سر تیتر خبرها
دستور رهبری و سینه خیز ضرغامی

دستور رهبری و سینه خیز ضرغامی

تجلیل از احمدی نژاد، یعنی: ای مردم، شما بروید کشکتان را بسابید که ما خودمان بلدیم چگونه سر و ته یک فضاحت بزرگ اسلامیِ برجوشیده از همخوانی نگاه رهبری به احمدی نژاد را بهم آوریم و بوی نامطبوعش را به مدد حماقت شما مردم رفع و رجوع کنیم و همچنان در متن علائق نافذ و ولاییِ شما نیز باقی بمانیم.

به گمان من، تجلیل ضرغامی که نه، تجلیل رهبر از احمدی نژاد و اطلاق عنوانی چون “دولت جهادی” به کابینه ی او، درحقیقت زدن به سیم آخر تحمیق مردمی است که خود به چشم خود مفاسد این تنهاترین موجود مالیخولیای هزاره ی سوم را دیده اند و با رگ و پی از برکات دولت جهادی وی متنفع شده اند.

من می گویم:

تجلیل از احمدی نژاد، تجلیل از جهالت و بی خردی است. و تجلیل از تحمیق مردمی که اتفاقاً خوب می فهمند اما گرفتار چنبره ای از قوانین عهد قجری اند و گریزگاههایشان را سرداران فربه از مال حرامِ سپاه بسته اند.

تجلیل از احمدی نژاد را حتی می توان بچگانه ترین دهن کجی به مردمی دانست که از سرِ ناچاری ایستاده اند و با حسرت به تاراج داشته های خود می نگرند.

تجلیل از احمدی نژاد، ترمیم وجهه ی تخریب شده ی شخص رهبر است که با برکشیدن فرد نامتعادلی چون احمدی نژاد، همه ی حیثیت خود را فرش زیرپای او کرد.

تجلیل از احمدی نژاد، تجلیل از دروغ و فریب و تهمت و عدم تعادل و دزدی های تریلیاردی است.

تجلیل از احمدی نژاد، یعنی: ای مردم، شما بروید کشکتان را بسابید که ما خودمان بلدیم چگونه سر و ته یک فضاحت بزرگ اسلامیِ برجوشیده از همخوانی نگاه رهبری به احمدی نژاد را بهم آوریم و بوی نامطبوعش را به مدد حماقت شما مردم رفع و رجوع کنیم و همچنان در متن علائق نافذ و ولاییِ شما نیز باقی بمانیم.


محمد نوری زاد
نوزدهم تیرماه سال نود ودو
تهران

Share This Post

درباره محمد نوری زاد

34 نظر

 1. آقاي نوريزاد انشاالله خداوند شما را هدايت كند كه اينگونه به آراي مردم توهين ميكنيد و به رهبري كه جانشان را فداي آرمانهايش ميكنند تهمت و افتراء ميبندي. ة

   
 2. خب دیگه اسمش هم گذاشتن جهموری اسلامی ایران یعنی ضدمردمی که حتی از ملت ایران نپرسیدن آیا از سیاست اقتصاداحمدی نژاد وحامیانش راضی هستن یا نه؟ همین
  انوقت میرن توی تلویزیون با وعده های دورغین از احمدی نژاد وحامیانش تجلیل میکنن؟امیدوارم خدا از سرشون نیگذره انتقامشان از خدا میگریم…جهموری دورغگوی اسلامی که به دورغ متوسل شدن…

   
 3. به نام خدا
  هَلْ أُنَبِّئُكُمْ عَلَىٰ مَن تَنَزَّلُ الشَّيَاطِينُ ، تَنَزَّلُ عَلَىٰ كُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ
  آیا می‌خواهید من شما را آگاه سازم که شیاطین بر چه کسان نازل می‌شوند؟
  شیاطین بر هر شخص بسیار دروغگوی بدکار نازل می‌شوند.

  آقای صادق عزیز در عهد بوق که زندگی نمی کنیم ، در عهدی زندگی می کنیم که عهد ضبط تصویر است و فیلم و صدا و کاغذ..
  فهمیدن اینکه چه کسی دروغگو هست یا نیست ، زیاد کار مشکلی نیست . کافی است سرمان را از زیر برف بیرون بیاوریم و قدیسه بودن افراد را هم کنار بگذاریم و آنوقت آن ها را بررسی کنیم.. بررسی عاقلانه و عادلانه..

   
 4. همه اینها مربوط به اون سی دی قرمز و اطلاعات مشایی و اخمدی نژاد و رحیمی از بعضی ها ! هست.

  احمدی نژاد هرچقدر هم که بی فکر بود به این اندازه شعور داشت که مدارکی را نگه دارد که او را در مرکز قدرت بعدها هم ببینیم . شاید مشاور مقام معظم رهبری !!! و بعدها هم یعنی در آینده خیلی دور گزشته و آینده نه چندان دور فعلی در قامت نخست وزیر مقام معظم رهبری.

  این ملت هم که شما سنگشان را به سینه میزنی همان اخمقانی هستند که وقتی شاه به بچه هایشان شیر و بیسکوییت وموز و لوبیا در مدرسه میداد شروع به جفتک پرانی کردند و شاه را به پوک کردن کله بچه هایشان با این تغذیه ها متهم!!

  خلایق هر چه لایق بودند دادند.

