعدم حضورآنان در مراسم فرمایشی وحکومتی 9دی بهترین دلیل این مدعاست. پس بیاییدبگوییم به قول آن مردولایتمدارآب راباید جایی ریخت که میسوزد.

   
 102. اقای نوری زاد عزیز دل مردم مظلوم و فهیم و صبور ایران
  شما کاملا به هدف زدهای که این حرامیان حاکم اینچنین زبونانه به دست و پا افتاده اند در 35 سال گذشته عمامه به سران بی تعهد به دین و انسانیت و شرف و غیرت نشان دادهاند بدلیل کوتاه فکری و بی لیاقتی و اوج تفکرات فاسدشان با متشبه ساختن مخالفانشان به انچه خودشان با ان روزگار میگذرانند مثل شراب خواری صلواتی خوی کثافت و نجس خود را در پنهان نشان میدهند و تهی بودن کله بی فکر و مرتجع و عامل دستگاههای جاسوسی دنیا خودشان که در 35 سال گذشته با نازل ترین نرخ به اسم انقلاب نفت و دارائی های این کشور را به اسم دین و در پناه انقلابی تیره و تار و پر از فساد و رذالت و دزدی و فاحشه گری به تاراج اربابان خارجی شان دو دستی تقدیم کردهاند

   
 103. سلام

  شرافت و تقوی و به طور کلی مکارم اخلاق باید طبیعت نشریات باشد تا خوانندگان شریفتر و باتقواتر و به مکارم اخلاق مزین شوند.محرک انتشار چنین مطلب دروغ و موهن به جامعه کی وکجاست؟ اگر اینان عوامل و درباریان هیئت حاکمه اند که خبائث و پلیدی افکار خود را بروز می دهند و انگار به بی تقوائی بالاتر از حود نیز واقفند. که جسارت این فرومایگی را دارند.
  چرا من یک کلیک حرام کردم که این صفحه شششششرررر نیوز را ببینم.

   
 104. این اقدامات شاید بدلیل کج فهمی دین باشد. شاید مباهته را اینطور فهم کردند. لطفا به این لینک مراجعه کنید:

  http://kadivar.com/?p=10772

   
 105. حتما آموزش خبرنگارى اينها به اينصورت است كه يك عكس دستشان مى دهند و مى گويند بچه ها براى اين عكس يك قصه بسازيد. و خوب اينها به دلائلى كه مى دانيم، هميشه تخيلشان به چنين سمت و سويى پر مى كشد.

   
 106. سلام آقای نوری زاد
  لطفا این لینک را نیز اضافه کنید

  http://solhnews.org/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%D9%8A%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D8%AA%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%86%D9%8A-%D9%83%D8%B0%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D8%B2/

  واکنش همان سایت است از این مطلب شما.
  درضمن به نظرم اینها نشانه هایی از تجسم 24 روز است.

   
 107. جناب نوری زاد عزیز
  دل غمین مدارید که دل انسانهای شریف با شما است. چه باک از بی شرافتان که بهتان می زنند و ذهنهای تنفر بر انگیزشان جز پستی و دنائت تولید نمی کند. این روش پلید دقیقا همان مباهته است (در فقه برساخته این ابلهان به گمان خود می توانند به بدعت گذاران در دین تهمت زنا و لواط وارد کنند تا مردم از اطرافشان پراکنده شوند). ولی گویا فراموش کرده اند که دنیای اطلاعات است نه دوران قاطر سواری. همانطور که خودتان گفتید میخ را بر فرق این دیوسیرتان کوفته اید و ازا ین رو است که خود را مضحکه می کنند با این اراجیف. اینها شعورشان از پایین تنه بالاتر قد نمی دهد؛ از پایین تنه هم که جز مسائل جنسی و فضولات انسانی چیزی خارج نمی شود. چه توقعی از ایشان دارید؟

  درود می فرستم به خانم مسیح علی نژاد که با شما هم دلی کردند.

  درود به هر دوی شما بزرگواران که گریبان این دیو سیرتان را رها نمی کنید.

