سر تیتر خبرها
فیسبوک بی فیسبوک

فیسبوک بی فیسبوک

دو روز است که مرا امکان ورود به صفحه ام نیست. من سابقاً فیس بوکی نبودم. بعدها نیز نشدم. بل از فضای فیس بوک تنها به انتشار مطالبم بهره می بردم. وبه حواشی آن کاری نداشتم. من عمدتاً درهمین سایت به انتشار دیدگاههای خود می پرداختم. اکنون نیز بناچار باید به همین خانه ی خوب و مبارک بسنده کنم. کاش می توانستم همه ی خوانندگان فیس بوکی خود را به اینجا دعوت کنم.

در شهر پاوه به پیرمردی برخوردم که هفتاد سال داشت. خودش می گفت که هفتاد ساله است. وبسیار مشتاق ازدواج. وعجبا که جز به دختر تهرانی رضا نمی داد. از من پرسید: خرجش چقدراست؟ گفتم: زیاد. گفت: مثلاً؟ گفتم: شاید یک میلیارد. گفت: یک زمین دارم چهارهکتار. بیست تا درخت گردو هم دارد. گفتم: زمین به چه درد یک دختر تهرانی می خورد؟ گفت: می فروشمش. گفتم: این شد. حالا درعین حال که من مطلقاً با این نوشته نه بنا دارم به حریم شخصی بانوان پای بگذارم و نه حرمتشان را برآشوبم، تنها ازاین روی که تقاضای این پیرمرد را عملی کرده باشم به این مزاح نمکین روی برده ام. حال خود دانید. راستی اگر این مطلب را در شآن سایت ندانستید حتماً خبرم کنید تا زود حذفش کنم و از همه ی بانوان تهرانی و اساساً از بانوان خوبمان پوزش بخواهم.  این عکس را هم خودم گرفته ام.

محمد نوری زاد

پانزدهم آذرماه نود و دوShare This Post

درباره محمد نوری زاد

27 نظر

 1. سيد ابوالفضل و viho گرامى
  پاسخ به هر دوى شما
  هر قرائتى از دين اگر به حكومت برسد همين آش است و همين كاسه. اگر كسى به “حكومت ” دين معتقد باشد حالا هر نوع قرائتى كه باشد حتى رحمانى ترين، وقتى به حكومت برسد مى شود حكومت ايدئولوژيك و باعث فساد و استبداد و فشار بر خرخره مردم مى شود.
  مگر شعار هاى روحانيون و پاسخ هاى آيت الله خمينى در مصاحبه با خبر نگاران غربى قبل از پيروزى انقلاب از نوع اسلام رحمانى نبود؟ – حتى ماركسيست ها در ابراز عقيده آزادند. روزنامه ها آزادند، روحانيون حكومت نخواهند كرد منظور از جمهورى همانست كه در همه دنيا رايج است، مردم مثل دندانه هاى شانه با هم برابرند، حجاب اجبارى نيست ، آزادى عقيده در اسلام وجود دارد و اسلام توصيه كرده تمام عقايد شنيده شوند و بهترين برگزيده شود و و و و …. و ديديم در عمل چه شد.

  اگر سيد ابوالفضل نوعى، معتقد به ” حكومت” دينى ولى قرائت رحمانى آن باشد نتيجه اش باز چيزى به جز آنكه اكنون شاهدش هستيم نخواهد بود. دين به دو دليل ساده نمى تواند حكومتى براى بشر امروز تشكيل دهد. همانگونه كه بسيار گفته شده:
  ١- قوانين حكومتى بايد صريح، دقيق ، غير مبهم و غير قابل تفسير هاى متفاوت باشد در حاليكه احكام دينى مبهم و قابل تفاسير متعددند.( انواع قرائتها)
  ٢- قوانين حكومتى بايد بسته به نياز مردم تغيير كنند در حاليكه احكام دينى به علت هاله تقدس غير قابل نقد اند.

  دين مدارانى مثل سيد ابوالفضل بايد ابتدا تكليف خود را با احكام موجود در رساله هاى عمليه از آيت الله خمينى تا صانعى و منتظرى (طيفى از تمام قرائتها) روشن كنند بعد سخن از به روز كردن دين بزنند. اگر دين بخواهد به روز شود يعنى بايد اكثر قوانين آن بر اساس آنچه علم و عقل بشرى به آن رسيده ، تغيرات بنيادى يابد و در آنصورت از نظر اسلاميون بنياد گرا، معادل كفر و غير قابل قبول است. اگر هم قبول شود كه ديگر آن قوانين، دينى نيست و عقلانى و بشرى است.

  مگر اينكه دين را در حريم شخصى تعريف كنيم كه در آن صورت من با هيچ قرائتى از آن مشكل ندارم و مثل مسيحيت در غرب كه آزادى نقد دين در محيطى آزاد و بدون خطر مرگ به اتهام ارتداد وجود دارد، اگر به شرط آزادى نقد دين و قرائتهاى متفاوتش، قرائتى داراى حدى از مقبوليت اجتماعى بود كه به مجالس قانونگزارى راه يابد، مى تواند بر پايه رأى مردم در قانونگزارى هم تاثير گذار باشند.
  فكر مى كنم سخنم واضح باشد و نياز به توضيح بيشتر نمى بينم.
  در نيك نهادى سيد ابوالفضل شك ندارم ولى وقتى آقاى نوريزاد مى گويند اى حسين من برايت عزادارى نمى كنم و ايشان در كامنتى زير همان پست آدرس محل عزادارى دهه محرم در منزل اصلاح طلبان را به ايشان مى دهند انتظار ندارم در پاسخ به سخنان من هم، جز همان باور ها و عادتهاى موروثى حك شده در مغز و قلب خود را تكرار كنند.

   
 2. من کامنت قبلی را در پاسخ به خانم Anita‌ گذاشته بودم که با توجه به اینکه روی «پاسخ» کلیک کرده بودم انتظار داشتم این کامنت در پاسخ به ایشون درج بشه. ولی این اتفاق نیفتاد.

   
 3. سلام دوست عزیز!

  به نظرم خطای منطقی کوچکی در پاسخ شما به سیدابوالفضل وجود دارد که البته به عقیده‌ی من این نوع خطا منجر به تولید قضاوت‌هایی بسیار غیرمنصفانه می‌شود. به عقیده‌ی بنده اطلاعاتی که ما در اختیار داریم این‌هاست:

  «قرائت الف را از دین وجود دارد به شکلی که به خرخره‌ی عده‌ی زیادی فشار می‌آورد»
  «حکومتی کنونی در اوج قدرت معتقد به قرائت الف است»
  => «حکومت به خرخره‌ی عده‌ی زیادی فشار می‌آورد»

  «قرائت ب از دین وجود دارد که به عقیده‌ی خود به خرخره‌ی بخش بزرگی از آن عده فشار نمی‌آورد»
  «سیدابوالفضل معتقد به قرائت ب از دین است»
  => «سید ابوالفضل به خرخره‌ی آن عده فشاری نمی‌آورد»

  «اگر کسی که دارای قرائت واو از دین است به واسطه‌ی قرائت واو به خرخره‌ی کسی ناجوانمردانه فشار بیاورد باید شرمگین باشد»
  => «حکومت در گزاره‌ی بالا صدق می‌کند»
  => «سیدابوالفضل خیر»

  ممکن است من در قسمت‌هایی ازین استنتاج‌ها اشتتباه کرده باشم. این قسمت‌ها ممکن است هریک از فرض‌ها باشد. برای مثال ممکن است به نظر شما من در مورد اینکه قرائت «ب» معتقد به فشار به خرخره نیست اشتباه کرده باشم. یا در مورد اینکه سیدابوالفضل قرائت ب را از دین دارد همین‌طور. شاید هم در خود نتیجه‌گیری‌ها. درین صورت لطفن من را تصحیح بفرمایید. چون که من روزانه با افراد مذهبی زیاد سروکار دارم، و با این که خودم مذهبی نیستم هیچ‌وقت ازین قرائت این افراد از دین و مذهبشون احساس تنگنا نکردم. گرچه با نظر شما در مورد حکومت و قرائت الف از دین تا حد خیلی زیادی موافقم. همچنین با اشاره‌ی درست شما به نظام حزبی.

  شما حتمن اون داستان قدیمی رو شنیدید، «ظاهرا خیلی‌ها مقصرن به غیر از خود آقای دزد». مذهب اینجا بنای شهر است که دیوار می‌سازد برای خانه‌های مردم، مذهب اینجا خشت‌ساز است که خشت تولید می‌کند برای بالا رفتن دیوار، مذهب اینجا آهنگر است که شاغول می‌سازد برای اندازه کردن کجی و راستی هر چیزی. هرکسی می‌تواند استفاده‌ی خودش را از شاغول و خشت بکند. دوست عزیز دزد اینجا حکومت است.

  دوست محترم خواهش می‌کنم به من اعتماد کنید که، «تعمیم» البته ابزار قدرتمندیه ولی در عین حال بسیار ظریفه. در مورد یک مورد خاص که اشتباه کرده باشید، متاسفانه از همون‌جا حرفتون نادرسته.

  دوست عزیز!

  دلیل اینکه من این توضیح کوتاه رو مطرح کردم اینه که می‌بینم متاسفانه دقیقن در بین جمعیتی که باید سطح تحمل بالایی وجود داشته باشه، سطح تحمل بسیار پایین اومده، دقیقن در بین جمعیتی که باید بسیار منطقی باشن، هیاهو جا باز کرده. این موضوع که عرض می‌کنم البته این جا قطعن از متوسط جامعه محیط به مراتب سالم‌تری به نظر میاد. نظرات مختلف مطرح می‌شه و نقد می‌شه. ولی اون چیزی که من در مورد برخورد بسیاری از دوستان با دوستمون سیدابوالفضل می‌بینم جای تامل داره. قضاوت من اینه که خیلی از دوستان ایشون رو به عنوان یه فرد به وضوح مذهبی، نماینده مذهب در نظر گرفتن و همین‌طور وضعیت حال حاضر کشور رو هم خروجی مذهب، و این موضوع کار دوستان رو زیادی ساده کرده: «مسئول مشکلات ما سیدابوالفضل‌ها هستند»!

  حقیقت اینه که من هرچی نگاه می‌کنم در بیشتر مواقع نظرات و قضاوت‌های ایشون بسیار پخته و بسیار کامله. و با تمام احترامی که برای دوستانی مانند دانشجو به خاطر حرکتشون در مسیر انصاف قائلم نظرم اینه که منصف‌ترین و دقیق‌ترین دوستان این جمع هم تا به حال ندیدم مخالفتی با ایشون بکنن که خالی از اشکال و یا خالی از حب و بغض باشه.

  ارادتمند.

