سر تیتر خبرها

خانواده های زندانیان سیاسی:آرزوی فشار بر زندانیان را بدون هزینه بر دل کودتاچیان می گذاریم.

تعدادی از خانواده های زندانیان سیاسی بعد از انتخابات طی پنج روزی که از اعتصاب غذای خشک آقای نوری زاد می گذرد، با حضور در منزل ایشان و ضمن تقدیر پایداری های این مرد بزرگ و این انسان وارسته و عدالت طلب هم بستگی و همراهی خود را با ایشان و خانواده شان اعلام کردند.

به گزارش تحول سبز، خانواده های زندانیان سیاسی با ابراز نگرانی شدید از وضعیت بحرانی سلامت ایشان وجود نوری زاد را برای ایران و ایرانیان غنیمتی بزرگ دانسته و از خانواده شان خواستند که به هر نحو ممکن پیام آن ها را مبنی بر شکستن اعتصاب  به ایشان برسانند. خانواده های زندانیان سیاسی هم چنین تعجب خود را ار بی تفاوتی مسئولان نسبت به مخاطرات جان اعتصاب کنندگان غذا اعلام داشتند و گفتند ظاهرا از خدایشان است که عزیزان ما و عزیزان میهن سهل و آسان بدون هزینه ای برای اقتدارگراین کودتاگر خدای ناکرده از بین بروند. و این آرزو را باید بر دل خشونت طلبان گذاشت که به واقع نااهلان و نامرمان چپاولگر انقلاب هستند.

Share This Post

درباره محمد نوری زاد

با کمی فاصله از تهران، در روستای یوسف آباد صیرفی شهریار به دنیا آمدم. در تهران به تحصیل ادامه دادم. ابتدایی، دبیرستان، دانشگاه. انقلاب فرهنگی که دانشگاهها را به تعطیلی کشاند، ابتدا به آموزش و پرورش رفتم و سپس در سال 1359 به جهاد سازندگی پیوستم. آشنایی من با شهید آوینی از همین سال شروع شد. علاوه بر فعالیت های اصلی ام در جهاد وزارت نیرو، شدم مجری برنامه های تلویزیونی جهاد سازندگی. که به مناطق محروم کشور سفر می کردم و برنامه های تلویزیونی تهیه می کردم. طوری که شدم متخصص استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان. در تابستان سال 1361 تهران را رها کردم و با خانواده ی کوچکم کوچیدم به منطقه ی محروم بشاگرد. به کوهستانی درهم فشرده و داغ و بی آب و علف در آنسوی بندرعباس و میناب. سال 1364 به تهران بازآمدم. درحالی که مجری برنامه های روایت فتح بودم به مناطق جنگی می رفتم و از مناطق عملیاتی گزارش تهیه می کردم. بعد از جنگ به مستند سازی روی بردم. و بعد به داستانی و سینمایی. از میان مستندهای متنوع آن سالهای دور، مجموعه ی “روی خط مرز” و از سریالهای داستانی: پروانه ها می نویسند، چهل سرباز، و از فیلمهای سینمایی: انتظار، شاهزاده ی ایرانی، پرچم های قلعه ی کاوه را می شود نام برد. پانزده جلدی نیز کتاب نوشته ام. عمدتاً داستان و نقد و مقاله های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی. حوادث خونین سال 88 بساط فکری مرا درهم کوفت. در آذرماه همان سال بخاطر سه نامه ی انتقادی به رهبر و یک نامه ی انتقادی به رییس قوه ی قضاییه زندانی شدم. یک سال و نیم بعد از زندان آزاد شدم. اکنون ممنوع الخروجم. و نانوشته: برکنار از فعالیت حرفه ای ام.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

68 queries in 0845 seconds.