سر تیتر خبرها

چهارمین فیلم کوتاه محمد نوری زاد با نام: شعبون بی مخ ها (قسمت دوم)

محمد نوری زاد: من دراین فیلم بسیار صریح و بدون لکنت با رهبر صحبت کرده ام و به او نشان داده ام که شعبون بی مخ ها عمله های بیت رهبری هستند و محاکمه ی آنان بمثابه محاکمه ی خود ماست. در این فیلم به رهبر گفته ام: به لحاظ حقوق شهروندی چرا شما با سایر مردم برابر نیستید؟ و چرا این برابری که در قانون بدان تأکید شده امروزه به یک طنز منجرشده؟ به حادثه ی خونین کوی دانشگاه پرداخته ام. و این که چرا بانیان این حادثه که بسیجیان چماق بدست بوده اند، باوجود تأکید شما، محاکمه و مجازات نشدند؟ و خودم دلیل این رویگردانی حیرت انگیز را بازگفته ام. سرآخر با نمایش فیلم هایی از شقاوت شعبون بی مخ ها، به رهبر گفته ام ما دوست نداریم سرنوشت قذافی برای شما رقم بخورد. اما چرا باور نمی کنید که در این کشور هفتاد میلیونی، شما تنها رهبر ده میلیون نفرید، و نه بیشتر… بیش از این نگویم. خودتان تماشا کنید.

تماشای آنلاین فیلم:


لینک دانلود ویدئو – نسخه با کیفیت متوسط – MP4 – 80MB

لینک دانلود ویدئو – نسخه با کیفیت پایین – 3GP – 14MB
Share This Post

درباره محمد نوری زاد

32 نظر

 1. همه ی جهان فهمیدن رای مال احمدی بود این نخستین دروغ سبزها به مردم بود

   
  • شما را متصل می کنم به کارها و اعال خودتان
   اولا چه طور شد پس از انتخاب ما سبزها گفتیم مچری قانون و انتخابات یکی بشه حرابکاری میشه همه حتی رهبری گفتند هرگز بعد حالا خودتون دیدی که چه گندکاری هایی توی انتخابات مجلس شد اومدید قانون رو عوض کنید آفتاب آمد دلیل آفتاب
   راستی مصاحبه آقای باهنر در مورد رای خودش توی تهران هم خالی از لطف نیست

    
 2. در وطن خویش غریب

  آقای نوری زاد بزرگوار
  درود بر دل بیدارتان
  شعبون بی مخ های 2 را دیدم؛ به عنوان یک شهروند عادی دوست دارم از پایستگی شما برای بیدار نمودن آن پیر //// سپاسگزارم؛ خداوند پشتبان شما باشد.
  به هر روی نوشته هایتان بسیار گیراتر از فیلم تان است!
  می دانم؛ رسالت انسانی تان را انجام می دهید و امیدوارم تنهایی این راه خسته و دلگیرتان نکند؛ ولی رهبری که //// لقب فرزانگی را به گرده دارد؛ مصداق آن سروده شهریار بزرگ است که “/// چیزی را که به دست آورده رها نمی کند”
  گفتید ده میلیون ممکن است طرفدار خامنه ای باشند؛ اگر این سخن واقعیت داشته باشد؛ باید برحال این جامعه گریست که چه اندازه ما مردم به قهقرا و غفلت فرو رفته ایم.
  به نظرم ضایعه ایران به خامنه ای و چندی چون او محدود نمی شود؛ ما توده دچار ناامیدی و بی باوری، ناهنجاری بینش شده ایم؛ بی حرمتی به هنجارها و باورهای دینی یکی از آنهاست. کاری که خامنه ای و گردانندگان گرداگردش می کنند؛ گرچه//// است؛ ولی حساب شده و با برنامه است: “دست اندازی به همه لایه های جامعه و نیازمند نگهداشتن همه!”
  دو ساعت کاستن از کار روزانه کارمندان دولت که به گواه آمار روزانه کمتر از نیم ساعت کار می کنند؛ در ماه رمضان؛ تنها برای زرخرید کردن باور آنهاست. آوار شبانه روزی مداحان و واعظان پرده در و خودبزرگ بین در هرجایی رسوب دادن خرافه در باور جامعه را به خوبی هدف گرفته است.
  در برابر این یورش همه جانبه و سخت سری، باید آگاهان و خردوزان جامعه هم همه مردم را در دامنه نگاه و توجه بگذارند و فقط به صمیمت با آنها دل ببندند وگرنه همان خلا پس از انقلاب و حتی بیشتر از آن خلا پختگی و فرهیختگی جامعه در هر دگرگونی کشور زیان بار خواهد بود.
  نمی دانم چگونه می توان روش های و مفاهیم بزرگی و موثری چون آگاهی و رشد و بلوغ جامعه را آهسته و پیوسته در تن و روان مردم جاری کرد؛ ولی باور دارم جز داشتن مردمی آگاه و منطقی و شکیبا نمی توان به دور دستی سپید و ربوبی دل بست.
  نمی دانم احتمالا شما نیز این تجربه رانندگی را داشته اید که وقتی از روبرو به شما چراغ می دهند و وجود پلیس را گوشزد می کنند. این کار همیشه برای من خوشایند است. ولی پیام آشکارتر آن این است که ما همبستگی را داریم ولی نیازمند باور و بینش ژرف هستیم.
  راستی آیا پدیده تبدیل شدن رهبری از یک جایگاه معنوی به جایگاهی قانونی و رسمی عجیب نیست؟ تا جایی که می دانم کسی چون گاندی در مقام رهبر معظم هندویان جهان نبود که انگیزش و خیزش آفرید. شاید همین از ولایت بر دل دور شدن و بر سریر قدرت تکیه زدن خودکامی و تنهایی //// را در پی داشته است.
  از پراکنده گویی هایم پوزش می خواهم؛ آن را به حساب این بگذارید که من نیز چون هم میهنانم هستم: آشفته و آلوده زندگی سرشار نیازمندی و روزمرگی. سرشار از بی گمانی به همه چیزی که به نام اسلام برسرمان آور شده است.
  به هر حال به دلیری شما و بزرگ مردانی دیگری چون تاج زاده غبطه می خورم و آرزو می کنم نسل های حال و آینده به بزرگی کاری که می کنید آگاه شده و پیروی نماید.
  در وطن خویش غریب