   
 4. سید ابوالفضل

  سرکار خانم anita
  سلام بر شما
  شما در کامنت روز پانزدهم آذر خودتان نوشتید که : ” من با قرائت هاى مختلف از دین مشکل ندارم ” . این البته یک گام مثبت است و با ادعا های قبلی شما ، بسیار متفاوت . برخلاف ادعایتان ، پیش از این بسیار حق به جانب ، مرا که به شما می گفتم برداشتم از دین ، با برداشت حکومت از دین متفاوت است ، مورد عتاب و حتی تمسخر قرار می دادی . نمی خواهم به ذکر برخی از نوشته های شما ، به عنوان شاهد مبادرت کنم ، زیرا شما خود از آن ها آگاه تر هستید . برای من همین که شما پذیرفته اید که با قرائت های مختلف از دین مشکل ندارید ، کفایت می کند . البته مشروط به این که واقعا و عمیقا و قلبا ، پذیرفته باشید .
  این که جمله ی آخر پاراگراف قبل را نوشتم برای این است که به نظرم ، گرچه جمله ی “من با قرائت هاى مختلف از دین مشکل ندارم” را نوشته ای ، در بقیه ی نوشته ات آن را به گونه ای نغض کرده ای .یا شاید ادامه ی نوشته ات به این دلیل است که خواسته ای آن جمله ات را که من باید به خاطر اعتقاداتم شرمگین باشم ، توجیه کنی . در هر دو صورت چنان چه بخواهی در مسیر درست قرار گیری ، ناچاری به اصلاحاتی در نوع تفکر و عملکردت نائل شوی .
  اگر واقعا می توانی بپذیری که دینی که من به آن اعتقاد دارم ، با آن چه که حکومت آن را تبلیغ می کند ، تفاوت وجود دارد ، چرا باید مرا مسئول عملکرد آن ها بدانی ؟ من نه در جمع حاکمان هستم ، و نه عملکردهای اشتباه آن ها را تایید می کنم . اگر به این دلیل که مسلمانم پس جرم حکومت اسلامی به پای من نوشته می شود ، پس جرم همه ی حکومت های غیر دینی نیز ، به پای شما نوشته می شود . مگر حکومت های غیر دینی و ضد دینی کم جنایت کرده اند ؟
  ارادتمند
  سید ابوالفضل

   
 5. خدمت آقایان و سرورانی که خواستار حذف مطلب بالا شدند عارضم که نگاه خشک و از روی تعصب،از هر دیدگاه و مسلک ومرامی هم که باشد فاقد ارزش بوده و از روی تکبر و غرور محض حاصل میشود و نتیجه ای جز رشد تک بعدی و غلط به بار نخواهد آورد. مطلبی کوتاه که در قالب طنز بیان میشود به مراتب تاثیرش از صدها مقاله ثقیل فلسفی عمیق تر و از منظر عمومی مقبول تر است.
  در ضمن خدمت این آقای عرفانیان محترم هم سلام گرم بنده را ابلاغ فرموده بابت زحمتی که برای تایپ، متحمل شده اند مراتب تشکر و قدردانی ویژه را بعمل آورید فقط ایکاش در آخر مطلب، منظورشان را هم به زبانی قابل فهم بیان میفرمودند تا مخاطبان کم سوادی مثل حقیر هم فیض لازم را کسب و از این دریای علم و دانش بهره مند میشدیم قبل از اینکه زبانم لال بلایی سرشان بیاید و گوهر بی بدیلی مثل ایشان از دسترس ما خارج شود انشاالله

   
 6. سلام دکتر و خدا قوت
  من یک بانوی تهرانی البته مقیم بلاد کفرم.(اقامتمان هم برای تحصیل از٤٠ سال قبل هست و زمانی که بعداز اتمام درس با همسرم قصد با زگشت داشتیم آقای خمینی گفتند مغزها تو ن را بردارید بروید شما غرب زده هستید ما به متخصص نیاز نداریم ) .این مطلب نه تنها توهین به دختران ایران زمین نیست بلکه واقیتعت جامعه سر در گم ایران اسلامیست و از ان جا که این هم معظل اجتماعی هست که آقایان برایمان ساختند باید در این سایت وزین هم بهش
  پرد اخته شود .دانسته و با برنامه ریزی دقیق کشیدن مردم وطن دوست ایران به مردمی مصرفی، راحت طلب ، پول دوست طوری که چنان سرگرم روزمره گی باشند که متوجه نشوند مملکت به کجا میرود .جوان ایرانی حاضر هست آوارگی در دنیا را بجان بخرد سوار تکه ا ی چوب شود و به اقیانوس بزند تا به کشوری برسد که پناهنده شود اما هزینه آزاد کردن کشورش را نپردازد. دختران ما حاضر نیستند مثل یک جوان اروپایی با مراسمی سا ده به عقد پسری که حتی انتخاب خودشان هست در بیایند .ما خیلی کار داریم تا دوباره به راه رست بیفتیم.

   
 7. ینی چی فیسبوک بی فیسبوک؟ …این سایت هیچ وقت نه قابلیت فیسبوک رو داره نه بازدیدش در حد و اندازه فیسبوک هست . چند ده هزار نفر اونجا پیگیر نوشته هاتون بودن بازدید اینجا فکر نکنم هزار نفر هم برسه !
  حتما حتما از یکی که مطلع هست کمک بگیرید اگر پسورد مشکل داره حلش کنید.

   
 8. فیس بوک شما خیلی راحت باز میشود. از دوستان آگاه به فیس بوک سوال نمائید. یا یک صفحه ی دیگر برای خودتون درست نمائید و در سایتتون معرفی کنید. درست کردن صفحه ی جدید فقط پنج دقیقه از وقتتون رو می گیره. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دوست عزیز

  ———————–
  سلام دوست من. اینهم صفحه ی جدید

  https://www.facebook.com/pages/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%AF/568620139875017

   
 9. تهرانیهاش میان شهرستان، آنوقت این بنده خدا چه جیگری داره که میخواد دختر از تهران بگیره؟!!!

   
 10. ..محترمانه نوشته‌اید و جایی برای برداشت بد نیست …اعدامی‌های اخیر اهواز سوژه‌ای خواهد بود برای این سفر ..خوزستان را متفاوت از کردستان خواهید دید…حتما به مسجد سلیمان و فقر آنجا نگاهی‌ بیندازید و بری خوانندگان بنویسید

   
 11. من هستم اگه بتونه //////

   
 12. خیلی هم خوبه آقای نوریزاد. اموالت رو که از برادران پس نگرفته اید امیدوارم بنگاه ازدواجتان رونق بگیرد. به کوری چشم دشمنان این مرز و بوم که در متن این مرز و بوم جا خوش کرده اند.

   
 13. سلام اقاى نوريزاد
  بالاخره شما كه قصد خير وخوشى براى اين مردم دارى اينهم ميتواند يك نوعش باشد اوضاع مملكت به گونه ايست كه كمتر جوانى اين روزها ميتواند به فكر ازدواج وتشكيل خانواده باشد شايد اين الگويى شود برى جوانان مملكت كه عجله نكنند كه كار شيطان است اگر ميخواهند به جايى برسند وداماد شوند بالاخره چند هكتارى زمين در گوشه ايى تهيه وچند درخت گردو بكارند بالاخره بعد از پنجاه شصت سال انشالله درختان به ثمر ميرسند وانها هم ميتوانند بسلامت رخت دامادى بپوشند بشرطى كه مثل اين اقا بهانه گير نباشند كه حتما عروس تهرانى باشد
  البته ازدواج در اين سن وبعد از پنجاه سالى انتظار شايد اين خاصيت را هم داشته باشد كه توقعات به سطح معقولى رسيده وشايد امار طلاق پايين بيايد در سن هفتاد سالگى زياد حالى براى طلاق گرفتن نيست
  بهر حال از شما متشكريم كه فقط بازگوى غمها ونا اميديها وحسرتها نبوديد واز ارزوها هم گفتيد
  به اميد اينكه در جشن عروسى اين هموطن شركت كرده وعكسش را ببينيم

   
 14. اقای نوری زاد عزیز سلام
  این عکس مرا به یاد ان دوران قدیم انداخت زمانی که مردم نسبت به هم مهربان وصمیمی وپیوندهای عاطفی مستحکمی داشتند

   
 15. من یه دختر تهرانی هستم عکس این اقا را دیدم عاشقش شدم شماره اش را بدین در ضمن من بیست و دو سال دارم

   
 16. سلام دکتر خوب ماجرا و فیلم پرپرزدن آقای پرنداخ خیلی جگر سوز بود خدا بهشون صبر بده و حقشون رو از باعث و بانیش بگیره ولی ماجرای این پیرمرد خیلی بی مزه اس به نظر من حذفش کنید

   
 17. با سلام به برادر عزیزم در فیس بوک هر کسی به ضررشان باشد قطع میکنند من همان ساعت اول که نام محمد و علی را قرار دادم قطع شدم خدا را شکر بعد از دوماه قطع نشدم و مطالبم میرفت به هوا میگویند دشمنان اسلام احمقند همینه و علم ریاضی در قرآن تقدیم میکند به ابجد اسلامه حق 245بصفای باطن 245اسلامه حق 245به ابجد کسی میتواند به صفای باطن برسد که بحق علی 110 +135 فاطمه = 245حق را بشناسد http://alihojat123.blogfa.com/ صدکتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست
  114حکم الهی114

  به ابجد حکم الهی حج 125 ضرب کعبه و شیعه 5 تن آل عباء میباشد به ابجد طریق اسلام 451 منهای 541 عمر وابوبکر = 110 علی مولای جهان منظور میباشد طریق اسلام فقط علی منظور451 طریق اسلام451منهای541 عمر و ابوبکر = 110 علی میباشد و ریاضی اسلامه حق 245 منظورعلی علی110+135 فاطمه میباشد 245و ریاضی ره اسلام 337 محمد علی و فاطمه میباشد337 با راه حسین 337 تمومه کار دشمنانه اسلام ان شا ء الله همه با هم برادر دینی خواهیم شد ان شاء الله همه باید با هم در صلح و صفا زندگی کنیم با کشتن هم شیطان برنده میدان میشود1632 لعنت خدابر شیطانه1632 منهای 1202 سه خلیفه ناحق = 430 مقصر دین اسلام ابوبکر و عمر و عثمان میباشند مقصر430+231 ابوبکر +310 عمر = 971 ظالم به دست میآید 971 ظالم971 منهای 661 عثمان = 310 عمر 430 مقصر 430 -661= 231 ابوبکر به دست میآید

  صدکتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست

  اسلامه حق 245 با اسلامه بحق245 علی 110+135 فاطمه = 245 منظور علی و فاطمه کوثر قرآن میباشدطبق سند صحیح مسلم جانشینان بعد از پیامبر را 12 نفر از فرزندان رسول خدا معرفی نموده است ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست مگر نام محمد هم علی نیست ابوبکرو عمر دیگر خر کیست

