سر تیتر خبرها

تماس با پشتیبان

سلام، جهت ارتباط مستقیم با پشتیبانی سایت برای رفع مسائل داخل سایت از فرم زیر استفاده کنید:

[contact-form-7 id=”19803″ title=”پشتیبان”]

 

12 نظر

 1. از سرزمینی دیگر
  لطفا فیلم هابه علاوه هر بخشی که صلاح میدانیدمحرمانه بماند

  پدر گرامی اقای نوری زاد
  از راهی بسیار دور هدیه کوچکی دارم که محتوی
  مطالبی بسیاربسیار باارزش اند. فرصت ترجمه این سه قطعه فیلم را ندارم.شما که قدم بزرگی در زندگیتان بر داشته اید و اگاهی را از خود شروع کرده اید به هر قیمتی در ترجمه و دیدن این فیلم ها بکوشید . یک دید شگرف به حقیت حقیقی است.و فرصت هم داشته باشید نوشته کوتاه دیگری هست خوشحال میشوم پیام شما را در همین بخش ببینم.

  و با اجازه تان من گمنام در کنار شما و همراتان هستم و می مانم.

  https://www.youtube.com/watch?v=jvwyvvxvMc0

  https://www.youtube.com/watch?v=m9bglugRHG8

  https://www.youtube.com/watch?v=Pq4IoIEZznY

  سلام اقای نوری زاد عزیز و گرامی
  من یکی از دوستداران شما شده ام٬به خاطر هدف و تصمیم تان به اگاه و روشن کردن ذهن انسانها.خواست
  منهم با شما مشترک است ٬زمانی است برای زندگی ٬حرکتهای نو و شگفت در سراسر جهان که نوع شدید ان
  در ایران مثل یک نبض در تپش است . مردم ایران مثل یک بچه کم سال که والدینش راگم کرده ؛سر در گریبان و در جستجو است و حیران. زمانی که از هزاران کیلومتر فاصله مجموعه اعمال و رفتارهای شما را دنبال میکنم ٬انگار ما نقش پدر بودن ملت را داوطلبانه به عهده گرفته اید.افتخار کنید به خود که در شرایطی بسیار پیچیده نقشی بسیار روشن را قبول کرده اید.بخش بزرگی از مردم ایران به گاهی وذهن و روان و بی نهایت نیازمندند((قدرتهای بزرگ جهانی به زودی برنامه هایی راعملی خواند کرد))_که در حین اینکه بخشی از ایرانیان در خواب ۱۴۰۰ ساله عمیقی هستندوبرای چندانسان بیگانه که به دلایل قبیله ای بدوی یکدیگر را هلاک کرده اندفرق سرشان را می شکافند و_بخش دیگر که انسانهای بسیار بهتری هستند _غم نان دارند/ همه ان مجمو عه را به شکلی فجیع از هم بپاشند. زبانم لال ایرانی نو ؟با نقشه جغرافیایی نو !! جهت بهره برداری های اقتصادی جهانی نو !برای تامین هزینه های نجومی تحقیقاتی فضایی و قابل سکونت ساختن کره ماه به قیمت خون ایرانیان عراق افغانستان و……..و ابتدا با ماده مخدر مذهب و اسلام و در مر حله تشدید بی حد قتل و غارت/ با اجرای تاتر و سیرکی به نام داعش که جهان را تهدید میکند و ناگهان هر لحظه از هر نقطه جهان اسلحه به دست بی هیچ مشکلی ظاهر میشوند.این سیرک بهانه ای است فقط برای سرنگونی رژ یم ایران/که تا ان زمان اخوند های ضد بشر ایران با اختالا صاتشان
  مایل ها دور از ایران به اسلام و ایران و مردم میخندند.مردم ایران در ان زمان باید و باید پدرانی چون شما در کنارشان باشند تا ترس وتشنج سیاسی بی حد این حادثه ها به وقوع نپیوندد که ایرانیان با اختلافات داخلی و مذهبی و شخصی نبینند ایران تجزی میشود .این برنامه در دست اجراست .این بر نمه در دست اجراست. و ایران به پدری چون شما نیازمنداست…..در انتظار پاسخ شما
  هستم.پایداراز هر بلایی محفوظ و سلامت بمانید.