   
 3. سلام.فیلم خوبی بود سپاس.ولی با او قسمتی که گفته شد اگر پلیس و بسیج یک ساعت نباشه ما همدیگرو می دریم مخالفم.به نظر من پلیس و بسیج خودشون منشآ بی نظمی و بی قانونی می باشند.و اگر نظم کوچکی هم تو جامع باشه از جانب پلیس و بسیج نیست.

   
 4. بیایید با خودتان صادق باشید شاه ایران بد کرد و بد بود ولی زمانیکه برای معالجه به امریکا رفت طبق همان که شما امروز خواستار اجرایش هستید “قانون ” امریکا اجازه ورود به آن کشور را گرفت و طبق قانون آنها نمی توانستند او را تحویل دهند مگر اینکه در دادگاهی بینالمللی محاکمه می شد و دستور استرداد صادر می شد. آنروزی که نه تنها روشهای قانونی انجام نشد بلکه دانشجویان از دیوار سفارت بالا رفتند و بجای تقبیح کارشان مردم تکبیرگفتند و قهرمانشان کردند پایه شعبون بی مخ ها گذاشته شد. خامنه ای وارث است و حق وراثت را خوب بجای می آورد. اگر روزی توانستیم آنهایی را که قانون را زیر پا گذاشتند و از دیوار سفارت بالا رفتند و قفل را شکستند واسیر گرفتند را پای محاکمه بکشانییم و عنوان قهرمان بودن را ازشان بگیریم