  جلوه بخدا 651- 541 عمر ابوبکر = 110 علی به ابجد245 با اسلام علی 245 فاطمه 135+110 علی = 245 اسلامه حق 245 با اسلام بحق245 علی 110+135 فاطمه = 245بصفای باطن 245به ابجد کسی میتواند به صفای باطن برسد که بحق110 حق را بشناسد خداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت پیامبر و یطهرکم تطیرا ۵+۶+۳=۱۴ معصوم پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است شما پیامبر و خانواده اش را دوست داری یا قاتل اهل بیت عمر و ابابکر ابجد شیطان 22 عمر 22 ابابکر 22 دروغ 22 مقصر 22 منکر 22 احمقه 22 لواط 22 ایدز 22 فاحشه 22لعنت خدا به شیاطین و ابجدشان

  امت اسلام 74 فرقه را به مبارزه میطلبم ثابت کنید شما اسلام هستید245 اسلامه حق 245 منظور علی 110+فاطمه 135 = 245 اسلام حق 245 فاطمه و علی میباشند شما ثابت کنید که خلفای شما هستند اگر مرد هستید و نامرد نیستید ثابت کنید اسلام شما هستید اسلام هم به ابجد صغیر هم به ابجد کبیر 12 امام شیعه میباشد به ابجد صغیر و کبیر 144 ضرب 12 امام شیعه در 12 = 144 یعنی 114 سوره قرآن 114+30 جزء آن= 144+82 مهدی = 196 ضرب 14 معصوم جلوه بخدا 651- 541 عمر ابوبکر = 110 علی به ابجد245 با اسلام علی 245 فاطمه 135+110 علی = 245 اسلامه حق 245 اگر خطها ریز می باشد کنترل را بگیرید و قلتک موس را بهجلو بچرخانید بزرگ نمایی میشود صدکتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد طریق اسلام 451 منهای 541 عمر وابوبکر = 110 علی مولایجهان منظور میباشد طریق اسلام فقط علی منظور451 طریق اسلام451منهای541 عمر و ابوبکر = 110 علی میباشد و ریاضی اسلامه حق 245 منظورعلی علی110+135 فاطمه میباشد 245و ریاضیره اسلام 337 محمد علی و فاطمه میباشد337 با راه حسین 337 تمومه کار دشمنانه اسلام ان شا ء الله همه با هم برادر دینی خواهیم شد ان شاء الله همه باید با هم در صلح و صفا زندگی کنیم با کشتن هم شیطان برنده میدان میشود1632 لعنت خدابر شیطانه1632منهای 1202 سه خلیفه ناحق = 430 مقصر دین اسلام ابوبکر و عمر و عثمان میباشند مقصر430+231 ابوبکر +310 عمر = 971 ظالم به دست میآید 971 ظالم منهای 661 عثمان = 310 عمر 430 مقصر 430 -661= 231 ابوبکر به دست میآید ابجد ابوبکر و عمر عثمان 1202 منهای 110 علی = نقض اسلامی۱۰۹۲+۱۱۰ علی = ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ اسلام را نقض نمودند صدکتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست اسلامه حق 245 با اسلام بحق245 علی 110+135 فاطمه = 245 منظور علی و فاطمه کوثر قرآن میباشدطبق سند صحیح مسلم جانشینان بعد از پیامبر را 12 نفر از فرزندان رسول خدا معرفی نموده است ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست مگر نام محمد هم علی نیست ابوبکرو عمر دیگر خر کیستجلوه بخدا 651- 541 عمر ابوبکر = 110 علی به ابجد245 با اسلام علی 245 فاطمه 135+110 علی = 245 اسلامه حق 245 با اسلام بحق245 علی 110+135 فاطمه = 245خداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت پیامبر و یطهرکم تطیرا ۵+۶+۳=۱۴ معصوم پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است شما پیامبر و خانواده اش را دوست داری یا قاتل اهل بیت عمر و ابابکر ابجد شیطان 22 عمر 22 ابابکر 22 دروغ 22 مقصر 22 منکر 22 احمقه 22 لواط 22 ایدز 22 فاحشه 22لعنت خدا به شیاطین و ابجدشان امت اسلام 74 فرقه را به مبارزه میطلبم ثابت کنید شما اسلام هستید245 اسلامه حق 245 منظور علی 110+فاطمه 135 = 245 اسلام حق 245 فاطمه و علی میباشند شما ثابت کنید که خلفای شما هستند اگر مرد هستید و نامرد نیستید ثابت کنید اسلام شما هستید اسلام هم به ابجد صغیر هم به ابجد کبیر 12 امام شیعه میباشد به ابجد صغیر و کبیر 144 ضرب 12 امام شیعه در 12 = 144 یعنی 114 سوره قرآن 114+30 جزء آن= 144 جلوه بخدا 651- 541 عمر ابوبکر = 110 علی به ابجد245 با اسلام علی 245 فاطمه 135+110 علی = 245 اسلامه حق 245 اگر خطها ریز می باشد کنترل را بگیرید و قلتک موس را بهجلو بچرخانید بزرگ نمایی میشود صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست 74 فرقه اگر توانستند ثابت کنند اسلام و اسلام حق خلفای آنان است من میپذیرم به علم ریاضی قرآن اسلام 12 حق 12 و در صحیح مسلم جانشینان برحق رسول خدا را 12 نفر فرزندان رسول خدا میداند با سند صحیح القرآن 114 حکم الهی114به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ قله اسلام ۲۴۵امت اسلام 74 فرقه را به مبارزه میطلبم ثابت کنید شما اسلام هستید اسلامه حق 245 منظور علی 110+فاطمه 135 = 245 اسلام حق 245 فاطمه و علی میباشند شما ثابت کنید که خلفای شما هستند اگر مرد هستید و نامرد نیستید ثابت کنید اسلام شما هستید اسلام هم به ابجد صغیر هم به ابجد کبیر 12 امام شیعه میباشد به ابجد صغیر و کبیر 144 ضرب 12 امام شیعه در 12 = 144 یعنی 114 سوره قرآن 114+30 جزء آن= 144 طبق صحیح مسلم جانشینان بعد از پیامبر را 12 نفر از فرزندان رسول خدا معرفی نموده است ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد اسلام 12 حق 12 رگهای عصب مغز 12 رگ میباشد قلب 12 ولی شکل 5 تنه سیب 12 ولی داخلش ستاره 5 تنه میوه 12بهشتا 12 ساعت 12 بماه 12باآسمانا 12 کعبه 12 ظلع دارد اضلاع مکعب 12 میباشد انسانها 12 سال درس میخوانند ده انگشت داری با دو شصت بر دهانه دشمن مولاء نشست 5 انگشت داری به دست این نشانه 5 تن است 14 بند انگشت داری به دست این نشانه 14 معصوم شیعه است تا نباشی هم تو خر این دو چشم داده به12سر چشم 12 چشم سر12نام علی به مثل چشمو گوشو ابرویت نام عمر به مثل دماغو خا000 د000 اگر وقت نداری این مقاله زیبا را بخوانی در هر وبلاگی دنبال سئوالی میگشتی با موس یک کلیک چپ روی وبلاگ کن کنترل اف را بزن دریچه کوچکی باز میشود درونش یک کلمه بنویس ظالم اینتر بزن هر دفعه که اینتر بزنی تکرار این کلمه میآید این را حتما بخوان 971 قرآن 114 حکم الهی114خداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت پیامبر و یطهرکم تطیرا ۵+۶+۳=۱۴ معصوم پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است شما پیامبر و خانواده اش را دوست داری یا قاتل اهل بیت عمر و ابابکر ابجد شیطان 22 عمر 22 ابابکر 22 دروغ 22 مقصر 22 منکر 22 احمقه 22 لواط 22 ایدز 22 فاحشه 22لعنت خدا به شیاطین و ابجدشان امت اسلام 74 فرقه را به مبارزه میطلبم ثابت کنید شما اسلام هستید245 اسلامه حق 245 منظور علی 110+فاطمه 135 = 245 اسلام حق 245 فاطمه و علی میباشند شما ثابت کنید که خلفای شما هستند اگر مرد هستید و نامرد نیستید ثابت کنید اسلام شما هستید اسلام هم به ابجد صغیر هم به ابجد کبیر 12 امام شیعه میباشد به ابجد صغیر و کبیر 144 ضرب 12 امام شیعه در 12 = 144 یعنی 114 سوره قرآن 114+30 جزء آن= 144 ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست در کتب صحیح مسلم آمده خلفای بعد از رسول خدا 12 نفرند خدا را شکر آنها نامرد نبوده اند این ها به یابو گفتند زکیبه ابجد حکم الهی حج 125 ضرب کعبه و شیعه 12 امام میباشد کعبه 25 شیعه 25 پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه 25 شیعه25 کعبه 25 ضربدر 5 تن = 125 حکم الهی حج125 تمام کلمات 351فارسی351 قرآن 351+20 محمد = 385 شیعه 385فرقه 385 فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ قله اسلام ۲۴۵ تو را خدا دقت کنید مقصر ۴۳۰+۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر= ۹۷۱ ظالم به دست میآید ظالم ۹۷۱-۵۴۱ عمر و ابوبکر= ۶۶۱ عثمان ۶۶۱ خائن ۶۶۱ به ابجد کودتا 431 – 541 ابوبکر و عمر = 110 علی مولای جهان است و عمر و ابوبکر به نامردیه عمر 310 نامردیه 310 عمر 310شرما541 شریکا 541 ابوبکر و عمر کودتا کردندخوش آمدید عمر و ابوبکر با کمال پررویی و نامردی بر علیه خاندان نبوت کودتا نمودند 431 کودتا منهای 541 عمر و ابوبکر = 110 علی سالار 14 معصوم ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست ابجد ابوبکر و عمر عثمان 1202 منهای 110 علی = نقض اسلامی۱۰۹۲+۱۱۰ علی = ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ اسلام را نقض نمودند به ابجد اختلاف دین ۱۲۷۶-۱۲۰۲ ابوبکر و عمر و عثمان = ۷۴ کسانی که باعث شدند در دین اسلام اختلاف بیفتد و دین اسلام را به ۷۴ فرقه از هم متلاشی نمودند ابجدصغیر سه خلیفه ۷۴ میباشد ابوبکر۲۷+۲۲ عمر +۲۵ عثمان = ۷۴ لعنت خدا بر سه خلیفه نادان که باعث ۷۴ فرقه شدن دین اسلام شدند کسانی که به مادرانشان رحم نمیکردند به خلافت رحم