  .در انتظار پاسخ شما
  هستم.پایداراز هر بلایی محفوظ و سلامت بمانید.

  در ضمن پدرنوری زاد اگرممکن هست ،یک تلفن ثابت بگذارید /که بشود با شما تماس گرفت ، غیر از شماره مبایل ! ! ا خارج ازایران ارتبا ط مشکل و هزینه زیادی است !که ا خیال راحت / ؟ بشود صحبحت کرد !؟////

   
 2. شیخ جهانگیرمحمودی

  سلام من شیخ جهانگیرمحمودی هستم که زمانی وکیل دادگستری بودم اکنون به علت به وکالت گرفتن آقایان حشمت الله طبرزدی/عیسی خان حاتمی /وابوالفضل عابدینی ازسال 90 حکم خلع لباس ومحرومیت دایم ازوکالت ازدادگاه ویژه گرفته ام .با نظام هم هیچ مشکلی ندارم.لیکن بلایی سرمن آمده که قریب یکسال است اجاره خانه نداده ام ووبه من اخطار قطع آب وبرق وگاز داده اند.هیچ آهی دربساط ندارم وزندگی ام نابود شده با 55 سال سن ودوپسربیکار وهمسرطلاق گرفته وخرابی ریه ام که یادگار دوران جنگ است.واینکه هیچ اقدامی برای جانبازی وغیره نکرده ام وهیچ کس یادی ازما نمی کند دروضعیت بسیار بدی هستم هردوپسرمن دچاربیماری روحی هستند ودیگر بیش ازیک سال است که نه دارو ونه درمانی برای آنها انجام نداده ام .گرچه شاید کاردرستی نباشد.لیکن ازانسانهای آزادی خواه درخواست مساعدت دارم وکمک برای اینکه بتوانم مغازه ای بزنم وکاسبی وخواروباری بفروشم.خیلی ازمحبت شما سپاسگزارم.تلفن تماسم.09360689006است واحیانا اگر خیرخواه توانمندی قصد کمک برای سرمایه کارداشت .شماره کارت عابرم .6037991873163863است.استدعای توجه دارم.نام کامل اینجانب جهانگیرمحمودی نژادیان چرمهینی است.

   
 3. سلام آقا محمد ,
  شرمنده هستم که این رو میگم بازم من رو ببخشید , من امروز که میخواستم ویدئو( داغ ) را ببینم متوجه شدم روی فیلم از این کارهای تبلیغاتی که توسط گوگل گذشته میشه روی این ویدئو هم هست که من برای اینکه شما در جریان باشد یک شات سکرین ازش گرفتم , شما میتونید از گوگل بخواهید که از گذاشتن این اد های تبلیغاتی روی ویدئو های شما خود داری کنه چون به نظر من بر معنوی ویدئو رو پایین میاره , باز هم بابت کار زیبا و قشنگ و تاثیر گذارتون ممنون .

   
 4. جناب آقای خزعلی درود بر شما
  بدانید رژیم جمهوری اسلامی اصلاح ناپذیر است. حقوق و مزایای چند ده میلیونی پاسداران و عوامل رژیم اصلاح ناپذیر است تبعیض ها و سهمیه های گوناگون و رانت ها اصلاح ناپذیر است سونامی سرطان و ام اس اصلاح ناپذیر است . هشت و نیم میلیون بیکار و حد فقر 3 میلیون تومانی اصلاح ناپذیر است هفت ونیم میلیون نفری که به دلیل سیاست های این رژیم آواره کشور های دیگر شده اند اصلاح ناپذیر است.فراموش نکنید رژیم جمهوری اسلامی دلار هفت تومام از پهلوی تحویل گرفت و هم اکنون دلار نزدیک به 3300 تومان است .اقتصاد دوازدهم دنیا تحویل گرفت و اکنون شده مصرف کننده اجناس بنجل چینی…و مونتاژکننده صرف اگر قائل به تجزیه نشدن این کشور پهناور هستید تنها راه سربلندیه ایران یک سکولار دموکراسی بر مبنای مردم ایران است نه یک ایدئولوژی خاص.
  در مورد اسلام هم تعصب نداشته باشید نکات بسیار زیادی در اصل اسلام و قرآن و 1400 سال پیش وجود دارند که به هیچ عنوان نمی شود آن ها را ماله کشی و توجیه کرد و باید بدون تعصبات و بر مبنای تفکر و جامعه شناسی و روانشناسی جدیدو … بررسی شوند.
  یک تحصیل کرده