  از شما هم به خاطر مستند کردن تاریخ و سانسور نوشته های من نیز متشکرم

   
 5. آره من قبول دارم که مراسم تجلیل از احمدی نژاد با دستور قاطع شخص رهبر بوده است! تا مقدمات تجلیل رهبر از احمدی نژاد را فراهم آورد. مردم ایران شاهد بودند که 2 روز قبل رهبر چه مراسم باشکوهی را برای تجلیل از گنده کاری های احمدی های نژاد ترتیب داده بودند. با جمع کردن تمام مدیران ارشد 35 ساله و گزارش های سراپا کذب احمدی نژاد و سوال و جواب های خود ساخته احمدی نژاد شعور مردم بویژه نخبگان جامعه و اساتید دانشگاهی و کارشناسان متعهد و مستقل را به سخره گرفت! بدینوسیله خواست ویرانگری جامعه را که بانی آن خامنه ای است در چشم مردم گلستان جلوه دهد! زهی خیال باطل!

   
 6. امثال شما جناب نوریزاد همواره در حال غش و ضعف هستید. تفکرتان عمقی ندارد اما در همان تفکر کم عمق، از روی دایو شیرجه میزنید. نه آن زمان که رهبری را آقا و مولا خطاب میکردید تعادل داشتید و نه الآن که همه چیز را بهم میبافید که کفر رهبری و احمدی نژاد و اطرافیانشان را ثابت کنید. در عمل هم چیزی برای ارائه ندارید و اصلا همین بی کفایتی عده ای از مدیران مغضوب شما بود که باعث شد کودکانه پرخرجی مثل چهل سرباز را بسازید.

   
 7. فکرکنم احمدی خوبه نذاشتندکار کنه مشکل ازخامنه ای.خوداحمدی به سپاهیا گفته بودبرادران قاچاقچی و غیر مستقیم به خامنه ای هم گفته بودکه تواین انتخابات دستکاری نکن .که روحانی اول شد.احمدی گفته بود اگرپلیس دخترپسروتو کوچه خیابون دیدنگه شما باهم چه نسبتی دارید.

   
 8. چون نظرش به نظر بعضی ها نزدیکتر است هر گندی هم به مملکت زده باشد باید ضرغام تی وی مراسم تجلیل برایش بگیرد

   
 9. جناب صادق خیلی بنده را روشن فرمودند. فقط یک ابهام برایم مانده. آن فیلمی که به آن اشاره می کردند کجاست تا بنده هم ببینم و به مراتب گمراهی جناب نوری زاد واقف شوم.
  اما یک نکته هم برای جناب نوری زاد دارم. کامل ترین حرف در مورد احمدی را در همین کامنت ها خواندم. کسی که سیرتش از صورتش هزار بار زشت تر و پلیدتر است. اما این محصول ناپاک سیستم های امنیتی یک علکرد بسیار مثبت برای شخص شما داشت. آنهم بازگرداندن شما به دامان جامعه و فرار از چنبرهء مرید و مرادی و ولایتمداری داشت. اگر او نبود، نه جنبش سبزی بود و نه نوری زاد امروز.
  توان شما در پذیرش خطاهای گذشته را ارج می گذارم و بر همهء آزاداندیشانی که پوزش خواهی را شکست نمی دانند درود می فرستم.

   
 10. اقای ضرغامی مردم به چه زبانی به شما بگویند دست از این سوپر من بازی تان بردارید
  شما و دیگر ارگانهای دولتی ازجمله سپاه در سال 88 با تمام قوا سعی کردیذ با مهندسی انتخابات اقای احمدینژاد را بعنوان یک سوپرمن به مردم تحمیل کنید.
  ولی حالا که مردم حتی در روستاهای دوردست با یک نه بزرگ در انتخابات به سو تدبیر های اقای احمدینژاد و حامیانش از جمله شما با انتخاب اقای روحانی که بیشترین فاصله را با شما داشت جواب منفی دادند.
  اقلا کمی خجالت بکشید و با این تعریف ها و تمجیدها دهن کجی به مردم نکنید.

   
 11. دوست عزیز مثال شما تحلیل نا متناسبی از اوضاع موجوده…..جناب نوریزاد از آنجا که نقش منفعلانه ای در تشکیل اوضاع موجود داشته اولویت ها را قاطی کرده….امروز تحلیل اکبر گنجی را در مورد شاخه زیتون مردم ایران با انتخاب روحانی به مردم آمریکا میخواندم…..تفاوت های کیفیتی در مورد اولویتها داره….. حتی تاجزاده در زندان بیشتر تعادلش را حفظ کرده تا نوریزاد عزیز….. خدا همه ما را براه راست هدایت کنه ….. آمین.

   
 12. جناب نوریزاد٬ با تشکر از مقاله زیبایت اول در جواب آقای صادق بگویم که مالیخولیا یک نوع بیماریست که مثلا طرف در سازمان ملل داره نطق میکنه بیشتر حاضران بعنوان اعتراض سالن را ترک میکنند و طرف هاله نور و شبح امام زمان میبینه! این همان بیماری هست که دایی جان باپلئون ایرانی و دون کیشوت خارجی داشتند!
  دوم اینکه امروز کامنت جالبی در فیس بوک دیدم که خیلی به داستان غم انگیز زندگی ایرانیها شبیه بود و داستان اینست که در قدیمها در شهر دور افتاده ای پالاندوزی بود که بسیار در کارش نا شی بود و این پالانها پوست کمر خرها را بشدت زخمی میکرد ,بعد از مدتی تحمل درد خرها جلسه ای گذاشتند تا چاره ای بر این درد بیندیشند ولی عقلشان بجایی نرسید پس ناچار و در مانده رو به دعا آوردند و قرار شد از خدا بخواهند که پالان دوز جدیدی برایشن بفرستد و چون این یک داستن هست دعایشان مستجاب شدو پالان دوز جدیدی به شهرشان آمد. خرهای بیچاره هنوز چندی از شادیشان نگذشته بود که دریافتند که این شخص جدید پالانهایی به مراتب بدتر از نفر قبلی برایشان میسازد و روز از نو روزی از نو٬ جراحت بدن و درد روزانه دوباره بر پشتشان نشست.خب خرهای داستان دوباره دست به دعا شدند وخداوند هم دعایشان را باز مستجاب کرد و پالاندوز جدیدی به شهرشان فرستاد اما همان آش و همان کاسه سرتان را درد نیاورم خرهای داستان ما که از تکرار این ماجرا بشدت درمانده شده بودند برای آخرین بار جلسه گذاشتند و تصمیم گرفتند که چون پالان دوز خوب پیدا نمی شود فکری به حال خریت خودشان بکنند!