کنند3 تا بنگاهی تو یه محله چشم دیدن همو ندارند ابوبکرو عمر میخواند داشته باشند۹۲محمد + عهد شکن ۴۴۹ =۵۴۱ عمر و ابوبکر عهد خود را شکستند = بغدیر ۱۲۱۶-۱۴ معصوم = ۱۲۰۲ ابجد عمر ابوبکر و عثمان ۱۲۰۲ دشمن خدا بوده اند امام باقر(ع) میگفت چه کنم یاور ندارم انداره این ستا بزها یار با وفا ندارم اگه داشتم دستور جهاد میدادم ای مظلوم مولاء قول میدیم امام زمان که اومد جبران کنیم مولایمان را تنها نگذاریم و غوغا کنیم برای گسترش عدل و داد جهانی 20 سال شاید زنده باشیم یعنی کسی جرات میکنه در مقابل یاران مهدی بایسته با خدایا ما را به پابوسی ایشان نائل بگردان امر فرج قائم را برسان ان شاءالله آفتاب دین تجلی کردبر دوش نبی کعبه را روشن نموده خاتم پای علی آیا میدانید مقام یک جانشین بالاتر است من جانشین پدرم هستم ایشان کامپوتر نمیداند رایانه 27ابوبکر 27 + منکر عمر 22=49 مکرحیله 49 عمر 22+27 ابوبکر= 49 مکر حیله 49تمام کلمات فارسی به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ قله اسلام ۲۴۵ مقصر ۴۳۰+۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر= ۹۷۱ ظالم به دست میآید ظالم ۹۷۱-۵۴۱ عمر و ابوبکر= ۶۶۱ عثمان ۶۶۱ خائن ۶۶۱ خوش آمدیدخداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت و یطهرکم تطیرا ۵+۶+۳=۱۴ معصوم پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است عمر و ابوبکر با کمال پررویی و نامردی بر علیه خاندان نبوت کودتا نمودند 431 کودتا منهای 541 عمر و ابوبکر = 110 علی سالار 14 معصوم ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست به ابجد اختلاف دین ۱۲۷۶-۱۲۰۲ ابوبکر و عمر و عثمان = ۷۴ کسانی که باعث شدند در دین اسلام اختلاف بیفتد و دین اسلام را به ۷۴ فرقه از هم متلاشی نمودند ابجدصغیر سه خلیفه ۷۴ میباشد ابوبکر۲۷+۲۲ عمر +۲۵ عثمان = ۷۴ لعنت خدا بر سه خلیفه نادان که باعث ۷۴ فرقه شدن دین اسلام شدند من که دو سالی در مصر میباشم ولی قلبم برای ایران میتپد ملت ایران برای وحدت کلمه دوستی مولاء صاحب الزمان در سلامت زندگی میکنند اگر بیایند شهرهای سوریه و مصر را در جنگ و برادر کشی مشاهده کنند شاخ در میآورند بخدا هر روز و هر ساعت خدا را شکر کنیدو بلای سوری ها و فلسطینی ها و افغانی ها و مصری ها وووو به سر شما نیامد شهر ها موشک باران شود و جوانان بی گناه بی سلاح بمیرند از بی غذایی میمیرند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶جهانه اسلام ۱۹۶دینه اسلام ۱۹۶ اصوله دین 196ضرب ۱۴ معصوم در ۱۴میباشدبنظر اینجانب ده دکترای نوآوری باید به افراد با شعور و حق گو داد این ده نفر کسانی هستند که مثل آقای قرائتی با دلیل و برهان قاطع حق گو هستند داده شود بنظر شما رساله دکترای شیطان شناسی به چه کسی تعلق میگیردتفکرو نوآوری مکتب حق تشیع بالاترین و زیباترین نظرات آخر الزمانی را به لطف خدا و مولاء مهدی ارائه مینماید 114حکم الهی114 سوره قرآن +30 جزء آن = 144 اسلام به ابجد صغیر و کبیر 144 محممد هم 144 ضرب12 امام در 12 هم 144 دوازده جانشینان رسول خدا را اهل بیت رسول خدا میدانند به ابجد صغیر و کبیر اسلام 144 دوازده امام میباشداگر اسلام ابومکر و عمر بود زرشک نیست زرشک527 -541 عمر و ابوبکر = 14 معصوم برای یک غذای خوب باید از میان زرشکها نخاله ها را جدا کنید تمیز رک و پوسکنده حق مشخص میشود به ابجد حکم الهی حج 125 ضرب کعبه و شیعه 12 امام میباشد کعبه 25 شیعه 25 پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه 25 شیعه25 کعبه 25 ضربدر 5 تن = 125 حکم الهی حج125 جلوه بخدا 651- 541 عمر ابوبکر = 110 علی به ابجد245 با اسلام علی 245 فاطمه 135+110 علی = 245 اسلامه حق 245 با اسلام بحق245 علی 110+135 فاطمه = 245 علم ریاضی قرآن ابجد قرآنی روشن کننده حقایق نحفته جد سفی یانی از فرزندان ابوسفیان و ابوبکر میباشد به ابجد سفییانی 231 ابجد ابوبکر میباشد به لطف مولایم قائم آل محمد به علم ریاضی در قرآن علم الهی ابجد قرآنی بسیاری از مسائل را روشن نمودیم که اسلام یعنی چه و عددریاضی آن 144اسلامه حق245 کیست اصوله دین196 یعنی چه دین اسلام196 عدد ریاضی آن چه کسانی هستند 14 معصوم و 12 امام و 5 تن خانواده محترم رسول خدا هستند وووواگر 74 فرقه دین اسلام توانستند ثابت کنند آی بیاخ من دین آنها را خواهم پذیرفت وگرنه میخواهند شیعه شوند نمیتوانند باید حضرت اجازه بدهند وگرنه پذیرفته نیست دین حق صاحب دارد باید ایشان اجازه بفرمایند و 1400 سال گمراهی خود و پدران گمراه خود را وای وای چکار میکنید شیعه به دنبال جذب آدمهای احمق و گمراه نیست آدمهای فهمیده و با شعور را میپذیرد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد فرقه 385 شیعه 385 فقط یک فرقه اهل نجات است اسلام به ابجد صغیر و کبیر 144 ضرب 12 امام در 12 میباشداگر ابومکر و عمر پیمان خود را نقض نمیکردند دین اسلام 74 فرقه نمیشد وحدتا اسلام 651-541عمر و ابوبکر = 110 علی علی به ابجداسلام حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشد دین اسلام ضرب ۱۴ معصوم در ۱۴ = ۱۹۶ منظور ۱۹۶ اصوله دین ۱۹۶ با واقعی ها 196 اسلام نابیا 196 منظور ضرب ۱۴ معصوم در ۱۴ میباشد علم ابجد علم محاسبات ریاضی خدا در قرآن است اساس علم عدد بر این است که عدد مفروض ذهنیت انسان نیست. بلکه عدد از عالم سرّ الهی به اراده و مشیت پروردگار عالم ظهور و بروز پیدا کرده است.الله اکبر و عالم عدد روح گنج و کنز الهی است چنانچه پروردگار عالم اوّلین ظهور عدد را خود آغاز کرد و فرمودقُل هوالله احد)۵۲ هر سال ۵۲ جمعه داریم ۵۲حق با دوازده امام ۵۲یامقلب القلوب ۵۲ جمعه با ۳۱۳ روز ۳۱۳+۵۲= ۳۶۵ روز سال اعتقاد ناب شیعه وپرتوی از انوار ولایت اهل البیت علیهم السلام میباشدعلم ابجد قبل از خلقت ملائکه خلق نمود و قانون و اساسنامه ملائکه مقربین و انسانها در قرآن است و نه از آن میشود پا را فراتر نهاد و نه پا پس کشید الگوی حق است نه زیاد نه کم فقط هدایت حق آن به امر خدا وند بلند مرتبه فقط بردن آن به سمت حق به حقیقت امر خدا و رسول است کشف حقایق دست نویسنده آن است کشف حقایق توسط علم ابجد قرآن به امر خدا میسر است مثل ماشینی که شما هدایتش میکنید علم میزان و خط کش الهی میباشد که نمیتوانی از آن خارج و یا داخل شوی فروع دین 10 ابجد 10 خداوند در قرآن فقط داستان ۲۶ پیامبررا ذکر نموده است بخاطر حقانیت مولاء علی اگر علم در ثریا باشد مردمانی از سرزمین فارس به آن دست خواهند یافت.رسول اکرم(ص)قال رسوالله زمانی فرا برسدکه یاران سلمان فارسی اسلام را بر عرب عرضه نماید و شما در کفر نمپذیرید به ابجد یاران قرآن ۳۵۱ قرآن ۳۵۱ فارسی ۳۵۱ +۱۴معصوم= ۳۶۵ روز سال آیا میدانستید هر کلمه سرور و آقا و سیدی و عددی دارد ۵۹کلمه ۵۹ مهدی ۵۹ یعنی۹+۵=۱۴ معصوم علی کسی که در محراب کعبه بدنیا و در محراب نماز در شب قدر ۱۹ رمضان شهید نماز میشود۵۹ باشهید محراب نماز۵۹ مهدی ۵۹ آشنا شوید ۵۹بامظهر ایمان و تقوا۵۹ مهدی ۵۹ گوهر حق ادیانی۵۹ فروع دینیا ۵۹محمد رسول الله۵۹مهدی ۵۹ شیعه ها برحقند ۵۹ ان تنصرالله ینصرکم ویثبت۱۱۰ اقدامکم ۲۶ علی مهدی۵۹ یعنی ۹+۵= ۱۴ معصوم گل سر سبد ۱۴ معصوم حسین۱۲۸ بر حق ترین مکتب در جهان اسلام میباشد ۱۲۸ تنها برحق ترینا۵۹و مهدی ۵۹ اشهد ان لا اله الا الله ۵۹ ولایته فقیه۵۹ شیعه ها برحقند ۵۹ اصول مذهب شیعه ۵۹ فدایی علی ۵۹ شیعه ها برحقتند ۵۹ قدرتمند ترینه ۵۹ بعلم ریاضی ۵۹ به ابجدوصی پیامبراسلام۵۹ چه کسی ۸۲ حضرت مهدی به ابجد قلب تپنده اسلام و قرآن کیست۸۲ حضرت مهدی (عج) به ابجد قرآنی الله 19+ امام شیعه 12=31 جانشینه پیامبر= 31 قرآن ناطق 31 صاحب سخنی که بر سخن آگاه است اول سخنش بنام بسم الله خطبه ابجدیه25 ای جانه همه عالم بفدایت بیا تقدیم به گل روی شما بیا یارب به حق حضرت مهدی کن مستجاب دعای خیر یاران بعشق صفا 31 به ابجد23 کلمه23 مهدی23 ابجد صغیر 23 الله 19هی العلیاء 59 ابجد کبیر مهدی 59به ابجد 59ضربدر 23= 1357 انقلاب ایران با نظر حضرت بقیه الله صورت گرفت به دستور الله 19الله 19 بیشترین آیات خدا مضرب 19 میباشد یعنی 14 معصوم +5 آل عباء 14+5= 19 الله 19 و 19+12 امام= 31 قرآن ناطق 31 کلام حق 31 جان پیامبر 31یعنی 12 امام +14 معصوم +5 تن = 31 قرآن ناطق31 الله 19+12 امام = 31 قرآن ناطق 31 همه ائمه قرآن ناطق بودند کشته شد زهرای اطهر زان سبب گفته در قرآن تمام آیه ها حق با علیست آتش به دره خانه مولاء بهانه بود منظور خسم کشتن بانوی خانه بود در نشستی که با احباء بود صحبت از ارزش تولی بود گفته شد ارزش ولای علی بی