   
 5. افشاگری سحا م نیوز
  صفحه نخست
  سر خط خبرها
  مهدی کروبی
  برگزیده
  یادداشت ها
  تماس و ارسال مطلب
  افشای اولین بخش ازاقدامات دولت پنهان سازمان اطلاعات سپاه برای کودتای سردعلیه دولت

  منتشر شده در سه شنبه, ۲۷آبان , ۱۳۹۳ | ۳:۲۴ ب.ظ
  RouhaniTaeb-saham-news

  پس از گذشت ده ماه از تشکیل دولت حسن روحانی، «سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» به فرماندهی «حسن طائب» پروژه زمین‌گیر کردن دولت را وارد فازاجرایی کرد.

  نیمه مردادماه ۱۳۹۳ بود که حسن روحانی با بیان این‌که گروه اقلیتی طی ۹ الی ۱۰ ماه گذشته، مشغول «کارشکنی و اتهامات ناروا و دروغ پراکنی»هستند گفت:«گروه و اقلیتی درگوشه و کنار ازاتاق فکر خارج شده و وارد اتاق عملیاتی شده‌اند، باید بدانند که دولت هم از اقدامات آن‌ها آگاه است و هم دراین زمینه جملات متناسب با تخریب آن‌ها را بکار خواهد برد.»

  بنا به گزارش سحام، براساس پروژه عملیاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران علیه دولت حسن روحانی، چند ماهی‌است که مراکز بیرونی درسازمان اطلاعات سپاه فعال شده است که این مراکز اهداف از پیش تعیین شده برای زمین‌گیر کردن دولت یازدهم را درفازهای مختلف عملیاتی اجرایی می‌کنند.

  این «مراکز امن» که توسط نیروهای سیاسی عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و نیروهای مرتبط با اطلاعات سپاه پاسداران اداره می‌شود، ماموریت بولتن‌سازی، تهیه گزارش های تخریبی، تغذیه رسانه‌ها، سوژه سازی خبری و جنگ روانی علیه دولت را برعهده دارند.

  سحام درانتشار این گزارش محرمانه، برای نخستین بار«خانه های امن» سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نوع ماموریت آن‌ها را معرفی می‌کند:

  – اداره کارامدی

  نخستین «خانه امن»ی که به‌عنوان «اداره کارامدی» دراطلاعات سپاه تشکیل شده است، برای هروزارت‌خانه، سیستمی موازی ایجاد کرده که کلیه فعالیت‌های آن وزارت‌خانه را رصد واقدامات تخریبی علیه آن وزارت‌خانه به‌صورت متمرکز انجام می‌شود.
  ریاست اداره کارآمدی را فردی به‌نام «سلطانی» برعهده دارد. وی از نیروهای معاونت لجستیک سپاه پاسداران بوده و«لطف الله فرونده» قائم مقام جمعیت ایثارگران ومعاون محمود احمدی نژاد به‌عنوان فرد راهبراین بخش فعالیت می‌کند.
  «خانه امن» اداره کارمدی درخیابان کارگرجنوبی، خیابان لبافی، بن‌بست سوم پلاک ۴۲۳ قرار دارد که این ساختمان با تابلوی «موسسه دین ودانش» فعالیت می‌کند و دراطلاعات موازی به «ساختمان لباف» مشهوراست.
  دراین معاونت از بسیاری از وزرا و مسئولین دولت احمدی نژاد برای اداره میزهای مربوط به وزارت‌خانه‌های متبوع استفاده می‌شود به‌عنوان نمونه «مسعود میرکاظمی» وزیر نفت اسبق در دولت محمود احمدی نژاد درساختمان مشهور به پلاک ۴۷ مسئولیت میزنفت را بر عهده دارد و«رستم قاسمی» نیز درساختمان امنی که «حسن طائب» درآن تردد دارد، دفتری مخصوص داشته و به جمع آوری اطلاعات وتحلیل برای زمین‌گیر کردن دولت حسن روحانی اشتغال دارد.