  پیروز باشید
  بردیا استقامت

   
 108. سلام استاددانایی ومقاومت .به شماتبریک می گوییم که مبارزه اتان درحال ثمردادن است .ماکه اززلال قلم واندیشه شمانوشیده بودیم .وازعطرهمدریتان باستم دیدگان سرمست.امامتاسفانه ازبوی متعفن وگند این خبرسراسرهذیان ودروغ سردردگرفتیم .درطول تاریخ همواره انسان های آزاده ای مانندشماموردتهمت وافترای صاحبان زر و زور بوده اند. این خبرسقوط اخلاق وانسانیت به پست ترین منجلاب هاست .اوج وقاهت سبک مغزانی است که ازخداهم ترسی ندارند.اندیشه وقلم مقدس شمادردفاع ازمظلومین ستودنی است.این خبرحکایت ازعصبانیت جنون آمیزی است که دراثرافشاگری شماپدیدآمده است .ازکوزه همان برون تراودکه دراوست .وای که ازدرون پلاستیک سیاه این نامردان چه بوی متعفنی فضای کشورراپرکرد…

   
 109. سلام آقای نوری زاد
  من یک دانشجوی نیمه تمام کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتیه ////// که بخاطر انتقاد از یک استاد(البته انتقاد تندی بود ولی بهر حال من جوان بودم وایشان مدعی درویشی) وحتی با وجود اینکه غرورم را زیر پا گذاشتم و ازایشان عذر خواهی کردم و ایشان نیز ظاهرآ پذیرفت با یک نمره ناقابله 0.25 توماره تحصیلات بنده رو پیچید.ازون زمان من بشدت در سراشیب سقوط افتادم.دانشجوی ممتاز مقطعه لیسانس عضو هیئت موسس انجمن فیزیک دانشگاه و مدیر مسئول نشریه فیزیک دانشگاه در مقطعه لیسانس بودم.قبولی در ارشد آنقدر به چشمم آسان میامد که بدون هیچ شکایتی تحصیل در شاهرود را رها کردم اما بخت یار نشد و گرفتاری پشت گرفتاری آمد سخن زیاده شد و وقت شما اندک.
  نهایت امر میخاهم بگویم وجود شما چراغ راهی شده است تا امیدوارتر از قبل بفکر زندگی باشم اکنون با داشتن دو فرزند خردسال معنای پدر بودن راخوب درک میکنم و میخاهم در آینده فرزندانم حداقل راهنمای عالی نه ولی خوبی باشم و با پیگیری شما این امید دوباره در من قوت گرفته است.
  حالا میخاهم از شما درخواست کنم که من چگونه میتوانم دراین راه یاریتان کنم هرچند وضعيت مالی چندان خوبی ندارم اما بازهم اگر امثاله من جمع شوند در نهایت کمک بزرگی برای شما باشد دوست دارم نقشی هرچقدر کوچک در شتاب بخشیدن به این حرکت بزرگ داشته باشم.
  جسارت مرا ببخشید.منتظر جوابتان هستم
  ارجی قوچان

   
 110. آقای نوری زاد سلام.بی مقدمِه میرم سرِ حرف اصلیم.
  آقای نوری زاد وقتی خبر سهام نیوز رو خوندم اصلا تعجب نکردم.چون اینجور حرکات از اینها اصلا بعید نیست و کاملا قابله پیش بینی هستش.
  اما در یک جای خبر به درستی از کلمه جانی برای شما استقاده کرده بود.واقعا شما جانی.اما نه به معنی آدمکش.بلکه به معنی اینکه شما جانِ ما هستی.