کموکاست جانه حضرت زهراء بود با هر تپشی که در دله آگاه است یک نغمه لا اله الا الله است توحیدو نبوتو امامت هر سه در گفتن یک علی ولی الله است به ابجد سره لا اله الاالله 59 مهدی 59 مولاء میباشد کلام جان 25 جان کلام 25 کعبه 25 شیعه 25 عدالت 25 با سلام به گل روی شما تعجب نمیکنی مخالف نداری حرف حق جواب ندارد خدا به شما خیر دنیا و آخرت اعطاء بفرماید به ابجد31 بعشق صفا 31 قرآن ناطق 31 کلام حق 31 جان پیامبر 31 یعنی 14 معصوم +12 امام +5 تن آل عباء = 31 میباشد لا اله الا الله 46علی 26+20محمد =46خانواده کثاء 46 محمد 20+26 علی = 46 لا اله الا الله 46بسم الله نوره46عشق کعبه 567 – 541 عمر و ابوبکر = 26 علی فرزند کعبه زاده محراب شهید زاده محراب شهید محراب علسیت ان تنصرالله ینصرکم و یثبت 110 اقدامکم 26 علی 26 ابجد کبیر و صغیر مولاء علی محمد (الله محمد علی 12 حرف بدون نقطه کعبه به ابجد 97 یعنی کسی که در کعبه بر دوش رسول خدا رفته و بت شکسته کعبه 97 یعنی 7ضربدر 9 = 63 سال سن مبارک علی و رسول خدا کعبه 97+ 13 رجب تولد مولاء در کعبه = 110 علی علی محمد به ابجد92+18 ذالحجه غدیر خم = 110 تا حالا 500تا معادله 110 آورده ام عمر های عرضه دارند ده تا بیاورند به ابجد وادی عشقا ۴۹۲ +۲۴۵ علی و فاطمه = ۷۳۷- منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم در ۱۴ = ۱۹۶ منظور ۱۹۶ اصوله دین ۱۹۶ قرآن ناطق ۱۴ معصوم میباشند به ابجد196جهانه اسلام 196دین اسلام196 ضرب 14 معصوم در 14= ۱۹۶ یعنی ۶ ضربدر ۱۹ = ۱۱۴حکم الهی 114 سوره قرآن + ۳۰ جزء آن = ۱۴۴ضرب ۱۲امام در ۱۲= ۱۴۴ ضرب۱۹۶ معکوس درابجد قرآن ۱۹۶ آخرین عدد را ضربدر اولی و دومی مشخص میشود قرآن ناطق کیست۶ضرب ۱۹= سوره ۱۱۴ + ۳۰ جزء آن = ۱۴۴ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشدبه ابجداسلام حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد دین اسلام ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد دینه بر حقها ۳۸۵ دین بر حقیا ۳۸۵ منظور شیعه ۳۸۵ میباشد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشد وحدتا اسلام ۶۵۱-۵۴۱= ۱۱۰ علی ۱۳۲ محممد ۱۳۲ اسلام ۱۳۲ یا علی یا ۱۳۲ بولایت فقیه اهل بیت ۱۰۹۴-۱۲۰۲= ۱۱۰ علی و فرزندانش ولایت فقیه میباشند و =منافق احمقی ۴۳۰ +۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر = ۹۷۱ ظالم به دست میآید ۹۷۱ظالم +۲۳۱ ابوبکر = ۱۲۰۲ ابجد سه خلیفه ابجد آیه ان من المجرمین منتقمون ما مجرمان را سخت انتقام میگشیم ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ میباشدابجد ابوبکر و عمر ۵۴۱ فرار ز جنگ ۵۴۱ با ادوا نماینده شیطان ۵۴۱ عمر ۳۱۰+۲۳۱ ابوبکر = ۵۴۱ نمایندهای شیطان ۵۴۱به ابجداسلام حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد دین اسلام ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشدوادی عشقا ۴۹۲ +۲۴۵ علی و فاطمه = ۷۳۷- عمر و ابوبکر ۵۴۱= ۱۹۶سلام بر برادران اهل حقه فی قلوبهم مرض سلام به برادران وهابی بدون دلیل خالی مثل مغز عمر۴۳۰ مقصر ۴۳۰+۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر= ۹۷۱ ظالم به دست میآید ظالم ۹۷۱-۵۴۱ عمر و ابوبکر= ۶۶۱ عثمان ۶۶۱ خائن ۶۶۱ خوش آمدیدخداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت و یطهرکم تطیرا ۵+۶+۳=۱۴ معصوم پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد اختلاف دین ۱۲۷۶-۱۲۰۲ ابوبکر و عمر و عثمان = ۷۴ کسانی که باعث شدند در دین اسلام اختلاف بیفتد و دین اسلام را به ۷۴ فرقه از هم متلاشی نمودند ابجدصغیر سه خلیفه ۷۴ میباشد ابوبکر۲۷+۲۲ عمر +۲۵ عثمان = ۷۴ لعنت خدا بر سه خلیفه نادان که باعث ۷۴ فرقه شدن دین اسلام شدند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶جهانه اسلام ۱۹۶دینه اسلام ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم در ۱۴میباشدوقتی پیامبر مسجد منافقان ضراره را خراب نمود وهابی ها هم مسجد بقیع را خراب نمودندعلم ابجد قبل از خلقت ملائکه خلق نمود و قانون و اساسنامه ملائکه مقربین و انسانها در قرآن است و نه از آن میشود پا را فراتر نهاد و نه پا پس کشید الگوی حق است نه زیاد نه کم فقط هدایت حق آن به امر خدا وند بلند مرتبه فقط بردن آن به سمت حق به حقیقت امر خدا و رسول است کشف حقایق دست نویسنده آن است کشف حقایق توسط علم ابجد قرآن به امر خدا میسر است علم میزان و خط کش الهی میباشد که نمیتوانی از آن خارج و یا داخل شوی فروع دین ۱۰ ابجد ۱۰حجت اله عرفانیان -کارشناس ارشد اسید شناسی و ویروس و انگل شناسی پزشک مبندازول پیپرازون وتخم زول شناس از دانشگاه مع الغنه افلاطون فارابی حکیم ابو علی سینا ی تهران به ابجد با دین حقیقت ۶۸۵ حقیقت با دین ۶۸۵ منهای ۵۴۱ عمر ابوبکر = ۱۴۴ ابجد آیه وعتصمو بحبل الله جمیعا” ولا تفرقو ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ = ۱۴۴ حقیقت با دین ۱۴۴ خانواده پیامبر ۱۲ امام شیعه که خدا ساعت را هم ۱۲ ماهها ی سال را هم ۱۲ رگهای عصب مغز را هم ۱۲ قرار داد خداوند سال را هم بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را هم ۳۶۵ روز قرارداد ضرب این سه عدد هر کدام در خودش جمع سه ضرب ۲۵+۱۴۴+۱۹۶ = ۳۶۵ روز سال بخاطر اهل البیت و یطهرکم تطیرا ۵+۶+۳=۱۴ معصوم ابجد گل سر سبد ۱۴ معصوم مهدی ۵۹ یعنی ۹+۵= ۱۴ معصوم میباشد آیا میدانستید هر کلمه عدی دارد ۵۹کلمه ۵۹ مهدی ۵۹ یعنی۹+۵=۱۴ معصوم سال ۱۲ ماه ساعت ۱۲ ساعت قلب ۱۲ ولی شکلش ۵ تنه سیب ۱۲ ولی داخلش ستاره ۵ تنه جانها ۱۲ رگهای عصب مغز ۱۲ رگ میباش سلام خدا و پیامبران و مومنین بر او باد هم خودش معجزه هست هم نامش سلام هم بر خودش هم بر نامش همین بس که نام محمد علیست به کعبه وصی خداوند به دوش نبی ست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست مگر نام محمد هم علی نیست ابوبکرو عمر دیگر ۰۰۰ کیست گفت پیغمبر به کعبه اینچنین نیست جز حیدر امیر المومنین امیرالمومنین در کعبه دوشش کسی غیر از علی نیست سه برتری علی نسبت به پیامبر به فرموده خود پیامبر پدر زنش مهربان ترین و با وقار ترین پیامبر خداست و همسرش کوثر است و به دوش رسول خدا بتهای کعبه را شکسته افتخار شیعه نام یا علیست بت شکن در کعبه بر دوش نبی ست علی در کعبه چون آمد به دنیا شکاف کعبه میگوید همین را در کعبه به دوش رسول خدا بت بتشکنی افتخار است یا در غار بی ارزش فراری بودن پیامبر میخواهد بفهماند در هر سفری کافر و مسلمان با هم میروند ولی کعبه کجا دوش خاتم پیغمبران کجا یکی خیلی باید مقامش بالاتر از خاتم باشد که به دوش رسول خدا برود و بت شکن شود و غار کجا مرد سر کار کجا عمر و ابوبکر بسیار مزاحم رسول خدا بودند رسول خدا هم آنها را سر کار میکذاشت و مجبور بود برای وحدت اسلام از این دو منافق نهایت استفاده به نفع اسلام و مسلمان شدن کفار همین بس که نام محمد علیست بکعبه وصی خدا وند بدوشه نبیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد این بزرگترین افتخار شیعه میباشد در کعبه به دوش خاتم پیغمبران بتها را شکسته بت شکن در کعبه بر دوش نبی تاج خاتم شد علی میگویند ابومکر غار نشین بوده دزدان قافله و غار شناس را بشناسید دشمن خدا= بغدیر ۱۲۱۶-۱۴ معصوم = ۱۲۰۲ ابجد عمر ابوبکر و عثمان ۱۲۰۲ دشمن خدا بوده اند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶جهانه اسلام ۱۹۶دینه اسلام ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد ضرب ۱۴ معصوم میباشد دینه بر حقها ۳۸۵ دین بر حقیا ۳۸۵ منظور شیعه ۳۸۵ میباشد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد اختلاف دین ۱۲۷۶-۱۲۰۲ ابوبکر و عمر و عثمان = ۷۴ کسانی که باعث شدند در دین اسلام اختلاف بیفتد و دین اسلام را به ۷۴ فرقه از هم متلاشی نمودند ابجدصغیر سه خلیفه ۷۴ میباشد ابوبکر۲۷+۲۲ عمر +۲۵ عثمان = ۷۴ لعنت خدا بر سه خلیفه نادان که باعث ۷۴ فرقه شدن دین اسلام شدند اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشداگر ابومکر و عمر پیمان خود را نقض نمیکردند دین اسلام ۷۴ فرقه نمیشد وحدتا اسلام ۶۵۱-۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۱۰ علی طلاء ۱۱۰ ایمان با خدا ۱۱۰ نمک ۱۱۰ نان جو ۱۱۰ عم ۱۱۰ با اولینی ۱۱۰ بحق ۱۱۰ با ایمانه ۱۱۰ یلع ۱۱۰ جلوه الله ۱۱۰ با اصحابه ۱۱۰ صبحی ۱۱۰ دین آدما ۱۱۰بحق۱۱۰ با تقواءترین ۱۱۷۰-۱۲۰۲= ۱۳۲ محممد ۱۳۲ اسلام ۱۳۲ یا علی یا ۱۳۲ یا بابها علی ۱۳۲ بیا ابو علی۱۳۲ عشق بخدا ۱۰۷۷-۱۲۰۲= ۱۲۵ ضرب شیعه ۲۵ کعبه ۲۵ میباشد بولایت فقیه اهل بیت ۱۰۹۲-۱۲۰۲= ۱۱۰ علی و فرزندانش