   
 13. سید ابوالفضل

  آقای امین
  سلام
  من نتونستم از نوشته ات بفهمم که منظورت چیه . آیا مخالفت با دین به طور کلی و اسلام(به طور خاص) مورد نظر شماست؟ یا بهره برداری و سواستفاده از دین مورد نظرت هست ؟ یا هر دو ؟ و یا اساسا منظور دیگری داشتی ؟ لطفا اگر زحمتی نیست منظورت را بدون این که به کسی توهین کنی تشریح کن .

   
 14. سید ابوالفضل

  آقای میم رجب
  سلام بر شما
  در نوشته ی شما نکته ای بود که من اغلب به آن فکر می کنم . شما نو شته اید ” ما مردم فهیم و توانایی داریم” . علاوه بر این اغلب نویسندگان ، سیاستمداران و ژورنالیست ها بویژه زمانی که عملکرد مردم در راستای خواست و یا ایده ی آن هاست ، جنین عبارت هایی را مطرح می کنند. من اما با این مفهوم به شدت به دیده ی تردید نگاه می کنم. من فکر می کنم بخش های قابل توجهی از مردم که به آن ها “عوام ” گفته می شود از نادانی و جهل رنج می برند. آن ها بیشتر از نان شب به آگاهی نیاز دارند . و متاسفانه از آن ها دریغ شده است.
  تنها به این نگاه نکنید که در این انتخابات” روحانی ” که مطلوب ما بود انتخاب شد. آیا مردمی که پنجاه هزار تومان می گیرند ورای می دهند ، آگاهند؟ مردمی که در فقر دست و پا می زنند ونمی پرسند که هفتصد میلیارد دلار پول نفت چه شد فهیم هستند؟ مردمی که چماق به دست می گیرند وبرادران خودشان را در خیابان کتک می زنند آگاهانه این کار را می کنند؟ مردمی که دیکتاتوری و آزادی را از هم نمی توانند تفکیک کنند و دیکتاتوری را از هر آزادی ، آزادتر می دانند آگاهند؟ به اعتقاد من عوام الناس ما به شدت در جهل و خرافه دست و پا می زنند و نیازمند آگاهی هستند.
  علاوه براین حتی بخش هایی از تحصیل کردگان ما نیز به لحاظ درک عمق مسائل سیاسی دچار مشکل هستند. شما به شعور سیاسی برخی از این مدرک دارن نگاه کنید. به عنوان مثال جناب آقای “دکتر” کوچک زاده نماینده ی محترم مجلس . در نطق ها و عملکرد این نماینده ی محترم مجلس هیچ آیا نشانه ای از آگاهی و فهم می بینید؟ اگر نگوییم “بسیاری ” می توانیم بگوییم عوام زدگی و عوام فریبی بخش فابل توحهی از نمایندگان مجلس را و سایر مدیران میانی و بالایی دولتی را شامل می شود.(من به آن ها که آگاهانه ها و به خاطر نام و نان حقایق را وارونه جلوه می دهند کاری ندارم . به باور من کوجک زاده ها بر اساس اعتقادشان عمل می کنند ، نه فرصت طلبی)
  البته من به توانایی مردم در عمل اعتقاد دارم. آن هم مربوط به زمانی است که عمومیت مردم به یک واقعیتی ایمان داشته باشند . آن گاه تنها یک سال زمان کافی است تا رژیمی مثل رژیم شاه را سرنگون کنند. اما این نیرو هر لحظه که بخواهید در صحنه نیست. باید زمان بگذرد تا در زمان مناسب که شرایط فراهم می گردد مردم پا در میدان بگذارند. اما زمانی که آمدند توانشان نامحدود و وصف ناپذیر است.

   
 15. به خدا قسم در عقل برخی بینندگانی که نظر دادند باید شک کرد./

   
 16. هرچقدرهم تجلیل کنند ازملت تودهنی خوردند وخواهندخورد همه انهایی که اورابرکشیدند وچشم برکارهای احمقانه اوبستند!!

   
 17. سلام آقای نوریزاد.

  واقعا از این متن شیوا که حق مطلب را بجا می آورد کیف کردم. دست مریزاد! همه این حرف ها در ذهنم بود ولی نمی شد به این زیبایی نوشته بشه.
  جناب صادق! توهین به کدام قشر؟؟ فرض کنیم ۲۴ میلیون هم به احمدی نژاد رای داده بودند (حالا به هر دلیلی یا گول خوردند یا مقداریش تقلبی بود یا به بزرگترین حامیش خامنه ای اعتقاد قلبی داشتند یا ……) اما درستی حرف های نوری زاد جایی نمی رود. واقعیت را نمی توان انکار کرد. احمدی نژاد حاصل عمل سید علی خامنه ای است. خود کرده را تدبیر نیست برادر من. خود سید علی هم با همین مکانیسم رهبر شد تنها فرقش با احمدی نژاد ظاهر آراسته زیبا بوده. /////احمدی نژاد فرزند نا مشروع این سیستم حکومت دینی است. خشت اول این سیستم با دروغ بنا شده تا آخرش هم ادامه ‍پیدا میکنه.