   
 111. آقای نوری زاد من از آن سر دنیا باشما هستم هرجا که میروی ، باهر که مینشینی و با هرکه حرف میزنی و در اینجا هم با شکاکان کارهای شما در کلنجار و جرو بحث میباشم. امشب دوشنبه که اکنون بامداد سه شنبه شماست برای بار چندم نامه شما به همسرت را برای میهمان امشب مان میخوانم.و آنها را به شگفتی می اندازم. با این نامه من وهمسرم بارها گریه کرده ایم و همسرم میگوید به نوریزاد بنویس بابا توخدمتت رو انجام دادی تا اتفاقی نیفتاده دست خانمت را بگیر و پاشو بیا اینجا چند ماهی هم استراحت کن و اگر خواستید دوباره برگردید خوب برگردیدو بروید ایران ، و من درخواست قلبی وواقعی او را بشما میرسانم. راست میگوید یک تنفسی بگیرید ، بخود یک مرخصی بدهید تا جانی برای مبارزه طولانی تر بگیرید .اگر شد با سپردن وثیقه و ضامن شدن فرد صاحب نامی در بین مراجع یا بازار، از راه قانونی فرودگاه و اگر نشد از مرزهای ولنگ و باز کردستان یا پاکستان مانند هزاران نفر دیگر که حتا با داشتن بچه های شیرخوار و کوچک از همین راهها بیرون زدند ، خود را برای مدتی از زندان بزرگ رهایی بخشید .با سختی هایی که شما و همسرت در این سالها کشیده و دیده اید خروج از کشوربرای شما کار سختی نخواهد بود . با آرزی تندرستی برای شما و امید اینکه در این سفر ها بیمار نشوی و سالم به سر خانه و کاشانه خود برگردی و باز هم به امید روزیکه پیامی از شما عزیزان بگیریم که عازم اینجا هستید همه شما را به خدای انسانهای خوب ، خدای قهرکرده از ایران و خدای مهربان ، نه خدای مکار و جبار و پشتیبان ستمگران روزگار میسپارم
  قربانت مرتضی آمریکا

   
 112. ما با توایم ای مرد

  شما گرامی محبوب دل ملتی امیدوارم در راه مبارزه با ظلم و فساد و جهل ثابت قدم باشی این دروغ پراکنی ها علیه شما نخ نما شده

   
 113. برای نوری زاد که آرام گیرد

  سلام استاد
  این روزها بلا برشما می بارند. می دانیم. این را به شما تقدیم می کنیم که بشنوید و آرام گیرید:

  https://soundcloud.com/bqandriz/07-tango

   
 114. به نام خالق زیبایی ها و خوبی ها

  سلام و احترام خدمت آقای نوری زادعزیز. بنده نه به عنوان امت اسلامی بلکه به عنوان عضو کوچکی از ملت ایران می توانم پیامی برای شما بگذارم درد و مصیبت ها امروز ملت ایران بسیارزیاد است ای کاش همه مشکلات اقتصادی بود ولی متاسفانه این چنین نیست. افسوس که از استقلال تیم فوتبالش مانده و از آزادی میدان و برج آن! از جمهوری خیابانش و از اسلامی تولید وتکثیر (شعبان بی مخ ها. دزدان بیت المال و روضه خوانان بی ادب و بی اخلاق) مداحان عربده کش و تحریف کنندگانی که ذوق چاپلوسی و شوق تخریب دربیان آنها حلقه می زند. دل هایمان به صدا وسیمای گره خورده بود که می پنداشتیم بازگو کننده حقیقت ها است. صدای منتقد را ضد انقلاب و منافق و سیمای او را سیاه و مه آلود کردند. واما امروز چه شد!؟ سوال من اینجاست که بگویم و خیلی دردناک برای حاکمیت است که از جنازه و قبرستان منتقدان ومخالفین دیروز وامروز خود می ترسد! عاقبت متوکل عباسی چه شد! متوکل دستور داد قبر امام حسین علیه السلام را ویران نموده و خانه های اطراف قبر شریف را خراب کنند. آنگاه در آن محل زراعت نمایند و زائرین را از زیارت بازداشت و به زندان انداخت و مورد شکنجه قرار داد. تا جایی که دستور داد: هر کس به زیارت رود، باید دستش قطع شود.

  «يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ» آری ظلم محکوم به شکست و فنا است. تاریخ همیشه زنده است.