  شاید امیدی یابیم که قانون عزیز شود. آن دانشجویان عامل کتک خوردن دانشجویان در کوی هستند. آنها قانون را لگدمال کردند وامثال بازرگان را خانه نشین کردند و به او بی حرمتی کردند. اما هم خودشان و هم بقیه فکر می کنند بهترین کار را کردند. اگر آن شعبون بی مخ های اولیه بیایند و حداقل از کاربدشان معذرت خواهی کنند حتی اگر محاکمه هم نشوند شاید شعبون های امروز به خود آیند. به من نگویید هر چه را باید در زمانش سنجید. شکستن قانون جرم است. زورگویی و اسیر گیری بد است. آنها زبان گفتگو را بریدند و زور را رواج دادند. بیایند و بگویند روش درست تحصن در مقابل نخست وزیری و صحبت با بازرگان بود. می نشستند انقدر تا وزارت خارجه کاریی می کرد. نکردند و قانون را بی حرمت و ذلیل کردند. آیا ته دلتان کشتارهای بدون محاکمه منصفانه اوایل انقلاب و بالا رفتن از سفارت را لازمه آن دوران می دانید؟ ظاهرا حرفهای شما شنیده نمی شود. پیشنهاد من به شما این است به آرشیو کیهان بروید وشروع کنید از لحظه اول پیروزی انقلاب زا بررسی کنید و آنچه شعبونی بود را مطرح کنید و بخواهید شعبون های اولیه تک تک از مردم عذرخواهی کنند و اگر کسی را پیدا کردید که در قید حیات نیست اسمش را از قهرمانی پاک کنید و اگر مظلومی را یافتید حرمت گذارید. شاید شعبون های امروز درس بگیرند. آنها بی تقصیرند. شعبون ها همیشه عزیز بوده اند. عزیز بودن را از شعبون های قبلی بگیرید شاید اینها درس بگیرند. اینها شاخه و برگ اند. ریشه ها هنوز مفتخرند و محترم. شعبونی خیلی زودتر از خامنه ای
  احترام داشت.

   
 5. خدا یارت مرد

   
 6. نظرات سایت کلمه

  ۸ دیدگاه

  At 2012.07.17 19:40, ناشناس said:

  شعبون بی مخ ها!! ما بالاخره رهبری را از دست شما نجات خواهیم داد.
  []
  At 2012.07.17 21:09, جوان ایرانی said:

  لطفا این مطلب را از طریق sms ، ایمیل و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی کنید:

  ” ۱۴ مرداد: روز مردم
  در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی، در روز ۱۴ مرداد هیچ خریدی نمی کنیم.
  جهت تشویق و جلب حمایت صنوف از این حرکت، خریدهای خود را، از آن روز به بعد، از مکانهایی انجام خواهیم داد که در این روز بسته باشند.
  توجه: این یک اعتراض سیاسی نیست؛ یک اعتراض حیاتی است.
  لطفا؛ درنگ نکنید، به دوستان خود بگویید. “
  []
  At 2012.07.17 23:16, نادمیان said:

  فیلم را دیدم. بسیارتأثیرگذاراست. پیشنهاد می کنم هرکس باهرامکانی که دارد درتکثیرو انتشاراین فیلم دست بکارشود. فکرمی کنم آقای نوری زاد بااین فیلم های کوتاه به مغزشعبون بی مخ های وطنی تیرخلاص می زند. تأثیراین فیلم وفیلم های قبلی آقای نوری زاد هزاربرابربیشتراز فیلم های سینمایی و جشنواره ای است. باورکنید من وقتی این فیلم را دیدم میخکوب شدم. شما هم ببینید تا میخکوب شوید. حرفهایی می زند که خارج ازتصوراست. شما ازمیان هفتاد میلیون نفر رهبر ده میلیون نفرهستید.
  []
  At 2012.07.17 23:45, ناشناس said:

  آقای نوری زاد شعبون بی مخ ها یا همین بسیجی های چماق بدست معلولی ازعلت اصلی حاکم برسرنوشت این مردم هستند. به خودی خود کاره ای نیستند. عروسک اند. به قول شما ربوط اند. ما می فهمیم که شما به این دلیل انگشت برافشای شعبون بی مخ ها گذاشته اید که علت اصلی را افشاکنید. منتها نگرانم که نکند تاکید بیش ازاندازه روی این معلول، شما را ازعلت اصلی دورکند. این که مخاطب این فیلم ها را شخص رهبرقرارداده اید نشان می دهد که خودتان هم ازاین بابت نگران بوده اید و هوشمندانه مخاطب خود را کسی قرارداده اید که این عروسک ها و ربوط ها را به جست وخیز وامی دارد. عالی بود. هم خودم دیدم هم دوستانم را تشویق به دیدن این فیلم ها کردم. اما فیلم ما آدم کشته ایم یک چیز دیگراست. به سهم خودم ازشما تشکرمی کنم. مراقب خودتان باشید
  []
  At 2012.07.18 00:19, ناشناس said:

  خیلی تأثیرگذاراست این فیلم. به دلم نشست که پایانش ببین چطورخواهد بود. عالی است.
  []
  At 2012.07.18 00:28, ناشناس said:

  خیلی حال کردم. نظیرنداره . مثل کارگردانش
  []
  At 2012.07.18 03:31, ناشناس said:

  فیلم را تبدیل کردم فردا تو دانش … بلوتوث می کنم خیلی ممنون زیبا بود اما مواظب خودتان باشید این افراد دین و ایمان ندارند
  []
  At 2012.07.18 10:50, سارا said:

  درود بر مرد اندیشه و عمل محمد نوریزاد
  []
  At 2012.07.18 11:56, سلام said:

  نوری زاد معرکه است. ماشالله
  []
  At 2012.07.18 12:04, امیدسبز said:

  خیلی عالی بود نوری زاد عزیز…سخن کز دل براید، لاجرم بر دل نشیند….زنده باشی

  ممنونم از شما و تقدیر میکنم حس مسئولیتی که شما را وادار می کند خود را چنین به مخاطره بیندازید

  کاش انسانهای با وجدان و مسئولیت شناسِ سرشناسِ دیگر نیز به این حرکت بپیوندند

  این فیلم ها را باید بین مردم منتشر و پخش کنیم

  وجدان بیدارت را می ستایم

  خدا پشت و پناهت باشد
  []
  At 2012.07.18 15:17, ناشناس said:

  خیلی سخت دانلوشد اما دیدمش. ازشهامت شما تشکرمی کنم. کاش من هم…….
  میشه بگی این همه شهامتو ازکجا تهیه کردی؟
  ازکدوم مغازه؟
  ازکدوم خیابون؟
  ازکردوم محله؟
  بازم هست ازاینا؟

  آدرسشو به مام میدی آقای نوری زاد؟
  مرسی
  []
  At 2012.07.18 15:36, ناشناس said:

  ازاین فیلم کلی تکثیرکردم برای دوستان. خیلی ها را هم تشویق کردم ببینند. عجب اسمی برای این فیلم انتخاب کرده یاد
  []
  At 2012.07.18 16:22, فریدون said:

  با درود. دستت درد نکند و قلمت پا برجا. متاسفانه واقعیت در این شعر نهفته است.
  بر سیه دل چه سود خواندن وعظ
  نه رود میخ اهنین در سنگ
  []
  At 2012.07.18 22:56, wyvd said:

  نوری زاد از کجا می آری به ما هم یاد بده ؟
  []
  At 2012.07.19 03:09, یارخدا said:

  نوری زاد با اجازه بلوتوٍٍث شد در دانشگاه
  []
  At 2012.07.19 12:12, مهشید said:

  با درود بر شرف محمد نوری زاد
  نقدی کوچک دارم.
  اگر روزی به هر تقدیر این فیلم را آقای علی خامنه ای ببیند بهتر بود چهره ای شعبون بی مخ ها را در صحنه ها و فجایه ای که در خرداد ۸۸ پیش آوردند نشان میدادید.منایع زیادی داشتیم از آنها و همچنین وحشیگری هایشان در خیابان های خلوت و خون ریختن هایشان.
  این آقا ب قدری شیفته ی قدرت تصنعی شده که صحنه هایی اینچنینی شاید به فکر وادارش کند.
  باز هم از این همه شجاعت شما تشکر میکنم.ببخش که به خودم اجاره انتقاد دادم.
  []
  At 2012.07.19 22:55, ناشناس said:

  سلام جمله معروف را همه ما با آن آشنایی داریم . ” بکشید ما را ملت ما بیدارتر میشوند” جریان سال ۶۷ را آیا درهمان زمان همه ملت آگاهی داشتند؟ مسلما” خیر ! اتفاق سال ۷۸ را چند درصد از ملت در جریان افتادند؟ مسلما” بیشتر از سال ۶۷ !! حادثه سال ۸۸ را چند در صد از ملت آگاهی پیداکردند؟ مسلما” قریب به اتفاق ملت !!!!!!! نتیجه : پس ملت به هدف نزدیک شدند. این فیلمها مانند مرکبی است راکب را زودتر به مقصد میرساند .
  []
  At 2012.07.19 23:30, ناشناس said:

  قبل از انقلاب بساط ابزار و آلات فساد تماما” در جای جای مملکت فراهم بود و هر کسی اراده میکرد در آن واحد برایش فراهم میشد . ولی جوانان با اعتقاد وایمان به اسلام و تبلیغ مبلغین همراه با وعده های رنگ و لعاب داده آقایان انقلاب به این عظمت را انجام دادند . ولی پس از انقلاب تمام این ابزار و آلات فساد نه تنها بر چیده شد بلکه آنهاییکه اهلش بودند با وجود تمام کنار گذاشتند و زندگی جدیدی را شروع کردند . سئوال : چرا حالا که ۳۳سال از عمر جمهوری اسلامی میگذرد فساد در جامعه بدتر و افسار گسیخته تر از قبل از انقلاب شده است !!!!!!؟
  []

   
 7. سلام. چطوری شعبون بی مخ. خوشم میاد برا حرفات پشیزی هم خورد نمیکنن. عصبانی باش و از عصبانیت بمیر. خاک به سر بی مخت.

