سر تیتر خبرها
شنبه دادگاه، چهارشنبه حکمِ صادره دم منزل!(محمدنوری زاد)

شنبه دادگاه، چهارشنبه حکمِ صادره دم منزل!(محمدنوری زاد)

شنبه دادگاه، چهارشنبه حکمِ صادره دم منزل!

شنبه ی گذشته رفتم دادگاه. با ساک. نیم ساعتی که بیرون اتاق قاضی نشستیم، صدایمان زدند. رفتیم داخل. دو طرف دعوا. پنج دقیقه نشد بیرون آمدیم. من حتی یک جمله هم سخن نگفتم. طرف من که این آقازاده نبود. من چشم به راه آقازاده هایی بودم که به اسم پدر پای بر سر مردم گذارده اند و عرض و طول کشور را به اسم خود سند زده اند. مثلاً من چشم به راه آقا مجتبی بودم. یا آقازاده ی نفرت انگیز واعظ طبسی. حیف شد نیامدند.

من مخالف کسانی هستم که می گویند: در دستگاه قضایی ما کارها بسامان نیست. من خودم یک پا شاهد. شنبه رفتم دادگاه و چهارشنبه حکم قاضی دم درِ خانه تحویل من شد. با چه محتوایی؟ این که: جرم شما قطعی است. و من به یاد شکایت خود از آقای ضرغامی افتادم که در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، در همین دادگاه، از یک سال و نیم پیش، از یک سال و نیم پیش، از یک سال و نیم پیش، از یک سال و نیم پیش، بله، از یک سال و نیم پیش بی سرانجام رها مانده.

روزی که علیه سردا رضرغامی و جناب حجة الاسلام والمسلمین حضرت طائب شکایت می نوشتم، به خود گفتم: با دستگاه قضایی اسلامی شوخی نکن. این دستگاه، کجا، کجا، کجا، کجا، کجا، کجا، یک مسئول خطاکار خودی را به چهارمیخ کشیده که حالا بیاید و به شکایت تو از ضرغامی و طائب نیم نگاهی بکند؟ بعد بخود گفتم: بنویس، تو به خط پایان این راه چکار داری؟ مهم این است که تو قدم براه بگذاری. این قدمها آجرهای محکم فردا هستند.

محمد نوری زاد
بیست و هفتم اسفند ماه سال نود و یک

Share This Post

 

درباره محمد نوری زاد

7 نظر

 1. خدا پشت و پناهت

   
 2. خاک ایران کفنم

  یکی از مقدمات ظهور همین فساد اسلامی است
  مقدمات دیگر جنگی فراگیر است که سران کشور در حال برپا کردن مقدماتش هستند
  آن هم با برهم زدن هر میز مذاکره و اصرار آگاهانه بر ادامه فرایند هسته ای تا نهایتا” حمله هسته ای به حیفا و تل آویو!!!

  درخت دشمنی برکن که رنج بیشمار آرد====تل آویو و حیفا را با خاک مساوی میکنیم!!!

  من خوشباورم. من بی بصیرتم . من ساده لوحم…………………………………………………………………

   
 3. man ke dige be emame zamonam motaghed nistam dalilash ?maghe garar nabud har vaght zolm az hade khodesh begzare zuhur mikone aya zolmi balatar az zolme in bidin haye hukumati .farda agar ghiamati ham bashad az man yek soal khahad shod ke chera be vujud moghadasat shak kardi .va man az anha hezaran soal .khaham dashtah

   
 4. درود به اقای نوری زاد امیدوارم .امیدوارم. امیدوارم همین روحیتان همچنان باقی بماند جمله پایانی خوب بود باشد که در اول جملهایتان باشد بنویس، تو به خط پایان این راه چکار داری؟ مهم این است که تو قدم براه بگذاری. امیدوارم پرچم صلح و ازادی در ایران برقرار باشد تا ان روز پرچم امید بالاست