ولایت فقیه میباشند و =منافق احمقی۴۳۰مقصر ۴۳۰ +۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر = ۹۷۱ ظالم به دست میآید ۹۷۱ظالم +۲۳۱ ابوبکر = ۱۲۰۲ ابجد سه خلیفه ابجد آیه ان من المجرمین منتقمون ما مجرمان را سخت انتقام میگشیم ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ میباشد http://ali1101000.blogfa.com/طبق فرموده انیشتن نظرات ائمه شیعه صدرصد به واقعیت است و محاسبات من با نظر شیعه موافق است ریاضی قرآن ابجد علمی الهیست که خطاء در آن نیست اگر دانشمندان محاسبات خود را از ریاضی قرآن محاسبه کنند موفق ترند و سریعتر به هدف میرسند حدف۹۲ به ابجد بهدف ۹۲ محمد ۹۲ بحق ۱۱۰ روش پیامبر و سنت خدا و رسول امیرالمومنین ۱۱۰ +۹۲= ۲۰۲ حدف بحق ۲۰۲ ابجد پیامبرو علی (ع) ۲۰۲ فاصله غدیر خم تا مکه و سنگ زدن به سه شیطان۶۳ سنگ سن مبارک علی و محمد است بحدف اسلام ۹۲ محمد +۱۸ ذالحجه غدیر خم = ۱۱۰ علی هدف خلقت ۱۲۲۰- ۱۲۰۲ عمر و ابوبکرعثمان = ۱۸ کف دستت نوشته ۱۸ ذالحجه غدیر خم با علی عهدوپیمان بستند ۷۴ روز74 روز بعد از وفات پیامبر عهد شکنان عهد خود را شکستند و امت اسلام را ۷۴ فرقه نمودند ۷۴ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۷۴ میباشدکف دستت نوشته ۱۸ ذالحجه غدیر خم منهای ۸۱ عهد با حضرت نوح۱۸-۸۱ = ۶۳ سن مبارک پیامبر و جانشینش به سه شیطان جمعا” بخاطر آزار و اذیت پیامبر علی۶۳ سنگ به سه شیطان میزنیم ۶۳ سال سن مبارک علی و محمد ۶۳+۸۱ =۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ = ۱۴۴ خداوند سال را بخاطر ۵ تن و ۱۲ امام و ۱۴ معصوم سال را ۳۶۵ روز قرار داد ۵ تن ضربدر ۵= ۲۵ + و ۱۲ ضربدر۱۲= ۱۴۴+ و ۱۴ معصوم ضبدر۱۴ = ۱۹۶+۱۴۴+۲۵= ۳۶۵ روز سال ۵+۶+۳= ۱۴ معصوم و گل سر سبد۱۴ معصوم مهدی ۵۹ میباشد ۹+۵= ۱۴ معصومظالم ۹۷۱- ۴۳۰ مقصر =۵۴۱ عمر و ابوبکر۵۴۱ شیطان۲۲ به ابجد ۲۲ عمر ۲۲ شیطان ۲۲ ابابکر ۲۲ دروغ۲۲ مقصر ۲۲ هذیان ۲۲ لعنت ۲۲ ملحد ۲۲ تکبر ۲۲ دشمن دین اسلام ۵۹۰-۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۴۹ آیا میدانید مقام یک جانشین بالاتر است من جانشین پدرم هستم ایشان کامپوتر نمیداند رایانه 27ابوبکر 27 + منکر عمر 22=49 مکرحیله 49 عمر 22+27 ابوبکر= 49 مکر حیله 49ابجد صغیر عمر ابوبکر۴۹ میباشد۹۲محمد + عهد شکن ۴۴۹ =۵۴۱ عمر و ابوبکر عهد خود را شکستند = بغدیر ۱۲۱۶-۱۴ معصوم = ۱۲۰۲ ابجد عمر ابوبکر و عثمان ۱۲۰۲ دشمن خدا بوده اند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ قله اسلام ۲۴۵ مذهب حق شیعه ۶۷۶ منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر =۱۳۵ قله اسلام ۱۳۵ مذهب حق شیعه فاطمه ۱۳۵ندای قرآن ۴۱۶-۵۴۱ = ۱۳۵ میباشد فاطمه ۱۳۵ آتش به دره خانه مولاء بهانه بود منظور خسم کشتن بانوی خانه بود در نشستی که با احباء بود صحبت از ارزش تولی بود گفته شد ارزش ولای علی بی کمو کاست جانه حضرت زهرا بود دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد دینه بر حقها ۳۸۵ دین بر حقیا ۳۸۵ منظور شیعه ۳۸۵ میباشد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است اگر اهل سنت با یک کلمه تونستند به ابجد عمر و ابوبکر و عثمان بگویند که ابجد صغیر و کبیر مولایشان باشد آیه قرآن که نگفتم ۱۱۰علی ۱۱۰طلاء ۱۱۰ ابجد صغیر طلاء ۲۶ علی ۲۶ خیلی ۲۶ مردی ۲۶ راه حق ۲۶ هم نامش معجزه هست هم خودش سلام بر شما و قائم آل محمد که نامتان هم مثل هم میباشددرود عالم بر شما و پدرانتان و دشمنان شما ناحقی و عجز اهل سنت و وهابی را مشاهده کنید شما نامردید شیعه نشوید کشته شد زهرای اطهر زان سبب گفته در قرآن تمام آیه ها حق با علیست آتش به دره خانه مولاء بهانه بود منظور خسم کشتن بانوی خانه بود در نشستی که با احباء بود صحبت از ارزش تولی بود گفته شد ارزش ولای علی بی کمو کاست جانه حضرت زهرا بود ای عمر جرثومه کفرو فساد خودبه ابجد کن حساب نام شیطانو ابابکرو عمر ییرمی ایکی ۲۲ باشد چو خر عمر ۲۲ شیطان ۲۲ ابابکر ۲۲به ابجد شیطان 22 عمر 22شیطان 22 ابابکر 22 دروغ 22 لعنت 22 ملحد 22 مقصر 22 بدبختی 22 ایدز 22 لواط 22 فاحشه 22هذیان 22 به ابجد فساد تباهی563منهای 541 عمر و ابوبکر = 22 عمر فساد و تباهی خود عمر و ابوبکر بوده اندیاران علی به عمر و ابوبکر خوک و خنزر میکفتند ابجد این دو حیوان کثیف را منهای هم کن خوک ابوبکر به دست میآید 857-626 = 231 ابوبکر لعنت الله علیه عصیانی 231 عمر و ابوبکر ادای دیگران را در آوردند ادای خلیفه را در میآوردند در حقیقت دو کلاه بردار بودند که پیامبر هنوز از دنیا نرفته قصب خلافت نمودند ابوبکر هر موقع عمر را میدید میگفت نماینده کیرا غافل از اینکه ابجد نام خودش میباشد231عصیانی231 همین بس که نام محمد علیست بکعبه وصی خدا وند بدوشه نبیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد این بزرگترین افتخار شیعه میباشد در کعبه به دوش خاتم پیغمبران بتها را شکسته بت شکن در کعبه بر دوش نبی تاج خاتم شد علی میگویند ابومکر غار نشین بوده دزدان قافله و غار شناس را بشناسید اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشداگر ابومکر و عمر پیمان خود را نقض نمیکردند دین اسلام ۷۴ فرقه نمیشدبه ابجد بمرکز اسلام ۳۹۹منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۴۴ ضرب ۱۴ معصوم در خودش ابجد آیه وعتصمو بحبل الله جمیعا” ولا تفرقو ۱۴۴ میباشد به ابجد وحدتا اسلام ۶۵۱-۵۴۱= ۱۱۰ علی طلاء ۱۱۰ ایمان با خدا ۱۱۰ نمک ۱۱۰ نان جو ۱۱۰ عم ۱۱۰ با اولینی ۱۱۰ بحق ۱۱۰ با ایمانه ۱۱۰ یلع ۱۱۰ جلوه الله ۱۱۰ با اصحابه ۱۱۰ صبحی ۱۱۰ دین آدما ۱۱۰بحق۱۱۰ با تقواءترین ۱۱۷۰-۱۲۰۲= ۱۳۲ محممد ۱۳۲ اسلام ۱۳۲ یا علی یا ۱۳۲ یا بابها علی ۱۳۲ بیا ابو علی۱۳۲ عشق بخدا ۱۰۷۷-۱۲۰۲= ۱۲۵ ضرب شیعه ۲۵ کعبه ۲۵ میباشد بولایت فقیه اهل بیت ۱۰۹۲-۱۲۰۲= ۱۱۰ علی و فرزندانش ولایت فقیه میباشند و =منافق احمقی۴۳۰مقصر ۴۳۰ +۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر = ۹۷۱ ظالم به دست میآید ۹۷۱ظالم +۲۳۱ ابوبکر = ۱۲۰۲ ابجد سه خلیفه ابجد آیه ان من المجرمین منتقمون ما مجرمان را سخت انتقام میگشیم ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ میباشدبه ابجد ۶۶۱ خائن ۶۶۱ عمر ۳۱۰ گمراه دین ۳۱۰ http://ali1101000.blogfa.com/اگر خطها ریز میباشد کنترل را بگیرید و قلتک موس را به جلو بچرخانید بزرگ نمایی میشود باسلام تشریف بیاور و طراحی زیبای معجزه نام محمد و علی را ببین از هر طرف محمد علی خوانده میشود امر خلافت و امامت دو مقوله از هم جداست مثل رهبر دینی و ریاست جمهوری به هزار نام خدا قسم ۱۰۰۰ به ابجد محمد مصطفا ۹۲ قسم = ۱۰۹۲ منهای ابجد سه خلیفه کن ۱۲۰۲- منهای ۱۰۹۲= ۱۱۰ مولا و مقتدای عالم فقط و فقط مولاء علیست خداوند در غدیر خم علی را انتخاب نمود و مردم نادان ابوبکر رکب وبا را که دوسال نشده از دنیا رفت انتخاب نمودندعمر صد مایه هم ننگو نفرت ابوبکر را خدا هم کرده لعنت اعتقاد ناب شیعه وپرتوی از انوار ولایت اهل البیت علیهم السلام میباشد .در برابر جشم خود ببینید . وبدانیدابجد خاتم الا نبیاء و جانشینه بر حق مصطفا این مرتضا = محمد ۲۰+۲۶ علی = ۴۶ ۴۶لااله الا الله ۴۶ثواب پذیرفته شدن لا اله الا الله ۴۶ به ابجد لا اله الا الله ۴۶ محمد علی ۴۶ قائم آل محمد ۴۶همین بس که نام محمد علیست بکعبه وصی خدا وند بدوشه نبیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد این بزرگترین افتخار شیعه میباشد در کعبه به دوش خاتم پیغمبران بتها را شکسته بت شکن در کعبه بر دوش نبی تاج خاتم شد علی میگویند ابومکر غار نشین بوده دزدان قافله و غار شناس را بشناسید دشمن خدا= بغدیر ۱۲۱۶-۱۴ معصوم = ۱۲۰۲ ابجد عمر ابوبکر و عثمان ۱۲۰۲ دشمن خدا بوده اند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد دینه بر حقها ۳۸۵ دین بر حقیا ۳۸۵ منظور شیعه ۳۸۵ میباشد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشداگر ابومکر و عمر پیمان خود را نقض نمیکردند دین اسلام ۷۴ فرقه نمیشد وحدتا اسلام ۶۵۱-۵۴۱= ۱۱۰ علی طلاء ۱۱۰ ایمان با خدا ۱۱۰ نمک ۱۱۰ نان جو ۱۱۰ عم ۱۱۰ با اولینی ۱۱۰ بحق ۱۱۰ با ایمانه ۱۱۰ یلع ۱۱۰ جلوه الله ۱۱۰ با اصحابه ۱۱۰ صبحی ۱۱۰ یمنی 110دین آدما ۱۱۰بحق۱۱۰ علی 110 صبحی 110 با تقواءترین ۱۱۷۰-۱۲۰۲= ۱۳۲ محممد ۱۳۲ اسلام ۱۳۲ یا علی یا ۱۳۲ یا بابها علی ۱۳۲ بیا ابو علی۱۳۲ عشق بخدا ۱۰۷۷-۱۲۰۲= ۱۲۵ ضرب شیعه ۲۵ کعبه ۲۵ میباشد بولایت فقیه اهل بیت ۱۰۹۲-۱۲۰۲ سه خلیفه عمری = ۱۱۰ علی و فرزندانش ولایت فقیه میباشند اگر اهل سنت با یک کلمه تونستند به ابجد