   
 8. لطفا فیلم ها را بصورت زیب شده بگذارید تا دانلود کنیم و بعد ببینیم.متشکر

   
 9. نوری زاد عزیز با تمام وجود صحبت هایت را می شنوم و بعضا اشک می ریزم. اما ای کاش ماجرای کوی دانشگاه را به این سادگی تمام نمی کردی. ای کاش قسمتی از اشک تمساح ریختن بعضی را در سخنرانی آن سال پخش می کردید. ای کاش با آیه الله امجد که اما جماعت کوی بودند مصاحبه می کردید. ای کاش احکام آن سرباز بد بختی را که محکوم شد را می خواندید ای کاش

   
 10. مطلبی در مورد “افشاگریهای هاشم خواستار از داخل زندان” را 3 بار فرستادم ولی حذف شد،مشکلی در سایت پیش اومده؟
  “فراموش شده ها” نوشته هاشم خواستار از داخل زندان را هم اکنون در گوگل سرچ کنید

   
 11. لطفا این دیدگاه من را بررسی کنید.

   
 12. درود بر نوریزاد عزیز
  دلاور گرانقدر یه خواهش دارم ازتون، اگه ممکنه در نوشته ها و فیلمهاتون به افشاگریهای هاشم خواستار هم اشاره کنید، هاشم خواستار عضو کانون صنفی معلمان مشهد هستش که به خاطر وضع بد معیشت معلمان در سال 85 اعتراض کرد و به زندان افتاد، ایشان در زندان نامه هایی نوشتند وبیرون دادند، مردم ما از این افشاگری بزرگ خبر ندارن، هم اکنون افشاگری های هاشم خواستار با نام “فراموش شده ها” روی اینترنت هستش. باسپاس

   
 13. سلام نوریزاد عزیز
  یه خواهش دارم ازتون آقای نوریزاد، اگه ممکنه توی نامه هاتون از افشاگری های هاشم خواستار هم نام ببرید، افشاگریهای آقای خواستار در مورد زندانیان مشهد هست و شرایط سخت اونها، این افشاگریها هم اکنون با نام “فراموش شده ها” روی اینترنت هستش، خیلی از مردم ما از داخل زندان خبر ندارن، ممنون میشم.

   
 14. جناب نوریزاد درود بر شما. خدا قوت ای شیر مرذ بیشه ایران زمین. آری عزیز اگر امروز حافظ و سعدی و فردوسی و ابن سینا و رازی زنده بوذند به چوب تکفیر روحانیون میسوختند . راستی عزیز بیا و از این مراجع بزرگ تقلید بپرس که از ابتدای ظهور اسلام ملت ایران جز ضرر و قتل و غارت و شکنجه و زندان و تبعیض و چپاول و اسارت چه نصیبش شده , آیا جوان امروز حق دارد که دین گریز باشد , آیا حق دارد که مسبب تمام بدبختی و سرخوردگی هایش را دین بداند, ای عزیز مپندار که من فردی بی دین و خدا گریزم اما به من حق بده که مشکلات من و پدران من از 1400 سال پیش تا کنون قسمت عمده اش مربوط به دین و شیادان دین فروش بوده , بیا بپذیریم که آن مدینه فاضله ای را که بدنبالش می گردیم هرگز با دین بدست نخواهیم آورد , بیا بپذیریم که علی امام اول شیعیان هم از دین ضربه خورد و به دست دینداران کشته شد. بیایید بپذیرم که وقتی علی از ابوموسی ها و طلحه و زبیر ها و عایشه ها به ستوه می آید و به دست دین داران نماز شب خوان به شهادت می رسد آیا احمقانه نیست که ما به دنبال حکومت عدل علی باشیم . موفق و پیروز و سربلند باشید.