  صداها امروز باید به هم گره بخورید و فریاد ها رساتر….
  بغدادی

   
 115. مسیح علی نژاد

  اینجا دیروقت شب است و من همچمنان نشسته ام و نوشته های شما را می خوانم….می دانم که رسانه های زیادی شما را بایکوت کرده اند اما از هر دو قسمتی که در مورد خبرهای سانسور شده و آدم هایی که شما به دیدارشان رفته اید، ساخته ام راضی ام و کمی دلم آرام است که به جز اینترنت داران ماهواره داران هم این صدا و سفر را شنیده و دیده اند…..دلم رضا نمی دهد تنها رهای تان کنم…دلم می خواهد باز هم همسفر شوم….ولی رسم مضحکِ رسانه ها را که می دانید کارهای تکراری و مصاحبه با آدم های تکراری را دوست ندارند ولی دلم می خواهد همراه تان باشم….راهی پیدا می کنم و دوباره به شما برمی گردم….کاری از من بر آید شما هم خبرم کنید.
  ممنونم که هستید و خبرهای دفن شده را از زیر خاک آرام آرام بیرون می کشید…دلم آنجاست و دلم می خواهد کاری بکنم.

  با مهر
  مسیح

   
 116. سلام دوست گرامی.امیدوارم همیشه سلامت باشید.اهل و ساکن شمال هستم. نقاش.40 ساله.برای هر نوع فعالیت وحمایت انساندوستانه ای که از رنجهایمان بکاهد ومانع از به عزا نشستنمان در سوگ شلر دیگری شود مرا همراه بدانید.متشکرم.

   
 117. جناب نوریزاد
  با سلام و احترام از طرف برادران لاری جانی سایتی باز شده که مشغول لجن پراکنی علیه شما و آزادیخواهان دیگر است. من یک ایمیل سراسر فحش که لیاقت خودشون و اربابشون هست برایشان فرستادم . از شما خواهش میکنم که یک سکرین شات از این صفحه بگیرید که به پیوست براتون میفرستم و حتما از این بیشرفها شکایت کنید. بانکه به یقین ترتیب اثر داده بشود ولی حداقل هزینه آنرا با آبروی نداشته بدهند. پیوست ایمیل را بطور جداگانه میفرستم چون از سایت نمیتوان فایل همراه ایمیل فرستاد. دست شما را بگرمی میفشارم و روی ماهتان را میبوسم. شما دقیقا به هدف زده اید که اینچنین میسوزند. به راحتم ادمه دهید که یقینا خداوند به همراه شماست. از چاپ ایمیل قبلی کمال تشکر را دارم.از اینکه با دیدن این لینک قلب مهربان شما و دختر نازنینم از چنین هرزه نگاری به اصتلاح خبر نگاران هرزه بدرد خواهد آمد مرا ببخشید و یقین دارم که قانون طبیعت آنها را مجازات خواهد کرد.
  بااحترام منصور

   
 118. ba arze eradat khedmate shoma bozorgavar mara bebakhshid ke be in shiveh barayetan minevisam aval bayad az shoma halaliyat betalabam choon ashnaiye avaliyeh man ba shoma zamane badi bood va ijade zane eshtebah dar man gardideh bood ke az shoma entezare gozasht daram digar inkeh ba alaghehe vafer matalebe shoma ra pey migiram va har bar delgarmtar mishavam bayed begooyam beshoma mibalam va hes mikonam baradare delsoozi hamvareh negarane khanevadeh ast az samime ghalb barayetan salamati va toole omr arezoo daram khosh haletan ke rou sefide khoda va bandegan khoda shodehin omretan paydar

