سر تیتر خبرها

محمد نوری زاد: در ظهر عاشورا جنازه ام به دست عاشوراییان تشیع خواهد شد.

پیام همسر محمد نوری زاد به همه ی عاشورائیان

همسر محمد نوری زاد: باخبر شدیم که پیش بینی همسرم محمد نوری زادبا توجه به وخامت حال ایشان در شرف وقوع است. من و فرزندانم و خانواده ی ایشان از پدر و مادر پیر و بیمارش تا برادران ایثارگر و جانبازش تا موفق به دیدار با وی نشوند، در مقابل اوین بست خواهند نشست.

ظهر عاشورا گذشته و مسئولان مشغول عزاداری برای حسینی هستند که  بی دینان را دعوت به ازادگی می کرد. ما از همه ازادگان جهان می خواهیم که پیام مظلومیتمان را بشنوند و فریاد کنند.

هل من ناصر ینصرنی؟؟؟

Share This Post

درباره محمد نوری زاد

با کمی فاصله از تهران، در روستای یوسف آباد صیرفی شهریار به دنیا آمدم. در تهران به تحصیل ادامه دادم. ابتدایی، دبیرستان، دانشگاه. انقلاب فرهنگی که دانشگاهها را به تعطیلی کشاند، ابتدا به آموزش و پرورش رفتم و سپس در سال 1359 به جهاد سازندگی پیوستم. آشنایی من با شهید آوینی از همین سال شروع شد. علاوه بر فعالیت های اصلی ام در جهاد وزارت نیرو، شدم مجری برنامه های تلویزیونی جهاد سازندگی. که به مناطق محروم کشور سفر می کردم و برنامه های تلویزیونی تهیه می کردم. طوری که شدم متخصص استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان. در تابستان سال 1361 تهران را رها کردم و با خانواده ی کوچکم کوچیدم به منطقه ی محروم بشاگرد. به کوهستانی درهم فشرده و داغ و بی آب و علف در آنسوی بندرعباس و میناب. سال 1364 به تهران بازآمدم. درحالی که مجری برنامه های روایت فتح بودم به مناطق جنگی می رفتم و از مناطق عملیاتی گزارش تهیه می کردم. بعد از جنگ به مستند سازی روی بردم. و بعد به داستانی و سینمایی. از میان مستندهای متنوع آن سالهای دور، مجموعه ی “روی خط مرز” و از سریالهای داستانی: پروانه ها می نویسند، چهل سرباز، و از فیلمهای سینمایی: انتظار، شاهزاده ی ایرانی، پرچم های قلعه ی کاوه را می شود نام برد. پانزده جلدی نیز کتاب نوشته ام. عمدتاً داستان و نقد و مقاله های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی. حوادث خونین سال 88 بساط فکری مرا درهم کوفت. در آذرماه همان سال بخاطر سه نامه ی انتقادی به رهبر و یک نامه ی انتقادی به رییس قوه ی قضاییه زندانی شدم. یک سال و نیم بعد از زندان آزاد شدم. اکنون ممنوع الخروجم. و نانوشته: برکنار از فعالیت حرفه ای ام.

7 نظر

 1. ظلم به مردم هیچ توجیهی ندارد، حتی اگر ادعا شود که برای حفظ دین است، که خود گناهی بزرگتر است…به امید آزادی همه آزادگان

   
  • ما بیشماران

   آقاي نوري زاد نمک نشناسي نسبت
   همسر ابوالقاسم طالبي کارگردان سينما و تلويزيون در نامه اي با انتقاد از محمد نوري زاد بدليل تغيير رويکرد اين کارگردان سينما انتقاد کرده و او را نمک نشناس نسبت به ولايت فقيه خطاب کرد.

   به گزارش ايرنا، به دنبال چرخش فکري و تغيير رويه سياسي “محمد نوري زاد” دوستان ديروزش با ابراز تنفر از خوش رقصي هاي او هرکدام به نوعي با وي مقابله مي کنند.

   زهرا السادات طباطبايي همسر ابوالقاسم طالبي با مشاهده هتاکي هاي اين کارگردان سينما به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مقام معظم رهبري با ارسال يک نامه و بازگرداندن يک گوسفند براي وي انزجار خود را از رفتار ناشايست نوري زاد ابراز کرد.

   متن اين نامه بدين شرح است: گوسفندي براي سلامتي همسر من سه سال پيش هنگامي که در بيمارستان قلب بستري بود قرباني کردي، حال که با قلم دريده خود به ساحت سيد ما جسارت روا داشتي به تو مي گويم:

   اولا: همسرم و چهار فرزندم فداي رهبرم

   ثانيا: گوسفندت را پس مي فرستم تا به دوستان جديدت که ديروز به خاطر حمايت از رهبري از دست دادي (در وبلاگت نوشته بودي) و امروز به صف دست بوسي تو مي آيند هديه کني، مبادا بار ديگر از پذيرايي نکردنت ناراحت شوند.

   محمد نوري زاد واقعا دريدگي و نمک نشناسي نسبت به ولايت فقيه، اين ميراث امام خميني (ره) و شهدا را به غايت رساندي و همه کژي هاي خودت و امثال خودت تحت نام رهبري انجام دادي را پاي ايشان نگاشتي.

   و البته به کوري چشم همه ناکثين، مارقين ما از رهبري سيد علي عزيز جز زيبايي، راستي و درستي چيزي نمي بينيم “ما رايت الا جميلا”

   واگر قرار باشد همه کسانم را در اين صراط قرآني به قطعه شهدا در کنار برادر شهيد در کنار برادر شهيد 16 ساله ام به خاک بسپارم، بازهم همين را مي گويم که “ما رايت جميلا”

   زهرا السادات طباطبايي همسر ابوالقاسم طالبي. ابوالقاسم طالبي کارگرداني آثاري همچون آقاي رئيس جمهور، نغمه، عروس افغان و دست هاي خالي را برعهده داشته است.

    
 2. برای سلامتی‌ این دوست انسانها دعا می‌کنم لطفا به وی بگویید از اعتصاب غذا دست بردارد تا قلب دوستدaرa نش اینقدر نلرزد

   
 3. بمان که به زودی باید مستند شهیدان راه آزادی را بسازی

   
 4. همین دنیا داره مکافات شد برای آنها که ۳۰ سال….

   
 5. قال الحکیم فی محکم کتابه :الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الا تخافوا و لا تحزنوا

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

74 queries in 0847 seconds.