   
 5. نظر دهندگان محترم نوروزتان مبارک
  سالی با برکت و سلامت برای همه ایرانیهای اول ایرانی دوم مسلمان یا یهودی یا زرتشتی یا مسیحی یا هر مسلک دیگر از خداوند متعال آرزو دارم.
  خوانندگان سایت این بنده خدا ( آقای نوری زاد) که زاده ایران هستید و به هر دلیلی سر تعظیم مطلق در برابر آقای خ.م.ه..ی فرود آورده اید وذوب در ول..ت این بنده خدا شده اید وسر مست از قدرت و مال و منال اجاره ائی گشته اید بطوریکه توان و قدرت شنیدن هر انتقادی را از خود صلب نموده اید، یادآوری میکنم که با اندکی مطالعه در خصوص زندگی و روش و منش حاکمان مطلقگرا وخودخواه تاریخ و طرفداران و یارانشان متوجه خواهید شد که تاریخ وجه مشترک رژیمهای تمامیت خواه را اینچنین نشان داده ست:
  در طول حکومت خونبار تمامی این نوع رژیمها، حاکمان بوسیله چماق ایدولوژی من بهترین در دنیاست ، باید گسترشش داد ، ما هر کاری میکنیم به خاطر ایدولوژی و مردم است وبا ساخت دشمنی خیالی و قرار دادن این دشمن خود ساخته را در موقعیت “همشیه در کمین” ووووو قلمها را شکستند، هر صدائی را خفه کردند، زندانها را آباد نمودند، قتلها کردند، نامردمیها نمودند، خیانتها کردند ، اموال مملکت متعلق به مردم را چپاول نمودند، بی عدالتیها کردند، رانتخواریها نمودند، حکومت هزار فامیل راه انداختند وووووو و نهایتا کشوری پر از فلاکت و بد بختی برای نسلهای آینده برجای گذاشتند.
  مثال میخواهید( راه دور در تاریخ را طی نمیکنم): هیتلر را ببینید چه بود و چه کرد و چگونه رفت –ایدولوژی و شعارش “نژاد من برترین نژادهاست” – و پس از رفتنش سالها آلمان دو تکه شد و امروز آلمان و دنیا او را چگونه یاد میکنند.استالین را ببینید چه دیکتاتورئی به پا کرد، آدمها را به قتل رساند ” ایدولوژی و شعارش – من همه این قتلها را بخاطر قشر کارگر میکنم”. چند سال بعد شوری شد شوروی سابق.
  میدانید و میدانم که حتما همینطور که روزگار میگذرد و مسنتر میشوید متوجه ضعف فیزیکی و عقلی روز افزون در خود میگردید و قدرت و زر و سیم هم نمیتواند کاری برایتان بکند. بیائید به خود آئید و راه خود را از راه شیطان جدا کنید و عقل و خرد و انسانیت را جایگزین روش و منشهای در پیش گرفته نمائید، بلکه تا خیلی خیلی خیلی دیر نشده است (اسلام را که با روش بسیار نا هنجار و غلط و شیطانی، دولتی و حکومتی کردید که باعث بروز اسلام و دین گریزی روزافزون در مردم گردیده اید) حداقل ایران ایرانستان نگردد.
  مهدی

   
 6. “این قدمها آجرهای محکم فردا هستند”

  سر سوزني شك نكن برادر
  همين طوره
  هر چه قدم ها را ، محكم تر برداريم و رودربايستي و ترس را كنار بگذاريم ، آينده بهتري در انتظار فرزندان مان خواهد بود .

   
 7. آقای نوریزاد، شما چنان با اظهار تعجب (بوسیله تکرار کلمات) از ظلم حرف می زنید که انگار تا بحالا نمی دانسته اید و از ظلم اینها خبر نداشته اید!

  برادر من، دیگر ظلم برایمان عادی شده. بس که که می خوانیم و می شنویم و می بینیم.

  اگر امام زمانی باشد، آقای خامنه ای موجبات آمدنش را دارد فراهم می کند. چگونه؟ با ظلم کردن!

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

79 queries in 0889 seconds.