   
 18. نظر دهندگان محترم
  واقعا من متوجه نمیشوم که از ضرغامی یا هر دست اندر کار دیگر رژیم ولایت مطلقه فقیه مگر انتظار ی بیش از عملکرد منفی و ضد بشری 34 ساله اخیر باید داشت. این رژیم بر کشیده از فرهنگ ما ایرانیها و به قدرت رسیده توسط ماایرانیها عینا رفتاری را میکند که تطابق کامل با فرهنگ اکثر ما ایرانیها دارد. اگر غیر از این بود که ملت تا به حال صدها بار رژیم را زیر و زبر کرده بود. شما ببینید از سال 1357 تا کنون در زندانهای این رژیم توسط زندانبانان متعصب و خرافی و بی خرد چه بلا هائی را بر سر عزیزان آندسته قلیل مردمی که پی به ماهیت رژیم ولایت مطلقه فقیه برده بودند چه آورده است. سلول انفرادی، تابوت ،واحد مسکونی بلی اینها نام ابداعات و اختراعات مغز علیل و مریض زندانبانان متعصب مذهبی و خرافی و طرفدار پر و پا قرص رژیم ولائی میباشد که برای زجر دادن انسانها مورد استفاده قرار داده اند. اینان همانند ایرانیان ساواکی زمان رژیم فاسد شاهی میباشند که اگر آنان به خاطر محمد رضا پهلوی ستم میکردند اینان بنام ولایت مطلقه فقیه جور و ستم میکنند. لذا تا اکثر ایرانیها دچار فرهنگ کنونی باشند دیروز رژیم مستبد سلطنتی، امروز رژیم مستبد ولایت مطلقه فقیه و فردا رژیم مستبد با نامی دیگر را حاکم خود خواهند کرد. راستی سری به القاب ایرانیها به حاکمان بزنیم، شاه= سایه خدا حالا ولی مطلقه فقیه=نماینده خدا و معصوم و و و و
  به امید روزی که عقل و خرد و اندیشه در همه ما ایرانیان به حد اعلا برسد تا فرهنگ سکولاری (جدائی دین از دولت) در فرهنگمان نهادینه شود و دولتی منتخب مردم و برای مردم و پاسخگو به مردم را برپا کنیم.
  کوروش

   
 19. استادبزرگوارم جناب نوریزاد:
  صداوسیمای دروغ ونیرنگ آنجاکه هیچ نظارتی از جانبنهادمستقلی برآن نیست وخودمیبردومیدوزد هرآنچه که گردانندگان فاسدآن برای” استحمار” مردم لازم ببینند.وتامامردم عوام وخرافاتی بی خردباشیم سفره نیرنگ رنگارنگ است.فقط دریک قلم فساددرتبلیغ کرم حلزون پس ازماههاتبلیغ پرسروصداودریافت میلیاردهاتومان اکنون معلوم شده که نه شرکتی بوده ونه محصولی وهمه کلاهبرداری بوده جهت خالی کردن جیب مردم .این همان نهادی است که حتی نمایندگان شجاع دوره ششم مجلس باهمه تلاششان نتوانستند که طرح تحقیق وتفحص خودرابه جایی برسانند ودر مقابل شارلاتان بازی رییس وقت آن طرح مسکوت ماند.

   
 20. احمدی نژاد بوی تعفن حکومت دینی است و دین فروشان به یمن حکومت نامبارک جمهوری اسلامی میتونم با اطمینان بگم بیش از هشتاد درصد دیگر روزه نمیگیرن و همه با افتخار به این اذعان میکنن . سیمای دروغ ضرغامی از صبح تا شب تبلیغ نماز و روزه میکنه اگه تجلیل از مالیخولیای احمدی نژاد دروغه پس همه چیز این تلوزیون دروغه حتی گویش اسلامی و این بهترین عکس العمله دین و اسلام ابزار حکومت دروغه ابزار تحمیق مردم پس باید با شارلاتانیزم اسلامی جنگید اسلام چهره خوب و بد نداره اسلام اسلامه چه طالبانی چه //// . هزاران ساعت برنامه های دینی برای خاطر مردم نیست تا بچه هاشون صاحب فردای بهتر باشن پشت این دستکش مخملین مشت فولادیه