  – دولت مجازی

  دراین «خانه امن»، فعالیت رسانه‌ای علیه دولت حسن روحانی با تاسیس وب‌سایت‌های متعدد و تغذیه خبری ده‌ها خبرگزاری و وب‌سایت انجام می‌شود.
  بخش«دولت مجازی» که درساختمان سابق موسسه«همشهری مجلات» درخیابان کریمخان زند، تقاطع خیابان شهید سپهبد قرنی واقع است، توسط «حسین نجابت» عضو دیگرجمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی مدیریت می‌شود. ماموریت این«خانه امن»، فعالیت شایعه سازی روانی و انجام اقدامات تخریبی علیه دولت حسن روحانی می‌باشد.

  – ستاد سازمان دهی اقشار

  در«خانه امن خیابان شهید کشوردوست» پلاک ۵۰، مرکزستاد«هماهنگی بخش‌ها برای زمین‌گیر کردن دولت» قرار دارد. این مرکز که نزدیک به بیت رهبری است، توسط «سبزی» از نیروهای تحت امر حسن طائب اداره و به‌وسیله«حسین فدایی» راهبری می‌شود. این «خانه امن» کلیه اقدامات بخش‌های مختلف را هماهنگی و پشتیبانی می‌کند. «سازماندهی مجلس برعلیه دولت» وهم‌چنین «تجمعات خیابانی» از این مرکز فرماندهی می شود.

  – رصد نقل وانتقالات دولت و اخلال درانتصابات

  در«خانه امن خیابان مفتح جنوبی»، خیابان معیری، نبش معیری دو، پلاک ۷ که دراطلاعات موازی به «ساختمان شهید قلمبر» مشهوراست، فعالیت رصد و کنترل نقل وانتقالات دولت، اخلال درانتصاب نیروهای کارآمد وذهنیت سازی درنظام علیه مدیران جدید با تهیه بولتن‌های ویژه برای مسئولین مدیریت می‌شود. این مرکز توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه به نام‌های «خاکباز» و«جمارانی» مدیریت می‌شود.

  – سازماندهی نخبگان

  در«خانه امن فلسطین» که درخیابان مدائن، نبش مظفر، پلاک ۳۸ واقع است، تشکیلاتی پوششی به‌نام «بنیاد نخبگان بسیجی» قرار دارد. وظیفه این «بنیاد» جذب واستفاده از نخبگان برای یافتن و بزرگ‌نمایی نقاط ضعف دولت درحوزه های مختلف است.

  – جریان سازی سیاسی

  در«خانه امن فردوسی» واقع درخیابان ویلا، کوچه شهید فلاح پور، پلاک ۶ نیز، بخش «سازماندهی جریانات سیاسی علیه دولت» و«بسیج کردن گروه‌های اصول‌گرا علیه دولت» متمرکزاست. این«خانه امن» نیزتوسط حسین فدایی اداره می‌شود.
  لازم به ذکراست که تا اوایل مهرماه ۱۳۹۳، حدود ۵۰۰ نفر در پروژه زمین‌گیر کردن دولت مشغول به کارشده و درحال دریافت حقوق ماهیانه می باشند که بودجه این فعالیت‌ها ازمحل «بودجه محرمانه سپاه» تامین می‌شود. وظیفه اختصاص این بودجه را «سردارجمال آبرومند» برعهده دارد.

  – معاونت عملیات روانی

  «عبداله ضیغمی» مشهور به «سردارمشفق» که درکودتای انتخاباتی سال ۱۳۸۸، سخنرانی مشهوری از وی منتشرشد و طی آن سخنرانی، جزئیات شنود مکالمات اصلاح طلبان درانتخابات را فاش کرده بود پس از ارتقاء درجه به سرتیپ دومی، به سمت «معاونت عملیات روانی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» منصوب شده است که وظیفه سازماندهی عملیات روانی و رسانه ای را علیه اصلاح طلبان، دولت حسن روحانی ومذاکرات هسته‌ای ایران با ۱+۵ را برعهده دارد.