  ——————-

  سلام بانوی گرامی
  این شما هستید که باید مرا و امثال مرا ببخشایید
  بدرود

   
 119. سید ابوالفضل

  این وزارت “خوفیه”
  دستگاه عریض و طویل “فیلترینگ” که با پول ملت ، شب و روز در کار است تا مظاهر فیلترینگ را بیابد و سایت های مورد نظر را جستجو و از دسترس خارج کند ، به دنبال چه ماموریتی است . “خوفیه” دستور داده تا تحت عناوینی مانند توهین ، تشویش اذهان عمومی و امنیت ملی ، سایت ها را فیلتر کنند .
  اگر آقای مطهری خیلی محترمانه از دستگاه قضایی و ظلم هایی که می کنند ، انتقاد کند ، کارش مجرمانه تلقی می شود . سایت نماینده ی مردم که طبق تمامی قوانین در اظهاراتش از تمامی امور کشور مصونیت دارد ، به راحتی فیلتر می شود . در عوض اما وزارت خوفیه به عواملش دستور داده تا سایت های خودساخته ای نظیر این سایت سراسر دروغ ، آزادانه به فعالیت خود ادامه دهند و از آن گذشته از مصونیت آهنین برخوردار باشند .
  آقای نوریزاد گرامی !
  جناب آقای مهدی خزئلی از یکی از آمرین قتل های زنجیره ای نقل می کرد که به وی ( آقای خزئلی) گفته بود : ” به تعداد موهای سرت آدم کشته ام و به آن افتخار می کنم ” . بدیهی است آنانی که به این راحتی آدم می کشند و به آن افتخار می کنند ، چه باکی از تهمت زدن دارند . شما که سر به لانه ی زنبور فرو برده ای البته در سیبل شلیک های تهمت و افترای آنان قرار خواهی داشت . البته که تحمل چنین ناملایماتی بسیار دشوار است. اما چه باک :
  مه فشاند نور و سگ عو عو کند.
  ارادتمند
  سید ابوالفضل

   
 120. محمد نوری زاد

  غ

   
 121. ولاتکونوا کالذین نسوالله وانساهم انفسهم اولئک هم الفاسقون/ حشر19/ وهچون کسانی نباشید که یاد خدا را فراموش کردند وخداوند هم خودشان را فراموششان ساخت[ودر نتیجه دراثر عدم مراقبت در کردار ورفتار خود تباه شدند]اینگونه افراد همان مردمان نافرمان وطغیانگرند/صدق الله/ترجمه مرحوم صفارزاده / ….دوست عزیز!.. ذات اقدس الهی در دفاع از امثال تو مرد باایمان وعمل صالح چنین زیبا ومتین پاسخ این افراد فاسق را می دهد….الله اکبر

   
 122. فاروق گرامی!!!