   
 21. با پوزش از شما این نسخه رفع نقص شده را لطفا منظور کنید.
  با درود به آقای نوریزاد عزیز،
  خوشحالم که کامنت گذر گرامی جناب صادق فقط میتوانند نمایندهٔ حلقهٔ همفکریهای خود باشند و بس. فکری‌های که به روز سیاه افتادن یک ملت و مملکت آنهم در این عصر و قرن، آنهم در شرایطی که ظرف این هشت سال چند صد ملیارد دلار در آمد مملکت به یغما زده شده، آنهم در شرایطی که امید و آینده‌ای برای نسل جوان باقی‌ نگذاشته اند، آنهم در وضعیتی که آبرو و حیثیت و غرو و افتخارات یک ملت بزرگ و تاریخی را در انظار عالم لگد مال کرده اند، آنهم در موقعیتی که اساس و بنیان و محور و شالودهٔ بیت روی بازی با کلمات، مغلطه، دروغ، تزویر ، چاپلوسیهای بی‌ حد و مرز، غرور، تکبر ، نخوت و کینه توزی‌هایی‌ افسار گسیختهٔ نفر اول تا هر که در این حلقه خود را رها کرده و نان بردگی و غلامی را از بنده و آنهم چنین بنده‌ای طلب می‌کند، آنهم در…و بشمار. آنوقت این هموطن گرامی می‌‌خواهد ( البته در رویا‌های خویش) مسبب اصلی‌ این همه فلاکت و درماندگی و فقر و فحشا و ظلم و جور و بیداد و نابسامانی و بی‌ اخلاقی‌ و دزدی و غارت را با چند نصایح ارزشی پاک و طیب و طاهر و مظلوم و… جلوه دهد. نه‌ آقای صادق گرامی، بیش از ۹۰ درصد قدرت و اقتدار و ثروت و اختیار مملکت دست کسی‌ است که به خدا هم پاسخگو نیست و ملک و ملت را با برکشیدن یک عروسکی که صورتش هزار بار نکو تر از صیرت اوست ، به این روز سیاه نشانده. شما از آرا دم میزنی با بودن جنتی‌ها و ضرغامی‌ها و حسین شریعتمداری‌ها و نقدی‌ها و طائب‌ها و مجتبی ها…به گرد بیت؟ آقا جان اگر جرات و شهامت داری به ستون پایه و دستمال به دستان حقیر و ذلیل پیرامون بت بزرگ درس اخلاق بده تا شرشان را کم کنند و این ملت و مملکت را به حال خود بگذارند تا نمایندگان واقعی این ملت در معرض شانس انتخاب برای نجات ملت و مملکت برآیند و اینهمه ارزش‌های اخلاقی‌ را قربانی و مسخ نکنید تا مگر ظالم چند صباحی بیشتر به ظام و جور و دزدی و غارت و غرور و نخوت و تکبر و کینه توزی‌های مهار ناشدنی، ادامه بدهد. نمی‌‌شود که برای یک فرض از اساس غلط، به یک سری دلایل عجیب و نصایح مقصد گم کرده متوسل شد.همه می‌‌دانند احمدی نژاد را کی‌ و چگونه و با چه لطایف الحیلی بر کشید.کسی‌ در حد و اندازه و قد و قوارهٔ ناصب.آرا؟ عجب!!

   
 22. آقای نوریزاد، اینگونه متون تند و تیز شما و صراحت لحن شما در مخاطب قرار دادن رهبری و در عین حال آزاد بودن شما، موقع کامنت گذاشتن در سایت تان لرزه بر اندامم می اندازد! چرا که می ترسم آی پی من توسط محمد نوریزاد ضبط شود و شناسایی شوم و اطلاعات پدرم را در آورد!

  حضرت عباسی راست و حسینی می گویم.

  خدا و فقط خداوند است که اطلاعاتی ها را می شناسد!

   
 23. سلام
  بلای صادقان کاذب و منافق
  مگر از حکومتی که بر پایه جهل و جنون استوار است انتظاری غیر از تمجید جاهلان باید داشته باشیم و یا انتظار اقرار به اشتباه اگر غیر از این بود چنین سرنوشتی بر ما ملت مقدر نمی شد . تا در این مملکت صادقان کاذب منافق هستند و امور کشور را غصب کرده اینده ای تاریکتر برای کشور متاسفانه قابل پیش بینی است