   
 15. آقای نوری زادعزیزنسخه ی 3gpکه گذاشتیدمتاسفانه خیلی بی کیفیته,نمیشه یه نسخه باکیفیت ترهم بزارید.دست وپنجتون دردنکنه
  درپناه خداباشید

   
 16. ” من خودم را به مخاطره می اندازم تا آینده شما را نجات دهم” 

  جناب نوری زاد!
  ای کسی که برای اینکه چیزی ندارد از دست بدهد وزارت اطلاعات و سپاه با اون کاری ندارد!!شما هنوز آینده ای برای این نظام و رهبران آن میبینید و در عین حالی که چیزی برای از دست دادن ندارید خود را به مخاطره می اندازید  و واقعا نمی دانم به دنبال چه هستید …

  تنها تاثیری که  فیلم کوتاه دو قسمتی شعبون بی مخ ها بر من داشت ایجاد رعب و وحشت بود که ای مردم بدانید در صورت مخالفت نقد نافرمانی و اعتراض نیروهایی خودسر و ابزارهای فشاری داریم که شما را میزنند زندانی می کنند و می کشند و … که اینها را قبلا می دانستیم و در جریان 88 به وضوح دیدیم مخاطب شما هم بی خبر نبوده است!که لازم باشد شما خودتان را به خطر بیاندازی تا از حلقه چاپلوسان دروغگو بگذری و این حقیقت صادقانه تلخ را به گوشش برسانی که نیروهای خودسر داریم!!

  نمیدانم چه کسی این کامنتها را میخواند و بعضا پاسخ میدهد اما یک پاسخ روشن به ما بدهید: وجدانا آنجا که شما هستید مرغ کیلویی چند است؟!

   
 17. سلام اقای نوریزاد
  امیدوارم به این سوال جواب دهید
  چندی پیش همان طور که خودتان در صفحه فیسبوکتان گفتید به سایتتان حمله شد و سایت به دست سپاه افتاد اما حالا چه طور در همین سایت به انتشار مطالب و فیلم میپردازید؟
  حتی در صفحه فیسبوکتان پیامی منتشر شد با این عنوان(که به کوری چشم دشمنان اسلام صفحه فیسبوک نوری زاد حک شد) اما باز شما در ان به انتشار مطالب و فیلم دست میزنید
  در ضمن لینک دانلود خراب است و موفق به دانلود نشدم
  بدرود

  ……………………………..

  سلام آقا یا خانم جهان
  درست می فرمایید. مدتی سایت آقای نوری زاد به شدت مورد حمله سپاه سایبری بود و امکان بارگذاری و ورود به بخش مدیریت آن مقدورنبود. دوستان فنی دست بکارشدند و یک حداقل هایی را برای سایت بازسازی کردند.
  پشتیبانی سایت

  .

   
 18. درود بر شما و آنانكه از گفتن سخن حق در برابر حاكم ظالم نمي هراسند.
  همه ديكتاتورها از چنگيز بگيريد تا هيتلر براي جنايتهاي خود توجيه، بهانه و منطق خودشان را دارند.
  و البته ///// كه عروسكي بيش نيست.
  توجهتان را به رشد دادن مردم معطوف داريد، هر گاه مردماني لياقت ازادي و عدالت را داشته باشند كسي نميتواند آنرا از ايشان صلب نمايد.

   
 19. دوستانی که فکر می کنند آقای نوری زاد بخاطر چندتا کامپیوترواین چیزها نامه نگاری می کند باید بدانند که ایشان به درمی گویند که دیواربشنود. وی می خواهد بگوید هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک. می خواهد بگوید وقتی مأموران اطلاعات و سپاه دزد باشند ازدزدان تابلودار وبی تابلو چه انتظار. درضمن همین که هربار ایشان نام اطلاعاتی ها وسپاهی ها را با صفت اصلی شان که دزدی است می برد واین را تکرار می کند خودش کاری است کارستان

   
 20. می ایستم دربرابرتو و به تو می گویم ای محمد نوری زاد هرچه درتلاش داری انجام بده که به زندان نروی تا بتوانی برای ما بنویسی و فیلم بسازی. من اینهایی را که تو دراین فیلم گفتی می دانستم. اما پخش کردن یک چیزناگفتنی عرضه می خواهد که من ندارم . من اول ها نامه های تورا تفننی می خواندم. بعدا به این فکرکردم که نویسنده این نامه ها وفیلم ها دارد جان می کند و این ها را منتشرمی کند. من چرا باید با فریاد جان کندن او تفریح کنم. من خودم آیا می توانم مثل تو به سیم آخربزنم؟