  روزانه های ف م سخن (۸۲)
  فضاحت وزارت اطلاعات در شایعه‌سازی برای آقای نوری‌زاد:
  از وزارت اطلاعات حکومت اسلامی تا کنون موارد مختلفی به چشم دیده ایم که برخی از آن ها رسوا٬ برخی شرم آور٬ برخی مفتضح٬ برخی حتی غیر قابل باور بوده اند. از زمانی که سعید حجاریان بنیان این وزارت خانه شوم را گذاشت تا به امروز نزدیک به سه دهه می گذرد. در طول این زمان طولانی٬ وزارت اطلاعات تجارب بسیاری کسب کرده و روش های مختلف جنگ روانی را آموخته است
  اساس کار این وزارت خانه٬ بر طبق آن چه بعداً معلوم شد فرمانی اسلامی ست٬ مبتنی بر بی آبرو کردن فعالان سیاسی و اجتماعی و پخش اخبار جعلی در زمینه هایی ست که جامعه نسبت به آن ها نوعی حساسیت اخلاقی دارد.
  اگر تمام آن‌چه را که در باره ی اعمال خبیثانه ی این وزارت خانه می شنیدیم٬ می شد به نحوی به بزرگ نمایی مخالفان و اغراق گویندگان و نقل کنندگان نسبت داد٬ بعد از افشای فیلم های بازجویی و شکنجه همسر سعید امامی و یاران او که جملگی از مقامات وزارت اطلاعات و یاران سابق بازجویان بودند دیگر جای هیچ شک و تردیدی باقی نماند که جنایت های سبعانه در زندان های وزارت اطلاعات حقیقتا به وقوع پیوسته و آن چه گفته شده٬ بیان‌گر یک از هزار مصائبی نیست که زندانیان و بازداشت شدگان در زندان های وزارت اطلاعات تحمل کرده اند.
  وزارت اطلاعات حساسیت جامعه نسبت به مسائل جنسی و اخلاقی را می داند و بیشترین تلاش را برای در هم شکستن مخالفان و منتقدان نظام از این طریق می نماید. از شایعه سازی های کثیف و باور نکردنی تا شنود و فیلم برداری از زندگی خصوصی فعالانِ نشان شده٬ روش هایی ست که وزارت به آن برای در هم کوبیدن مخالفان و منتقدان متوسل می شود.
  اگر چه وارد کردن اتهامات بی اساس اخلاقی حتی مخالفان غیر معتقد به ادیان و خداناباوران را نیز آزار می دهد اما این نوع اتهامات بخصوص برای مخالفان مومن و معتقد بسیار سنگین و درد آور است و همت بسیار می خواهد که از لجن زاری که وزارت اطلاعات با پخش اخبار دروغین درست می کند عبور کنی و از تعفن آن خم به ابرو نیاوری.
  اکنون نوبت محمد نوری زاد است که وزارت اطلاعات او را به خاطر حق جویی و حق طلبی به اقسام شیوه های رذیلانه مورد اتهام قرار دهد. آن چه اخیرا در سایت «صلح نیوز» منتشر شده آن قدر وقیحانه و زشت است که انسان حتی رغبتی برای بازگویی آن پیدا نمی کند. ولی هر چه این گونه موارد با سکوت مواجه شود٬ احتمال می رود که وزارت به هدف خود که باوراندن شایعات است در نزد تعداد بیشتری دست یابد و به خیال خود سوژه را لگدمال کند.
  محمد نوری زاد را همه ی ما می شناسیم. از ماموران با تجربه ی وزارت اطلاعات انتظار می رود اگر هم شایعه برای این فرد می سازند٬ کار را به افراد با تجربه تری بسپارند که چیزی نگویند که دشمنان خونی نوری زاد نیز نتوانند آن را باور کنند. راه های بسیار مناسب تری برای تخریب افراد هست که البته در اثر کثرت استعمال همگی بی اثر شده و اگر کسی در گذشته نسبت به این مسائل حساس می شد این روزها تقریبا همه در صفوف مخالفان و منتقدان با شیوه های رذیلانه ی وزارت اطلاعات آشنا هستند و تره هم برای آن خرد نمی کنند.
  کاری که محمد نوری زاد می کند حسابی آقایان را آتش زده و در اثر عصبانیت٬ نهایت سناریویی که ذهن بیمار سادیست و مازوخیست آن ها می توانسته درست کند را به این مرد مومن نسبت داده اند. آقای نوری زاد می تواند خوشحال باشد که یک دستگاه عریض و طویل جهنمی را بر ضد خود به حرکت واداشته و این نشانگر تاثیر حرکت های مدنی اوست.
  امیدواریم ایشان و تمام کسانی که در داخل کشور علیه حکومت اسلامی یا در جهت انتقاد از آن حرکت می کنند سالم و تندرست بمانند و مطمئن باشند که حرف های ماموران بیمار وزارت اطلاعات شاید تنها در بین قشر اندکی تاثیر داشته باشد و اغلب مردم یاوه های آن ها را باور نمی کنند.

   
 123. آقا تورو خدا یک تو دهنی محکم به این خبر بزنید و با شکایت و اعاده ی حیثیت از این سایت هم خودتون هم دخترتون هم خانومتون موضوع رو پیگیری کنید ، همچنین دختر و همسرتون هم در یک مصاحبه ای چیزی زر زر اینا رو جواب بدن.

   
 124. نوريزاد بايست در برابر اين حراميان و رساتر و آزادانه تر کژي هاي را بر سرشان بکوب اين جماعت حرام خور به هزيان گويي افتاده اند و اين تهمت ها و زشت خويي ها آخرين لگد هايشان براي زنده ماندن انگل وارشان است ، بايست مرد خدا با توست

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

77 queries in 1239 seconds.