سر تیتر خبرها
با خواندن نماز میّت آمریکا را منهدم می‌‌کنیم!

با خواندن نماز میّت آمریکا را منهدم می‌‌کنیم!

با خواندن نماز میّت آمریکا را منهدم می‌‌کنیم!

برگرفته از وبلاگ امیرمحسن محمدی

اینها که هستند؟ دارند چی‌ می‌‌کنند؟ باور نمی‌‌کنم که اینجا شهر قم باشد، تصاویری از مانور امداد و نجات … و خواهران معزّز دارند تمرین خواندن نماز میت می‌‌کنند، این چه نجاتی بوده که شخص مورد امداد را به کشتن دادند و عزاداری‌اش را گرفته‌اند؟ به احتمال قوی در هفته‌های آینده شاهد مانور قهرمانانه‌ی شب اول قبر، عملیات جنگ نرم با شیطان و رزمایش عظیم مرده شوری (هم زمان با روز جهانی‌ بهداشت) خواهیم بود. آنها سراپا سوتی هستند، ‌ای خدا! این شادی رو از ما نگیر!

لینک منبع مطلب فوق

Share This Post

درباره محمد نوری زاد

با کمی فاصله از تهران، در روستای یوسف آباد صیرفی شهریار به دنیا آمدم. در تهران به تحصیل ادامه دادم. ابتدایی، دبیرستان، دانشگاه. انقلاب فرهنگی که دانشگاهها را به تعطیلی کشاند، ابتدا به آموزش و پرورش رفتم و سپس در سال 1359 به جهاد سازندگی پیوستم. آشنایی من با شهید آوینی از همین سال شروع شد. علاوه بر فعالیت های اصلی ام در جهاد وزارت نیرو، شدم مجری برنامه های تلویزیونی جهاد سازندگی. که به مناطق محروم کشور سفر می کردم و برنامه های تلویزیونی تهیه می کردم. طوری که شدم متخصص استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان. در تابستان سال 1361 تهران را رها کردم و با خانواده ی کوچکم کوچیدم به منطقه ی محروم بشاگرد. به کوهستانی درهم فشرده و داغ و بی آب و علف در آنسوی بندرعباس و میناب. سال 1364 به تهران بازآمدم. درحالی که مجری برنامه های روایت فتح بودم به مناطق جنگی می رفتم و از مناطق عملیاتی گزارش تهیه می کردم. بعد از جنگ به مستند سازی روی بردم. و بعد به داستانی و سینمایی. از میان مستندهای متنوع آن سالهای دور، مجموعه ی “روی خط مرز” و از سریالهای داستانی: پروانه ها می نویسند، چهل سرباز، و از فیلمهای سینمایی: انتظار، شاهزاده ی ایرانی، پرچم های قلعه ی کاوه را می شود نام برد. پانزده جلدی نیز کتاب نوشته ام. عمدتاً داستان و نقد و مقاله های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی. حوادث خونین سال 88 بساط فکری مرا درهم کوفت. در آذرماه همان سال بخاطر سه نامه ی انتقادی به رهبر و یک نامه ی انتقادی به رییس قوه ی قضاییه زندانی شدم. یک سال و نیم بعد از زندان آزاد شدم. اکنون ممنوع الخروجم. و نانوشته: برکنار از فعالیت حرفه ای ام.

20 نظر

 1. برای آقای نوری زاد:
  از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است
  والسلام

   
 2. doostat darim

   
 3. ایران داد عمارلویی

  سلام جناب نوری زاد دو تا پیشنهاد دارم که اگر خواستید و هر گونه صلاح مبدانید از ان استفاده بفرمایید/درضمن بنده در حد خیلی معمولی و شاید در حد اکابر از رایانه خبر داشته و استفتده مینمایم.یکم جناب عالی تا کنون بزرگان را به نظر اورده اید و تا کنون هم جوابی برای شما ننوشته اند به قول خواننده دوره شاه نامه رسان نامه من دور شد را باید به نوعی استفاده بفرمایید.چون نتیجه در حد صفر بوده شما زحمت بکشید نامه جدید خوذ را برای بانوانی که میشناسید بنویسیدو اما نکته دوم چندین و چند ماه میباشد خوابی بدین مضمون میبینم البته تفاوتهایی در ان هست ولی کته اصلی خواب بنده این است که کودتا خواهد شد با خون و خونریزی و کسانی کشته خواهند شد.البته طراح این کودتا خودی میباشد که بهد از کشتن چندین و چندینها یی از گره های فرو بسته را باز میکند.عاقبت کار به انجا میرسد که ایران و اسلام با هم به حراج گداشته میشوند.البته کشته ها را به اسم و رسم نمبشناسم ولی جزیی از کله کنده ها میباشند..بیشتر از این نمی توانم بنویسم.از شما میخواهم به طریقی این خبر را به همه برسانید.سنم از 60 گذشته است زندگی معمولی دارم امتیازی نمی خواهم فقط از اینده ایران بیمناکم و خوابهای من اکثرن به حقیقت میرسند/ تلفن اگر خواستید در خدمتم.با عرض احترام و ادب

   
 4. خدا توفیقت بده اقای نوری زاد . مرد میخواد که تو این دوره زمونه کسی بتونه حرف حق بزنه . دوستتان دارم .