   
 21. فیلم خوبی بود. خیلی خوب . خیلی خوب. خیلی خوب

   
 22. دانشگاهی ام من

  آقای نوری زاد ازاین که بجای من فریاد می کشید وبجای من اعتراض می کنید وبجای من آرامش خود وخانواده خودتان را می آشوبید تا من دغدغه ای نداشته باشم وراحت زندگی کنم ازشما ممنونم. برقرارباشید

   
 23. سلام آقای نوری زاد
  از این فیلم شما بارها وبارها باید تکثیرکردو به هرخانه یک نسخه داد تا مردم ما بدانند که بی هزینه وبی پرداخت جان ومال ووقت و انرژی و حوصله نمی توان بربدی ها وزشتی ها پیروز شد. من به سهم خودم این کاررا می کنم. قول می دهم.

   
 24. آقای نوریزاد واقعا خدا قوت، ما هم مثل شما آرزو می کنیم هرچه زودتر ریشه این آدم های کثیف از خاک ایران کنده بشه و ایران آزادی داشته باشیم، به امید آن روز

   
 25. مرتضی تبعیدی

  خدای ایران پشت و پناهت باد

   
 26. you are realy a human among of iranian , you are an irani and a man among iranian.trully ou are halal zadeh . shirry that eat halal is.

   
 27. یک نا آگاه سابق

  جناب آقای نوریزاد.

  یه موقعی ما به امثال شما میگفتیم که اینها فرزند انگلیس هستن و جوونهای مردم رو برای منفعت آمریکا و انگلیس به کشتن میدادن شما میرفتی دنبال آوینی و اون برنامه ها رو میساختین و پایه های این رژیم رو محکم میکردین . حالا خوشحالیم که فهمیدین ولی به خود خدا قسم که خدا و دینی و جود نداره و همه اش از اول دکان بوده . نزارین مردم دوباره به چاه دین بیافتن . تاریخ اروپا و امریکا رو بخونین و ببینین همین که سر ایران اومد سر اونها هم از طریق مذهب اومده . بیاین یک بار دیگه با خودتون راست و حسینی فکر کنید

  ……………………………………….

  سلام دوست گرامی
  اجازه بدهید هرکسی هرگونه که دوست دارد بیندیشد، بیندیشد. قرارنیست که همه مثل من بیندیشند. یا مثل شما. حالا آمد وشما با همان سوگند پایانی سخن خود” راست و حسینی” مرا مجاب کردید که دست ازمسلمانی بکشم، با میلیاردها انسان دیگر که به ادیان و مذاهب و مسلکهای دیگر متمایل و معتقدند چه می کنید؟ من قبول دارم که شما وپدران ومادران تاریخی ما به اسم اسلام بسیارآسیب دیده اید. اما اگر یک روز شما با مسلمانانی مواجه شدید که ازاسلامشان نه که هیچ مزاحمتی برای شما برنمی جوشد، بل ببینید که غصه ی شما را نیز می خورند و حاضرند برای دستیابی شما به حقوقتان ازجان خود نیز بگذرند، فکر کنم این نمونه از مسلمانی، هم قابل تحمل باشد و هم قابل احترام. با من موافق نیستید؟

  با احترام و ادب: محمد نوری زاد.

   
 28. درود بر شما،
  مشاهده این فیلم در آلمان متاسفانه امکان پذیر نیست.علت پخش نشدن فیلم به گفته یوتوپ قانون کپی رایت است.از مدتی پیش تمام فیلم هایی که در یوتوپ آلمان حاوی موسیقی باشن که به ثبت رسیده باشه ممنوع اعلام شده.

   
 29. با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت جناب نوري زاده عزيز
  در صورت امكان فيلم با كيفيت بالا را نير آپلود فرماييد.

   
 30. آقای نوریزاد عزیز، من دانشجوی دکترا هستم متاسفانه در خارج از ایران. صحبت های شما کامل درست و دقیق هست بخصوص در مورد وضعیت علمی ایران کاملن حقیقت محص رو گفتین. اشاره ی کاملن درستی هم به رنکینگ جهانی دانشگاه های ما داشتین. شریف رنک 300 هست.  متشکر

   
 31. سلام آفای نوری زاد عزیز

  امیدوارم که خداوند ما مردم , پشتیبان و راهنمای شما باشد .