   
 24. با سلام خدمت آقای نوری زاد عزیز
  فرارسیدن ماه مبارک رمضان را خدمت شما تبریک عرض کرده و ماهی پر از برکت آسمانی برای شما , و خانواده محترمتان آرزومندم .
  ازینکه سلامتی شما را دورادور میبینم خوشحالم .
  بنده بهیچ عنوان چون شما سواد ادبی و قدرت تحلیل مسائل را نداشته و ندارم ولی خوشحالم که حرفهایم را مانند گذشته چون پدری مهربان میخوانید
  جناب نوری زاد !
  باید پذیرفت که کشور با انتخاب آقای روحانی وارد فاز و مرحله تازه ای شده است . شنیده شدن صدای مردم از مهمترین ثمرات آن بود .اگرچه من و شما مانند بسیاری از شهروندان ایرانی تحلیلهای درستی نکردیم و واقعیت چیز دیگری رقم خورد.شما تحلیل کردید که رهبری در آخرین روزها جواز حضور مشایی و رفسنجانی را صادر خواهد کرد چون حوصله دردسر و در افتادن با احمدی نژاد را ندارد و …..
  ومن میگفتم حکومتی که مجوز حضور به هاشمی نمیدهد هرگز کشور را به دست دوست ، یار و مرید هاشمی ( آقای روحانی) نخواهد داد و اما همگان دیدند که اینطور نشد . در هر صورت مردم ما در این انتخابات پیروز واقعی بودند .
  حتی با این فرض که تمام برنامه ها از پیش طراحی شده باشد. مانند آمدن هاشمی و رد صلاحیت او برای کنار گذاشتن مشایی و هماهنگی هاشمی و رهبری که بعید است این فرضیه درست باشد .
  (علی مطهری صراحتا این مسئله را رد کرده و در مصاحبه ای اعلام کرده که پس از رد صلاحیت هاشمی من مکررا او را ملاقات میکردم و حال روحی وی بشدت بد بوده و اگر این مسئله طراحی شده بود وی بایستی مشکلی از این بایت نداشته باشد ) باز هم این برنامه در راستای اراده مردم بوده .
  اما دلیلم برای بیان این مطالب چیست ؟؟؟
  آقای نوری زاد قطعا پس از روی کار آمدن حسن روحانی کشور دچار تحول خواهد شد هر چند نمیتوان آن را تحول بنیادین نام نهاد اما صد در صد فضای سیاسی از این خفقان رها خواهد گشت (حداقل مساعد تر) و شاید آن روز افرادی از طیف شما بهتر بتوانند حرف بزنند و صحبت کنند ، شاید در رسانه های خودی . . . .!
  آقای نوری زاد مردم ما خسته اند . از گرانی ، فساد ، بی فرهنگی ، تهمت ، بی توجهی به شخصیت و کرامت شهروندی ،و . . . .
  کشور دچار چند دستگی شده .هرکس ساز خود را میزند . و این روی پیشانی ما نوشته نشده است و میتوان کشور را به روزهای روشن هدایت کرد
  کشور ما تشنه اتحاد و همدلی است .اصلا طیف راست و چپ معنی ندارد .( منظور بنده رد کردن فعالیت و وجود احزاب نیست) من آقای علی مطهری را به عنوان یک انسان آزاده میشناسم . اگر او اصولگراست من اصولگرا هستم و خواهم ماند . من آقای تاجزاده ، میردامادی و بسیاری از زندانیان سیاسی را به عنوان انسانهای وارسته و آزاده میشناسم . حتی اگر درد آنها کسب قدرت باشد !!!! اگر اینان اصلاح طلبند من هم اصلاح طلبم . این نام گذاری ها فقط و فقط در راستای جداسازیست و هیچ کمکی به کشور نکرده و نخواهد کرد .
  شما به افراد سیاسی و حاکمیت نزدیکی بیشتری دارید . هرچند فعلا در فضای کنونی مطرود آنها هستید . نفسهای این دولت به شماره افتاده و رو به پایان است حتی اگر به قول شما حسن روحانی یک فرد امنیتی اطلاعاتی باشد ( روایت شما در برنامه روی خط ) ولی من نقاط روشن و امیدوار کننده ای در ایشان دیدم . همچون :
  کنترل اعصاب در هنگام عصبانیت – امیدواری بسیار زیاد در تحویل یک کشور و اقتصاد ورشکسته – اصرار بر روی شعارهای انتخاباتی – نام بردن از هاشمی و خاتمی در اولین مصاحبه تلویزیونی در این فضای سنگین که نشان از وفاداری ایشان دارد – تعامل مناسب با سایر قوا – داشتن سوابق بالا در حد دیسیپلین یک پرزیدنت – بالا بودن آرای ایشان در دور اول که وزن ایشان را در مواجهه با قدرتهای پشت پرده سنگین تر میکند
  همگان بخوبی میدانند که سنگینی بار روحانی در این پست هزاران برابر احمدی نژاد بی نام و نشان است
  در دولت جدید کشور میتواند با ایشان جهش بسیار بزرگی در زمینه های فرهنگی ، اقتصادی ، سیاست خارجی و داخلی و . . . داشته باشد و این فقط و فقط با اتحاد و همدلی امکان پذیر است . آقای خاتمی روزی از کارشکنیها گله مند بود .از دستهایی که نمیگذارند کارها خوب پیش برود . می گفت که در دولت من هر 9 روز یکبار مشکلات امنیتی بوجود می آوردند ! ( برگرفته از فایل صوتی سردار مشفق) اگر دستها به هم داده نشود بد خواهان در کمین نشسته اند .( چه داخلی و چه خارجی ) همان گونه که بعد از انتخاب روحانی ، وی را تهدید به تظاهرات خیابانی کردند!!
  هم اکنون کشور وارد فازی شده که اگر تدبیری که از آن صحبت میشود بکار گرفته شود بسیاری از مشکلات فرهنگی و اقتصادی – داخلی و خارجی مرتفع میشود . ابتدا به ساکن قدم اول را در آزادی رسانه علی الخصوص مطبوعات میدانم .
  اگر بتوان باب نقد و انتقاد را در رسانه ملی گشود افرادی چون شما نیازی به مصاحبه با کانالهای فرامرزی ندارند ( هرچند این مسئله فی نفسه بی اشکال است )
  من وقتی میبینم که در مصر مردم به میدان تحریر میروند و چادر میزنند و کسی به آنها کوپکترین خشمی روا نمیدارد تاسف می خورم . تاسف به کشوری که طلایه دار تمدن و حقوق بشر بوده .
  وقتی میبینم که در افغانستان 10 روز دانشجویان در داخل دانشگاه کابل اعتصاب غذا میکنند بدون کوچکترین درگیری و خونریزی ، شکنجه روانی میشوم .
  به راستی چه کسی جرات اعتصاب در میدان آزادی و حیاط دانشگاه تهران را دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به جد با شدید ترین جرائم امنیتی و اطلاعاتی مواجه خواهد شد و شاید مسیر زندگی فرد تغییر یابد !!!
  دکتر سروش در نامه به رهبری نوشتند ” نیازی به مبارزه با مفاسد اقتصادی نیست شما مطبوعات را آزاد بگذارید . اگر افراد حیطه خود را جهت هر سوء استفاده نا امن ببینند این بزرگترین مبارزه با مفاسد است
  من سر آغاز تمامی آزادی ها را آزادی مطبوعات میدانم که بدنبال خود آزادی رسانه را بدنبال خواهد داشت .
  اگر این موج در کشور آغاز شود بدون شک هر سدی را خواهد شکست .
  باز خاطر نشان میشوم که وظایف افرادی چون شما در دولت جدید بسیار حساس و خطیر است . بهیچ عنوان نباید نا امید بود . هیچ مصیبت ، مشکل و ضعفی روی پیشانی ما نوشته نشده . ما قادر به اصلاح امور هستیم
  مردم ما به نقطه ای رسیدند که اصلاح حکومت را در تظاهرات خیابانی نمیبینند . و این مسئله را در انتخابات نشان دادند . ما مردم فهیم و توانایی داریم ، هرچند بقول شما کاری با آنها کرده اند که با سلاخی یک وبلاگ نویس دم نمیزنند و با پاره شدن یک عکس به خیابان می آیند اما این روزها مقطعی است . مردم ما صاحب اندیشه هستند . اقشار بسیاری تحصیلات دانشگاهی دارند . نباید فراموش کرد که ما کشور جوانی هستیم .
  من برعکس بسیاری از شهروندان ایرانی اصلاحات را درصبر و شکیبایی میدانم . ولی نه صبری که هیچ خردی در آن نیست .
  امیدوارم مردم کشور علی الخصوص خواصی چون شما به روزهایی که در پیش است با نگاهی امیدوارانه بنگرند .
  شاید در نگاه اول مضحک باشد ولی در معنا کلام آقای محسن رضایی را بایستی با طلا نوشت که ” ما حتی یک دقیقه را نباید از دست بدهیم .
  شنیدن صدای شما در تلویزیون برای من حاوی این پیام هست که کشور همچنان نفس میکشد . چون باب نقد و انتقاد باز است هرچند این باب به کوچکی سوراخ سوزن باشد .
  سلامتی شما و خانواده محترم شما که باهر زنگ و صدای درب لرزه به اندامشان می افتد را در شب دومین روز ماه مبارک رمضان از خداوند خواستارم
  اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود و ثبت لی قدم صدق عندک مع الحسین و اصحاب الحسین
  با تقدیم احترام