  * مروری بر چهره‌های اطلاعات موازی

  «اطلاعات موازی» ترکیبی از نیروهای افراطی سپاه و وزرات اطلاعات است که ازمیان آنان می‌توان به«حمیدرضا مقدم فر» با نام مستعار«حاج حمید ناصری»، بازجوی «پرونده نظرسنجی» دراطلاعات موازی درسال ۱۳۸۰، معاون وی، «قلی‌زاده» که هم اکنون تحت پوشش مدیرعامل خبرگزاری تسنیم فعالیت می‌کند، «رضا سراج» بازجوی پرونده ملی – مذهبی‌ها و دفترتحکیم وحدت ازسال ۱۳۷۹، «ناصر قره باغ» بازجوی حوادث کودتای انتخاباتی سال۱۳۸۸، «حسن محقق» فرمانده قرار‌گاه ثارالله درسال ۱۳۸۸ که سرکوب‌ها را برعهده داشته است، اشاره کرد.

  «عبدالله ضیغمی» مشهور به «سردارمشفق» دربخش «عملیات» اطلاعات موازی، «مجیدی» عنصر«هماهنگ کننده و رییس دفترحسن طائب»، «اشتری» ازعوامل اطلاعات موازی و«فرمانده پلیس امنیت» که مسئول پرونده سازی برای نیروهای سطح دوم وسوم اصلاح طلب بوده است،«وحید نبی الله» ازعوامل ترورهای خارج از کشور که هم اکنون بخش«پرونده سازی اخلاقی» را برعهده دارد، «محسنی» اخراجی حفاظت اطلاعات سپاه که مسئولیت عملیات«ربایش سوژه‌های اطلاعاتی» را انجام می‌دهد نیز، بخش دیگری از سازمان اطلاعات موازی‌اند.

  براساس گزارش‌ها، با توجه به اختلافات داخلی میان«سردارمحمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه و«حسن طائب»، درباره تشکیل اطلاعات موازی و قطع بودجه این نوع فعالیت‌های اطلاعاتی موازی، «سردارجمال آبرومند» ازطریق برخی فعالیت‌های اقتصادی نظیر فروش نفت و خرید و فروش دلار، بخشی از بودجه اطلاعات موازی را تامین می‌کند. هم‌چنین فردی به نام «سبزی» مسئولیت تحویل گرفتن دلار به قیمت دولتی و فروش آن به قیمت آزاد را برعهده دارد.

  این گزارش حاکی است،«نبوی» رابط حقوقی اطلاعات موازی با قوه قضائیه با نام واقعی «مسعود شرفا»، «صمدی» رابط اطلاعات موازی با بیت رهبری و«بیگی» رابط اطلاعات موازی با سپاه تهران هستند.

  شایان ذکراست؛ مطالب فوق به همراه اسناد و مدارک تکمیلی و عکس خانه‌های امن، درجلسه‌ای که میان رئیس جمهورحسن روحانی و آقای علی خامنه ای بوده است، با عنوان«شکایت» توسط روحانی طرح می‌شود که آقای علی خامنه ای در این جلسه با تاسف ابراز می‌کند که« سپاه از وی فرمان نمی‌برد و تمامی اقدامات علیه دولت توسط سپاه صورت می‌گیرد.»

  گفتنی‌است با توجه به ارائه این گزارش از سوی حسن روحانی به رهبر جمهوری اسلامی، هیچ گونه اقدام مهمی برای متوقف کردن روند فعالیت سازمان اطلاعات سپاه پاسداران برعلیه دولت انجام نشده است و این سازمان علی‌رغم اطلاع عالی‌ترین مسئول نظام، به فعالیت علیه دولت منتخب مردم ادامه می ‌دهد.

  اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

   
 6. معلمی بر در
  روحا نیان ما هم می‌‌اموزند. آن‌ها ۷۰ سال پیش با مدارس ابتدا یی مخالفت میکردند حالا موافق هستند سپس بسیاری چیز‌ها را پذیرفتند رادیو تلویزیون تلفن ماهواره ویدئو… آن‌ها حتا میداننند دیکتاتوری برای شاه خوب نیست. آنها شاید ۲۰ سال دیگر دانشگاه را هم بپذیرند حتا ممکن است 50 سال دیگر بفهمند که دیکتا توری برای هیچ کس خوب نیست از جمله خود آنها. آنها می‌‌آموزند تنها برای هر کلمه امو ختن ما را رنج بسیار میدهند.
  برای کسانی که از کشور های دیگر عکس شمارا میبیند غیر ممکن است باور کنند که شما برای گفتن چند جمله ساده که انها نمیخواهند بشنوند کفن پوشیده اید. جوانان ما شاید ندانند که قبل از حکومت پهلوی تظلم خواهی جز سنت این قوم بوده است. شاید ندانند که خانه هر روحانی مامن هر تظلم خواهی بوده است. و شاید ندانند که روحانیان ما چگونه هم اینک شریک ظالم شده اند.
  شما هم اینک معلم همه ما شده اید با تحمل درد و رنج بسیار. هر روز ده ها هزار نفر که شما را در کنار جاده می ببینند می اموزند که چه حقوقی از انها صلب شده است. شما برای کسانی که بر درا داره آ نها ایستاده اید بهترین معلم هستید شاید روزی از شما بخواهند که به درون ایید و به انها بیاموزید که با گرفتن حق دیگران چگونه بر خود ظلم کرده اند. چگونه خود را از یک زندگی انسانی محروم کرده اند. چگونه خود زندانی زندانی هستند که نگهبان انند. انها را که بزندان انداخته اند طبیبان انها و جامعه هستند. شاید انها هم روزی به اشتباه خود پی برند و مجسمه شمارا بر در همان اداره بگذارند و از شما تشکر کنند که چکونه با تحمل مصایب بسیار چراق فرا راه همه ما شدید. خود سوختید و راه ما را روشن ساختید

   
 7. در آستین مرقع

  با عرض سلام و خسته نباشید به حلاج و عین القضات زمانه. مرحمت فرمائید سری هم به شهر گندمان استان چهار محال بزنید. باتشکر

   
 8. اقای نوریزاد

  اعدام یک عده بیگناه بلوچی برای انتقام کشی چه معنایی دارد؟ این بدعت خطرناکی که در قوه قضائیه اتفاق افتاد رادر کچای دنیاسراغ دارید؟ که یک عده ای را به جای دیگر مچازات کردند. به چه جرمی؟ به جرم انکه بلوچی بودند و از بد حادثه در زندان گرفتار بودند؟ باور کنید وقتی که خبر را خواندم خشکم زد. کسی اصولا در این سیستم سیاسی فعلی سوالی کرد؟ همه ناراحتند و بیانیه می دهند که بر سر فرزندان میر حسین چه آمده است. آیا روشنفکران جامعه واقفند که چه فاجعه اخلاقی در هفته گذشته در ایران رخ داده است؟ این احساس آزردگی از یک واقعه و بی توجهی به واقعه دردناک دیگری ناشی از اخلاق دوگانه و ضعف درک ارزش های حقوق بشری در میان ما است. چرا اعدام بچه های کرد را محکوم نمی کینم. دستی گاز گرفته شده صدای ما را به عرش رساند و سر جوانی بر دار مارا تکانی نداد چرا؟

   
 9. شما از اقایت خائن تری حقیقت این حرفت بد نبود که خداوندا اگر این مخلوق که بنده نمیگویم انسان فقط مخلوق میشناسمش ///چون هیچ مخلوقی هم اینقدر به هم نوعش مثل موسوی وکروبی وخاتمی خیانت نمیکند که انها واین مخلوق اینقدر پس فترتند لعنت شیطان وجدش حضرت ابلیس بر این نوع حیوانات باشد اینشاءالله که فرزندش جوان ش جلو چشمش پرپر میزند که حمایت بدترین ادمکشان وبچه های بیگناه سوری را با پول این ملت میکشد واین نامخلوق تعریفش میکند لعنت خدا حیف اوست لعنت شیطان برشما وامثال شما باشد