عمر و ابوبکر و عثمان بگویند که ابجد صغیر و کبیر مولایشان باشد آیه قرآن که نگفتم ۱۱۰علی ۱۱۰طلاء ۱۱۰ ابجد صغیر طلاء ۲۶ علی ۲۶ خیلی ۲۶ مردی ۲۶ راه حق ۲۶ هم نامش معجزه هست هم خودش سلام بر شما و قائم آل محمد که نامتان هم مثل هم میباشددرود عالم بر شما و پدرانتان و دشمنان شما ناحقی و عجز اهل سنت و وهابی را مشاهده کنید شما نامردید شیعه نشوید کشته شد زهرای اطهر زان سبب گفته در قرآن تمام آیه ها حق با علیست آتش به دره خانه مولاء بهانه بود منظور خسم کشتن بانوی خانه بود در نشستی که با احباء بود صحبت از ارزش تولی بود گفته شد ارزش ولای علی بی کمو کاست جانه حضرت زهرا بود ای عمر جرثومه کفرو فساد خودبه ابجد کن حساب نام شیطانو ابابکرو عمر ییرمی ایکی ۲۲ باشد چو خر عمر ۲۲ شیطان ۲۲ ابابکر22 دروغ ۲۲همین بس که نام محمد علیست بکعبه وصی خدا وند بدوشه نبیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد این بزرگترین افتخار شیعه میباشد در کعبه به دوش خاتم پیغمبران بتها را شکسته بت شکن در کعبه بر دوش نبی تاج خاتم شد علی میگویند ابومکر غار نشین بوده دزدان قافله و غار شناس را بشناسید دشمن دین اسلام ۵۹۰-۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۴۹ ابجد صغیر عمر ابوبکر۴۹ میباشد۹۲محمد + عهد شکن ۴۴۹ =۵۴۱ عمر و ابوبکر عهد خود را شکستند = بغدیر ۱۲۱۶-۱۴ معصوم = ۱۲۰۲ ابجد عمر ابوبکر و عثمان ۱۲۰۲ دشمن خدا بوده اند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ قله اسلام ۲۴۵ مذهب حق شیعه ۶۷۶ منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر =۱۳۵ قله اسلام ۱۳۵ مذهب حق شیعه فاطمه ۱۳۵ندای قرآن ۴۱۶-۵۴۱ = ۱۳۵ میباشد فاطمه ۱۳۵ آتش به دره خانه مولاء بهانه بود منظور خسم کشتن بانوی خانه بود در نشستی که با احباء بود صحبت از ارزش تولی بود گفته شد ارزش ولای علی بی کمو کاست جانه حضرت زهرا بود دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد دینه بر حقها ۳۸۵ دین بر حقیا ۳۸۵ منظور شیعه ۳۸۵ میباشد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشداگر ابومکر و عمر پیمان خود را نقض نمیکردند دین اسلام ۷۴ فرقه نمیشدبه ابجد بمرکز اسلام ۳۹۹منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۴۴ ضرب ۱۴ معصوم در خودش ابجد آیه وعتصمو بحبل الله جمیعا” ولا تفرقو ۱۴۴ میباشد به ابجد وحدتا اسلام ۶۵۱-۵۴۱= ۱۱۰ علی طلاء ۱۱۰ ایمان با خدا ۱۱۰ نمک ۱۱۰ نان جو ۱۱۰ عم ۱۱۰ با اولینی ۱۱۰ بحق ۱۱۰ با ایمانه ۱۱۰ یلع ۱۱۰ جلوه الله ۱۱۰ با اصحابه ۱۱۰ صبحی ۱۱۰ دین آدما ۱۱۰بحق۱۱۰ با تقواءترین ۱۱۷۰-۱۲۰۲= ۱۳۲ محممد ۱۳۲ اسلام ۱۳۲ یا علی یا ۱۳۲ یا بابها علی ۱۳۲ بیا ابو علی۱۳۲ عشق بخدا ۱۰۷۷-۱۲۰۲= ۱۲۵ ضرب شیعه ۲۵ کعبه ۲۵ میباشد بولایت فقیه اهل بیت ۱۰۹۲-۱۲۰۲= ۱۱۰ علی و فرزندانش ولایت فقیه میباشند و =منافق احمقی۴۳۰مقصر ۴۳۰ +۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر = ۹۷۱ ظالم به دست میآید ۹۷۱ظالم +۲۳۱ ابوبکر = ۱۲۰۲ ابجد سه خلیفه ابجد آیه ان من المجرمین منتقمون ما مجرمان را سخت انتقام میگشیم ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ میباشد http://ali1101000.blogfa.com/اگر خطها ریز میباشد کنترل را بگیرید و قلتک موس را به جلو بچرخانید بزرگ نمایی میشود باسلام تشریف بیاور و طراحی زیبای معجزه نام محمد و علی را ببین از هر طرف محمد علی خوانده میشود امر خلافت و امامت دو مقوله از هم جداست مثل رهبر دینی و ریاست جمهوری به هزار نام خدا قسم ۱۰۰۰ به ابجد محمد مصطفا ۹۲ قسم = ۱۰۹۲ منهای ابجد سه خلیفه کن ۱۲۰۲- منهای ۱۰۹۲= ۱۱۰ مولا و مقتدای عالم فقط و فقط مولاء علیست خداوند در غدیر خم علی را انتخاب نمود و مردم نادان ابوبکر رکب وبا را که دوسال نشده از دنیا رفت انتخاب نمودندعمر صد مایه هم ننگو نفرت ابوبکر را خدا هم کرده لعنت اعتقاد ناب شیعه وپرتوی از انوار ولایت اهل البیت علیهم السلام میباشد .در برابر جشم خود ببینید . وبدانیدابجد خاتم الا نبیاء و جانشینه بر حق مصطفا این مرتضا = محمد ۲۰+۲۶ علی = ۴۶ ۴۶لااله الا الله ۴۶ثواب پذیرفته شدن لا اله الا الله ۴۶ به ابجد لا اله الا الله ۴۶ محمد علی ۴۶ قائم آل محمد ۴۶همین بس که نام محمد علیست بکعبه وصی خدا وند بدوشه نبیست صد کتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست به ابجد این بزرگترین افتخار شیعه میباشد در کعبه به دوش خاتم پیغمبران بتها را شکسته بت شکن در کعبه بر دوش نبی تاج خاتم شد علی میگویند ابومکر غار نشین بوده دزدان قافله و غار شناس را بشناسید دشمن خدا= بغدیر ۱۲۱۶-۱۴ معصوم = ۱۲۰۲ ابجد عمر ابوبکر و عثمان ۱۲۰۲ دشمن خدا بوده اند به ابجد اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ میباشد۲۴۵ سلاله حقیا ۲۴۵ دین اسلام ۱۹۶ سلسه ای ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم میباشد دینه بر حقها ۳۸۵ دین بر حقیا ۳۸۵ منظور شیعه ۳۸۵ میباشد پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است فرقه به ابجد ۳۸۵ شیعه ۳۸۵ فقط یک فرقه اهل نجات است اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشداگر ابومکر و عمر پیمان خود را نقض نمیکردند دین اسلام ۷۴ فرقه نمیشد وحدتا اسلام ۶۵۱-۵۴۱= ۱۱۰ علی طلاء ۱۱۰ ایمان با خدا ۱۱۰ نمک ۱۱۰ نان جو ۱۱۰ عم ۱۱۰ با اولینی ۱۱۰ بحق ۱۱۰ با ایمانه ۱۱۰ یلع ۱۱۰ جلوه الله ۱۱۰ با اصحابه ۱۱۰ صبحی ۱۱۰ دین آدما ۱۱۰بحق۱۱۰ با تقواءترین ۱۱۷۰-۱۲۰۲= ۱۳۲ محممد ۱۳۲ اسلام ۱۳۲ یا علی یا ۱۳۲ یا بابها علی ۱۳۲ بیا ابو علی۱۳۲ عشق بخدا ۱۰۷۷-۱۲۰۲= ۱۲۵ ضرب شیعه ۲۵ کعبه ۲۵ میباشد بولایت فقیه اهل بیت ۱۰۹۲-۱۲۰۲ سه خلیفه عمری = ۱۱۰ علی و فرزندانش ولایت فقیه میباشند و =منافق احمقی۴۳۰مقصر ۴۳۰ +۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر = ۹۷۱ ظالم به دست میآید ۹۷۱ظالم +۲۳۱ ابوبکر = ۱۲۰۲ ابجد سه خلیفه ابجد آیه ان من المجرمین منتقمون ما مجرمان را سخت انتقام میگشیم ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ میباشد وهابی ها هم اگر دلیل دارید لطفا بیاورید که شما بر حق میباشید۱۹۶ دین اسلام ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم شیعه میباشد۱۹۶ یعنی اصوله دین ۱۹۶ چهارده معصوم ۱۹۶اصوله دین ۱۹۶ میباشد و اسلامه حق ۲۴۵ علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه میباشد۲۴۵ اسلامه حق ۲۴۵ یعنی علی و فاطمه ۲۴۵ میباشد۷۴ فرقه را با ۵ کلمه به چالش جدی کشیدم اگر حق با شماست شما هم دلیل بیاورید به عظمت پروردگار اگر حق با خلفاء بود مینوشتم برایم فرقی نمیکند بحق ۱۱۰ چه کسی میباشد به ابجد۲۴۵ اسلامه حق ۲۴۵ منظور علی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه = ۲۴۵ اسلامه حق ۲۴۵ میباشد ۵ سئوال و جواب آنهاآنان که مدعی اسلام میباشند به علم ریاضی قرآن ابجد قرآنی اسلام به ابجد صغیر و کبیر ۱۴۴ ضرب ۱۲ امام در ۱۲ میباشد یا ۱۱۴ سوره قرآن +۳۰ جزء آن = ۱۴۴ و به علم ریاضی قرآن۴۲۷ طریق حق ۴۲۷ منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۱۴ سوره قرآن +۳۰ جزء آن = ۱۴۴ اسلام ۱۲ امام فرزندان و خانواده رسول خدا میباشند و به ابجد طریق اسلام ۴۵۱ منهای ۵۴۱ عمر وابوبکر = ۱۱۰ علی منظور میباشد فقط علی منظور طریق اسلام ۴۵۱ منهای ۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۱۰ علی میباشد و ریاضی اسلامه حق ۲۴۵ منظورعلی ۱۱۰+۱۳۵ فاطمه میباشد ۲۴۵ و ریاضی ره اسلام۳۳۷ منظورمحمد۹۲+۱۱۰عل+۱۳۵ فاطمه =۳۳۷ ره اسلام ۳۳۷میباشد به ابجد۱۹۶ دین اسلام هم ۱۹۶ اصوله دین ۱۹۶ ضرب ۱۴ معصوم در ۱۴خودش میباشدواگر وهابی ها جواب دارند بسم الله ظالم ۹۷۱-۴۳۰ مقصر = ابوبکر و عمر ۵۴۱ مفصر ۴۳۰+۳۱۰ عمر +۲۳۱ ابوبکر = ۹۷۱ ظالم به دست میآید۹۷۱ – ۳۱۰ عمر = ۶۶۱ عثمان+ ۳۱۰=۹۷۱+۲۳۱ ابوبکر = ۱۲۰۲ ابجد سه خلیفه کفر ابجد آیه ان من المجرمین منتقمون ۱۲۰۲ ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲ میباشد ظالم منهای مقصر میشه ابوبکر و عمر ۵۴۱ طریق اسلام ۴۵۱- ۵۴۱ عمر و ابوبکر = ۱۱۰ علی مولاء طریق اسلام میباشد =خداوند لعنت کند قاصبان خلافت ابوبکر و عمر که ولایت شما ۱۴ معصوم راغصب نمودند میخواهید بدانید غاصبان خلافت ۱۴ معصومخانواده پیامبرچه کسانی هستند ابجد کبیر ۱۴ معصوم را جمع کن ۱۷۴۳منهای ابجد سه خلیفه کن ۱۲۰۲باور نمیکنی لعنت الله علیه ۵۴۱ الهم العن اول ظالم ظلمه حق محمد و آل محمد ابجد ظالم ۹۷۱ منهای مقصر ۴۳۰= ۵۴۱ ابجد ابوبکر و عمر ۵۴۱ به والله این یک معجزه است به ذات پروردگارقسم این یک معجز