  چندی پیش از طریق برخی وب سایتها با عقاید و صحبتهای جنابعالی آشنا شدم و در ابتدا خیلی خوشحال شدم که شخصی از درون خود کشور شروع به بیان نقدهای زیبا و صریح درباره وضعیت جاری کشور و سران نظام کرده و مدتی مطالب و صحبتها و ویدئو های شما را پیگیری کردم اما پس از مدتی با سوالی مشابه آنچه که برای سایر دوستانم مطرح شده برخورد کردم به همین خاطر تصمیم گرفتم که به جای انکه خود سوال را مطرح کنم و خود برای آن پاسخی پیدا کنم و اینکه شخصی را متهم کنم و برای خود در مورد آن شخص حکم هم صادر کنم آن سوال را از خود ان شخص که جنابعالی باشید بپرسم – هر چند در حال حاضر که این مطلب را می نویسم شاید به خاطر حجم زیاد ایمیلهایی که به شما زده می شود , امید چندانی به بیان پاسخ از طرف جنابعالی را ندارم ولی من نا امید نیستم انشااله که شما این مطلب مرا بخوانید و اگر پاسخی برایش داشتید ان را بیان بفرمایید .

  و اما سوال – چه می شود که همانطور که خود فرمودید یک جوان با نام و نشانی نا آشنا تنها به خاطر بیان چند مطلب انتقادی در یک وبلاگ ساده که شاید تعداد بازکننده هایش در روز کمتر از تعداد انگشتان یک دست باشد با چنان برخوردهای شدید که گاه منجر به اعدام می شود از سوی نظام مواجه می شود و یا شخصی دیگر را تنها به خاطر بیان اشعاری انتقادی دستگیری و زندانی می کنند به گونه ای که شاید هیچ گاه امیدی به زنده بودن آن شخص دیگر نباشد و یا شخصی دیگر را تنها به خاطر چاپ مطلبی انتقادی آن هم به طور غیر مستقیم در یک روزنامه محلی از هستی ساقط می کنند ولی جنابعالی با بیان چنین مطالب انتقادی آن هم از شخص اول مملکت هنوز می توانید خیلی آزادانه به بیان عقاید و نظرات انتقادی خود بپردازید و برای خود وب سایت داشته باشید و حتی تاریخ انتشار ویدئوهای خود در آینده را مشخص کنید هنوز می توانید خیلی آزادانه بدون آنکه مورد حمله همان شعبون بی مخ ها قرار بگیرید دراین شهر و در میان مردم زندگی کنید و یا آزادانه به مراسم یادبود زنده یاد استاد حمید سمندریان بروید بدون آنکه باز مورد حمله همان شعبون بی مخها قرار بگیرید خوب دستور حمله این شعبون بی مخ ها را باید صادر کنند ولی چرا تا حالا این دستور را بر خلاف انچه که در مورد بسیاری منتقدین صادر کردند این بار سنت شکنی کردند و در مورد شما هنوز صادر نکردند .

  اینها سوالاتی است که در ذهن من و بسیاری از دوستانم است که به دنبال پاسخ انها می گردیم و دوست هم نداریم که فکرهای بد در این زمینه کنیم , دوست نداریم که فکر کنیم همه اینها باز یک بازی از وزارت اطلاعات است برای هدفی خاص – به همین خاطر این نامه را به شما نوشتیم که شاید بتوانیم پاسخی که روشن کننده ذهن ما باشد از شما بدست بیاوریم .

  اگر تمایل داشتید که جوابی در این باره ارائه نمایید لطفا در همین وب سایت بفرمایید چون من در باز کردن ایمیلم با این وضع از اینترنت مملکت مشکل دارم و نمی توانم از طریق ایمیل در ارتباط باشم .

  ارادتمند شما
  جوانی ایرانی

  ………………………….
  سلام دوست گرامی

  یک احتمال این است که من با دستگاه اطلاعات وسپاه ورهبری هماهنگم و دارم نقشی را دریک سناریوی ازپیش مشخص بازی می کنم. بله، این احتمال می تواند مطرح باشد. اما احتمال دیگری نیزهست. احتمالی مثل این که نوری زاد چیزی برای ازدست دادن ندارد. وبا کسی که چیزی برای ازدست دادن ندارد نمی شود با زبان ضرب وزور وزندان سخن گفت وسربه سرش گذارد.

  با احترام: محمد نوری زاد

  .

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

77 queries in 0868 seconds.