   
 10. با تشکر از تحلیل های جنا بعالی

   
 11. با تشکر از تحلیل های به جای جنابعالی

   
 12. بسمه تعالی
  با دورود به رهبر ایران حضرت ایتالله خامنه ای رهبر معظم این اتفاقاتی که در طی این یک سال با صحبت های غیر مسئولانه که اقایانی بدون مشورت جناب عالی در جامعه و رسانه ها مطرح کردن باعث دلسردی مردم و اتحاد جامعه جهانی بر علیه این کشور این ملت شده اگر در حق این مردم پدری کرده و سخنان یک سال گذشته ای که رئیس بانک مرکزی در رسانه ها مطرح کردن و هزاران دروغ تحویل مردم دادندو این مطالب را هم دنیا تعقیب می کنند و سخنان چندین ماه اش را که از تلویزیون پخش شده را پیش هم بگذاری هزاران دروغ و وعده های بی پایه دادند واقعا به کشور و نظام و شعور مردم توهین کردند و یا اینکه با سخنان غیر مسئولانه اقای فیزوز ابادی که اگر چنان بشود چنین و چنان می کنیم و باعث شده تمام نیرو های دنیا بر علیه ما متحد شوند و تا در خانه ما لشکر کشی کنند و اقایی فیر.ز ابادی دیگر هیچ پیدایش هم نشود و یا سر دار جعفری که اگربانک مرکزی و نفت ما تحریم شود ما هم جواب قاطعانه خواهیم داد ولی وقتی این موارد عملی می شود مشت ما در میان تمام ملل باز می شود الان لشکر کشی 30 کشور به خلیج فارس به خاطر حرفای غیر مسئولانه ای که زدند ما تنگه هرمز را می بندیم باعث شده تا در خانه ما بیایند و هیچ مسئولیتی هم در قبال حرفهایشان ندارند و اما در مورد صنعت همه اطرافیان یا تخصصی ندارند و یا به شمادروغ می گویندکه فلان چیز را ساختیم و یا فلان چیزی درست کردیم من خود یک صنعت گر هستم وهیچ کشوری بدون توان ساخت مته برای سوراخ کاری و تیغچه برای تراش قطعات نمی تواند ادعای صنعتی بودن کند چون بدون توان ساخت اولین وسایل پایه ای صنعت نمی شود ادعایی داشت همه از این که به جناب عالی می گویند همه چیز خوب است و درست است دارند به کشور و به نظام خیانت می کنند حضرت ایت الله خامنه ای شاید من نتوانم مطالبم را برسانم به زبان خودم مطالب را مطرح می کنم الان اگر من غیر منطقی صحبت کنم و یا غیر مسئولانه صحبت کنم ممکن است برای خانواده من مشکلی پیش بیاید یعنی اگر من دستگیر شوم در مقابل خانواده خود مسئولم که که حرفهای بی پایه و اساس من باعث گرفتاری خانواده من شده و انها گرسنه و بی پناه ماندن حضرت ایت الله خامنه ای اجازه ندهید هر کس هر صحبتی را بکند که برای مردم مشکل ساز شوند امام ره فرموده بودند که سپاه حق دخالت در امور سیاسی را ندارد ولی سردار جعفری تایین تکلیف می کند که اگر چنین و چنان باشد ما اجازه شرکت اصلاح طلبان در انتخابات را می دهیم این یعنی هرج و مرج سیاسی مگر این بخش مسئولین خود را ندارد که اجازه بدهد یا ندهد اصلا این اصلاح طلبان تا کنون چه کاری مثبت برای این کشور کردند که دوباره اجازه شرکت داشته باشند غیر از خیانتی که تا کنون به این مردم و این کشور کردند مثل اقای موسوی و یا کروبی و یا اقای خاتمی من به عنوان مردم و از میان مردم این مسائل را مطرح می کنم

   

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشود.

 سقف 5000 کاراکتر

Optionally add an image (JPEG only)

64 queries in 0765 seconds.