   
 25. خاطره ای از آیت الله منتظری:
  اوایل سال ۱۳۵۶ با ” آسید محمود” (آیت الله طالقانی) هم سلولی بودم،
  یک شب بی وقفه سیگار می کشید و راه می رفت،
  نیمه شب بهش گفتم: “خفه شدیم از دود چرا نمی خوابی؟”ایشان گفت: ” مگر نمی بینی ؟ مگر نمی شنوی؟”گفتم: “چی رو”گفت: “صدای مردمو ! انقلابو !پیروز میشن!”من گفتم: “خب بشن چه بهتر”ایشان در جواب گفت:
  “چرا متوجه نیستی ! شاه می رود، مردم به ما مراجعه می کنند، بلد نیستیم مملکت داری را، همین یک ذره دینی را که هم دارند از کف می دهند این مردم بی نواااا…”

   
 26. با درود من فکر میکنم پیروز نشدن اسلامگرایان در سوریه وشکست اخوان در مصر به عملکرد احمدی نژاد بستگی داشته وپیروزی اسلامگرایان در ترکیه به عملکرد خاتمی در ایران بستگی دارد وخوشبختانه افول اسلامگرای وحاکمیت اراده مردم در منطقه روز به روز تقویت میشود با این حال نکبت اسرائیل هم نباید فراموش شود

   
 27. اقای نوریزاد سلام این اقا صادق میدونه احمدی نزاد جکار کرده فقط دلش میخواد به زبون نیاریم وننویسیم خوب اقا صادق چه نوریزاد بنویسه چه ننویسه در اصل قضایا تغییری حاصل نمیشه

   
 28. درود بر شما
  تحیل های قوی شما جای هیچ حرفی را بافی نمی گدارد . درود
  بالاخره در هر سازمانی یک شعبون بی مخ گوش به فرمان گمارده شده نظرات همه هم نزدیک ! به عنوان برنامه طنز قابل قبول بود کرکر خنده بود !

   
 29. آقا صادق
  معلومه ادم فهمیده ای هستی . ولی نسبت دادن مالیخولیا به احمدی نژاد دلایل بسیاری دارد و توهین به رای دهندگان او نیست . چرا که خیلی از رای دهندگان به او از جمله من ، با بدبختی هایی که او به کشور تحمیل کرد او را هزار بار بدتر از مالیخولیا می دانیم.

   
 30. آقای صادق،

  پس چه کسی‌ باعث اینهمه دزدی و جنایت و تحریم و خرابی‌ اقتصاد و جنگ هست؟ نکند ساکنین سیارات دیگر هستند که باعث این بدبختی برای مملکت ما شده‌اند؟

   
 31. هدف بشریت ازآغازتا کنون درهرناحیه ای ازکره زمین وبه هرصورت وشکلی رسیدن به آزادی وعدالت بوده است واگرهیئت حاکم نتوانداین دواصل شریف رافراهم کند نباید از مردم دیار خودتوقع وطن پرستی وفداکاری داشته باشد.انسان به کشور خود ازین روی پایبند است که در آن جا مکرم وآزاد بوده به حصول نتیجه سعی وعمل خویش اطمینان داشته باشد وگرنه به قول سعدی:/نتوان مرد به خواری که من اینجا زادم /.امروز هم که تب ملیت بر اغلب کشورهای جهان مستولی است وگاهی آن ها رابه هذیان وکارهای غیرانسانی وحتی به جنگ می کشاند. این اصل مسلم وغیر قابل تردید طبیعت بشری را نشان می دهد.دیکتاتور های عصرما بیهوده باتبلیغات میان تهی از مردم وحدت فکر وعمل وفداکاری درراه میهن میخواهند .هیچ تبلیغی نیرومند تر وهیچ برهانی خدشه ناپذیر تر ازعدالت وآزادی وبالنتیجه رفاه ,آسایش واطمینان به زندگی نیست.ومردم رابه حکومت وکشور خود علاقمند نمی سازد وهیچ بشر سالمی به آب وخاکی که درآن عبودیت وبندگی واسارت است علاقه پیدانمی کند واین همان نکته ای است که باید زمامدارن کشور ها باهررژیمی که دارند بدان توجه کنند/مرحوم علی دشتی.عوامل سقوط محمدرضاپهلوی ص192