   
 5. بسم الله الرحمن الرحیم
  آقای نوریزاد ! کم کم دارم برای ایمانتان نگران می شوم. تاکنون شما را در صف مومنان و عاقلان می پنداشتم اما امروز می بینم به آدمهای کوته فکر و کینه توز اجازه توهین به انسانهای شریف و پاکدامن را می دهید. به نظر بنده باید مومنینی بیایند وکمپین نامه نویسی به آقای نوریزاد را شروع کنند.امیدوارم تاثیری داشته باشد، گرچه متاسفانه نامه های شما و دیگران روی رهبر اثری نکرد. به هر حال در این عید بزرگ امت اسلام یعنی “عید غدیر” سلامتی و هدایت همه را آرزو می کنیم. خدانگهدارتان.

   
 6. با سلام و درود فراوان به شما عزیز که با سخن و قلم شیوای خود ما را از حقایق تلخی که هم اکنون مردم و سرزمین ما را گرفتار کرده اند اطلاع رسانی می کنید.ای کاش فرصتی بوجود آید که آن خشک مغزان و یا مزودوران شرق وغرب برای یکبار هم که شده به نصایح و به صحت کلامتان روشن شوند. متاسفم که در نمایشگاه به اصطلاح مطبوعات با شما چنان رفتار وحشیانه انجام دادند گویی هر چقدر هتاکتر و وحشی تر عمل کنند خود را به رهبری نزدیکتر می انگارند. وای بر ما که چنین فرزندان قبیحی در دامن وطن پرورش می یابند .همیشه شنیده بودیم علما پشیتیبان مردم و رفتار خدا پسندانه هستند ولی ان هم دیرپایی نیست که ایمان به عطای دنیا بخشیده اند

   
 7. آقاي نوريزاد، اميدي هست بعلت مشكلات اقتصادي هم كه شده ما از شر اين شعبون بي مخ ها خلاص شويم بابا جون اين ها آبشخور فكريشون كه مشخص هست و آنها رو كور كرده ولي آبشخور اقتصادي مگر ندارند مگر مشگلات را نمي بينند مگر با اين تيبها گرسنه بنظر نمي آيند پس چرا هنوز به فكر نيافتادند تاكي ميخوان چشم بسته جلو برن بابا توجنگ هم اگر ديد نبود تاريكي بود گم شده بودن منور ميزدند تا رايا گم شده راه رو پيدا كنه يا گم شده رو هم قطاراش پيدا كنن يا نهايتا دشمن پيداش ميكرد از گرسنگي نجاتش ميداد ولي ميباست زنداني ميشد!

   
 8. با سلام به جناب نوریزاد عزیز
  اگر لطف کنید و در مورد نامه بیست ششم توضییحاتی بیشتری بدهید . ممنون میشوم
  ظاهر نامه شما اتهامات سنگینی دارد به حسین شریعتمداری و ایت اله گلپایگانی و احمدی نژاد ؛ و گفته اید ” در تمام این سالها احمدی نژاد از اسرائیل خط میگرفته ”
  این اتهامات سنگین را چگونه میتوا ن اثبات کرد
  ضمنا اخیرا شنیده شده دو نفر از کارکنان بیت رهبری بازداشت شده اند ؟

   
 9. آقاي نوري زاد عزيز همه چيزمان بايد به همه چيزمان بياد ! غير از اين باشه جاي تامل داره !
  درود بر شرفتان كه نمونه واقعي شير مرد ايراني هستيد .
  حمله شعبون بي مخها در نمايشگاه كتاب نشان از حقانيت شما دارد با تمام وجود به وجود عزيزتان افتخار ميكنم .

   
 10. در دوران ستم شاهی تا سال 46 از دانشجویان دانشگاه شهریه میگرفتند که میزان آن 850 تومان بود و رشته هایی که آزمایشگاه داشت 200 تومان هم برای آزمایشگاه اضافه میشد . روزی یکی از دانشجویان گفت که شهریه دانشکده معقول و منقول (دانشکده الهیات بعدی) شده است 1050 تومان ، چون مقداری خاک و چند آفتابه در سالنی گذاشته اند و شده است آزمایشگاه .
  حالا هم نقل عملیات امداد و نجات در حکومت فارغ التحصیلان علوم منقول و معقول است ، از کوزه همان برون تراود که در اوست .