  ———-

   
 18. سيد ابوالفضل گرامى.

  با سلام

  “گفته ايد: “من هر چه فکر کردم ندانستم که چرا بابت این که قرائت های مختلف از دین را باور دارم ، باید از چهره ی آن مادران مظلوم ، شرم کنم . خانم anita اگر صلاح دانستند ، توضیح بفرمایند که من چرا باید از این گرامیان شرم کنم . در آن صورت به روی چشم . شرم خواهم کرد .
  اما ظاهرا این که قرائت های مختلف از دین وجود دارد ، برای ایشان مسئله است ”

  چرا متوجه نيستيد دوست گرامى. من با قرائت هاى مختلف از دين مشكل ندارم مشكل من اينست كه دين در اين كشور در حال حكومت و فاجعه آفرينى است. يعنى پاى دين روى گلوى من و هم ميهنان من است. اين دين تا وقتى كه پايش روى گلوى ماست چه نعلين پايش باشد ، چه مصباح پوتين پايش كند، چه شما و خاتمى با قرائت ديگرى آن را “به روز” كنيد و مثلا كفش آديداس پايش كنيد، تا وقتى پايش را روى خرخره مردم فشار مى دهد هيچ فرقى نمى كند و فقط نوع فشار را كمى تغيير مى دهد. ماركسيسم هم همينطور. وقتى ماركسيسم پايش را از روى خرخره ملت ها برداشت و از قدرت كناره گرفت، ديگر قرائت هاى مختلفش آسيبى به مردم نمى زند بلكه در احزاب سياسى درست به اندازه مقبوليت مردمى اش ادامه حيات مى دهد. دين شما بايد اول پايش را از روى گلوى مردم بردارد و از حاكميت خارج شود آن وقت هر قرائتى از دين مى تواند بسته به مقبوليت اجتماعى اش، جايگاه خودش را در حزب يا گروه سياسى اش داشته باشد.
  شما دينداران هم توى آغوش دينتان قرار گرفته ايد و به وزن اين فشارى كه به خرخره ما مى آيد مى افزاييد. آنهايى كه كمى وجدان داريد از دست و پا زدن ملت در حال خفگى غصه هم مى خوريد! بدون آنكه از اينكه به اين فشار كمك مى كنيد شرم كنيد. لطفا به جاى دلسوزى پياده شويد، پاى دينتان را از گلوى ملت برداريد و ببريد هر كدامتان هر كفش و لباسى كه مى خواهيد بهش بپوشانيد،با هر قرائتى از دين كه دوست داريد حال كنيد و در محك افكار عمومى، در فضايى بدون فشار و رعب و وحشت. مقبوليت قرائتتان را محك بزنيد.
  مگر آنكه شما هم مثل مصباح يزدى، نظر اكثريت و مقبوليت مردمى را براى حكومت بلا موضوع بدانيد. اگر اينطور است فاش بگوييد تا من هم تكليفم را در بحث با شما بدانم.

   
 19. ما پیرمردها هم دل داریم و وصف العیش هم نصف العیش . چرا حذفش کنی ؟

   
 20. من يك راهنمايى خوب برايشان دارم: شيعه شوند وبا يك تير دو نشان بزنند.

  ١- ناگهان از شهروند درجه سه تبديل مى شوند به شهروند درجه دو و اى بسا در اثر لطف نظام سال ديگر نماينده پاوه در مجلس و از اين طريق شهروند درجه يك شوند.

  ٢- در شيعه يك اصل بسيار مترقى داريم به نام متعه يا ازدواج موقت كه به نام جوانان، ولى به كام همسن و سالهاى ايشان است. اگر در مذهب غير مترقى اهل سنت، ايشان مجاز به اختيار فقط چهار همسر دائم آنهم با صرف مخارج زياد هستند، پس از تشرف به تشيع مى توانند بسته به توان جسمى شان حتى تا چهارصد همسر موقت اختيار كنند كه خرج و دنگ و فنگ ازدواج دائم را هم ندارد و لازم نيست زمينشان يا درختان گردويشان را بفروشند. به لطف نظام و تورم روزافزون، روزانه، هم به قيمت املاك و گردو هايشان اضافه مى شود و هم به تعداد زنان و دختران تهرانى و غير تهرانى محتاج به نان شب كه حاضرند متعه شوند. ايشان با پول يك كيلو گردو مى توانند يك همسر موقت اختيار كنند.
  مى بينيد كه با تدابير علماى بزرگوار شيعه، امكان حال و حول در اين مذهب از همه مذاهب دنيا بيشتر است و فساد جوامع غربى را هم ندارد. آخر در آن جوامع فاسد، آن ملعون ها بدون اينكه “انكحت و زوجت” را بگويند اين كار را مى كنند!
  ايشان در فاصله يك همسر تا همسر ديگر مى توانند زير سايه درختشان لم داده و گردو بشكنند و بخورند تا تجديد قوايى هم بشود!

   
 21. آقا من پشیمون شدم از گذاشتن کامنت قبلی. لطفا یا درج نکنید یا همان دو جمله اول را چاپ کنید.

   
 22. با سلام
  امام صادق علیه السلام فرموده است :” احبٌ الاخوان الیٌ من اهدی الیٌ عیوبی”.
  یعنی محبوبترین دوستان نزد من آن است که بی مجامله عیوب مرا بمن بنماید.
  از شما که در قامت یک شوریده تبیین کننده رنج و آلام مردم ایران ظاهر شده اید انتظار نمی رفت دچار چنین تنزل سخیفی شوید.
  از شما انتظار میرود بجای پردازش این چنین طنزهای سخیف که چیزی جز پردازش و وانمود هواها و مشتهیات یک پیرمرد غافل اسیر شهوات نیست ، همان رویه سوختن و سوزاندن و واگویه رنجهای مردم ایران را که خود طنزی تلخ و دردناک است را ادامه دهید.
  حتما حتما حتما اکنون اکنون اکنون این مطلب سخیف را که شاید نوعی توهین و تحقیر جامعه زنان نیز تلقی شود را از ساحت سایت خود دور نموده و بابت آن از مخاطبان خویش پوزش طلبید
  اگرچه خواسته آن پیرمرد محترم پاوه ای خواسته ای نامشروع نیست لکن خوب بود و خوب است بوی بگویید که در چنین سن و سال قاعده آن است که به جای تبعیت از هواهای نفسانی نابجا به محاسبه آنچه بر عمر رفته است بپردازند و خود را مهیای احوال و اهوال قبر و قیامت کنند.

   
 23. با سلام . فکر کنم این مطلب در شآن سایت شما نیست . بهانه به دست مخالفان خواهید داد . حضوری به اطرافیان بگوئید که هم درخواست آن مرد کرد را اجابت کرده باشید هم شآن خودتان را حفظ کرده اید . موفق باشید دلاور .

   
 24. لطفاحذف شود

   
 25. لطفا پاک بفرمایید

   
 26. به نظر من این مطلب را بردارید. در شان سایت شما نیست. به این بابا هم بگین در تهران از این خبرا نیست مگه شیعه بشه بره دم یه آخوند رو ببینه. آخه مرام صیغه در میان اهل تسنن نیست.

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

85 queries in 1952 seconds.