   
 32. جناب نوری زاد سلام
  من سینه پردردی دارم نمیدونم چرا خواستم با شما حرف بزنم
  هنر مندان این برای هنرشون جنگیدن ولی با عشق نگه داشتنش وسخت ترین نسل هم نسل ماست که باید به ایندگان بسپاره
  من 12 سال از عمرم رو صرف یاد گیری آواز اصیل ایران کردم زیر نظر اساتیدی مثل استاد تعریف و استاد ناظری.
  من تو شهرستان آمل زندگی میکنم هر هفته اومدن به تهران و کلاس آواز رفتن شما باید بدونید که چه مشقتی داره
  من یعنی (کارگر س )مهندس عمران با این سابقه افتخار صفت زندانی سیاسی رو دارم
  جرمم اجرای کنسرت تو ستاد های میر حسین موسوی بودو بعد آزادی از کار بی کار شدم 4 ساله هیچ کس بهم کار نمیده پولی هم نداشتم که مثل دیگران از ایران برم و همه ی اینا باعث شده من روزی هزار بار آرزوی مرگ کنم تا این زندگی پر از نکبت.
  معذرت می خوام پر حرفی کردم ایام به کام.

   
 33. جناب نوری زاد عزیز مردم ما گرفتار چنبره ای‌ از قوانین عصر حجری اند. ما همه به خوبی میدانیم که احمدی‌نژاد هیچ کاره است. این خورده آدم ها و این خورده شخصیتها با قطار های بی‌ ترمز‌شان تولیدات یک سیستم هستند، که سالها از صبح تا شب ۲۴ ساعت فقط مشغول دادن شعار است و بس. البته نگفته نماند که جمهوری اسلامی در این دنیای وانفسا نه تنها در این رشته بلکه در رشتهای جهان شمول هم چون افترا، دروغ، دوز، کلک، خاک بر سری، دهان گشادی و همچنین در رشته استقامت شعبان بیمخا مقام اول را تام در اختیار دارد. این سیستم برای هیچ چیز و هیچ انسانی‌ ارزش قائل نیست. جناب نوری‌زاد عزیز، دلم سخت میسوزد برای تمام دوستان و انسانهای پاکدلی که جان بر کاف در جبهه‌های جنگ جان خود را از دست دادند. دلم سخت میسوزد برای انسانهای خوش باوری که تجلّی و خوشبختی انسان را در این سیستم می‌دیدند، دلم میسوزد برای تمام کسانی‌ که به راحتی‌ از این دین فروشان و کذابین گول خوردند. دلم میسوزد به حال بشریت به خاطر ذهن فراموش کارش.

   
 34. جناب نوریزاد این حرفها رو میزنی چی رو ثابت کنی؟مالیخولیا چیه؟ادب رسانه ای کجا رفت؟مردم به خاتمی 20 میلیون به احمدی 24 و به روحانی 18 میلیون رای دادند/ایا این حرفها که میزنی توهین به خرد جمعی مردم نیست؟حالا فرض کنیم تقلب شده و احمدی 15 میلیون رای داشت آیا این حرفها و نوشته ها توهین به شعور 15 میلیون نفر نیست؟چه کینه ای از احمدی و نظام به دل گرفتی؟چرا دوست داری شهرت را در توهین و سفارش و تخریب و…دنبال کنی؟در یکی از نوشته هایت خواندم که گفتی حالا دیگران شدند علی و ما شدیم معاویه؟!آقای نوریزاد نوشته هایت را بخوان انگار وحی منزل برایت نوشت!خودت چی؟مالیخولیا نیستی؟افکار درستی داری؟مگر خودت را مسلمان نمی دانی؟پس چرا کلیپ رقص گذاشتی که در ان زنان لخت فقط با زیر پوش در حال رقصیدن بودند!شاید تا آخر ندیده بودی؟کجای قران و اسلام نوشته یک مسلمان انهم شیعه زن لخت نگاه کند و به دیگران سفارش گناه و دیدن ان را بکند!با بی بی سی مصاحبه کردی، نمی گویم کار اشتباهی کردی اتفاقا درست بود چون از داخل بسته هستی اما درباره مواد مخدر و…بود اگر یک جوان به دیگران پیشنهاد کشیدن مواد بدهد و هی همه را تحریک به استفاده کند بالاخره یک عده هستند که به سوی مواد بروند حالا این کلیپ رقص جنابعالی .رقص خوب است و شادی هم بهتر مگر ما خودمان موسیقی محلی و کردی و لری و بلوچ و….نداریم که یک کلیپ از زنان لخت و بی بندبار میزاری.هویت اسلامی نداری لااقل هویت ایرانی داشته باش.ایرانیان قبل از اسلام هم اینطور نبودند که حالا ادعای ایرانی بودن و مسلمان بودن هم میکنی؟!میدانم که آرزویت این است که بازداشت شوی؟!پس بنویس به همه توهین کن و اتهام بزن و تخریب کن.سرت سلامت آقای نوریزاد خیلی ها به تحریک جنابعالی که نمیدانم از کجا امرار معاش میکنی کار و درسشان را از دست دادند و شما هم هی برقص و برقصان!!!!
  خدا را شاهد میگیرم که از جنابعالی به عنوان یک نویسنده توانا در جمع دوستان بسیار یاد کردم و تعریف دادم.اما نوریزاد عزیز بدون سند و مدرک به رهبر و پسرش و احمدی نژاد و…نگو دزد و دروغگو و مالیخولیا و….همانطور که نباید به میر حسین و کروبی و خاتمی و…می گفتند منافق و جاسوس و…./.بدرود نوریزاد

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

77 queries in 0934 seconds.