   
 11. نمیدانم کدام قسمت از کامنت مرا قبول نداشتید که آن را درج نکردید

  …………………….

  سلام آقا سعید گرامی
  احتمالا واژه ی ناروا یا توهینی بوده. وگرنه چرا باید حذف می شد. ما توهین ها و الفاظ زشت را حذف می کنیم
  .

   
 12. ّبرادرعزیز آیا بهتر نیست بیشتر بپردازید به افشای هاهیت چهره های کریهی مثل شریعتنداری مزدور که در هرجا آتشی بپا میشود آتش بیار معرکه است؟

   
 13. اقای نوری زاد عزیز … امروز نمایشگاه مطبوعات بودم تا شنیدم اونجایید اومدم ببینمتون که یهو شلوغ شد … اومدم بگم رحمت به شیر پاکتون … خیلی غصه خوردم که دیر رسیدم…

   
 14. در خبرها شنیدم لباس شخصیها در نمایشگاه مطبوعات به شما حمله کردند خواستم بگویم طاقت بیار رفیق

   
 15. نوریزاد عزیز به قول خودت شعبان بی مخها همه جا هستند حتی در نمایشگاه مطبوعات، پس از این جماعت منگ با عقلهای اجاره ای دلگیر نباش چرا که بهای شهامتت را می پردازی.

   
 16. واقعا مغز آدم stop میکنه ؛ این چیزارو میشنوه
  نمیگم اینجور آدما مقصر نیستند ، اما مقصر اصلی رهبران فکری و مذهبی و آیت اله های خشک مغز ما هستند .
  بعضی اوقات آدم تو کار خدا و مخلوقاتش حیرون میمونه .
  خدایا چی بگم بهت !

   
 17. شما به نظر بنده حقیر دارید شیطنت میکنید که میگوئید زندگی نامه این مرد آزاده وفعالیتشان با کیهان را درج کنند .ایشان بارها وبارها در ابتدای فعالیتشان در حمایت ازملت گذشته خودشان را گفته اند وحتی از ملت شجاعانه پوزش خواسته اند.اما ما نه تنها با آغوش باز ایشان را به جمع ملت بی قدرت پذیرفتیم بلکه معتقدیم حتی نیاز به عذر خواهی هم نبوده است وبسیار بسیار وجودشان را غنیمت میداریم چون اولا” با اطلاع کامل از وضعیت درون جانب حق را گرفته اند که چون با آگاهی است عمیقتر هم هست،ثانیا” باز به جهت آگاهی از درون افشاگریهایشان مستند وقابل اثبات تر برای جذب بیشتر افراد خواهد بود ،ثالثا”اگر در داخل سیستم می ماندند میتوانستند از مواهب بسیار زیاد دنیوی برخوردار باشند که به قدرت ومواهب آن پشت کردند .خداوند سلامتشان بدارد که از صالحیینی هستند که رنج بیشمار کشیده اند.

   
 18. سلام” مانده ام چه بگویم چه نگویم؟! فقط یک چیز را باید به این خواهران مکرمه گوشزد کنم که : به خدا به پیر به پیغمبر این جور سوتی ها نتنها هیچ ککی به تنبان آمریکا و اسرائیل نمی اندازد بلکه خوشحالشان نیز می کند چرا که بیش از پیش به عمق حماقت و ساده انگاری دشمنشان پی می برند!قبلا فکر می کردم اینجور حرکات مانورها و حرفها فقط خوراک داخلی است و الا هم شما وهم ما می دانیم که کاربرد خارجی ندارد! فقط مانده ام چطور می توانید مردم داخل را اینقدر ابله و احمق و ساده فرض کنید.بله تنها یک فرض وجود دارد:به مصداق “کافر همه را به کیش خود پندارد”شما آنچنان به مزخرفات و خزعبلاتی که حکومت به خوردتان می دهد باورمندید که فکر می کنید همگان چنین باوری دارند و این می شود همان که گفتم: عمق بلاهت حماقت و ساده انگاری !!!!!!!!!!!!!

   
 19. خواهران همیشه درصحنه و زینبیان تاریخ معاصر را همین قدر هم که داخل آدم حساب کرده اند بروند خدا را شکر کنند . تا چند وقت دیگر باید در اندرونی حرمسرا ها با هم جنسانشان ودیگر کنیزان آقاشان ، بپوسند و سوره نور و توبه بخوانند و دستاس کنند

   
 20. با سلام از زندگی نامه تان بیشتر بنویسید به ویژه زمانی که با کیهان و احیانا برعلیه اصلاح طلبان همکاری می کردید .شاد و پیروز باشید

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

79 queries in 0878 seconds.